סיכום וניתוח AMA של כלכלה חכמה של NEO

ביום חמישי האחרון פתחו מייסדי NEO DA Hongfei ו- Erik Zhang את הרצפה ב- Reddit לקראת AMA. מאמר זה ישמש לסיכום השאלות שנענו על סאב-דידיט החדש של NEO (שכונה בעבר אנטשארס). המשנה החדשה יצרה באזז ניכר השבוע, ואף הוצגה כפורום מגמות בתחילת השבוע.

 

ה- subreddit של NEO התפתח ביום שלישי בשבוע האחרון.

 אגדה

 D = דא הונגפיי,

מייסד NEO, מייסד ומנכ”ל Onchain, מנהיג דעות מפתח (KOL) לתעשיית הבלוקצ’יין הסינית

E = אריק ג’אנג

מייסד NEO ומפתח הליבה, מייסד ו- CTO של Onchain, מחבר מנגנון הקונצנזוס של DBFT

האם תוכל לתת לנו מושג לגבי גודל צוות הפיתוח מבוסס סין?

D: יש כאן כחצי תריסר מפתחים במשרה מלאה, ביניהם שניים מפתחי ליבה. אנחנו לא צריכים עשרות אנשים שעושים פיתוח ברמת הפרוטוקול. פרט לכך, ישנם עוד כמה עשרות קוד ורעיונות תורמים כחברי הקהילה, חלקם מפתחי DNA של Onchain. חוץ מזה יש לנו כמה חוקרים אקדמיים המשמשים כיועצים טכניים. באומרנו מפתח ליבה, אנו מתכוונים למי שיש הרשאה להתחייב ב- GitHub. לביטקוין יש 15 מפתחי ליבה נכון להיום.

האם יש לך מפת דרכים להתפתחויות עתידיות?

E: סיימנו כבר את התכונות כגון נכס דיגיטלי, זהות דיגיטלית, חוזה חכם, תואם וחבילת dev עבור C # /VB.NET/F#/Java/Kotlin. ובסוף 2017, נסיים את הנייר הצהוב ונפרוס פרויקט נוסף של DApp ואז נשפר את יישום פיתוח חוזים חכם על ידי Java / Kotlin. בתחילת 2018, NeoX, NeoFS, NeoQs הם העבודות החשובות ביותר שלנו.

נא להבהיר את השמועות לגבי הזיקה של NEO לחברות כמו עליבאבא ומיקרוסופט. יש הרבה ספקולציות אך מעט בדרך של עובדות קשות, האם אתה יכול בבקשה להרחיב על אלה? (הערה: רבות הושמעו משמועות בנוגע ליחסי NEO עם חברות טיטאן כמו מיקרוסופט ועליבאבא (קמעונאית המסחר האלקטרוני מספר אחת באסיה, בפשטות, “אמזון ומפרץ אלקטרוני של אסיה” יש שיאמרו). הכנס ה -22 ביוני לפני קצת יותר מחודש נערך במשרד של מיקרוסופט בבייג’ינג.)

D: אין שיתוף פעולה ישיר בין עליבאבא ל- NEO / Onchain, מלבד שירות תיבת הדואר שלהם משתמש בשרשרת החוק כדי לספק שירות דוא”ל מוכח. במונחים של מיקרוסופט, כן יש לנו שיתוף פעולה עם מיקרוסופט סין מכיוון ש- NEO בנויה עם C # ו-.NET Core, ו- NeoContract הוא הראשון בעולם שתומך בכתיבת חוזה חכם עם C #..

האם תוכל לתת לנו אינדיקציה כלשהי עד כמה גדולה ואיפה קהילת ה- NEO הסינית?

D: יש תריסר קבוצות QQ / WeChat ייעודיות וכמה לוחות BBS / פורומים. באופן אישי יש לי למעלה מ -5000 עוקבים ב- Weibo, הטוויטר הסיני. אני אגיד שיש עשרות אלפי אנשים שהם באופן חופשי חברי הקהילה של ה- NEO. אני יכול לשתף אותך בשתי תמונות שצולמו בתחילת החודש בפגישה טכנית של NEO. http://imgur.com/a/CWpzthttp://imgur.com/a/ciE9t

היי. האם אתה עובד באופן פעיל לרשום את NEO בבורסות אחרות? הגדלת מספר הבורסות בהן נרשמת NEO תשפר את נראותה, חשיפתה ופוטנציאל המחירים שלה. רישום NEO בבורסות יפניות, קוריאניות, אירופיות ואמריקאיות כגון:

  • Kraken Bitfinex Poloniex Huobi Okcoin Bithumb Btce

ורבים נוספים יעזרו לשפר את הסיכוי שלך.

