אוצר חדשות על קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין – שבוע 8 ’19

ברוך הבא למהדורה השמינית של מאמר החדשות השבועי שאצורנו, בו אנו מספקים לך את הסקירה הרחבה ביותר האפשרית של האירועים החשובים ביותר שהתרחשו בפיתוח מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין. הקפדנו לנתח את כל דיווחי החדשות הזמינים באינטרנט ובדקנו את הרלוונטיות שלהם. מאמר זה מתאים ביותר לסוחרים שבועיים ולאנשים עם לוח זמנים צפוף ורוצים לספק את התעניינותם בקריפטוגרפי ובבלוקצ’יין בהשקעה מינימלית בזמן..

סקירה שבועית

ה- FBI מבקש מהקורבנות של Bitconnect להגדיל, רוסיה תשחרר מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי נפט לאחר תקנה חדשה של מטבעות קריפטוגרפיים בחודש מרץ, Coinbin של קוריאה מבקשת פשיטת רגל לאחר שהמנהל משמיד ארנקים המחזיקים 26 מיליון דולר, סוחר ביטקוין הולנדי הותקף ועונה בבית החווה שלו, צרפת הנשיא עמנואל מקרון רואה פתרונות בלוקצ’יין בעתיד החקלאות האירופית, בית המשפט העליון של הודו נותן לממשל המרכזי מועד להגדיר כללים ותקנות ברורים לגבי קריפטו ובלוקצ’יין, ועסקת שיא לאסימון שיא במיאמי, פלורידה. אלה הסיפורים המוצגים שתמצא במאמר זה.

מחיר ביטקוין שבועי

בחלק הראשון של השבוע הביטקוין שמר על רמת יציבה נמוכה של 4000 דולר, ולעתים פרץ לזמן קצר את התקרה. ב- 23 בפברואר עלה משמעותית את המחיר לרמות של $ 4150+, אך התיקון שבוצע במהלך 24 השעות הקרובות והביא למחיר לרמות של $ 3850. זה התחיל להתאושש לאט לאט ומעלה עד לסף של 4000 דולר מאז.

20 בפברואר

קורבן Bitconnect פונזי? ה- FBI מחפש אותך

על פי א להגיש תלונה מאת חדשות 5 קליבלנד ה- FBI התחיל לחקור לעומק את תוכנית Bitconnect פונזי. כעת הם מבקשים רשמית לפנות לציבור וביקשו קורבנות פוטנציאליים לשערוריית ה- BCC לעלות מדרגה בהשלמת א סֶקֶר באתר הרשמי שלהם. הבקשה הרשמית של ה- FBI אינה מספקת שום הבטחה להחזיר כספים אבודים אם אתה קורבן, אך פוטנציאל הגאולה נמצא כאן. יש קו כסף לכמות הקולקטיבית של אנשים שאיבדו השקעות בסכום של 2.5 עד 3.5 מיליארד דולר.

Bitconnect התחיל בנובמבר 2016 והושבת לפני קצת יותר משנה בינואר 2018. לכיבוי קדמו שני רגולטורים ביטחוניים אמריקניים שהזהירו את הציבור מפני האופי הדומה פונצי של הפלטפורמה. Bitconnect היה הונאה ברורה במבט לאחור, אך הרבה אנשים הסתונו מההבטחה של 10% החזר השקעה חודשי על השקעתם. חשוב להעמיד רגשות בהמתנה כאשר נתקלים בהצעות שהם טובים מכדי להיות אמיתיים, או שקשה לאמת את האותנטיות שלהם.

אם אתה מכיר מישהו שהיה משקיע ב- BCC, שלח להם את המאמר הזה או את הקישורים לעיל ואולי הם יהיו מוטיבציה לחלוק מידע עם ה- FBI בנוגע להפסדם..

חדשות אחרות:

21 בפברואר

רוסיה לווסת מטבעות קריפטוגרפיים ולהתחיל קריפטו מגובה נפט

מו”ל העסקים הרוסי “פריים” שוחח עם כמה גורמים מרכזיים ברוסיה וחשף מידע מעניין על הכיוון שהבלוקצ’יין והקריפטוגרפיה נוקטים במדינה..

