המרת מטבעות ההמרה הטובה ביותר בהודו – מדריך חובה לכולם בשנת 2021

מבוא

לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, יהיה עליכם להשתמש בבורסות מטבעות קריפטו בהודו שכן רכישה מפלטפורמות אלה תשמש כאחת הדרכים הקלות ביותר בכדי שתוכלו לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים..

עם כל כך הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בהודו שתוכלו לבחור מהם, הייתם רוצים לבחור את המסדירה המופעלת על ידי הרשויות המקומיות ובטוחות יחסית מפני גניבה או הונאה, מכיוון שלא תרצו להסתכן באובדן ההשקעות שלכם מכיוון שכבר יש מלכתחילה מוטמע הסיכון על הערך ההפכפך של הקריפטו.

ככאלה ישנם מספר גורמים מרכזיים כאשר אתה בוחר מאיזה מטבע קריפטו בהודו שתרצה לקנות ביטקוין.

גורמים לבחירת בורסת המטבעות הטובה ביותר בהודו

עליכם להיזהר בבחירת בורסת מטבעות חליפין בהודו כדי להחליט אם ברצונכם בורסה ידידותית יותר למשתמשים למתחילים ותספק אפשרויות סחר רבות יותר עבור הסוחר המנוסה יותר.?

חילופי המטבעות שממנו ברצונך לרכוש אמורים לספק את המטבע החופשי שאתה מתכנן להשקיע בו. על הבורסה לתמוך בכל הצפנה שאתה מתכנן לרכוש. כדאי גם לבחור את הבורסה בהודו שהיא הכי מכובדת ומהימנה. כמה בורסות מתמקדות בכמה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים בהודו, בעוד שאחרות בדרך כלל מספקות מגוון רחב של אפשרויות להשקיע בהן

כאשר אתה בוחר בפלטפורמה שלך לרכישת ביטקוין, עליך גם לוודא שהבורסה תומכת בסוג אמצעי התשלום שאתה רוצה שכן לא כל חילופי מטבעות בהודו תומכים במגוון רחב של אפשרויות תשלום. הסיבה לכך היא שחלק מהבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרות החלפת קריפטו-קריפטו בלבד, כך שזה לא יועיל עבורך אם תצטרך להחליף מטבע פיאט בקריפטו למשל..

חלק מפלטפורמות המסחר בהודו מציעות ארנקי ביטקוין המאפשרים לך לאחסן את המטבעות הדיגיטליים שלך לאחר הרכישה שהם בטוחים ומאובטחים. עם זאת, פירוש הדבר שאינך שולט במפתחות הפרטיים שלך ולכן מומלץ להשיג את הארנק שלך כדי לוודא שאתה ברשות ההשקעות שלך..

אתה צריך גם לבחור את בורסת המטבעות בהודו שגובה עמלות סבירות עבור השימושים שלך מכיוון שחלק מהבורסות בדרך כלל גובות עמלת פרימיום גבוהה יותר בהשוואה לאחרות בגלל השירותים והתכונות שהם מספקים. אתה יכול להחליט אם העמלות שוות את השירותים שמציעים לך או שאתה יכול פשוט לבחור בורסת מטבעות אחרת בהודו לרכישה ולמכירת ביטקוין מ.

לבסוף, כאשר אתה בוחר מאיזה בורסת מטבעות קריפטו בהודו אתה עומד לרכוש ולמכור ביטקוין, מומלץ לבדוק את תכונות האבטחה שהבורסה בהודו מספקת. אתה יכול לעבור לאתר שלהם ולבדוק אם יש להם ביטוח כלשהו עבור הכספים המושקעים שלך ואילו תכונות אבטחה הם מיישמים כדי למנוע גניבה או הונאה.

חילופי המטבעות הטובים ביותר בהמרות בהודו

1. WazirX

WazirX היא בורסת מטבעות חליפין בהודו המאפשרת למשתמשיה לרכוש ולמכור ביטקוין בפלטפורמה שלהם על גבי מטבעות אחרים כמו Ripple, Ethereum, Litecoin ועוד רבים אחרים. ל- WazirX היתרון בכך שהיא בורסת הקריפטו היחידה ששרדה לאחר האיסור על RBI כאשר מרכזיות אחרות כמו Zeebpay סגרו את שירותיה להודו..

