פורבס תורם הימורים על רעיון שביטקוין יכול להחליף כרטיסי אשראי

קורא יקר, היום אני רוצה לדבר על התקדמות ואימוץ מטבעות קריפטוגרפיים בתחום המכירות הקמעונאיות, בין אם הם מוחלים על חנויות מקומיות או חנויות מקוונות. ההשראה שלי לכתוב את היצירה הזו נובעת מכמה סתירות שנמצאו במאמר באתר פורבס, שנכתב על ידי אחד התורמים שלהם שאליו אני מספק את הקישור בפסקה המתאימה למטה.

מאמר זה יהיה מעניין עבורך אם אתה משקיע מטבעות קריפטוגרפיים, סוחר או בדרך כלל מעוניין לדעת יותר על נקודות החוזק והחולשה של מטבע הקריפטו כאשר אתה מיושם בקמעונאות ומכירות. שֶׁלִי ניסיון של שנתיים עם טכנולוגיית בלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים והמשך שיתוף פעולה עם Crypto-News.net לספק שָׁקוּף ו משוחדת תרומות למודיעין המבוזר הן הבסיס לרוב דעותיי ואמירותיי המובאות להלן.

פחית ביטקוין באמת מחליף כרטיסי אשראי, כאחד התורמים של פורבס, פנוס מורדוקוטס תמך לאחרונה בטיעון מאמר באתר שלהם?

התשובה הקצרה היא לא. התשובה הארוכה דורשת קצת יותר הקדמה ואחיזת ידיים. נתחיל במקור ההשראה, שהוא מאמר פורבס והתורם. הם הפילו את הכדור על זה, וצריך להצביע על דברים כאלה.

מאמר והודעה של פורבס

פורבס אמור לספק לקוראים מידע רלוונטי ואמין לעולם העסקים. Crypto-News.net אמור לקרוא להם כשהם לא. (לגבי קריפטו ובלוקצ’יין)

מר מורדוקוטס עושה זאת לא לבד כל מטבעות קריפטוגרפיים או ביטקוין. למעשה, הוא רואה בהם א מכשיר פיננסי תנודתי ולא יציב ולא ממליץ להשתמש בהם. הוא מזהיר מפני השקעות ולוקח את הזמן להסביר שהשווקים הם ספקולטיביים ולא מוסדרים וכי אנשים יכולים לצפות לאבד את כל השקעותיהם. זה מכובד ואדיב, אך יחד עם זאת, הדעות וההצעות שנמצאות במאמר חלשות ולא מבוססות.

המסר הכללי שלו הוא שחברות כרטיסי האשראי והבנקים נמצאים בסכנת ביטקוין שיעקוף את עסקיהם. סוחרים הוא יכול להחליט לעבור לביטקוין כמעבד התשלומים שלהם, ולבטל למעשה את דמי העסקה הקשורים בדרך כלל לצד שלהם במשוואה הפיננסית, הוא אומר. זה ישאיר אותם באבק, מכיוון שזה ישבש את השוק הפיננסי.

הדבר היחיד שמונע זאת זה הוא העובדה שהצרכנים רגילים רגילים פלסטיק (כרטיסי אשראי) כאמצעי תשלום. הוא מצטט את ג’ונה לרר, סופר אמריקאי מבוסס שכותב על מדעי המוח והתנהגות אנושית כדי להעביר את המסר הזה שאנשים אוהבים להשתמש בכרטיסי אשראי..

לדבריו, עבור רוב האנשים כדאי להשתמש בכרטיס אשראי בגלל העובדה שהם מאריכים את פרק הזמן בין תגמול לתשלום. יונה לרר מסביר עוד כי תשלומים במזומן נתפסים ישירות כעונש, מכיוון ש”הארנק ממש נהיה קל יותר “, ולכן הנטייה היא לכרטיסי אשראי..

