חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות מאוחרות – שבוע 52

לפני שנתחיל, שנה טובה! תודה על היותך קורא קריפטו-ניוז ותומכת בנו מאז שהתחלנו בשנת 2015. אם אתה רק מגלה את Crypto-News, ברוך הבא. אנו מקווים להרוויח את אמונך ותשומת ליבך באמצעות מאמרי הדיווח והדעה שלנו.

תרשים מחיר BTC שבועי

הביטקוין נותר יציב יחסית לאורך כל השבוע, וצפה בתיקון ראשוני מהראלי של 4000 $ שהיה לנו בתחילת השבוע. אמצע השבוע ירד לכ- 3600 $ למשך 36 שעות, לפני שהתאושש עד 3800 $. השווקים עצמם עדיין מונעים על ידי ספקולציות רוב הזמן, והשבוע אין דפוסים נצפים שהשפיעו על מחיר הביטקוין..

אזכור מיוחד: Litecoin

Litecoin בחסות אירוע ספורט, אותו תקראו עליו בדקה. הם הודיעו על כך ב -26 בדצמבר, והאירוע התקיים ב -28 בדצמבר. הייתה לה השפעה חיובית ברורה על מחיר הליטקוין, ושיפרה את מעמדה בכמה דולרים למטבע. העובדה המעניינת ביותר היא שהם הצליחו לשמור על עליית ערך זו יציבה במשך השבוע, מה שמרמז שהיא אינה מבוססת על ספקולציות, אלא על התפתחויות ממשיות בעולם האמיתי..

אנו רוצים לברך את קרן ליטקוין על ההצלחה והקמפיין השיווקי המוצלח שלה, וכן להוות את הבסיס לכניסות עתידיות לעולם אירועי הספורט..

26 בדצמבר

ליטקוין באוקטגון בחסות קרב ה- UFC 232 בין ג’ון ג’ונס לאלכסנדר גוסטפסון

במפגש השני בין הלוחמים, ניתן היה לראות לוגו חדש המוצג על רצפת האוקטגון. לראשונה בהיסטוריה, מטבע קריפטוגרפי נותן חסות לאירוע בסדר גודל כזה, כשמיליוני אנשים צופים באינטרנט, ואלפים ממש מחוץ לטבעת..

הלוגו של ליטקוין הוצג בטבעת המרכזית של האוקטגון, ובסרטון המוטמע כאן תוכלו למצוא כמה צילומים שבהם הוא נראה בבירור. האירוע הועבר בשידור חי והוצע כצפייה, כך שאיננו יכולים לשתף את כל העניין, אך הסרטון האיכותי הנמוך הזה יכול לשמש ראיה למי שרוצה לראות אותו במו עיניו.

זהו רגע מרכזי לקריפטו, ובעוד שקודם לכן היה שיתוף פעולה עם ספורטאים בודדים, מקום האירוע שמור להיטים הכבדים כמו מפלצת, הארלי דוידסון וחברות אחרות. כאשר ליטקוין מיקמה את עצמם בהצלחה באוקטגון, הם אפשרו לקדם קריפטו לקהל רחב עוד יותר.

האם חסות מסוג זה תהפוך להרגל קבוע של מטבעות קריפטוגרפיים מבוססים? ספר לנו מה אתה חושב בתגובות.

https://youtu.be/aVX4VgXnvLQ

חדשות אחרות:

27 בדצמבר

אדם טייוואני שנעצר בגין גניבת חשמל להפעלת 17 מתקני כריית ביטקוין ואת’רום

החשוד המוכר רק בשם משפחתו “יאנג” פתח בהדרגה עסקים כמו חנויות בובות ובתי קפה באינטרנט, ושכר באופן שיטתי מהנדסי חשמל כדי לחווט מחדש את החיווט ועזר לו להימנע מלהגרוף את חשבון החשמל..

הבחין לראשונה בחברת החשמל של טייוואן, ספקית חשמל בבעלות המדינה, שדיווחה אז על חוסר העקביות שהובילו לחקירת משטרה במקום העסקים. זה לא המקרה הראשון של גניבת חשמל לצורך כריית קריפטו, כאשר לפחות שני מקרים דווחו בסין, אחד מהם הוביל למעצרו של האדם האחראי במשך שלוש וחצי שנים..

יש תמריץ ברור לחשוב על גישה זו, במיוחד אם אנו רואים שאתה זקוק רק לחשמל וחומרה כדי להפעיל עסק כריית קריפטו. ביטול עלויות החשמל, ביטול הרבה מעלויות התקורה ומגדיל את הרווחים שלך באופן אקספוננציאלי. עם זאת, שום דבר לא מגיע בחינם. בתרחיש כזה יש סיכונים רבים. חיווט מחדש של מערכות המדידה עלול להיות קטלני או לגרום לשריפות, וכמובן שכל ההליך אינו חוקי, כך שמאסר הוא בלתי נמנע במקרה של גילוי.