המו”ל שוחח עם ראש תאגיד האנרגיה “אנרגיה” איגור יוסופוב, חבר ועדת האנרגיה של דומא של המדינה, אולג ניקולייב, ושר האנרגיה הלאומי איגור חנוקוביץ ‘כדי לגלות עוד על התחזית הרוסית לקראת יישום מטבע מטבע. ציר הזמן של יישום זה מחייב אימוץ חוק ספציפי לקריפטוגרפי שיגיע בחודש מרץ על פי ניקולייב. ברגע שהוצב במקום, הוא מאמין שזה ייתן לבלוקצ’יין ולקריפטו את ההזדמנות שהם צריכים כדי להתפתח בפדרציה הרוסית.

שר האנרגיה לשעבר, איגור יוסופוב העביר את חובת הפיתוח וההטמעה של מטבע מטבע מבוסס נפט לשר הנוכחי, איגור חנוקוביץ ‘. הוא מאמין שמשאבי אנרגיה מהווים נכס מוחשי באמת שמתאים לטכנולוגיית בלוקצ’יין וקריפטו. כלשונו הוא מסביר כי הוא רואה כמה אפשרויות ליישום בלוקצ’יין בהתייחס לייצור נפט או לפליטת CO2. הוא מוסיף כי המטבע הקריפטוגרפי יאפשר חילופי גז וחשמל, וכן יספק שיטות יעילות לאיסוף ועיבוד מידע אנליטי.

לדבריו, “העקבות של מעקב העסקה, האופייני לבלוקצ’יין, תבטיח את מקורו של כל חבית ותאמת את כל הרשת מהייצור לצרכן הסופי ללא עלויות נוספות.” אם יושם ויתמך זה יאפשר לתעשיית הנפט רוסיה תפיק רווחים אמיתיים מהטמעת בלוקצ’יין, כגון שיפור הסחר, הפחתת ההשפעות של הסנקציות הכלכליות, ותאפשר מדידה יעילה של המערכת. הצפנה בשמן הצפוי צפויה לשמש בכל ספקי הנפט והמפיקים באזור חבר העמים.

חדשות אחרות:

22 בפברואר

מנהל הבורסה מביא את Coinbin של Exchange קוריאני להכריז על פשיטת רגל לאחר שהשמיד קריפטו בשווי של 26 מיליון דולר

על פי א להגיש תלונה על ידי BusinessKorea, Coinbin, בורסת קריפטוגרפים קוריאנית הגישה בקשה לפשיטת רגל לאחר שהמנהל השמיד בכוונה את ארנקי הבורסה והמפתחות הדיגיטליים וגרם לחברה נזק של 26 מיליון דולר. הבורסה לא נותרה ביכולתה לכסות את עלויות התפעול שלה סגרה את כל פעילותה. המנהל האחראי לנזק היה מנכ”ל יוביט, שנרכש על ידי Coinbin לאחר שספג פריצה של 16 מיליון דולר בסוף 2017..

מאז הצליח Coinbin לשחזר את הפעילות ואת אמון הלקוחות, אך נראה כי מידה משמעותית של קנאה הביאה את המנכ”ל לשעבר להתעלל בתפקידו הביצועי. מנכ”ל הבורסה, פארק צ’אן-קיו, מסביר כי יש להחזיר ללקוחות הבורסה במזומן ובהסדרים מטבע קריפטוגרפי על פי נהלי פשיטת רגל לאומיים..

סיפור זה מציג את הסכנות שבשמירת הקריפטו שלך בבורסה ואת הצורך בפתרונות מבוזרים כאשר האפשרות לטעות אנושית או רועשות מוגבלת למשתמש. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים חוו פריצות פנימיות בעבר, וככל הנראה כל מתקפות הסייבר היו כרוכות בפעילות פנימית כלשהי שאפשרה לבצע אותן בהצלחה.

