8 חילופי המטבעות הטובים ביותר במלזיה – רשימה מעודכנת בשנת 2021

מבוא

מעוניין לקנות ביטקוין במלזיה? בדרך כלל יהיו שלוש דרכים בהן תוכלו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במלזיה. אתה יכול לקנות אותו, לכרות אותו או להרוויח אותו באמצעות מכירת מוצרים או שירותים. קניית ביטקוין באמצעות חילופי מטבעות קריפטו היא הדרך הקלה ביותר.

מבחינה טכנית, אינך זקוק לבורסה כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים – כל עוד אתה מוכן למצוא מישהו עם ביטקוין (או את מטבע החיפוש שלך), הסכים על מחיר, אז ישלח אותו לארנק שלך (שיכול להיות תוכנה שאתה משתמש כדי ‘לאחסן’ ביטקוין). קנייה בבורסה מפשטת את התהליך הזה. זה מפגיש קונים ומוכרים ומציע לך ארנק כדי שלא תצטרך לשמור על שלך.

אתה לא רוצה לבחור סתם חילופי דברים. חילופי קריפטו, שרבים מהם אינם מוסדרים, הם מטרות של גניבה והונאה. יש פוטנציאל לחילופי חילוצים מסוימים להיעלם עם הכספים שהמשתמשים שלהם השקיעו בהם. קיים סיכון זה כמו גם ההשקעות הפכפכות כבר במטבעות קריפטוגרפיים.

בחרנו את 8 הבורסות במטבעות קריפטוגרפיים במלזיה, לדעתנו, יתאימו ביותר לצרכים שלך כאשר אתה משקיע בקריפטו.

חילופי המטבעות הטובים ביותר במלזיה

1. e-Toro

E -toro היא פלטפורמת מסחר חברתית אחת המאפשרת לקונים ולמוכרים שלה לראות עסקאות שאחרים מבצעים. ככזה הוא מאפשר לסוחרים להעתיק את המשקיעים המניבים ביותר בפלטפורמה. יש לו פריסת מסחר אינטואיטיבית בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות.

תכונות מסחר

E-toro תומך במטבעות קריפטוגרפיים כמו BCH, ZEC, LTC ועוד. ניתן להמיר אותם בקלות למטבעות אחרים באמצעות אפליקציית הארנק שלהם. eToro מציעה מספר אמצעי תשלום כאפשרויות הפקדה כגון Paypal, Giropay, כרטיסי אשראי וחיוב, העברות בנקאיות ו- WebMoney.

eToro אמנם מאפשרת לקונים ולמוכרים שלה לשלוח ולקבל כספים מארנקים חיצוניים אך רק עבור מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום ו- XRP.

עמלות

העמלות של eToro הן בצד הגבוה יותר בהשוואה לבורסות אחרות באינטרנט. ההחזקה ביום השבוע שלהם עומדת על מחיר של 0.24 דולר לכל חשיפה ארוכה ממונפת. eToro אינה גובה עמלות בגין משרות שאינן ממונפות, אך הן משולשות עבור משרות ממונפות המוחזקות בסוף השבוע.

eToro גובה גם עמלה למשיכת כספים לבנק או כרטיס אשראי בסכום משיכה מינימלי של 50 $. עמלה אחת שלא נראית בפלטפורמות אחרות היא ש- eToro גובה עמלת חוסר פעילות אשר מתחילה להצטבר לאחר שנה והיא נקבעת על 10 דולר לחודש..

בִּטָחוֹן

eToro מפעילה אימות דו-גורמי בחשבונות שלהם. הכספים נשמרים גם בבנקים מדורגים 1 וכל המידע האישי מוגן בהצפנת SSL. eToro מוסדר גם בהתאם ל- FCA, CySEC ו- ASIC עם תמיכה 24/7, אם נתקלות בבעיות.

2. לונו

לונו היא בין הבורסות הטובות ביותר אם ברצונך לקנות ביטקוין במלזיה, בין מטבעות הפיאט שהם מספקים מסחר בהצפנה כנגד, MYR כלול. דמי שירות התיווך שלהם (LBS) הם מחיר השוק הסטנדרטי לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים.