למרבה הצער, כורים רבים תהו האם זו הדרך הטובה ביותר להתקדם, אך אנו קוראים לכל הקוראים פשוט לשלם את המחיר אם כן, או שוקלים כריית מטבעות קריפטו. במאמצינו להגביר את החופש והביזור, נקיטת צעדים בלתי חוקיים היא הדרך הטובה ביותר לרכז את מיקומך ולבטל את חופשך.

חדשות אחרות:

28 בדצמבר

איטליה ממנה 30 מומחים לגיבוש אסטרטגיית בלוקצ’יין לאומית

הקמפיין האיטלקי למשוך מאוחר מומחי בלוקצ’יין ספטמבר 2018, הביא לתוצאות חיוביות. המדינה מינתה 30 אנשים מרקעים שונים להקים קבוצת בלוקצ’יין מומחים אשר תועסק באסטרטגיה, בייעוץ ובמתן פתרונות DLT לממשלת איטליה. הודעה זו הולכת יד ביד עם ההצהרה שאיטליה נתנה יחד עם 6 מדינות אחרות, באומרן כי יעשו כמיטב יכולתן לשלב טכנולוגיה זו לשיפור כלכלת מדינתן.

בעזרת גישה מסוג זה של ממשלות אנו יכולים סוף סוף להיכנס למקרי השימוש החשובים באמת ויכולים לשנות את אופן חיינו. על הקבוצה מוטלת המשימה לגלות מקרי שימוש אלה הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, ולפתח כלים שיעזרו לוויסות וליישום.

אם מדינות אחרות הולכות בעקבותיה, אנו יכולים לצפות שמדינות אלה יתרמו בהכרח למחקר הבלוקצ’יין המתמשך. ככל שנרצה להתפלסף כבני אדם, מציאות הבלוקצ’יין דורשת השתתפות פעילה בחברה או בתעשייה שאתה מנסה לשנות באמצעות השימוש בטכנולוגיה..

פרויקטים רבים החלו בשנים האחרונות, לעיתים בהובלת אנשים וצוותים שאין להם קשר ישיר עם התעשייה בפועל שהם מקווים לשנות. בנוסף, לעתים קרובות הם חסרו תמיכה ממשלתית, מכיוון שמבני הסמכות לעיתים קרובות אינם גמישים מאוד ופיטורים של כל דבר העשוי לדרוש שינוי בחלק מהם..

חדשות אחרות:

29 בדצמבר

הסקר מגלה כי 40% מהסינים עדיין ישקיעו בקריפטו

גם לאחר שנת 2018 חווה ירידת ערך נכבדה, אפילו בעיצומה של התקדמות טכנולוגית גדולה, סקר שנערך לאחרונה על ידי PANnews הסינית שאל 4000 אזרחים סינים כמה שאלות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים.

הם שאלו:

  • האם שמעת על מטבעות קריפטוגרפיים?
  • האם אתה חושב שמטבעות קריפטוגרפיים שימושיים כאמצעי תשלום?
  • האם היית משקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

התשובות מפתיעות, כאשר יותר מ -90% שמעו על מטבעות קריפטוגרפיים, 63% הביעו כי קריפטו אינם שימושיים כאמצעי תשלום, וכ -40% אמרו כי היו מעוניינים להשקיע בעתיד הקרוב. אם לא היו מודעים לירידות הספקולטיביות של השוק (וההחלטה האחרונה של באקט להתעכב ללא הגבלת זמן כלל לא עזרה), או אם הם מודעים עד כאב עד כמה מנותק השוק מההתקדמות הטכנולוגית, המשיבים בסקר היו אופטימיים לגבי עתידו של המטבע הקריפטוגרפי כעת. ספינת השקעות.

כמובן שלא ניתן לראות את גודל המדגם המוגבל כמובן מאליו, והאנשים שהשתתפו, עשויים להיות חלק מקבוצת משנה מסוימת או לא. הדו”ח המקורי אינו מסביר מה הייתה המתודולוגיה ביישום הסקר, ולכן עלינו להתייחס למלה שלהם.

חדשות אחרות:

30 בדצמבר

Nvidia האשימה כי הפרה את תקנת ה- SEC

יצרנית כרטיסי המסך הווידיאו Nvidia מואשמת כי ניהלה את השווקים באמצעות הצהרותיהם לגבי כריית קריפטו בשנה האחרונה. הם טענו כי המניות שלהם לא יסבלו מירידת העניין בכריית הצפנה, מכיוון שתעשיית המשחקים מהווה מקור הכנסה אמין עבור החברה..