חדשות אחרות:

23 בפברואר

Cryptotrader הולנדי תקף בביתו, שודדים שהתחפשו לשוטרים

מפרסם החדשות ההולנדי De Telegraaf דיווח אירוע השוד בו היו מעורבים שלושה אנשים לבושים כשוטרים שפלשו לביתו של סוחר מטבעות קריפטו ב -10 בפברואר.

לאחר שהכניע את הסוחר בהצלחה, פושעים המשיכו לענות אותו במטרה לגרום לו להקל על העסקה. פרטים רבים נמנעו מהציבור, אך מה שאנו יודעים הוא שהשתמשו בתרגיל כדי לענות את האיש בכדי לתת להם את המטבע הקריפטוגרפי שלו. הסוחר שזוהה בשם טיג’רד ה ‘בגיל 38 הותקף בביתו בכפר דרווארבן ועונה לעיני בתו בת הארבע. האיש שרד למזלו, ולא ברור אם נתן לשודדים את מה שלכאורה הם באו.

דה טלגרף ניסה ליצור איתו קשר, אך הוא נותר בלתי זמין להשאיר תגובה והמשטרה מחזיקה מידע רב למטרות מחקר, וזה מובן. המדיום, לעומת זאת, הגיע לגורמים במשטרה, שהציגו מידע כי המקרה אכן קשור לביטקוין של האיש ולפעילות המסחר שלו..

נחזור לסיפור זה אם יופיעו פרטים נוספים, אך הצגת אלימות דרמטית זו אמורה לעודד אנשים רבים יותר לשמור על זהותם בסתר ולהימנע משימוש בקריפטו לצורך פעולות פליליות. אם לשער, ניתן לקשר בין אירוע זה לסיטואציות רבות ושונות. האיש עצמו עשוי להיות מעורב בטבעת הלבנת הון או בארגון פשע המשתמש במטבע כדי להקל על החלפת נשק או סמים..

העובדה היא שאבטחה פיזית מהווה איום ממשי לבעלי מטבעות קריפטוגרפיים, וזה לא המקרה הראשון שכלל אלימות. לאחרונה, פותח מפתח Core Core לשעבר שבסיסו בארה”ב היה ממוקד לפיגוע “Swatting”. התוקף זימן את המשטרה באמצעות דיווח כוזב כי היזם ג’יימסון לופ ירה והרג בן משפחה, מחזיק את שאר בני משפחתו כבן ערובה והניח חומר נפץ C4 על דלת הבית. תוכלו לקרוא את עדותו על האירוע כאן. עובדת העניין היא, שמור על ביטחון, היזהר עם מי אתה מתחבר, ואל תיפול בפח כדי להתפאר בעושרך בפומבי. ככה אתה ממוקד. הישארו בטוחים אנשים.

חדשות אחרות:

24 בפברואר

עמנואל מקרון קורא לתעשייה החקלאית האירופית ליישם את טכנולוגיית הבלוקצ’יין

במהלך יריד החקלאות הבינלאומי ה -56 בפריז קרא נשיא המדינה ליישם פתרונות בלוקצ’יין עבור החקלאות הלאומית והסחר הבינלאומי כפי שדווח מטבע טלגרף..

חלק גדול מנאומו הצביע על הצורך בפיתוח יבשת אפריקה כבת ברית של אירופה. בנוסף הוא דן בערך ההבטחות שנתנו לאוכלוסייה החקלאית המתעוררת באירופה, הבטחות שיספקו ביטחון והגנה מפני סיכון אקלים, כמו גם ליקויים בשוק. הנשיא ממשיך להוסיף נגיעה אחת אחרונה לצרכי השוק, ודן בחשיבות יישום סטנדרטים טובים וטובים יותר, כשהוא מציין את הבלוקצ’יין כטכנולוגיה חשובה מאוד לאימוץ היצרנים החקלאיים האירופיים..