D: כרגע אנו עובדים באופן פעיל על שדרוג הרשת. אנו בהחלט רוצים לראות את NEO רשומה בבורסות נוספות, במיוחד זו שמתאימה למדינות שונות. זה תלוי בחילופים, אך אנו מתכננים לפנות אליהם בעתיד. כטיזר, אריק ואני נוסעים ליפן באוגוסט.

היי חבר ‘ה. כל השותפויות הקרובות שעוד לא ידוע לנו עליהן? &# 128521;

מעניין אותי לשמוע אילו עסקים מעוניינים להשתמש ברשת NEO והחוזים החכמים שלה.

D: אין עדיין שותפויות חדשות להודיע. אך אנו רואים באופן דרמטי את תחומי העניין של בניית dApps ב- NEO ו / או שימוש במערכת NeoContract. נכריז על פרויקט Seed שיעודד מפתחים לבנות dApps ואפליקציות צד שלישי ברחבי NEO. יש גם תכניות dApp בתכנון אחר של בלוקצ’יין שיועברו ל- NEO. אני מאמין שנראה שפע של dApps / פרויקטים שנבנו סביב NEO במחצית השנייה של 2017.

כיצד NEO / OnChain ימנע ICO חדשים עם כוונות / הונאות רעות בפלטפורמה שלהם? האם הם יבדקו היטב את ה- ICO? מכיוון ש- ICO עם כוונות רעות משקף את כל ה- NEO כפלטפורמה תומכת.

D: כיצד לווסת את ICO הוא נושא חם בתעשיית הבלוקצ’יין הסינית ובקהילה. ראש מכון המטבע הדיגיטלי ב- PBOC (בנק מרכזי) פרסם לאחרונה מאמר בנושא תקנות ICO. לדבריו, על הרשות המווסתת להיות שומרת הסף מאשר נבלות. סינון מקדים או רישוי עשויים להצטופף בחדשנות, ולכן הרגולטורים צריכים לשים לב מקרוב לאנשי ה- ICO האלה, אך רק להיכנס לשם הצורך. אנו חושבים שעמדה זו מאוזנת היטב בין גמישות ללגיטימציה. אם פרויקט ICO כלשהו נראה כמו תכנית פונזי או תרמית, אנו נזהיר את הציבור והרגולטורים עשויים להיכנס.

סין עובדת על מטבעות הקריפטו-טרק משלהם. מה המשמעות / יכולה המשמעות של NEO??

D: כלומר מטבע דיגיטלי ובלוקצ’יין / DLT נחשבים לטכנולוגיות ניטרליות שניתן להשתמש בהן כדי לזרז את אימוץ היואן הסיני כמטבע בינלאומי. לכן, מוסדות פיננסיים ישקיעו בבלוקצ’יין / DLT המועיל בתמורה ל- NEO. הצוות שלנו התבקש לעשות מדריכי הדרכה לבנקים וחברות ביטוח פעמים רבות בעבר.

שניהם: ממה אתם הכי מתרגשים ביחס ל- NEO ולאונצ’יין ב -24 החודשים הבאים?

דה: האם קיום Onchain כחברת אם יביא לתעדוף נמוך ב- NEO בגלל הפרויקטים האחרים של העסק או שזה יתרון? למה למה לא? (הערה: באז בקהילת NEO שמועות על היותה של חברת Onchain הינה חברת האם של NEO התקבלה עם ביקורות חיוביות ושליליות כאחד).

D: NEO הוא פרויקט קהילתי. Onchain אינו בעל NEO.

NEO ו- Onchain הן ישויות נפרדות. NEO הוא פרוייקט קוד פתוח שמונע על ידי הקהילה, ואילו Onchain היא חברה מגובה VC. הקשרים הם:

(1) שניים מחמשת המייסדים של Onchain הם גם מייסדי NEO

(2) גרסת הקונסורציום של NEO, כלומר DNA, חולקת את אותו אדריכל ומערכת חוזים חכמים עם NEO

(3) עם NeoX, פרוטוקול הרשתות, אנו בוחנים את האפשרות לשלב בלוקצ’יין ללא הרשאות (NEO) עם מורשים (DNA).