תכונות מסחר

לונו מציעה כמה מגבלות הפקדה, בהתאם לרמות האימות הכוללות:

אימות דוא”ל: לא תוכל לבצע משיכות או הפקדות אם לא תצליח לאמת את כתובת הדוא”ל שלך תחילה.

אימות טלפוני: יהיה רשאי למשוך ולהפקיד עד 1,000 אירו.

אימות תעודת זהות: יהיה רשאי למשוך ולהפקיד עד 5,000 אירו.

אימות כתובת מגורים: יהיה רשאי למשוך ולהפקיד עד 100,000 אירו

לונו מציעה גם ארנק משלהם כאופציה זמנית לאחסון מטבעות לפני שתעביר את המטבעות שלך לארנק שאתה שולט בו.

אפשרות המסחר של פיאט ב- Luno מספקת לך גם תכונות מתקדמות כגון דוחות, מסחר אוטומטי, תרשימים וגישה ל- API המספקת למשתמשיה מבט מעמיק על השקעותיהם האפשריות. עם זאת יש נפח מסחר נמוך במיוחד בלונה.

עמלות

לונו יש אחד משיעורי העמלות המשתלמים יותר בשוק. הם אינם גובים עמלות בגין קבלת מטבעות קריפטוגרפיים, אך גובים MYR0.10 עבור משיכות ו- 0.70 MYR עבור העברה מיידית של FPX עבור הפקדות. אם אתה מפקיד באמצעות GIRO בין בנקים, אין חיובים.

כמו ברוב ההחלפות הם גובים מיצרן & דמי נוטלים החל מ- 0.25% ו- 0.50% בהתאמה, אשר יורדים ככל שנפח המסחר גדל החל מ -439,999.99 MYR ואילך

בִּטָחוֹן

לונו מעניקה למשתמשיה את האבטחה ברמת הבנק כדי להבטיח שמירה על המידע הפרטי שלה. כל מפתחות הלקוח נשמרים בכספות במקומות מאובטחים ופקידיה בחברה טוענים כי לאף אחד אין גישה ליותר מכספת אחת עם המפתחות

3. Coinmama

Coinmama הוא מתווך מטבעות קריפטוגרפי שהוא אחד מהבורסות היותר מכובדות בעולם. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, Coinmama למעשה לא מאפשרת למשקיעים שלה להחליף מטבעות קריפטוגרפיים עם משקיעים אחרים, אך אתה קונה ומוכר קריפטו מקוינטמה באופן ישיר..

תכונות מסחר

Coinmama תומך בביטקוין, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple XRP, Cardano, Litecoin ו- QTUM. הם מקבלים גם כל מטבע פיאט הכולל MYR. עם זאת, מכיוון ש- Coinmama מתמקדת בעיקר באירופה, הם מציגים מחירי קריפטו באמצעות USD, EUR, GBP, CAD ו- AUD.

נוסף על כך, Coinmama מאפשרת לכם לרכוש ביטקוין עם כרטיס אשראי אך יהיה עליכם לשים לב למחיר.

עמלות

Coinmama מחשבת עמלות על בסיס אחוז ממחיר הספוט עם עמלה של 3.9% באמצעות העברות בנקאיות SEPA ודמי מומנטום של 5% אם משתמשים בכרטיס אשראי.

בהשוואה לבורסות בשאר העולם שגובות קצת פחות מ -5%, שכר הטרחה של Coinmama מעט מעל הממוצע אך עדיין די תחרותי.

בִּטָחוֹן

ל- Coinmama יש את האבטחה הטובה ביותר שיש לבורסות ביטקוין שכן מעולם לא נגנבו שום מטבע מטבעות מהפלטפורמה. בנוסף, לאחר הרכישה, Coinmama מספק ביטקוין ישירות לארנק, כך שלא סביר שתאבד את כספיך במהלך התהליך.

Coinmama תומכת גם באימות דו-גורמי עבור חשבונותיה

4. ביטפנדה

ביטפנדה היא מתווכת ביטקוין. זו אכן בורסת ביטקוין טובה אם ברצונך להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהם מציעים מגוון רחב של אמצעי תשלום עם מחירים טובים.

תכונות מסחר.

