חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 43

ברוך שובך לסדרה השבועית שלנו המכסה את הסיפורים המעניינים ביותר בשבוע האחרון, שנבחרו בקפידה והוצגו על ידי הצוות שלנו. כמו תמיד, הנה הקישור להתעדכן בשבוע הקודם ולרשימה האחרונה שלנו. ועכשיו, בואו נגיע לכותרות השבוע, בסיקור 22-29 באוקטובר.

23 באוקטובר

HTC משיקה הזמנות מוקדמות לטלפונים מסוג “אקסודוס 1”

יציאת מצרים 1 – תמונה מהודעה לעיתונות של HTC.

CNBC סמוי שחרורו של טלפון אקסודוס 1 על ידי HTC, בעקבות הודעה לעיתונות קודמת על ידי החברה. הטלפון, שמופעל על מערכת הפעלה של Android, מצויד במצלמה כפולה 12 + 16MP מאחור ומצלמה 8MP מלפנים, אחסון של 128 ג’יגה בייט, עם תג מחיר מפתיע של 0.15 BTC (או 4.78 ETH), שזה פשוט ביישן של $ 1000 בעת כתיבת שורות אלה.

המוצר עצמו נוצר כדי לשלב טכניקות הצפנה שונות כדי להבטיח שיש לך את מלוא הבעלות על נתונים על כל מה שנשמר במכשיר. לטענת החברה, למרות שהטלפון משתמש באנדרואיד, תוכנת אקסודוס הקניינית מוצפנת לחלוטין, ויכולה להיחשב כמערכת הפעלה נוספת, או כמכונה וירטואלית נעולה הפועלת במערכת..

אקסודוס 1 זמין להזמנה מוקדמת כבר עכשיו, כאשר אצווה הייצור הראשונה צפויה לצאת בדצמבר.

הרגולטורים בסין מגבילים את חופש הבלוקצ’יין (או את החופש בכלל)

כללי הבלוקצ’יין חושפים את עקב אכילס בסין 

אמנם ניתן להבין מדוע הסינים או כל ממשלה בעולם רוצים להסדיר נכסים הפועלים בטכנולוגיות בלוקצ’יין, אך זו כשלעצמה מטרה חסרת תועלת. האופי המבוזר של הקרן יהיה קשה מאוד לפיצוח, כל עוד ממשלות ברחבי העולם מסוגלות לשמור על ראש פתוח כלפי בלוקצ’יין וקריפטו..

זה לא המצב בסין, לאחר שאחסן מידע על תקיפה מינית כלשהי ונרשם בבלוקצ’יין את’ריום, רגולטורים לאבטחת סייבר מנסחים כללים חדשים לעתידה הדיגיטלי של המדינה. ביניהם הדרישה שחברות יתעדו את כל פרטי המשתמש, יאחסנו יומן של אינטראקציות שלהם, יעזרו בצנזור פעיל של נתונים שאינם מתאימים, ויספקו נתונים אלה לפקחי הממשלה על פי בקשה..

נגענו לכך גם בשבוע שעבר, אך אם אתה מחפש פירוט מפורט, זה  מאמר טכנודה הוא מקום טוב להתחיל בו.

24 באוקטובר

יפן דוחפת לוויסות עצמי של תעשיית הבלוקצ’יין

על פי א דוח רויטרס, אחד משווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם, היפני, מתקדם לעבר ויסות עצמי, מה שאומר שהגוף הממשלתי נותן את הסמכות לפקח, לסנקציה ולמלא אחר ההנחיות למפעל ציבורי..

במקרה זה, המדיניות החדשה מיועדת במיוחד לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אך זו ניתנת להחלפה עם כל החברות מבוססות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אנו נמצאים במערכת האקולוגית של הערך, כאשר לרוב החברות יש אסימונים או מטבעות קריפטוגרפיים משלהם, כלומר לעצמם יש אינטרס ברמה המוגברת של העיסוק בתקנות..