ראיתי של- NEO יש הרבה תוכניות פיתוח, כלומר: (הערה: הוא המשיך לרשום 31 תוכניות בפיתוח)

השאלות שלי:

1) אילו שינויים יתרחשו ביחס לגודל צוות המפתחים, אם בכלל, כדי להפוך את כל התוכניות הללו למציאות?

2) מתי אתה מצפה שכל אחת מתוכניות הפיתוח הללו תושלם?

E:

  1. כיום יש לנו מאות מפתחי קהילה. בעתיד הקרוב יהיו מעורבים יותר ויותר מפתחים. אז אני לא חושב שזו בעיה.
  2. מפתחי הליבה יתמקדו בפיתוח הליבה. תוכניות אלה יסתיימו בשנת 2018. מפתחי הקהילה יתמקדו ביישומים כמו ארנקים וחוקרי בלוקצ’יין וכו ‘ויישומים אלה הופכים להיות שופעים יום יום, כך שאין נקודת סיום.

QTUM מתמקדת בפיתוח ופריסה סלולרית, כיצד NEO מתכננת לטפל בשוק זה?

D: בלוקצ’יין כל כך צעיר ומתפתח כל כך מהר. ב- NEO, אנו לא חושבים שחווית המשתמש או הנוחות בלבד מהווים יתרון תחרותי לגיטימי בשלב זה. המאמץ המוקדם של NEO יהיה מפתחים ו / או האנשים שמאמינים שטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לשנות את העולם. צוות NEO יתמקד בפיתוח ברמת הפרוטוקול ושמעתי ש- CoZ ומפתחי קהילה אחרים עובדים על לקוחות סלולרים ו- mac. אנו נתמוך במאמצים אלה לשיפור חוויית המשתמש.

E: החיוני של פיתוח ופריסה ניידים הוא ארנק קל שפועל על משהו כמו טלפונים סלולריים חכמים וזו עבודה קלה. כל פרויקט של בלוקצ’יין יכול לעשות זאת. אני לא חושב שיש קושי כלשהו.

האם יש אפשרות להוסיף איש מקצוע שיווקי לצוות ה- NEO הקיים? אני מבין שההתמקדות כרגע בפיתוח טכני אולם ניתן לטעון שניתן לשפר את ניהול התדמית והתוכן של NEO והוא חשוב באותה מידה. תודה! (הערה: אחת התלונות העקביות מצד תומכי המערב של NEO הייתה חוסר המיקוד הנתפס בגישתם השיווקית, במיוחד ביחס לחומרים באנגלית).

D: כן. נכון לעכשיו ישנם קומץ חברי קהילה דוברי אנגלית המסייעים לנו בשיווק ובחומרים.

מכרות לאגרוף (הערה: יוצר תוכן קריפטו פופולרי ביוטיוב .. מחפש אחר הראיון הזה. אנו נפרסם אותו ברגע שהוא יירד על crypto ~ news.net): אני בשנחאי ואשמח לראיין אתכם לגבי המטבע. יש לי ערוץ יוטיוב של 31,000 מנויים שממש רוצים לדעת יותר על ניאו. האם ניתן לתאם ביקור?

E: בטוח

מה פלטפורמת הפיתוח העיקרית שלך? …

E: https://github.com/neo-project

זו אולי שאלה קשה, אבל אני מתאר לעצמי שרבים מאיתנו תוהים: לאלו מאיתנו שאינם אזרחים סינים, כיצד אתה יכול לחזות את הרגולציה של ממשלת סין על מטבעות קריפטוגרפיים כגון NEO תשפיע עלינו? כיצד נוכל לפעול במרחבים הבינלאומיים שלנו בדרכים המסייעות לנו ליצור מוצר בר-קיימא, תוך כיבוד ציפיותיה וכיווניה של ממשלת סין.?

D: אני לא חושב שזה מה שאנחנו צריכים לדאוג. ל- NEO מובנה מודול זהות דיגיטלי. כל מה שאנחנו עושים אנו מוודאים שהוא תואם.