אם לצטט את מר מורדוקוטאס שאומר: “זהו חדשות רעות עבור חברות כמו ויזה ומאסטר קארד, השולטות בענף התשלומים בכרטיסי אשראי – ולבנקים שמנפיקים כרטיסים אלה וגוזרים בעצמם. אבל זה חדשות טובות עבור משקיעי ביטקוין, מכיוון שהוא יעלה באופן אקספונלי את שיעורי האימוץ לעסקאות יום יומיות, ויעלה את מחירו. “

שנראה כמו טיעון בסדר והגיוני, נכון? כלומר מי לא ירצה שמחירי הביטקוין יעלו, במיוחד אם אתה קורא Crypto-news.net. אנחנו יודעים שקיבלתם קצת BTC על ספר חשבונות איפשהו!

ציטוט זה מוביל ישירות למה שאני מנסה לתקן כאן בהצהרה זו. פרסומים כמו פורבס לא צריכים לפרסם הצהרות שלא נחקרו ולא מציאותיות.

ביקורת

אני לא מצפה שמאמר זה יגיע לפורבס או למר מורדוקוטאס, אבל למקרה שזה יקרה, אני מבטיח לך, זה מאמר אחד לראות, לשמוע ולדבר עליו.

ביטקוין יעשה זאת לעולם לא החלף כרטיסי אשראי בשיטת התשלום הרגילה. זה לא הגיוני, וגם לא אפשרי. התכונות של BTC, מהירות הרשת, האבטחה, כמו גם האופן שבו היא מתנהגת, כל מה שמצביע על העובדה שזה נכס, כלומר מניה בחברה מבוזרת עולמית בשם Bitcoin.

חברה זו אינה משלמת דיבידנדים לבעלי העניין. לא בסוף השנה, אף פעם לא. זה מאוד קומוניסטי במהותו כי זה משלם דיבידנד כל 10 דקות לעובדים המצליחים ביותר (בנקודת זמן זו, בריכות כרייה). הדיבידנד מורכב מתגמולים חסומים ועמלות עסקאות.

רוב האנשים אפילו לא יודעים שה”חברה “הזו קיימת, ורוב האנשים שכן יודעים, הם לא באמת לְטַפֵּל. לאנשים יש בעיות ואתגרים משלהם להתמודד. הבלוקצ’יין הופך אט אט למילה מוכרת ומובנת, ואני מבטיח לך קורא יקר, זו לא סתם מילת מפתח. (למרות שהרבה אנשים משתמשים בזה בדרך זו)

מצד שני, מר מורדוקוטס מנסה למצב את הביטקוין כפתרון בר-קיימא לסוחרים על בסיס ארוך טווח, אך זהו מלכודת ענקית אם סוחר רציני כלשהו מקשיב לדעה זו ומתחיל לקבל מטבעות קריפטוגרפיים בעסק שלהם. אני לא מציע ההיפך, אבל אני אומר שיש הרבה חסמים בפני אימוץ מלא של מטבעות קריפטוגרפיים, ובמיוחד ביטקוין כיום, שהוחמצו לחלוטין במאמר הקצר שמר מורדוקוטס פרסם בפורבס (הבאר פרסום עסקי ידוע, מוכר ומכובד, אתה יודע …)

חסמים אלה בפני אימוץ מטבעות קריפטוגרפיה ואימוץ בלוקצ’יין ראויים לדיון ולהבעה. הן הבעיות והאתגרים איתם צריך להתמודד שטח זה בכדי להתמקד. בלוקצ’יין יכול לגעת בחייהם של 7 מיליארד איש, ולספק ערך לכל העולם. נראה שאנחנו שמים הרבה מאוד בידי מפתחי הבלוקצ’יין והטכנולוגיה עצמה, אבל בכל פעם שאתה מזכיר את זה, משהו כבר השתנה.

מהירות הברק בה תעשייה זו עוברת גורמת לי לחשוב שזה נורמלי שאנשים צריכים קצת זמן כדי להתעדכן, אז תן לי לעזור לך לצאת למר מורדוקוטס.

הביטקוין מת, לפחות כאפשרות העיקרית (או היחידה) לסוחרים. אף אחד לא רוצה לקבוע את העסקאות שלהם בצבר צירוף הבלוקצ’יין של ביטקוין. במיוחד לא סוחרים שלא יכולים להרשות לעצמם לחכות 7-14 יום (או יותר) רק בגלל שהמסחר בביטקוין יורד מהפסים והצרכנים שלהם נאלצים להתמודד עם תשלום של 20 דולר אגרות בכל פעם שהם רוצים לקנות מוצר של 10 דולר..