באמצעות פעולה זו מועברת הסמכות והאחריות ליצירת סביבה בטוחה מסוכנות השירותים הפיננסיים (FSA) לאיגוד המרת מטבע הווירטואלים ביפן. זה אמור, בתורו, לספק פתרונות טובים יותר, מכיוון שהעמותה מורכבת ממומחים מנוסים בתחום האבטחה והבלוקצ’יין, שיכולים לספק את כישוריהם ואת הידע המעשי שלהם, בניגוד לכך שעניין זה יוסדר על ידי ביורוקרטים..

אורקל מכריזה על SaaS חדש: “ענן יישומי Blockchain”

CoinTelegraph פרסם א לדווח על הודעה לעיתונות מאורקל, הכריזו על השקת ענן היישומים החדש Oracle Blockchain, פיתרון תוכנה כשירות (SaaS) המחבר בין מערך הפתרונות הארגוניים הקיים שיצרה חברת פיתוח זו..

התוספת מבטיחה לאפשר רמה הולכת וגוברת של אמון, שקיפות וקלות באימות מידע ברמה הפנימית והציבורית עבור המשתמשים בה. נראה כי אורקל הקלה על לקוחות קיימים להתחבר לטכנולוגיות חדשות אלה ישירות באמצעות פתרונות קיימים, מה שמאפשר להם לנתח נתונים ולנצל את כוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

נשאלת השאלה עד כמה פתרונות אלה הם גמישים, ועדיין לא היינו עדים לשום חברה שמתנסה או משתמשת בכלים אלה. הם טריים בשוק, אך אנו נחפש לסיפורים הכוללים את הפתרון האחרון של אורקל.

למידע נוסף, עיין בראשון הודעה לעיתונות מאת אורקל.

25 באוקטובר

XRP משיגה גידול פעמיים במכירות ברבעון השלישי של שנת 18

לפי דיווח שפורסם ב- Coindesk, אשר עקבו אחר הנתונים שהציגה ריפל ברבעון שלהם דוח שוק XRP, הם מדווחים כי תפקוד המכירות של החברה גדל פי שניים ברבעון השלישי (בהשוואה לרבעון הקודם).

המוניטין של XRP בקרב חובבי הבלוקצ’יין אמנם מוטרד, שממוקדים יותר ביתרונות (תכונות) המבוזרות של מטבעות קריפטוגרפיים, אך נראה כי קונים מוסדיים רואים ערך מסוים ב- XRP.

רויאל מנטה לא תמשיך לאסימון של זהב פיזי

מנטה המלכותית הבריטית, החברה המוגבלת (בבעלות הוד מלכותה, המלכה) האחראית על כל אספקת מטבעות האומה, החליטה שלא לעבור עם ייסוד עתודות הזהב שלהם, לאחר עסקה עם CME Group, פיננסית אמריקאית. חברת השווקים, ננטשה. זה דווח על ידי רויטרס, ואז אושר על ידי קוינדסק.

היעדר גישת שוק מאורגן הוא קריטי למשיכת אישור הממשלה, שכן הרעיון להחזיק זהב בבעלות ממשלתית בבורסת קריפטוגרפים נראה לא מושך..

26 באוקטובר

אישה אוסטרלית נעצרה בגניבת 100 אלף XRP

“הצדק לעולם לא ישן”, וזה בוודאי המקרה של החוקרים והמשטרה האוסטרלית, שלאחר פשיטה על בית בפרברים, עצרו אישה בת 36, האחראית לגניבת 100,000 XRP בחודש ינואר.

האשם? חוסר פשוט באבטחת 2FA, שכנראה הקורבן בן 56 לא ידע שהוא הכרחי כדי להגן באופן מלא על הנכסים הדיגיטליים שלו. זו תזכורת נהדרת גם בשבילך, במיוחד אם לא הפעלת את תכונת האבטחה החשובה ביותר הזו.

האישה שוחררה בערבות עם תאריך בית משפט למשפטה ב -19 בנובמבר. אין פרטים נוספים לפרסום זה. ללא שמות, ללא הצהרות רשמיות מהמשטרה בנוגע לאירוע, ומחבר האירוע מאמר מקורי אינו מספק התייחסות למסמך כזה.