תכונות מסחר.

WazirX היא בורסה בהודו שתומכת כיום בלמעלה מ- 70 מטבעות קריפטוגרפיים בשילוב עם USDT שהוא מטבע Tether USD המגובה בדולר האמריקני..

WazirX מתגאה בעסקאות מהירות כאשר משתמש מעוניין לקנות ביטקוין ותוכל להשיג השלמת עסקאות מהירות במיוחד וההחלפה בדרך כלל מתרחבת בזמן קצר ובמקרה של מחזורי מסחר מוגדלים..

הם גם מספקים כלי מסחר מתקדמים באתר שלהם לחובב הקריפטו המנוסה יותר, שכולל את כל התכונות וכלי התרשים של Trading View. באמצעות תכונות אלה המשקיעים יכולים לנתח מחירים, מגמות ולבדוק נתונים היסטוריים באמצעות אינדיקטורים של גרפי כוח, מכל הנוחות של המחשב האישי או המכשיר הנייד שלך..

עמלות

העמלות תלויות בשלושת השווקים השונים ש- WazirX מספקת, שהם שוק הספוט, שוק ה- P2P והמסחר ב- STF..

עבור מסחר בשוק הספוט, עמלת המסחר היא 0.2% עבור היצרן וגם לא משנה איזה זוג מטבעות קריפטוגרפיים נסחרים.

עבור עסקאות שוק P2P, דמי קנייה ומכירה הם 0% עם ערך הזמנת מכירה ומכירה מינימלי יהיה 14.5 USDT והזמנת קנייה מקסימלית מוגדרת ל- 2000 USDT

עבור עסקאות שוק STF (Smart Token Fund), WazirX מספקת מתן עסקאות STF לסוחרי קריפטו מתחילים שהם גובים עמלה של 25% מ.

דמי המשיכה ב- WazirX ישתנו בהתאם לסוג המטבע, כך למשל אם ברצונך למשוך ביטקוין, יהיה סכום משיכה מינימלי של 0.0001 BTC והעמלות יהיו 0.0005 BTC.

בִּטָחוֹן

בהיותה בורסת מטבעות ריכוזית בהודו, WazirX מציעה ביקורת אבטחה קבועה על מנת להבטיח פלטפורמה מאובטחת ביותר ומאפשרת אימות דו-גורמי לחשבונות שלהם כדי להגביר את האבטחה..

WazirX מפעילה גם תהליכי אימות זהות מובילים הכוללים שיטות KYC ו- AML למניעת גניבה והונאה בפלטפורמות שלהם..

2. Unocoin

Unocoin היא בורסה בהודו המתמקדת במתן מוצרים חדשניים שבמרכז הבלוקצ’יין. התכונות הבולטות שפיתחו כוללות את הקופה הפשוטה ביותר עבור סוחרים לא מקוונים וגם תכנון השקעות שיטתי לביטקוין.

תכונות מסחר

הבורסה כוללת ממשק קל לשימוש לרכישה ומכירה של ביטקוין והיא מתמקדת בעיקר בביטקוין. ככאלה, אין קריפטוסים אחרים זמינים, אך הצוות מתכנן להקים אפשרויות קריפטו נוספות בעתיד כגון Ethereum Litecoin ו- Bitcoin Cash..

Unocoin תכננה את הפלטפורמה שלהם במטרה הבלעדית למקסם את התכונות למסחר בביטקוין באמצעות תכונות כגון אינדיקטורים באינטרנט, מנגנוני תרשים מתקדמים וסדרי שוק שונים, כך שברור כי Unocoin משווקת לעבר המשקיעים הגדולים והלהוטים יותר בביטקוין..

לאחר אימות חשבון המשתמש הם יכולים להפקיד מיד את הרופי שלהם בפלטפורמה כדי להחליף לביטקוין ותהליך זה פשוט וקל לשימוש. סוחרים יכולים לבצע הזמנות מגבילות מעל ומחיר המחיר בעת קביעת המחיר לביטקוין ויכולים לראות באופן חזותי כמה נמוך או נמוך..

תכונה זו מסייעת למשתמש לבדוק את תנועת המחירים היומית מהתרשים מיום ליום, ו- Unocoin מספקת גם ארנק ביטקוין פנימי שמשתמשים יכולים לאחסן בו לאחר שהם קונים את הביטקוין שלהם..