כי זה בדיוק מה שקרה דצמבר האחרון כשהמחירים עלו. היקף העסקאות היה כה גדול, עד שכל הרשת נחנקה והעמלות לביצוע עסקאות הרקיעו שחקים, מה שהפך את הביטקוין לאפשרות בלתי משתלמת עבור הצרכנים לשלם איתה. אני לא יודע אם אתה יודע, אבל הביטקוין יכול לקחת בערך 8 עסקאות בשנייה. אתה יכול להגיד לי כמה רכישות קמעונאיות בוצעו עם ביטקוין בתקופה זו, ואם הצרכנים הרגישו מרוצים מדמי הרכישה שלהם.

וִיזָה ו מאסטרקארד הם יקרים (יחסית) לסוחרים, אך הם גם אמינים, יש להם תמיכת לקוחות, והצרכנים משתמשים בכרטיסי האשראי והחיוב שלהם (שכבר יש להם). מבאס להיות סוחר בתעשייה עם שוליים נמוכים (כמו מכשירי חשמל ביתיים), ובגלל זה הרבה מאוד חנויות קמעונאיות נסגרו לחלוטין.

אך חברות כרטיסי האשראי מספקות שירות בתשלום, ואין כרגע פיתרון קריפטוגרפי שיכול לבצע את כל הצרכים שיש לסוחרים, בתשלום נמוך יותר או גבוה יותר. זה בדרך, אני בטוח, ויש שיטות פשוטות מאוד כיצד כל סוחר יכול להתחיל לקבל ביטקוין.

אבל למה לעצור שם?

אימוץ קמעונאות וקריפטוגרפיים

הגדרת החנות שלך לקבלת תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים היא קלה כמו שתיים-שלוש. רק אל תגביל את עצמך לביטקוין, וודא ללמוד עוד לפני שאתה צולל פנימה.

בואו נדבר על מה שבאמת אפשרי מבחינת מטבעות קריפטוגרפיים וסוחרים. נכון לעכשיו, כל סוחר במדינה מפותחת יכול לקבל מטבעות קריפטוגרפיים וליצור תמורה מיידית בדולר לבנק שלהם באמצעות CoinBase Commerce. יש יישומי סוחר אחרים שמאפשרים זאת עבור מדינות אחרות שעשויות להיות עמלות טובות יותר או לא. זו לא הצעה ממומנת, אלא הצעה מעשית.

יש אלפים מטבעות קריפטוגרפיים הקיימים כיום ולמעלה מ -100 מהאמינים ביותר יכולים לקבל סוחרים בקלות באמצעות כלים כגון Changelly.io ו- ShapeShift (שיש להם גם כמה עמלות קלות) כדי להרחיב את מספר האפשרויות עבור הצרכנים שלהם..

זו עובדה של עולם, שם יש בעיה שנפתרה, יש תשלום כלומר מחיר לשלם. ובין אם אנחנו רוצים לשמוע את זה ובין אם לא, בנקים וכרטיסי האשראי שלהם פותרים הרבה בעיות עבור עסקים וסוחרים (וצרכנים), אז אפשר לומר שהם היו המשבש המקורי של שוק המזומנים..

מטבע הקריפטו פונה לכיוון הזה, אבל אנחנו עדיין לא לגמרי שם. לכן עלינו להקפיד על העצות שאנו נותנים לאנשים, במיוחד אם אנו מתפרסמים בפורבס, איש סמכות עבור רבים בעסקים. זה רק מראה כי אתה צריך להרחיב את מספר המקורות שמהם אתה מקבל את המידע שלך, במיוחד לגבי blockchain ו- cryptocurrency.

קמעונאות יכולה להתחיל לקבל מטבעות קריפטוגרפיים עוד היום, בין אם מדובר בהצפנה בפועל ובין אם בהחלפה מיידית. זה אפשרי כרגע, אבל זה מעורר את השאלה, “מדוע אין יותר סוחרים שמקבלים מטבעות קריפטוגרפיים?וזה קשור להצהרה שנאמרה קודם לכן.

