אוצר חדשות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין – שבוע 6 ’19

ברוך הבא למהדורה השישית של מאמר החדשות האוצר השבועי, בו אנו מספקים לך את הסקירה הרחבה ביותר האפשרית של האירועים החשובים ביותר שהתרחשו בפיתוח מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין. הקפדנו לנתח את כל דיווחי החדשות הזמינים באינטרנט ובדקנו את הרלוונטיות שלהם. מאמר זה מתאים ביותר לסוחרים שבועיים ולאנשים עם לוח זמנים צפוף ורוצים לספק את התעניינותם בקריפטוגרפי ובבלוקצ’יין עם הוצאות זמן מינימליות..

סקירה שבועית

בכל שבוע יש כמה אירועים שמושכים תשומת לב רבה. בבטחה לומר, QuadrigaCX הופיע בכל יום ביומו השבוע, מה שהופך אותו לאחד מסיפורי החדשות הפופולריים ביותר, מכל הסיבות הלא נכונות. אובדן הכספים של הבורסה השפיע על יותר מ -100,000 איש, כך שתשומת הלב שהסיפור יצר נוצרה לחלוטין.

עם זאת לא נתמקד במצבו של QuadrigaCX, מכיוון שישנם נושאים והתפתחויות נוספים שהם חשובים. בקיצור, במאמר זה נדבר בעיקר על כמה תמונות לא חוקיות שהתגלו בבלוקצ’יין של Bitcoin SV, שהופעלו על ידי גודל החסימה המוגדל..

נדבר על Telegram TON, הקריפטו המיוחל המיוחל שישמש בתוך אפליקציית המסרים הפופולרית, שהיא כמעט שלמה על פי מייסד החברה פאבל דורוב. מעניין שאנחנו נסקור כמה אמנות, או ספציפית גרפיטי שלרוב הם יצירות אמנות זמניות ולפעמים יפות, אבל עכשיו הם הולכים להיות מוטבעים לנצח בבלוקצ’יין של אטרניטי..

ה- FDA גם מציב את הבסיס לאפשר לכל בעלי העניין לעקוב אחר מקורם של תרופות, הישג שניסו ICOs רבים בעבר. מעבדות קספרסקי חושפות כמה מחקרים שקובעים כי אחד מכל עשרה אנשים משתמשים בקריפטוגרפיה (מתוך מדגם של למעלה מ- 12,000). ואחרון אחרון חביב, אורקל מוסיפה יכולות נוספות למפתחים בפלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם, סיפור שהתקבל היטב ושיתף רבים ב -12 בפברואר..

מחיר ביטקוין שבועי

מחירו של ביטקוין זכה לעלייה חדה בין ה -8 ל -9 בפברואר, שנגרם כתוצאה מזרם של למעלה מ -10 מיליארד דולר לשוק. נראה כי שינוי במחיר הוא בעל אופי ספקולטיבי, מכיוון שאין תקופות חדשות בתקופה שהיו יכולות להשפיע באופן סביר על השווקים באופן זה. סביר להניח שלווייתן החוזר לביטקוין, אך אם יש לך מידע כלשהו לאיזה אירוע תרם, יידע אותנו בתגובות. ניסינו לגלות, אך לא מצאנו מידע חלוט שיכול היה לגרום לעליית מחירים כה חדה.

6 בפברואר

גודל החסימה המוגדל של Bitcoin SV מאפשר העלאה של תמונות להתעללות בלתי חוקית בילדים

התעללות בילדים ותמונות מיניות, שילוב שעונשו על פי חוק מסיבות ברורות רבות. לא כל כך ברור לאדם שהחליט להעלות תמונות פורנוגרפיה לילדים לבלוקצ’יין של ה- Bitcoin SV.

היזמים וגם הרשויות נחרדו לגלות את התמונות אם כי חוקר בלוקצ’יין שחדל מאז מפעילותו עד לפתרון המצב. לא ניתן להאשים את המפתחים כמו גם בעלי הסייר במעשי הפרט שהעלה את התמונות הבלתי חוקיות, אך הם התחייבו לסייע לאכיפת החוק למצוא ולסנק את העוולים..