עמלות

מבנה העמלות של Unocoin אינו שגרתי למדי אך העמלה הכוללת מוצגת תמיד כאשר אתה הולך לקנות ביטקוין. ראשית יש עמלה של 0.7% שנגבית בעת ביצוע הזמנות קנייה ומכירה ותוכלו לקבל עמלה זו לירידה של כ 0.5% אם הנפח הוא מעל 100 BTC..

עמלה נוספת שנגבית היא שירות מיסים ממשלתי של חברת Unocoin בגין דמי העסקה עבור שליחה וקבלת ביטקוין כאחד, ולכן זו אחת מפלטפורמות ההצפנה הבודדות בהודו שבאמת יש מס ממשלתי נוסף על דמי העסקה..

לבסוף יש עמלת יצרן ונטילה המוטלת על עסקאות עם 0.4% ו -0.6% בהתאמה.

בִּטָחוֹן

Unocoin מתגאה ביישום תכונות האבטחה העדכניות ביותר להחלפה שלהן כדי למנוע גניבת מידע וכספי משתמשים. מרבית הכספים המושקעים שלהם מאוחסנים בצורה מאובטחת בארנקים לא מקוונים לאחסון קירור, כדי למנוע פריצה מקוונת ווירוסים.

טכנולוגיית ההצפנה משמשת גם לאבטחת השרתים שלהם ו- Unocoin מפעילה גם אימות Google Two Factor בחשבונות המשתמש שלהם. כל התכונות הללו גרמו לכך של- Unocoin אין דיווחים על פריצות או אובדן כספים בבורסה

3. בינאנס

Binance היא בורסה בהודו המתהדרת בנפחי המסחר הגדולים ביותר כאשר משתמשים רוצים לרכוש ביטקוין. Binance מציעה תמיכה בלמעלה מ -500 זוגות קריפטו, כך שלמשקיעים יהיו אפשרויות רבות כאשר הם נסחרים בפלטפורמה זו.

תכונות מסחר.

Binance היא פלטפורמה המציעה את מגוון השיטות התשלום ביותר כאשר אתה רוצה לקנות ביטקוין הכוללים את כרטיס האשראי / החיוב, באמצעות Simplex או Banxa שהם תשלומי צד ג ‘ולבסוף P2P המסחר שבו אתה יכול לקנות קריפטו באמצעות מערכת הנאמנות שלהם..

עמלות

Binance היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית בהודו המציעה בדרך כלל עמלות עסקאות נמוכות יותר בהשוואה לבורסות אחרות בשוק והן מחולקות בעיקר לשלושה סוגים שונים של עמלות שהם עמלת הפקדה / משיכה, עמלת מסחר ועמלות P2P..

לא ייגבה תשלום עבור מטבעות קריפטוגרפיים בהודו בעת ביצוע הפקדה, אך יש אחוז מסוים הנגבה בהתאם לסוג מטבעות הפיאט המופקדים. גובה דמי משיכה תלוי בסוג הקריפטו שנשלפים.

עמלת מסחר אחידה של 0.1% מחויבת הן על היצרן והן של הלוקחים אם אתה משלם בקריפטו ואילו העמלה תהיה 0.75% אם אתה משלם עם BNB.

בִּטָחוֹן

תכונה בשם ניהול כתובות מוצגת בממשק המשתמש של Binance, מה שמביא למגבלות משיכה למספר כתובות הארנק שאליהם ניתן לשלוח. מה שזה מבטיח הוא שהוא יגן על הארנק שלך מפני גניבה ומפני פריצות פוטנציאליות.

אימות דו-גורמי משמש גם בכל חשבונות Binance ונכסיו מאוחסנים במצב לא מקוון במחסני קירור במקומות מאובטחים שונים.

4. BuyUCoin

BuyUcoin היא בורסת מטבעות קריפטו שמבוססת בהודו, ומספקת גם ארנק פנים המאפשר למשתמשים לרכוש ביטקוין עם רופי הודיות וכן למשוך את מטבע הפיאט לחשבון בנק מקושר..

תכונות מסחר.