Blockchain.com משיקה ארנק חומרה Ledger ממותג

תמונה מהפוסט הבלוג הרשמי של לדג’ר בנוגע לארנק.

Blockchain.com נכנסת לעסקי ארנקי החומרה באמצעות שותפות חדשה עם הסטארט-אפ הצרפתי Ledger, הידוע בעיקר בזכות מכשירי הארנק של ננו. בעקבות א פוסט בבלוג מ- BC.com, TechCrunch דיווח על שיתוף הפעולה.

החברות יאגדו יחד את המשאבים שלהן ליצירת ארנק החומרה “Blockchain Lockbox”, המבוסס על ה- Nano S, אך תוכנן במיוחד להפעלה באמצעות אתר Blockchain.com ותוכנת הארנק שלהן..

בנוסף לסיפור זה, אנו למדים כי בלוקצ’יין נכנס עמוק יותר לאזור חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים על ידי יצירת פלטפורמת מסחר חדשה בשם “החלפה”. פלטפורמה זו תאפשר לך לקבל גישה מיידית לכל שאר הבורסות והיא מקודמת לקבל תמיד את המחיר הזמין הטוב ביותר.

במשך כל הקריאה, תוכל לעבור אל TechCrunch.

27 באוקטובר

פורבס מדרגת את שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים האירופאים המובילים

בהשראת ציון 10 השנים המתקרב מאז פרסום העיתון הלבן של סאטושי נקמוטו, תורם פורבס ג’ו וואלן ניתח את סצינת המטבעות האירופאים והגיע למסקנה שההצלחה של ICOs אירופיים כמעט פי שניים מזו של ארה”ב או סין.

זהו אות חזק לאמון בטכנולוגיה, ולדברי המחבר, המוני ההצלחה שמהן נהנות חברות אלו נובעים מרמות אימוץ הולכות וגדלות, כפי שאנו רואים במספר המפגשים והקהילות המאורגנים כאן באירופה..

גישת “אל תזיק” מצד ממשלות שונות היא גם גורם משמעותי, כמו גם פטורים ממס ממדינות כמו גרמניה ושוויץ..

המאמר מפרט את LSK, Aeternity ו- IOTA כשלושת הפרויקטים הגדולים ביותר באירופה.

BitGo מכריזה על ERB20 wBTC, מבלבלת את הקהילה העולמית

רבים בקהילת הקריפטו העולמית נותרו עם שאלה בוערת. מדוע תיצור אסימון ERC20 שמגובה 1 ל- 1 על ידי BTC? זו הייתה ההודעה של BitGo, מה שגורם לתומך בלוקצ’יין המפורסם בקריפטו, אנדראס מ ‘אנטונופולוס, לפרסם את ההערה הבאה בטוויטר:

יחד עם אנשים רבים נותרנו תוהים לגבי הכוונות והיתרונות, רק סיבה קיימא אחת צצה עד כה. זה יכול להיות להחלפות בטחונות, בדומה לאופן שבו MakerDAO פועלת על מטבע DAI היציבי שלהם.

28 באוקטובר

ממשלת הודו אינה פתוחה למטבעות קריפטוגרפיים, יזם אחד לומד זאת בדרך הקשה

היזם ההודי בן 37, Harish BV, נשלח לכלא למשך 7 ימים לאחר שהמשרדים הקטנים שלו החליפו מטבעות קריפטוגרפיים פשטו על מסמכים, כמו גם כספומט שנתפס על ידי הרשויות המקומיות ב בנגלור (בירתה הדרומית של הודו), על פי דיווח של Times of India.

בבורסת המטבעות הקריפטוגרפיים שלו גם הושבתו זמנית כל הכספים, ועל פי הודעת הבלוג של העסק, זה היה בגלל שבנק המילואים של הודו דוחה באופן פעיל מטבעות קריפטוגרפיים ועסקי בלוקצ’יין. יתכן והדחייה מוגבלת רק לביטקוין, כפי שמעידים מקורות מסוימים.

