את ארנקי הביטקוין הטובים ביותר בהודו כדאי להכיר בשנת 2021

ארנק הביטקוין הטוב ביותר בקנדה

מבוא

הביטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם וחובבי הקריפטו תמיד התמקדו בהשקעה בנכסים העולמיים האחרונים. עם זאת, מכיוון שבלוקצ’יין וקריפטוגרפיה הן טכנולוגיה חדשה יחסית, תמיד ישנה בדיקה מסוימת לגבי אבטחתה וכמה בטוחים הנכסים הדיגיטליים הללו..

כשאתה רוצה להתחיל להשקיע בקריפטוגרפיה, אתה זקוק לארנק דיגיטלי מאובטח כדי להחזיק ולאחסן את הקריפטו שלך, זה המקום אליו יכנס ארנק הביטקוין. זו אפליקציית אחסון שדומה מאוד לחשבון הבנק שלך שמאפשרת לך לאחסן את הביטקוין שלך ושמור לעצמך מפתחות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ארנק קריפטו מסייע גם בקבלת ושליחת ביטקוין לארנקים אחרים.

ארנק קריפטו בין אם הוא מסופק על ידי חילופי הצפנה או שירות עצמאי יכול להיראות כממשק אישי לרשת הביטקוין המקוונת המספקת לך מפתחות פרטיים שהם קודים המאפשרים לך לשלוח ביטקוינים למקבל..

ארנקים של ביטקוין מגיעים בעיקר בשתי צורות, האחסון המקוון או הארנק החם והאחסון הלא מקוון המכונה גם הארנק הקר.

ארנק אחסון חם פירושו שהביטקוינים שלכם מאוחסנים באינטרנט ונגישים כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט. מכיוון שניתן לגשת לביטקוינים שלך בקלות, עם זאת הם נוטים לפריצה וגניבה מקוונים.

אם היית בוחר בארנק אחסון לא מקוון קר, המשמעות היא שה- Bitcoins שלך מאוחסנים באחסון פיזי חיצוני כגון כונן קשיח או דיסק USB. אחסון הביטקוין שלך באחסון קר פירושו שכל גניבת ניסיון תידרש לגשת לחומרה שלך באופן פיזי ואין כמעט שום סיכון לפריצה..

עם זאת, מחסנים כאלה הם מורכבים להגדרה ודורשים זמן רב יותר לפני שתוכל לגשת לביטקוינים שלך, כגון חיבור הכונן הקשיח למחשב והזנת כל קוד סיסמה שהארנק הלא מקוון ידרוש ממך..

הגורמים לארנקי הביטקוין הטובים

ישנם ארנקים רבים של ביטקוין הזמינים לבחירה, כאשר לכולם יתרונות וחסרונות משלהם, לכן עליכם להיזהר מהתכונות שלהלן כאשר אתם מחליטים לבחור את ארנק הביטקוין הטוב ביותר בהודו..

סוג המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים

לא כל ארנקי הביטקוין תומכים בכל סוג של מטבע קריפטוגרפי שתוכלו לקנות, רובם רק מאפשרים לכם לאחסן ביטקוין, את’ריום, ריפל וליטקוין ולכן עליכם לוודא שארנק הביטקוין בו אתם בוחרים תומך בקריפטו בו אתם משקיעים.

עמלות

ישנם כמה ארנקים מקוונים באינטרנט עם תאימות לניידים ולשולחן העבודה לאחסון מטבעות קריפטוגרפיה שאתה רק צריך להוריד ולהתחיל להשתמש בהם. ארנקי הביטקוין הללו אינם גובים עמלות ראשוניות, אך עשויים לגבות מכם דמי עסקה כאשר אתם מבצעים עסקה שתעבור לכורי מטבע..

כאשר אתה בוחר בארנק אחסון קר / לא מקוון, ייתכן שתצטרך לרכוש אותם באופן מקוון או מחנויות מקומיות בהודו

בִּטָחוֹן

רוב הארנקים כוללים תכונות אבטחה כגון 2FA בסיסי (אימות דו-פקטורי) והצפנה של מפתחות פרטיים. מרבית הארנקים מבוססי האפליקציות הניידים מקוונים וביטחון תלוי באופן האבטחה של הטלפון החכם עצמו ובקוד הסיסמה שהוקצה לארנק. ארנקים מסוג זה ייחשבו לפחות בטוחים.

ארנקי חומרה ידרשו גישה פיזית להשלמת עסקאות מלבד קוד הגישה והם בטוחים מפני האקרים והתקפות וירוסים..