רוב האנשים אינם מודעים, ורוב האנשים המודעים לכך אינם בעלי מטבעות קריפטוגרפיים או משתמשים.

לסוחרים אין תמריץ להמשיך בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים. עדיף להם להתפתח בבלוקצ’יין כדי לייצר פתרונות פרגמטיים שיוזילו את עלויות התפעול שלהם או ייצרו מיזמים משותפים מבוססי בלוקצ’יין..

קבלת מטבע קריפטוגרפי היא ההחלטה הקלה לסוחרים שאוהבים את הטכנולוגיה, אך רובם אינם יודעים על כך הרבה או משהו. כך גם לגבי הצרכנים הקבועים שלהם ולקוחות איתם העסק הולך מצוין. ולא אכפת להם לשלם 2-4% לצורך עיבוד תשלומי כרטיסי אשראי, עליהם הלקוחות מבקשים באופן קבוע לבצע.

לשוק האסייתי סיכוי טוב בהרבה לעבור לחלוטין למטבעות דיגיטליים, בין אם הם מבוזרים ובין אם הם נשלטים על ידי הממשלה. חרסינה כבר משתמש בהרבה ארנקים דיגיטליים עבור תשלומי מיקרו שנוצרו על ידי הבנק, בעוד אירופה וארה”ב ממנפות בנקאות סלולרית. זה פשוט יותר פרגמטי.

סוחרים הם עדיף מציאת דרכים להפחתת עלויות מיותרות מבחינת התפעול, החשבונאות והיחסים העסקיים, ואין לצפות כי קבלת מטבע קריפטוגרפי תספק להם הכנסות או רווחים רבים נוספים.

עם הפסקה האחרונה הזו, אני רוצה לִסְתוֹר את עצמי ואומר שכל הסוחרים צריכים להיפתח לתשלומי מטבעות קריפטוגרפיים (לאחר שלמדו קצת על בלוקצ’יין וקריפטו) מכיוון שאין עלויות התחלה, כל מה שצריך זה טלפון חכם וקוד QR מודפס, ואתה מייצר מראש את כל את הקבלות הדרושות לחשבונאות (במיוחד אם אתה משתמש בכלי סוחר). נוסף על כך, אתה פותח את עצמך לקהל חדש שיגיע אליך רק בגלל שאתה מקבל מטבעות קריפטוגרפיים.

סיכום

כרטיסי אשראי הולכים להישאר זמן רב. Blockchain ישתלב בהן כאמצעי להורדת עלויות תפעול עבור חברות עיבוד תשלומים. האם זה ישתקף בעמלות סוחר נמוכות יותר? אני לא יודע.

אפילו שחקנים גדולים בתעשיית המידע מחליקים את הכדור ויוצרים קטעי מידע שלא מספקים עצות או דעות נהדרות. זה קורה, וזה בסדר, אבל הקוראים צריכים לקחת הצהרות עם קורט מלח.

אני מצפה ממך (כקורא) שתמשיך לחנך את עצמך לגבי קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין. אם בסופו של דבר תחזור למאמר זה, תגלה שרוב ההצהרות כאן אמיתיות ומגיעות ממקום של הבנה.

למרות שבסופו של דבר צפויות blockchain וקריפטו להחליף כרטיסי אשראי במלואם או ליישמן כאמצעי להורדת העמלות הכרוכות בשימוש בהן, לעת עתה, זה לא יקרה. רמת האימוץ ואיכות הפיתרון נמצאים במרחק של לפחות 5 שנים (קחו את התחזית הזו עם קורט מלח!) כדי להגיע למושג הוכחה שלא לחנוק את עצמו למוות כאשר הרבה משתמשים מצטרפים לרשת.

בזמן מר מורדוקוטאס מאמין כי אימוץ ושימוש בביטקוין יהיו חדשות רעות עבור הבנקים ומעבדי התשלומים, ודעה זו מטבעה פגומה.