היזם, ששוחרר לאחר 7 ימים, חוזר לומר מילות זהב, והסביר כי הרשויות טענו רק כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם מכרז “חוקי” במדינה. הוא מציין כי אין זה “בלתי חוקי” עבור כל הודי להחזיק, לסחור ולמכור מטבעות קריפטו, אלא פירוש הדבר שהבנק והממשלה אינם יכולים לספק תמיכה בכל נושא פוטנציאלי..

ג’ורג ‘נוט שותף להבנתו באתגרי הקונסורציום

לאחר שנסע לכנס OpenWorld של אורקל, ג’ורג ‘נוט יוצא עם הבנה רבה יותר של האתגרים הקשורים ליישום בלוקצ’יין ברחבי תעשייה שלמה, כעל מאמר ויטרינות.

“זה יותר מסובך ממה שאנשים מדמיינים. אנשים, ועם זאת תעשיות אינן רוצות לשנות, אפילו מול תהליכים מיושנים מבוססי נייר. האתגר הגדול ביותר הוא פיתוח השיטות הטובות ביותר ויישומם, וזה חייב להיעשות באופן קולקטיבי. “

מאמר זה נבחר בגלל המידע החשוב והרלוונטי הכלול בתוכו. הוא מתייחס לתמונה העכשווית של פיתוח בלוקצ’יין, אימוץ, והתהליך כולו מארח מגוון רחב של אתגרים.

29 באוקטובר

Bitstamp נקנתה, שמועות שהמחיר היה 400 מיליון דולר

Bitstamp, בורסת המטבעות הגדולה ביותר בסלובניה, נרכשה על ידי חברת NXMH, חברת השקעות בלגית, על פי להגיש תלונה פורסם ברשת רויטרס.

נראה כי עסקה זו היא הסכם ישן שנחתם בשנת 2016, שכעת יצא לפועל, ומספק אקזיט נקי לכל בעלי העניין הנוכחיים. מה שאנחנו כן יודעים שזה היה עסקה במזומן, אבל אנחנו לא יודעים את הנתונים המדויקים.

הקונה מחזיק גם בבורסת מטבעות קריפטוגרפיה נוספת שמקורם בדרום קוריאה, קורביט. חברת FastCompany טענה כי הרכישה הוערכה בכ -400 מיליון דולר, אך לא מצאנו מידע עצמאי אחר התומך בכך.

מגזין טיים אומר כי “בלוקצ’יין אינו עוזר לכלול אנשים שאינם בנקים ובעלי הכנסה נמוכה.”

בעוד שרבים מאיתנו מאמינים שבלוקצ’יין יכול לעזור לכולם, זה בהחלט לא המקרה, במיוחד אם תשאלו אליס מארי. היא מאמינה כי הלא בנקאי זקוק לאמינות רבה יותר ממה שפתרונות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים יכולים לספק כרגע.

התנודתיות, חוסר המידה לכיסוי יכולות העסקה והחסמים הטכנולוגיים לשימוש במטבעות קריפטוגרפיים גבוהים מכדי להיות בעלי ערך אמיתי עבור אנשים בעלי הכנסה נמוכה.

זו קריאה נהדרת לכל מי שרוצה סקירה קריטית של נקודת מבט זו כלפי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. ביחס לאנשים ללא בנקים שאין להם ניסיון במערכת פיננסית, ובכן הם צריכים מקום לטעויות, דבר שמטבעות קריפטוגרפיים ביטלו לחלוטין..

בעלות על הנכסים שלך פירושה שאתה גם בעל האחריות להגנה עליהם, וכפי שראינו באחד הסיפורים האחרים במאמר זה, מתברר שיש אנשים שלא מוכנים מבחינה טכנולוגית לקבל קריפטוגרפיה באחריות..

קל לחשוב מנקודת מבטנו האישית שלנו, אך מנקודת מבטם של אנשים שאינם בעלי הכנסה נמוכה, בעלי אפס פריבילגיות, לא ביטקוין, ולא בלוקצ’יין, יכולים לספק שום סוג של ערך מוחשי. הם עדיין יצטרכו לקיים פגישות מזומנים מסוכנות כדי להחליף את הקריפטו לצורתו הנפוצה, מזומן.

נתראה שבוע הבא

זה מסכם את רשימת הסיפורים שלנו השבוע. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.