נוֹחוּת

עליך לבחור את ארנק הביטקוין הטוב ביותר בהתאם לדרישות העסקה שלך כדי לראות אם אתה זקוק לגישה מיידית לקריפטו שלך בדרכים, אתה זקוק לאבטחה רבה יותר עבור ארנקי החומרה..

שירות לקוחות

כאשר אתה נתקל בבעיות כלשהן עליך לוודא שיש דרך מהירה ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם. בדוק את התכונות שלהם אם הם מציעים צ’אט מקוון או מספר טלפון שאליו ניתן ליצור קשר בקלות כדי למנוע זמני חזרה ממושכים.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר בהודו

1. ארנק ביטקוין של WazirX

תכונות ארנק הביטקוין

WazirX הוא ארנק קריפטו נהדר בהודו שתוכלו לבחור בו. הם בורסת קריפטו מן המניין המספקת גם מתקן ארנקים. WazirX זמין הן באינטרנט והן בניידים, כך שהוא מאפשר למשתמשים בו לגשת בקלות לארנקם בכל עת, כל עוד הם מחוברים לאינטרנט. הם שותפים עם Binance כדי לספק את שירותיהם למשקיעים שלה.

יהיה עליך לעבור כמה אימות בסיסי כדי לפתוח חשבון WazirX לפני שתוכל להשתמש בארנק זה. לאחר שתסיים, תוכל להתחיל לאחסן עד יותר מ -70 מטבעות נתמכים הנסחרים גם בבורסת WazirX הכוללים ביטקוין, ליטקוין ואת’ריום..

הארנק תואם גם לעסקאות P2P (לקנות ולמכור ישירות). למען האבטחה WazirX מפעילה אימות דו-גורמי באמצעות מאמת גוגל כדי להבטיח שכבת אבטחה נוספת למשתמשיה.

יתרון מארנק הביטקוין הזה יהיה גם שמכיוון שהוא מגובה בבורסת קריפטו תוכלו להשתמש בארנק זה כדי לסחור ישירות בבורסת המטבעות WazirX. עם זאת, קיימת מגבלה על סכום המשיכה המינימלי והמקסימלי.

עמלות

ארנק WazirX אינו גובה דמי פיקדון כלשהם בעת אחסון המטבעות בארנק, אך כל משיכה כפופה לעמלות התלויות בסוג המטבע הקריפטוגרפי וגם בסכומי המשיכה המינימליים..

2. ארנק ביטקוין Zebpay

תכונות ארנק הביטקוין

חילופי רב-קריפטוגרפיים המציעים שירותים הכוללים ארנק ביטקוין למשתמשיה, זבפיי חזרה לאחרונה לספק שירותים בהודו לאחר סגירה קצרה במסגרת הייעוץ RBI..

כאשר אתה מאחסן את המטבעות שלך ב- Zebpay, הנכסים שלך יוחזקו בקבוצה מאובטחת ולא בארנקי ביטקוין בודדים שלכל אחד מהם מפתח פרטי משלהם. ארנק ביטקוין זה בהודו מאפשר למשקיעים ולמשתמשים בו להעביר ביטקוין בקלות לבורסות או ארנקים אחרים בצורה חלקה וללא מאמץ.

למען הצד הביטחוני של הדברים, זבפיי מבטיחה כי אחסונה של כל נכסי המטבעות המושקעים מאובטח בארנקים קרים / אחסון חומרה במקומות מאובטחים ונחתם באמצעות HSM (אבטחת חומרה). נוסף על כך הם מעסיקים גם פרוטוקול אבטחה קנייני Omnitrixx כדי לספק אבטחה נוספת לעסקאות המשתמשים בו.

נכון להיום בהודו, Zebpay תומך בעד 6 מטבעות קריפטוגרפיים לאחסון ומסחר בכמה זוגות הכוללים ביטקוין, Ethereum ו- Litecoin..

עמלות

במקום רוב הארנקים שגובים עמלה בעת ביצוע עסקאות, Zebpay גובה דמי מנוי חודשיים של 0.0001 BTC לחבר. הם הבטיחו להפחית סכום זה לאחר שהמסחר המלא בבורסת הצפנה יחדש. בשל העמלה החודשית השטוחה שלה, משתמשים המעוניינים לבצע כמויות סחר גדולות יכולים לנצל זאת.

3. Coinbase ארנק ביטקוין

תכונות ארנק ביטקוין

אם אתם מחפשים את ארנק הביטקוין הטוב ביותר בהודו תוכלו לפנות אל Coinbase לבחירתכם. בהיותו בקלות אחת מחילופי הקריפטו הגדולים ביותר בהודו וגם ברחבי העולם, זהו ארנק קל לשימוש שמשקיעים יכולים להעסיק בו כדי לקנות, למכור ולהחזיק כל מיני מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מבטיח כי הנכסים הדיגיטליים שלכם מאוחסנים במקום אחד ומבצעים כל תשלום בקלות.