למרבה הצער, סוגים אלה של הצהרות לא התאימו עם חברת “עורכי הדין”, חברת ליטיגציה בנושא זכויות בעלי מניות אמריקאית. נכתב כי Nvidia הפרה את סעיפים 10 (ב) ו- 20 (א) בחוק חילופי ניירות ערך משנת 1934, והפרה את הכלל 10b-5 תחת רשות ניירות ערך בארה”ב. בפשטות, Nvidia נחשבה להעברת הודעות כוזבות או מטעות לשוק, ועל פי משרד עורכי הדין היא צריכה להיות אחראית למשקיעים שהפסידו יותר מ -100 אלף דולר בבעלותם על מניותיהם בתקופת אוגוסט. 10, 2017, ו -15 בנובמבר 2018.

חדשות אחרות:

31 בדצמבר

האקרים של Blackhat גנב מיליארד דולר מהבורסות, ואילו האקרים של כובעים לבנים קיבל 878 אלף דולר מריבוי באגים

פשע משלם, אך מניעת פשע משלמת גם כן. למרות שההגנה על משתמשי הטכנולוגיה עשויה להיות לא משתלמת כמו גניבת מיליוני דולרים בהצלחה מחליפין מטבעות קריפטוגרפיים, זה בהחלט בטוח יותר. בשביל ההאקר, וכל השאר.

בשנת 2018 היו כמה פריצות שהצליחו להמריא עם יותר מיליארד דולר בסך הכל, וזה סכום מדהים. כמובן, עם ירידת המחירים של הקריפטו בתקופה זו, ההערכה היא כי סכום זה נמוך משמעותית בסטנדרטים של ימינו. בלי קשר, הפריצות אכן קרו. חולשות אבטחה נוצלו וכמויות משמעותיות של קריפטו נעלמו. עם זאת, לכוחות המשימה שהוחלפו והפיננסיים קיים מודל תקשורת איתן, שמאפשר רישום שחור והקפאת חשבונות החשודים כמעורבים בגניבת מטבעות קריפטו..

זה מקשה על ההאקרים הזדוניים להשתמש בקריפטוגרפיה שגנבו. יחד עם זאת, סכום די קטן (לשם השוואה) של 878,000 $ שולמו להאקרים שעזרו לחברות לפתור בעיות אבטחה ונושאים אחרים. זה הופך את עבודתו של האקר של הכובעים הלבנים לרווחית יותר מהאקרים זדוניים. השקיפות בטכנולוגיה וברוב המטבעות פירקה את ניסיונות ההאקינג הרבים מנשקם באמצעות מעקב אחר החלפת הנכסים ובעקבותיהם, מה שהקשה על שחקנים זדוניים להימלט עם השלל וליהנות מתגמולי מעשיהם..

חדשות אחרות:

ה -1 לינואר

החנות הרשמית של פורטנייט מקבלת את מונרו

פורטנייט, אחד ממשחקי הווידאו הפופולריים ביותר בתקופה זו, שנמצא לעתים קרובות בראש לוח הצופים המוביל בשירותי סטרימינג כמו Twitch, התגלה כמקבל את מונרו, כאפשרות התשלום היחידה למשחק..

באמצעות יישומם של מעבד תשלומי הצפנה GloBee, חנות הסחורה הרשמית של פורטנייט “פורטנייט קמעונאית שורה”, מיצבה את עצמה לתמוך ולהניע אימוץ מטבע החוץ. בהתחשב בכך ששחקני המשחק הם בדרך כלל צעירים ומכירים את המשחק, ברור מדוע הבחירה ליישם קריפטו היא טובה..

אבל למה מונרו? מדוע לא ליישם יותר קריפטוסים? הסיבה היא פשוטה. Fortnite ו- Epic Games הן חברות שיוצרות משחקי וידאו, פלטפורמות ועורות. הם בעיקר מתכנתים ומעצבים, ולא יודעים הרבה על קריפטו. היו הרבה אירועים קשים ובלתי חוקיים שהתרחשו עם השימוש בקריפטוגרפי, ומונרו היא אחת הדרכים להימנע בבטחה מהצורך להוכיח את חפותם במקרה שהם מקבלים קריפטו מוכתם..

ציוץ זה של מונרו הודיע ​​לנו על ההתפתחות, ובעקבות השיחה בשרשור ה- reddit, שם מפתחי הליבה מסבירים כי זוהי הצלחה נוספת לשיתוף הפעולה “פרויקט שונית האלמוגים“שמטרתם להגדיל את אימוץ מונרו באמצעות השימוש ב- GloBee.

חדשות אחרות:

זהו זה לשבוע זה. כמו תמיד, שתף את דעותיך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאת אותם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.

תמונות מוצגות באמצעות פקסלים.