בנוסף, NEO הופכת להיות אחד הפרויקטים הפתוחים ביותר של קוד פתוח שמקורם בסין. אני חושב שהממשלה תאהב את מה שעשינו. חוץ מזה, Onchain סיפק שירות ייעוץ למספר ממשלות מקומיות לשימוש בבלוקצ’יין בניהול החברה.

לגבי מה שקורה כרגע עם BTC / BCC, איך עמיד במזלג של NEO? ומה קורה, אם יש נושאים שבהם לא ניתן להגיע להסכמה בצוות הליבה NEO או בין צוות הליבה NEO ל- CoZ? (עם ההשלכות של פוטנציאל BTC הקשיח הפוטנציאלי ב- 1 באוגוסט מתקרב, באופן טבעי השאלה שעולה היא כיצד ניתן לדעת האם משהו באמת עמיד במזלג. מבנה סובלנות התקלות הביזנטיות של NEO, המועבר על ידי NEO, עובר דרך ארוכה במניעת אפשרות למזלג. בעתיד).

E: הסיבה העיקרית לכך שמצב זה של ביטקוין נכון לעכשיו הוא בגלל שסטושי נקאמוטו עזב בשלב מוקדם, מה שמוביל את קהילת ה- BTC למצב המזלג. אותו דבר קרה ל- ETH. אחרת, ויטליק עשה הרבה עבודה כדי לשמור על הקהילה. מה זה מזלג קשה? זה שיפור בפרוטוקול. על פי הצורך בשיפור, Core Dev צריך להציע את הפרוטוקול החדש. אם מישהו לא רוצה לעקוב, מזלג קשה קורה. השיפור בעיניי הוא בלתי נמנע, אך הכרחי.

D: לא הבנתי את השאלה הזו, אבל בכל זאת אפרסם את תשובתי. התשובה היא על מזלג קונצנזוס.

העיצוב של NEO מעדיף עקביות על פני חיים. NEO לא תתפצל אם הנחת הבטיחות של DBFT מתקיימת. במקרים קיצוניים (1/3 מקשרי הקונצנזוס מתגודדים), הרשת תפסיק מיד עם הופעת חסימות מתחרות באותו גובה..

  1. מהם היתרונות והדרישות בהפעלת צומת שמירת ספרים?
  2. קראתי בפורומים, יש האומרים שאתה צריך ANS 10k, כמה ANS Kk וכמה ANC ANC. ממש מבולבל.

E:

  1. רשת עם מצב טוב ו 24 שעות אונליין. עבור ההטבות, אנשים יכולים לקבל תשלום על המעברים. עם זאת, שכר המעברים הוא אפס, כך שכעת אין הטבות עבור הצמתים לניהול הספרים. אבל הם יקבלו את האגרה עם זמני הצמיחה של המעברים.
  2. כדי להיות צומת שמירת ספרים, עליך להיות מועמד ראשון. וכדי להיות המועמד, אתה צריך לשלם 1000 גז למערכת. לאחר ההצבעה, המספר הגבוה ביותר של מועמדים יכולים להיות הצמתים לניהול הספרים. ה- “n” צריך להיות שווה ל 7 או יותר וגם זה תלוי בתוצאת ההצבעה.

שלום. מהי תוכנית השיווק הקרובה של NEO? (הערה: הדגש של שאלות הנוגעות לשיווק במהלך ה- AMA מדבר על דאגת ההמונים בכל הקשור לאסטרטגיית השיווק של NEO)

D: העיקרי יהיה NEC DevCon ברבעון הרביעי. אזור המפרץ עשוי להיות מקום טוב לערוך בו את האירוע.

NEO לעומת GAS (הערה: תחילה נוצר גז כדיבידנד לבעלי מטבעות ה- NEO) חכמו הנושא החם בשבועות האחרונים. ישנם רבים הטוענים: מדוע לקנות NEO אחד כדי ליצור גז אחד (בערך 22 שנים) כאשר אתה יכול לקנות גז עכשיו ובמחיר זול יותר.

מה דעת הצוות שלך על השקפה זו?

E: מחזיק ה- NEO יקבל הטבות בשתי דרכים: האחת היא שכל בלוק יגמול לו כך שאם הוא יחזיק בניאו אחד וישמור על 22 שנים כדי לקבל דלק אחד. מצד שני, הוא יקבל תועלת מצריכת הגז של המשתמשים במערכת NEO. אם אף אחד לא ישתמש במערכת, הוא רק יקבל דלק אחד אחרי 22 שנים עם ניאו אחד. אבל אתה יכול לדמיין אם יותר ויותר משתמשים עבור מערכת NEO, כמה בעל ה- NEO יקבל, הרבה יותר מהדרך הראשונה, נכון?