למרבה הצער, זה לא חדשות רעות עבור וִיזָה אוֹ מאסטרקארד, וגם בדרך כלל לא חדשות טובות למשקיעים בביטקוין ואני אסביר מדוע, אך ראשית עלי להניח חוכמת קריפטו:

  1. ביטקוין הוא א מאובן טכנולוגי (עובד אחד) והוא לעולם לא ישמש את הסוחרים כדי להקל על התשלומים (כשיטה רגילה).
  2. סוחרים לא צריכים לזנוח את תשלומי כרטיסי האשראי כדי להתחיל לקבל ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
  3. רוב הצרכנים לא יודע או למצוא את המושג קריפטוגרפי וביטקוין זר מדי וקשה לשימוש ביום יום.
  4. חברות כרטיסי אשראי הן מתפתח פתרונות בלוקצ’יין משלהם שמבטיחים שהם עוקבים אחר ההתפתחויות והתחרות.
  5. מאוד לא סביר שפתרון מבוזר יוכל לספק את השירותים ולמלא את כל הצרכים שיש לסוחרים בני זמננו..

מאמר זה אינו מבסס את פורבס, אני בטוח שהם מרוויחים את כספם במידע קבוע ואמין למנהיגי עסקים ברחבי העולם. אבל, כמו שאני בטוח ששנינו יכולים להסכים, אפילו הבנים הגדולים מפילים את הכדור לפעמים. Crypto-news.net הוא בדרך כלל לא כלב שמירה בתקשורת, אבל כשמדובר בקריפטוגרפיה ובבלוקצ’יין, אנחנו יכולים להיות כאלה.

הסיבה שאימוץ ביטקוין הם חדשות לא רעות עבור מעבדי התשלומים היא שקריפטוגרף זה הוא בעל קצב איטי יותר, וכל דבר שמעל 8 עסקאות בשנייה מוביל לצבר צמיחה הולך וגדל ומייצר שוק דמי עסקה שמדכא את הצרכנים, במיוחד ביחס לקטנות. רכישות.

אין אלה חדשות נהדרות עבור הביטקוין באופן כללי, אם כי ייתכן שמשקיעים מסוימים מחפשים את ההזדמנות המושלמת למכור את BTC $ 13-18,000 דולר, דבר בלתי נמנע לקרות אך רק יביא למחזור נוסף בשוק הספקולציות..

אנו יוצרים תוכן זה עבורכם קוראינו, בכדי לספק לכם מקור רלוונטי ואמין למידע מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין שתוכלו לסמוך עליו. אנו זקוקים לעזרתך כדי להשתפר ולצמוח עוד יותר. התקשר איתנו בפייסבוק, בלינקדאין ובטוויטר, ובצע את הפעולות שאנו מבקשים ממך בפסקאות להלן.

אם הצלחת להגיע עד לכאן, יש לנו כמה דברים לבקש ממך.

ראשית, יש לנו מדריך מאסטר של ביטקוין זמין באתר שלנו. זה לא הכי יפה, אבל השקענו זמן רב בחקר הנושאים, והמטרה המקורית שלנו הייתה לכלול את הקהילה בתהליך. בדוק את זה ושתף אותו עם אנשים המעוניינים ללמוד על ביטקוין. (שלח אותו למר מורדוקוטאס)

שנית, השאירו תגובה למטה עם תשובות לשאלות הבאות:

  • מתי התחלת להשתמש בקריפטו ביום יום?
  • מה הייתה החוויה המתסכלת היחידה שעברת בכלכלה המבוזרת הזו?
  • מה החוויה האהובה עליך, והכי מהנה?

תן לי להוביל לדוגמא, אני נמצא בחלל כבר שנתיים וחצי מאז אפריל 2016, והחוויה הכי מתסכלת שלי הייתה כשהייתי מנהל קהילה של ICO שדחה פעמיים את מועד ההתחלה בקטעי חודש, ואז החליט לבטל את הפרויקט כולו לחלוטין. מה שהיה בסדר, אם הם לא היו מזמינים עבודות שפע בשווי 650,000 דולר לפרויקט שלהם.

החוויה המהנה ביותר שלי הייתה היכולת למנף מטבעות קריפטוגרפיים ולפתוח את עצמי בפני השוק העולמי בו אוכל לסחור באופן חופשי בכישורי ובשירותי בתמורה למטבעות קריפטוגרפיים. כמות החופש שהוא סיפק בחיי היא משהו שלנצח אשאר אסיר תודה עליו.

תורך!