הם ארנק אחסון חם מקוון המאבטח את מפתחות הביטקוין הפרטיים שלך באמצעות טכנולוגיית Secure Enclave והאפליקציה שלהם זמינה הן בחנות Apple Apple והן בחנות Play Google..

מכיוון ש- Coinbase הוא חילופי קריפטו משולבים, הוא מאוד ידידותי למשתמש והארנק מתגאה בממשק משתמש פשוט להתחיל לאחסן ולסחור בהצפנים..

Coinbase תומך כיום ביותר מ -20 סוגים שונים של קריפטו ותוכלו גם להרוויח ביטקוין בחינם באמצעות תוכנית הנקראת Coinbase Earn וכדי לעשות זאת עליכם לצפות בסרטוני פרסומת ולבחון את החידונים שלהם..

ארנק Coinbase בבורסת הצפנה הזו מתגאה ברשומת אבטחה היסטורית חזקה וגם בבסיס תמיכת לקוחות כדי להבטיח למשתמשים בו לקבל כל עזרה שהם זקוקים להם. דף הארנק של Coinbase מספק גם קטע שאלות נפוצות ייעודי ותכונות האבטחה כוללות אימות דו-גורמי שעליך להגדיר וכן פיקדונות ומשיכות SEPA..

עמלות

ארנק Coinbase זמין להתקנה ושימוש מיידי בחינם ואינו מחייב שימוש ב- Coinbase נפרד. עם זאת, Coinbase אכן גובה עמלת כורה בגין כל תשלומים שבוצעו באמצעות הארנק המועבר לכורה בקריפטו ושיעור זה תלוי בעמלות העסקה ברשת.

4. ארנק ביטקוין של Unocoin

תכונות ארנק ביטקוין

Unocoin הוא בורסת קריפטו וארנק ביטקוין בהודו לאחסון קריפטו דיגיטלי. מאפיין בולט שגורם ל- Unocoin להתבלט מארנקי ביטקוין אחרים הוא ההזדמנות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות SIP (תכנון השקעות שיטתי) באמצעותו ניתן להגדיר ניכוי של סכום מוגדר מחשבון בנק מקושר של אחד ממשתמשיה..

מכיוון שמדובר בתהליך אוטומטי, המשתמשים יוכלו לרכוש BTC לפי שער השוק הקיים ולעשות זאת במרווחי זמן מוגדרים מדי יום, שבועי או חודשי..

ארנק הביטקוין של Unocoin תומך גם ברכישות של נכסים דיגיטליים במטבעות פיאט וגם במשיכתו שעליך לקשר לחשבון בנק.

נכון לעכשיו, Unocoin תומכת רק בביטקוין ובאת’ריום ובסך הכל קל לשימוש.

מרבית הכספים המאוחסנים בארנק מאובטחים במצב לא מקוון ובנוסף לכך, משקיעים יכולים ליצור מספר כתובות לאחסון הלא מקוון שלהם ללא חיבור לאינטרנט ומוצפנים באמצעות AES-256.

הכספים נאטמים גם במעטפות ובארונות כספות כאמצעי נגד נגד פריצה, אובדן וגניבת כספי משתמשים. Unocoin מפעילה גם אימות דו-פקטורי המחייב את משתמשיה לאמת את זהותם לפני הכניסה.

עם זאת, עם כל תכונות האבטחה שהוצבו, אנונימיות המשתמשים נמוכה מכיוון ש- Unocoin אוספת פרטים אישיים כגון פרטי כרטיס Aadhard שלך, פרטי כרטיס PAN, מספר איש קשר ומידע אחר שעליך לספק כדי לאמת ולזהות אותך..

הפרטים שנאספו לעומת זאת מאובטחים ומשמשים למניעת פעילויות בלתי חוקיות ולאישור זהות המשתמש מול אנשי מקצוע מזהים אלקטרוניים של צד שלישי.

עמלות

Unocoin גובה דמי קנייה ומכירה בשיעור סטנדרטי של 0.7% או 0.5% עבור חברי זהב. יש גם דמי יצרן ולקוח שטוחים כאשר כל אחד מהם עומד על 0.4% ו -0.6% בהתאמה. \

לא ייגבו עמלות בגין פיקדונות, משיכות ואחסון הקריפטו שלך בארנק, בעוד שדמי הרשת משתנים עם סוג המטבע הנסחר. העמלות שלהם נחשבות נמוכות בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות

5. ספר חשבונות ננו X

תכונות ארנק ביטקוין

Ledger Nano Ex הוא ארנק ביטקוין רב מטבעי חומרה, בו תוכלו לאחסן ולבטח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם בבטחה. הם תומכים במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, עם למעלה מ -1,500 קריפטוסים שונים ומתווספים מדי יום.