Bitpanda תומך בלמעלה מ- 30 מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים ביטקוין, Ethereum ו- Litecoin בפלטפורמה שלהם. בדומה ל- Luno ברשימה זו, הם מגבילים את המשקיעים שלהם כמה הם יכולים לקנות או למכור ברמות האימות.

אימות דוא”ל: באמצעות דוא”ל מאומת אתה יכול למכור רק עד 1,000 אירו של ביטקוין ביום ועד 7,500 אירו לחודש. אינך מסוגל לרכוש ביטקוין כלשהו

מספר טלפון: עם אימות מספר הטלפון שלך, אתה יכול לרכוש ביטקוין באמצעות תשלומים כלשהם, כולל העברה בנקאית של ג’ירו והעברה בנקאית, אך לא תוכל לרכוש באמצעות כרטיסי אשראי.

מזהה מאומת: לאחר אימות תעודת הזהות שלך, תוכל לרכוש ביטקוינים עם כרטיס אשראי עד 350 אירו ליום ועד 10,000 לחודש.

עמלות

ביטפנדה לא מציגה את דמיהם בפומבי באתר האינטרנט שלהם, אך הם נמוכים מכיוון שמחיר הספוט שלהם למטבעות אינו גבוה מכל מחיר אחר. Bitpanda גובה קבוצה נפרדת של עמלות עבור עסקאות שנכנסות ויוצאות מהפלטפורמה. לדוגמה, אם אתה מפקיד פחות מ- 0.05 ביטקוין, תשלם דמי הפקדה של 0.0001BTC. אם אתה מושך פחות מ- 0.0015BTC, אתה נדרש לשלם דמי משיכה בסך 0.00049680 BTC.

בִּטָחוֹן

Bitpanda מציעה אימות דו-גורמי בחשבונותיה, כמו גם אחסון מרבית הכספים המושקעים של הלקוח שלהם במחסני ארנקים קרים במקומות מאובטחים תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה. משתמשים יכולים גם לראות את הפעלות המכשירים הפעילים שלהם, ומקבלים אפשרות להתנתק ולסגור הפעלות אקטיביות באמצעות מכשיר אחר.

5. קראקן

סקירת קראקן

אחת התכונות הייחודיות של קראקן היא שהם מספקים תמיכה במסחר בשוליים ובשל התאמת הרגולציה לגבולות ארה”ב, הם מהווים אפשרות טובה לסוחרים מקצועיים ולמשקיעים מוסדיים..

תכונות מסחר.

Kraken תומך במספר רב של ביטקוין בפלטפורמת המסחר והמסחר שלהם. Kraken מאפשרת גם למשתמשים להפקיד כל אחד מהמטבעות שהם תומכים בפלטפורמה שלהם, אך המשיכות מוגבלות למי שלא עבר אימות KYC.

יש לבצע אימות KYC לפני שניתן לבצע הפקדות במטבע פיאט. מטבעות פיאט נתמכים הם USD, GBP, EUR ו- CAD /

עמלות

לקראקן עמלות מסחר סבירות שכן סוחרים שעושים פחות מ- 50,000 $ בהיקף צפויים לשלם רק עמלת יצרנית של 0.16% ודמי נוטל של 0.26% עם הנחות גבוהות יותר בהדרגה לאלה שמייצרים מחזורי מסחר מוגדלים. ההנחה הגבוהה ביותר שסוחר יכול לקבל תאפשר להם לשלם שום דמי יצרן ודמי תשלום של 0.10% בלבד ב 10,000,000 $ לחודש..

בִּטָחוֹן

מעולם לא נפרץ קראקן והפך אותו לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם. הם מציעים גם מספר תכונות אבטחה כדי לנצל, כגון 2FA שלהם (אימות דו-פקטורי). משיכות שבוצעו באמצעות דוא”ל אפשריות גם להגברת האבטחה.

6. Cex.IO

Cex.IO היא בורסת ביטקוין המספקת למשתמשיה מסחר בהצפנה ותומכת גם במובייל.

תכונות מסחר.

Cex.IO תומך: ETH, DASH, Ripple (XRP), Bitcoin Gold (BTG), ZEC, Bitcoin Cash (BCH) ו- BTC. מטבעות פיאט הניתנים לסחירה כוללים USD, GBP, יורו וגם הרובל הרוסי.