סביר להניח שלא הצליח להבין את האופי הציבורי של רשתות החסימה ואת הנתונים המתועדים, הפרט יצר בשוגג קישור ראיות ישיר לעצמו (או לעצמו), שניתן לחבר עם הארנקים שלהם, כמו גם את זהותם. למרבה הצער עבורנו, עדיין אין שום סגירה, מכיוון שהסיפור עדיין מתפתח, אך ככל הנראה נשמע עוד על כך בעתיד, לאחר שהפושעים ימצאו ויואשמו. אני מקווה שחלק מהילדים ישוחררו גם מציפורני העבדות.

חדשות אחרות:

7 בפברואר

פרויקט TON של טלגרם הושלם כעת ב -90%

לאחר שגייסה מעל 1.6 מיליארד דולר באמצעות ICO, טלגרם מתקרבת ומתקרבת לתאריך השחרור הסופי. ה- ICO היה זמין רק למשקיעים שנבחרו מראש, רובם חברות הון מוסדיות. ב- 28 בינואר פורסם עדכון לבסיס המשקיעים, והוא הודלף לאחרונה לציבור. זה זמין להנאת הצפייה שלך למטה. אורכו של עדכון המשקיע הוא 4 עמודים בלבד, אך הוא מכיל מידע מעניין.

הוא חושף כמה פרטים מעניינים על רשת TON, פרטים אליהם לא הייתה לנו גישה בעבר. ישנה תוכנית ברורה להפוך את רשת TON לפלטפורמה באמצעות מכונת ה- TON הוירטואלית, באופן דומה למה שעשה את’ריום בעבר. כלומר, TON תוכל לבצע חוזים חכמים, כלומר להיות מסוגלים לטפל ב- dApps. העדכון מגלה כי הפרויקט עדיין רחוק, אך ממראהו ה- TON ואסימון ה- GRAM המקומי יהיו מוכנים להשקת הרשת הראשית בתאריך הצפוי במרץ 2019.

נכון לעכשיו, העדיפות היא הפעלת רשת בדיקות, גם אם אין בה כמה מתכונות האבטחה העיקריות שחובה לשחרור רשמי. שם הצוות מתמקד, ונראה שהם עובדים קשה על לקיחת הטלגרם לשלב הבא, ומספקים מרחב רכזת מחובר יתר בטלפונים של מיליונים ברחבי העולם..

מעמד פיתוח רשת פתוחה בטלגרם (28 בינואר 2019) מ הבלוק

חדשות אחרות:

8 בפברואר

חנות Google Play מארחת אפליקציה זדונית שגונבת את פרטי הארנק שלך

אם השתמשת ב- MetaMask בטלפון שלך, תרצה לקרוא את החלק הזה. יישום שהיה זמין לאחרונה בחנות Google Play לטלפונים אנדרואיד הכיל תכונת “גזירה” שאפשרה למפתח לגנוב ולשנות מידע המועתק ללוח (בנק הזיכרון המשמש לאחסון מידע מועתק).

הגילוי נעשה על ידי חברת ESET, חברת תוכנה אנטי-וירוס, שהתריעה לגוגל על ​​האפליקציה הזדונית, והבטיחה שזמן הפעולה של היישום יהיה קצר. מאז הדיווח שלהם, האפליקציה הוסרה מהחנות, אך אם התקנת את MetaMask בטלפון שלך בשבועיים האחרונים, יהיה זה חכם למחוק את היישום הזה.

ESET מספק כמה טיפים לאבטחה, ביניהם אחד חשוב ביותר. בדוק תמיד באתר הרשמי, ואם קישור ליישום אינו קיים, שקול דגל אדום גדול.