ספר החשבונות Nano Ex להיות ארנק חומרה פירושו שזו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבעות שלך, מכיוון שהדבר מונע פריצה או הידבקות במכשיר בווירוס שיוביל לאובדן המפתחות הפרטיים שלך..

לאחר שרכשתם את הארנק הזה, אתם נדרשים לבחור מספר סיכה ותוכלו לבחור אחד עם מינימום 4 ספרות ועליך להבטיח שאתה האדם היחיד שיודע את מספר הסיכה הזה.,

שכבה נוספת של אבטחה שמספק לך Ledger Nano Ex היא שברגע שתשלים את אישור מספר הסיכה שלך, תקבל ביטוי לשחזור בן 24 מילים שעליך לרשום. הסיבה לכך היא שבמידה ושכחת או איבדת את הסיכה שלך, תתבקש עם ביטוי ההתאוששות על מנת ליצור סיכה חדשה.

רובד הביטחון הפיזי שיש לדג’ר הוא שהם בנויים באמצעות חומרים עמידים כמו כיסוי העשוי מפלדת אל חלד. משמעות הדבר היא שאתה יכול לטעות בהשמטתו וקשה לגרום לה נזק פיזי כלשהו.

עמלות

שלא כמו ברוב ארנקי התוכנה, Ledger Nano X אינו בחינם וניתן לרכוש אותו רק באופן מקוון או מחנויות מקומיות. עליכם לוודא שהמוכר הוא חוקי מכיוון שתמיד קיימת האפשרות של המוכר להתקין וירוס בתוך התקן החומרה, כך שכדי למנוע זאת, תוכלו תמיד לבחור לקנות מהיצרן הרשמי..

שוב, עם היתרונות של אבטחה גבוהה, ארנק חומרה מגיע עם החסרונות שלו כמו אי נוחות לגישה מכיוון שאתה נדרש לחבר את מכשיר Ledger Nano X לשולחן העבודה ולהזין את מספר הסיכה שלך כדי להתחיל להעביר מטבעות..

כפי שצוין קודם במאמר זה, הגדרת ארנק חומרה היא תהליך מורכב, לכן וודא שאתה יכול לקרוא ולהבין את מדריך ההוראות בעת הגדרתו, כך שזה אומר שהוא פחות ידידותי למשתמש למתחילים..

6. ארנק טרזור

תכונות ארנק ביטקוין

Trezor הוא ארנק חומרה שבו אתה יכול לשמור מעל 8 סוגים שונים של מטבעות ו 1000+ ERC-20 אסימונים בבטחה בסביבה מקוונת מאובטחת. ארנק Trezor קליל ומפעיל אימות חתימת קושחה ומעדכן כל הזמן את נהלי האבטחה שלו כדי להגן עליך מפני גניבה פיזית.

במקרה שיש כשל בחתימת קושחה לא חוקית, הארנק ימחק אוטומטית את זיכרון המכשיר כדי להגן על עצמו מפני איומים פוטנציאליים..

מאפיין אבטחה אחרון שמספק טרזור ​​הוא שהוא ארוז בחותמות חומרת אולטראסאונד שלא ניתן לשחזר לאחר שבירתו ולכן חשוב אם עליכם לבדוק אם בעבר טופלו בארנק. עליך להשתמש במחבר USB כדי לחבר אותו למחשב האישי או למכשיר הנייד שלך כדי לבצע העברת מטבעות קריפטוגרפיים

עמלות

בשוק ניתן להשיג את ארנק Trezor בטווח של RS.12,500 ל- RS. 14,000.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: שהוא ארנק הביטקוין הטוב ביותר?

בסך הכל הטוב ביותר יהיה Coinbase ו- Trezor ו- Ledger Nano X יכולים להיות ארנקי החומרה הטובים ביותר מבחינת אבטחה ועמידות..

ש: איך אוכל להשיג ארנק קריפטו?

ניתן להוריד את רוב ארנקי התוכנה באופן מיידי באינטרנט או דרך חנות האפליקציות בעוד שארנקי החומרה דורשים רכישה מקוונת או דרך קמעונאים

ש: האם הביטקוין חוקי?

ממשלת הודו לא אישרה ולא הסדירה את הביטקוין כמכרז חוקי, אך הרכישה והחזקת הקריפטו אינן בלתי חוקיות בשום צורה שהיא