מהם שלושת האתגרים הגדולים ביותר שאתה רואה לעתיד של NEO, וכיצד קהילת הקוד הפתוח שלנו יכולה לפעול בכדי להתגבר על אתגרים אלה? (הערה: השילובים של NEO בשפות קידוד נפוצות הופכים אותה לפלטפורמה אטרקטיבית לשיתופי פעולה המוניים כמו גם להתפתחויות DAPP עתידיות) תודה.

D: האתגרים הגדולים ביותר הם לגרום למפתחים להיות מעורבים. אנחנו אוהבים לראות יותר בונים מגיחים מהקהילה.

האם אתה יכול בבקשה להסביר לנו המערביים כיצד טכנולוגיית האישורים של NEO תסייע לממשלת סין לסמוך על NEO כקריפטו? אנו סקרנים במיוחד בנוגע לאופן שבו NEO פותר בעיות ומקבל אישור של ממשלת סין בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים שממשלת סין מרתיעה, כגון BitCoin..

D: אם תקרא את העיתון הלבן תראה שאנטי-צנזורה, אנונימיות, יישומים בלתי ניתנים לעצירה אינם מטרות עיצוביות של NEO. לכן אנו אומרים ש- NEO מיועד לכלכלה החכמה.

היי חבר ‘ה! רק שתי שאלות. 1) הצורך לשלוח את כל כספי ה- NEO שלך לעצמך כדי להשיג GAS נראה מוזר. זה גם מורט עצבים לאלו מאיתנו שיש להם הרבה NEO. האם ארנקים עתידיים יאפשרו לנו פשוט להשיג GAS מבלי לטעון בדרך זו? 2) האם אתה יכול לציין אם מרכזיות חדשות יתווספו בקרוב? תודה!

D:

  1. תביעה אוטומטית תשלח דואר זבל לכל חסום עם עשרות אלפי עסקאות המשנה את יתרת ה- GAS לכל כתובת המחזיקה ב- NEO.
  2. זה נדרש להחליף לרשימת NEO, אך אנו נגיע ונשמח לספק תמיכה טכנית.

מתי אתה מצפה ש- NEO תוצג בפני חילופים נוספים?

D: זה תמיד מתמשך

את מי אתה רואה כמתחרה הגדול ביותר שלך כרגע, ומה אתה חושב על הפרויקט שלך בהשוואה לאלו? גם דברים חיוביים וגם מאתגרים.

E: אני חושב שאת’ריום צריך להיות המתחרה הגדול ביותר שלנו כרגע. יש להם את היתרון הראשון של המוביל ואת קהילת המשלים. עבור NEO, בשכירות יש לנו שלושה סוגים של יתרון:

1. האדריכלות הטובה יותר: זה עוזר לנו ליצור עתיד טוב יותר

2. חוזה חכם יותר ידידותי למפתחים : זה יכול להיות קל לנו לבנות את המערכת האקולוגית.

3. זהות דיגיטלית ונכסים דיגיטליים: עזרו לנו להשתלב בחיים האמיתיים בקלות.

—–

שאלות ותשובות אלו נלקחו ישירות מ- AMA הראשונה של NEO עם קהילת Reddit שלהם. ה- AMA, לא במקרה, נקבע באותו שבוע בו מיתוגם הצפוי מחדש מאנטשארס ל- NEO. ה- AMA הסתיים בסופו של דבר מעל 500 תגובות מקהילת NEO Reddit. אם אתה מעוניין לקרוא את כל ה- AMA, לחץ על הקישור למטה. NEO מייצרת באזז רב בקהילת הקריפטו כעל פוטנציאל לחזית החדשה בהשתלטות על שוק הקריפטו בסין. כמה מומחים הרחיקו לכת עד כדי כך שכותרתו “Ethereum של סין”. איש אינו יכול לומר בוודאות מה יקרה, אך אין ספק כי ל- NEO יש פוטנציאל להתגלות ככוח דומיננטי בכלכלת הצפנה..

https://www.reddit.com/r/NEO/comments/6puffo/we_are_da_hongfei_and_erik_zhang_founders_of_neo/dksac6i/