חדשות אחרות:

9 בפברואר

aeternity משיקה את “פרויקט גרפיטי מזל”ט” להקלטת אמנות רחוב בבלוקצ’יין שלה

אחד היישומים הנפוצים ביותר לטכנולוגיית בלוקצ’יין הוא הפיכת מידע לאימות וקבוע יותר. באופן דומה, פרויקט בלוקצ’יין נכנס לשיתוף פעולה שממש יצייר את הדרך קדימה עבור קהילת האמנות. הפרויקט שאפתני ביותר ושואף לשלב טכנולוגיית IoT וטכנולוגיית בלוקצ’יין ליצירת מזל”ט מדויק של גרפיטי, כזה אשר יוכל לרסס לצייר כל תמונה שתישלח אליו באמצעות אפליקציה..

המזל”ט היה מצלם את האמנות, יחד עם הנתונים הרגילים שנמצאו בערך בלוקצ’יין, כמו חותמת זמן. אמנם זה לא אושר, אך העובדה שכתובות גרפיטי נוטות להישאר זמן מה לפני צביעה מחודשת, עשויה להוביל לכך שהמל”ט אוסף גם נתונים גיאוגרפיים כגון קואורדינטות רוחב ואורך. שיתוף הפעולה מורכב מאטרנמיות, Voliro AG, DRONEMASTERS, SPH Engineering ו- All City Canvas. המייסדים מקווים ליצור דרך חדשה לאמני רחוב ליצור אמנות במקומות שלא הושגו בעבר, כמו גם לשמר את האמנות לנצח בבלוקצ’יין..

חדשות אחרות:

10 בפברואר

ה- FDA מציב את הבסיס לפיתרון מעקב אחר שרשרת אספקת תרופות המונעות על ידי בלוקצ’יין

רשתות אספקה ​​התקדמו במהירות באימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומאז מספקות תוצאות מעניינות. יישומים סביב מזון ומשאבים חומריים נוסו, אומצו והוטמעו בהצלחה במערכות העבודה של חברות בענפיהן..

כעת ה- FDA, כלומר מינהל המזון והתרופות האמריקני, עושה צעד גדול קדימה לקראת הגברת האבטחה של מוצרי התרופות בשוק. הם החלו להניח את הבסיס ליצירת מערכת למעקב, שאינה החלק הקשה ביותר. לגרום לכל החברות לאמץ את המערכת הוא האתגר העיקרי, אך הן פתחו את הדלתות לכל היצרניות המעוניינות להצטרף לפיילוט..

הדלתות נותרות פתוחות עד מרץ 2019, ולאחר מכן יחל תהליך היישום הראשוני. עם זאת, זה רחוק מלהיות מוכן, שכן תאריך ההשלמה הצפוי הוא סביב שנת 2023. לעת עתה, ה- FDA מתמקד בקיבוץ החברות ובתקשורת עימם כדי ללמוד מהן המידע החשוב ביותר וכמה מידע הן מוכנים לשתף.

אם יצליח פרויקט זה יוביל לחיסול מוצרים רפואיים מרמאים בבתי חולים ובחנויות ברחבי הארץ. השוק נחשב לגדול, ופרויקטים רבים הנתמכים על ידי ICO הציעו פתרונות. לרוע המזל אף אחד מהם לא באמת היה מסוגל לעשות דבר בקשר לתרופות הונאה, ולכן הם מעולם לא קיבלו שום משיכה.

ה- FDA לעומת זאת הוא סוג שונה לחלוטין של ארגון, וכשהוא רגולטור הוא מוצא את עצמו במצב נוח להתמודד עם סוגיות אלה. התכנון הוא להשתמש בבלוקצ’יין, אך אין גילויים אחרים במונחים של אילו חברות יכתבו את הקוד, ובאילו טכנולוגיות אחרות ישמשו.

האירוע הכללי מצביע על כך שה- FDA רק מתחיל, ועובר תהליך גילוי, כזה שעשוי להוביל להצלת מספר משמעותי של חיים שאבדו עקב תרופות הונאה..