לדבריו, “בואו נעשה זאת באירופה, האוונגרד של הטכנולוגיה החקלאית, על ידי פיתוח כלים שיעקבו אחר כל מוצר החל מייצור חומרי גלם ועד אריזה ועיבוד. החדשנות קיימת ויש להשתמש בה בעולם החקלאי, יש להשתמש בה באופן מלא מכיוון שהיא עומדת בשירות מצוינות משותפת והיא תשרת את הצרכן. ” מקרון, בנאומו מדגים הבנה ברורה של היתרונות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לספק לתעשייה כולה, כולל הצרכנים. הוא מסביר כי יצרנים חקלאיים אינם יכולים לקוות להתחרות במחיר שוק טוב יותר אם הם מיישמים את אותם תקנים, והוא צופה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תספק בעתיד איכויות חדשות לתקן CAP האירופי..

חדשות אחרות:

25 בפברואר

בית המשפט העליון של הודו מעניק לממשלת האיחוד ארבעה שבועות להמציא כללים ותקנות עבור מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין

בית המשפט העליון בהודו מושך את התחמקותה של ממשלת הודו וחייב להעלות רשימה ברורה של כללים ותקנות בנושא מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין עד סוף אפריל, כפי שדווח על ידי AMBcrypto. במקרה שהממשלה לא תעמוד במגבלה זו, בית המשפט העליון יגדיר את הכללים עבור מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין בעצמו, ויבטל כל הזדמנות לממשלה לתרום..

עם האתגר המתמשך באיסור קריפטוגרפי בהודו, יש תקוות לעתיד מזהיר לקריפטו במדינה. סאנג’טה גופטה, סגן נשיא חברות התוכנה והשירותים של האגודה הלאומית בהודו (NASSCOM), מסביר כי על המדינה לנוע בצורה נחרצת ומהירה על מנת לספק בהירות רגולטורית לטכנולוגיה. NASSSCOM הכין דוח המפרט את כל היתרונות האזרחיים שמביאה הבלוקצ’יין, אך קריטית מכך היא עצם כמות ההשקעה המוגבלת שהמדינה ראתה עקב עמדתה המשפטית השלילית. על פי הדו”ח, רק 0.2% מסך ההשקעה בקנה מידה עולמי מצאה את עצמה בהודו.

חדשות אחרות:

26 בפברואר

עסקת שיא לאסימונים, בנייה של 65.5 מיליון דולר, שתוקצבה ב- ETH

תצוגת רחוב של גוגל מפה על הבניין הנדונה בחלק זה.

אינווניאם קפיטל פרטנרס, חברת השקעות רכשה חלק נדל”ן בפלורידה, מיאמי. הבניין בשווי של 65.5 מיליון דולר עומד להפוך לעסקת הנדל”ן שוברת השיאים המטופלת בצורה זו. התוכנית היא להנפיק אסימונים אשר יספקו שקיפות למשקיעים וכן להפוך את כל המסמכים המשפטיים הקשורים לעסקה לחיפוש, כפי שדווח על ידי Coindesk..

למרבה הצער, החלום שתהיה דרך קלה להיות בעלים של חברה או עסק באמצעות כמות קריפטוגרפית כלשהי אינו הופך למציאות בפרויקט זה. החברה מוגבלת לקבל השקעות רק ממשקיעים שיש להם יותר מ -10 מיליון דולר בקריפטו, עם השקעה מינימלית של חצי מיליון דולר..

עם זאת, הם יקבלו את כל 50 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר, מה שמגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא משקיעים מתאימים לבניין. הנכס הוא כיום בניין תפוס של WeWork במרכז העיר מיאמי ולא ברור אם מטרת הבניין תשתנה למשהו אחר, פרטים שנמנעו למשקיעים שאושרו..

זה עשוי להיות עתיד הנדל”ן, המאפשר למגוון משקיעים להשתתף ברכישת נכס בצורה חלקה ובשקיפות מלאה. אני מקווה שבעתיד, מגבלות ההון יוסרו לחלוטין, מה שיאפשר לכל אחד בעולם או לפחות במדינה להשתתף בדולר בסכום השקעות נדל”ן..

חדשות אחרות:

זהו זה לשבוע זה. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.

תמונות מוצגות באמצעות פקסלים, גוגל סטריט ויו ו לא מתים. נתוני שוק מ CoinMarketCap.