BuyUcoin תומך בלמעלה מ- 30 מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים ביטקוין, Ethereum, Ripple ו- Litecoin. BuyUcoin מציעה פלטפורמה פשוטה לקנות, לאחסן ולמכור את הקריפטות הללו עם תוכניות להציע מטבעות קריפטוגרפיים נוספים.

נכון לעכשיו, BuyUcoin מקבל את IMPS (שירות תשלומים מיידיים), NEFT (מערכת העברת כספי אלקטרוניקה לאומית, RTGS (Real TIme Gross Settlement) ו- UPI (ממשק תשלום מאוחד) להפקיד כספים מחשבון הבנק ההודי שלך לרכישת קריפטו..

עמלות

BuyUcoin טוענת שהיא הפלטפורמה הראשונה המאפשרת לרכוש ולמכור קריפטוסים ללא כל עמלות, אולם שיעורי הקנייה והמכירה שלהם גבוהים יחסית מדמי השוק, כך שאולי תשלמו פרמיה בהשוואה לבורסת מטבעות אחרת. ככזה, יהיה זה רעיון טוב להשוות את התעריפים ב- BuyUcoin בהשוואה לבורסות אחרות לפני שתחליט לקנות ביטקוין.

ישנם עמלות בשיעור 0% בגין פיקדונות INR, דמי הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים, עמלות הפקדת ארנק לכל החיים, עמלות משיכת AINR וגם דמי משיכה של מטבעות קריפטוגרפיים..

בִּטָחוֹן

BuyUcoin עומד בקנה אחד עם פרוטוקולי האבטחה הטובים ביותר ומעסיק אימות דו-גורמי (2FA) הדורש מהמשתמשים שלו לאמת שהם המשתמשים בפועל לפני הכניסה בכדי לספק שכבת אבטחה נוספת..

באתר האינטרנט שלה, BuyUcoin גם מצהירה כי היא מפעילה חומות אש והצפנת נתונים כשכבה נוספת של הגנה.

5. Cex.IO

Cex.IO היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המציעה רכישה ומכירה מסורתית של ביטקוין בהודו ותומכת גם בגרסאות הניידות וגם במחשבי המחשב.

תכונות מסחר.

נכון להיום, Cex.IO תומך בביטקוין, Ethereum, Dash, Ripple, Bitcoin Gold, ZEC ו- Bitcoin Cash בפלטפורמות שלהם. מטבעות פיאט הניתנים לסחירה כוללים גם דולר, ליש”ט, יורו וגם את הרובל הרוסי. לצערנו אין עדות ברופי הודי על הרציף

Cex.IO מאפשר אמצעי תשלום כגון כרטיסי אשראי או חיוב המונפקים על ידי מאסטרקארד וויזה. העברות בנקאיות יכולות גם להיות בשימוש בסוויפט וב- SEPA הן עבור הפקדות והן משיכות בבורסה.

עמלות

שכר הטרחה של Cex.IO תלוי באחוז מהנפח של 30 יום של הסוחר החל מדמי נוטל של 0.25% ודמי יצרן של 0.16% עבור מחזורי מסחר הנמוכים מ- 5BTC ועד 0.10% עבור עמלות נוטלים ודמי יצרן של 0% עבור היקפי סחר של יותר מ- 6,000 BTC.

בִּטָחוֹן

Cex.IO היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המשתמשת בתכונות אבטחה ברמה גבוהה הכוללת אימות של שני גורמים, אישורי SSL באתר האינטרנט שלהם, הפעלה פנימית של מדיניות ונהלים של AML ו- KYC למניעת גניבה והונאה וכן מצפין את כל הנתונים והמידע שמועברים אותם על ידי המשתמשים שלהם.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: זוהי הבורסה הטובה ביותר בהודו?

הטוב ביותר בסך הכל יהיה WazirX ו- ​​Unocoin.

ש: האם הביטקוין חוקי?

ממשלת הודו לא אישרה ולא הסדירה את הביטקוין כמכרז חוקי, אך הרכישה והחזקת הקריפטו אינן בלתי חוקיות בשום צורה שהיא

ש: האם בהודו נאסר מטבעות קריפטוגרפיים?

הבנק המרכזי בהודו אסר על עסקאות קריפטו בהודו, אך לאחרונה הם הגיעו עם כלל בשנת 2019 לפיו אין זה חוקי להחזיק ולרכוש מטבעות קריפטו..