חדשות אחרות:

11 בפברואר

קספרסקי חושף, אחד מכל עשרה אנשים משתמש בקריפטו

אחת מחברות התוכנה האנטי-וירוסיות המובילות בעולם שיתפה את תוצאות הסקר העולמי השנתי הבוחן את עמדות הצרכנים כלפי כסף וביטחון פיננסי ברשת..

הסקר עצמו נכנס לעומק נושא הביטחון והרגלי האנשים סביב ההוצאות המקוונות, אך אחת השאלות כללה באיזה סוג של פתרונות תשלום אנשים משתמשים. מתוך 12,448 נוטלי הסקר, 1618 מהם אמרו כי השתמשו בקריפטו. המדגם עצמו הוא קטן, אך הוא מורכב מאנשים בכל רחבי העולם, ממשתמשים אקראיים בתוכנת האנטי-וירוס של קספרסקי. 1618 הוא 13% מהסך הכל, וזה לא ממש מספר קטן.

מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין צמחו בשנים האחרונות, ותגליות כמו אלה הן רק עדות נוספת למאבק העצום שעברו ערוצי התשלום החדשים הללו לאורך השנים להגיע לשלב זה. הם צמחו במהירות כה חזקה, וכעת רוב העולם לפחות שמע על ביטקוין, בעוד שלפני שנתיים זו הייתה מילה ששמורה לגיקים ממחשבים..

חדשות אחרות:

12 בפברואר

אורקל מוסיפה יכולות פיתוח נוספות לפלטפורמת הבלוקצ’יין שלה

גל החדשנות האחרון בקרב חברות ותאגידי מחשבים גדולים היה להתחיל לספק שירותי בלוקצ’יין, פלטפורמות ופתרונות ענן.

אורקל אינה יוצאת דופן למגמה זו, שכן הם הצטרפו למירוץ לפני כ -7 חודשים. כעת, עם עדכון גדול לפלטפורמה שלהם, הם אפשרו למפתחים להשתמש בכישורי התכנות הקיימים שלהם לצורך קידוד ויצירת יישומי בלוקצ’יין. הדרך בה הם השיגו זאת היא בכך שהם מאפשרים לפיתרון הבלוקצ’יין שלהם לתמוך במבני קוד מסורתיים, ולפתוח את הדלת למתכנתים מבוגרים להצטרף לעגלת ההייפ הבלוקצ’יין..

בנוסף, הם הוסיפו גם תמיכה ב- Hyperledger 1.3, השימוש בספקי זהות חיצוניים, שיפור ה- REST API, היכולת לתרגם נתוני עסקאות ולחלץ מידע אנליטי ממאגרי המידע שלהם. כתבת החדשות זכתה לתשומת לב רבה של הציבור, ופורסמה מחדש באופן מאסיבי ברחבי האינטרנט, והעניקה לבלוקצ’יין בדיוק את הדחיפה הדרושה כדי להגיע לשלב הבא..

אנשים מתחילים להבין את ההבדל בין blockchain לבין cryptocurrency, עובדה הסוללת את הדרך לאימוץ המיינסטרים של אמצעי תשלום אלה. חברות כמו אורקל, יבמ, מיקרוסופט ואחרות תורמות בדרכן שלהן להצלחתן של אחרות. חברות שאינן טק בוחנות בלוקצ’יין ולומדות על הטכנולוגיה ומנסות להבין את היתרונות הפוטנציאליים שהארגונים שלהם יכולים לייצר על ידי יישום הפיתרון המגמתי..

אנו חשים כי עברנו את עידן “כל בעיה ניתן לפתור באמצעות בלוקצ’יין”, ולהיכנס למרחב בוגר שבו מידע, תמיכה וביטחון זמינים לכל דורש..

חדשות אחרות:

זהו זה לשבוע זה. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.

תמונות מוצגות באמצעות פקסלים, ESET של WeLiveSecurity, Wikimedia Commons, ו- לא מתים. נתוני שוק מ CoinMarketCap.