אמצעי תשלום על ידי Cex.io כוללים כרטיסי אשראי או חיוב על ידי מאסטרקארד וויזה וכן העברה בנקאית באמצעות סוויפט ו- SEPA הן להפקדות והן למשיכות..

עמלות

Cex.io גובה עמלות כאחוז מהיקף הסוחר של 30 יום החל מ- 0.25% דמי נוטל ו 0.16% דמי יצרן עבור פחות מ- 5BTC עד 0.10% דמי נוטל ו 0.00% דמי יצרן עבור היקף מסחר של >6000 BTC תוך 30 יום.

בִּטָחוֹן

Cex.IO היא אחת ממרכזיות הקריפטו הטובות ביותר שהבטחת ההשקעות שלך מאובטחת מכיוון שהן משתמשות באימות דו-גורמי, הצפנת נתונים. אישורי SSL והפעלת מדיניות ונהלים פנימיים של AML / KYC.

7. בינאנס

Binance ידוע כבעל מחזורי המסחר הגבוהים ביותר בביטקוין בעולם ומתגאה גם בפלטפורמה המהירה ביותר בשוק הקריפטו כיום..

תכונות מסחר.

Binance תומך בשפע של מטבעות קריפטוגרפיים כולל Bitcoin, Ethereum, Tezos, ORchid ו- Golem.

הם מאפשרים למשתמשיה לבצע פיקדונות ומשיכות הן במטבעות קריפטו והן בפיאט באמצעות שיטות תשלום כגון חיוב וכרטיסי אשראי, העברות בנקאיות ותשלומי צד ג ‘..

עמלות

שכר הטרחה של Binance מדורג ומבוסס על מחזור מסחר מצטבר של 30 יום הדומה ל- Cex.io ומסווג לרמות VIP החל מרמה 0 עד רמה 9. דמי יצרן ה- IT והלוקח יכולים לנוע בין 0.1% ליצרן ולוקח ל -0.02%. /0.04% בהתבסס על סטטוס רמת ה- VIP.

בִּטָחוֹן

Binance מספקת רמת אבטחה גבוהה להגנה על המידע האישי של המשתמשים ונכסי המשתמשים הכוללים אימות דו-גורמי, אימות גוגל, אימות SMS ואימות כתובת דוא”ל..

8. ביטקוין מקומי

LocalBitcoins היא בורסת ביטקוין של P2P (עמית לעמית) שבה קונים ומוכרים מסכימים על תנאי סחר ו- LocalBitcoins.com משמש כנאמנות. זה דומה ל- Shopee או ל- Lazada אך עם קריפטוסים.

תכונות מסחר.

מכיוון ש- LocalBitcoins הם שירות נאמנות, המשתמשים שלהם רשאים לרכוש ולמכור בכל סוג של אמצעי תשלום זמינים. ההבדל בין בורסה זו לבין פלטפורמות מסחר אחרות הוא שתצטרך להיפגש פיזית או להתחבר דיגיטלית לאדם שאתה קונה או מוכר אליו..

עמלות

LocalBitcoins גובים עמלה של 1% בלבד על כל העסקאות שהופכות אותו לאטרקטיבי מאוד.

בִּטָחוֹן

זו אחת הפלטפורמות הוותיקות ביותר של Bitcoin P2P בשוק ומיישמת KYC על כל הלקוחות שקונים או מוכרים כמות מסוימת של מטבעות בשנה. כמו בכל פלטפורמות המסחר של P2P, המוניטין של הבורסה הוא גורם טוב שיש לקחת בחשבון בעת ​​השימוש בשירות, אך יש להתמקד במשתמש איתו אתה מתמודד בפלטפורמה..

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: האם קריפטוגרפיה חוקית במלזיה?

BNM מצהירה כי ביטקוין אינו מוכר כמכרז חוקי במלזיה והם לא יסדירו את פעולות הביטקוין כרגע.

ש: איזו בורסה היא הטובה ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים?

Coinmama ו- eToro הן הבורסות הטובות ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים במלזיה

ש: מה אני יכול לקנות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים?

ביטקוין משמש בעיקר לרכישת מוצרים דרך האינטרנט מכיוון שהם המטבע בעולם הווירטואלי