סיכום ICO מוצלח – השבוע הראשון של ספטמבר

תקציר מנהלים

מאמר זה מכיל את כל ה- ICO שהשלימו את גיוס התרומות והצליחו למלא את ציפיותיהם. מתוך 32 ICOs שהסתיימו בשבוע הראשון של ספטמבר (01.09 עד 07.09), רק 12 הצליחו, מה שמעיד על 37.5% שיעור ההצלחה של ICOs שהסתיים בספטמבר. לפרויקטים תאריכי התחלה משתנים.

ההשקעה הכוללת שהסתיימה בשבוע הראשון של ספטמבר הייתה 21,274,569 דולר. לפרטים נוספים, תוכלו להסתכל על הפרויקטים הספציפיים ברשימה למטה.

תן למשחקי הרעב להתחיל

ברוך הבא למאמר הראשון המדגיש ICOs שהושלמו בהצלחה. המטרה שלנו היא ליצור מאמרים מסוג זה בכל שבוע למשך חודש ספטמבר, ואם הוא יתקבל היטב על ידי הקהילה נמשיך ליצור תוכן אינפורמטיבי שכזה עבור כל ציידי ה- ICO וחובבי המטבעות החדשים..

אם תרצה להציג את ה- ICO המתמשך שלך ב- Crypto-News.net אל תהסס לשלוח אימייל למחלקת הפרסום שלנו. 

הרשימה מסודרת לפי הסכום שגויס (מלמעלה למטה) וכל ICO מקבל תיאור היכרות קצר המבוסס על חומר שיווקי משלו. זה לא תמיכה לרכוש את האסימונים שלהם בבורסה, וגם Crypto-News.net אינו קשור בשום צורה לפרויקטים אלה..

בחלק מהפרויקטים לא היה המידע שלהם מעודכן, מה שאומר שה- ICO שלהם נמשך בבדיקה, או שפונקציות ההשקעה שלהם לא הושבתו. במקרים אלה, אנו פשוט מציינים את הסכום שגויס ומסבירים מדוע המותג שלהם אינו מופיע. אנו חשים כלפיכם אחריות לבדוק ולערוך ביסודיות את הרשימות הללו בצורה בטוחה. אתרים שלא מתעדכנים בכדי לשקף את סגירת ההשקעות נתפסים כמסוכנים ולא מקצועיים.

הנתונים המוצגים עבור כל ICO מקורם ב- ICOBench עבור מאמר זה. עבור המאמרים הבאים, נשקול להציג גשש אחר של ICO כדי לשמור על הוגנות ומאוזנות.

IXTUS

אסימון Edutainment

IXTUS פרויקט חינוך שנועד לעזור לילדים לגלות את תחומי העניין שלהם, את היכולות והכישרונות שלהם. הפלטפורמה מבטיחה ליצור דרך להניע סקרנות ולקדם את הדחף הטבעי להשגת ידע. הוא משלב למידה מבוססת בעיות, שאלות ותשובות, חקר וגילוי פעיל כדי להגיע ליעדיהם.

המוצר הראשון שלהם ייקרא “בלש קטן” והם עובדים עליו שלוש שנים לפני שהתחילו את ה- ICO. זה יעזור לילדים בגילאי 3 עד 8 לפתח חשיבה ברמת התהליך באמצעות חוויות למידה.

האסימון ישמש ככלי עזר בפלטפורמה ולמסחר תוכן ממורים המשתתפים בפלטפורמה. הם רוצים ליצור שוק חינוכי שבו ההורים יכולים לשלוט בסוג התוכן שילדיהם לומדים עליו.

הפרויקט גייס כ 6,700,000 דולר בגיוס התרומות שלהם, שמציב אותם במקום הראשון ברשימה זו.

אסימון – XCV

מחיר ב- ICO – 0.0500 דולר

מדינה – פולין

רשימת היתרים / KYC – אין

תחילת preICO – 1 ביוני 2018

סוף preICO – 1 באוגוסט 2018

התחלת ICO – 1 באוגוסט 2018

סיום ICO – 1 בספטמבר 2018

האתר הרשמי של Ixtus

ICO זה העלה 5,118,271 דולר למשך מסע הגיוס שלהם. פרטי מותג אינם מתווספים מכיוון שמכירת אסימונים הייתה פתוחה ועודדה בזמן כתיבת שורות אלה (כאשר יש לסגור אותה על פי הנתונים שהפרויקט העביר ל- ICObench).

איך הם הגיעו למקום השני זה מעבר לי, אבל בהתחשב בנסיבות אני באמת לא יכול לתת לך מידע נוסף.

ICO העלה 3,700,000 דולר למשך מסע הגיוס שלהם. פרטי מותג לא הוסיפו מכיוון שמודעים מכירה פרטית והנחות בדף הבית שלהם.

זה מציב אותם במקום השלישי, ואשמח לספר לך עוד, אבל זה יביא אותך לקורא בסיכון.

נגריקוין

חוזים חכמים לדשנים חכמים

Nagricoin הוא פרויקט מעניין מאוד שמוצא את שורשיו עוד בשנת 2011 (לפני שסוף העולם היה אמור לקרות, זוכר את זה?), והם מבוססים על חלק אמיתי מאוד בתעשייה החקלאית. דשנים הם המומחיות שלהם והמוצר שלהם Nagri-HL (על פי שיווקם) הוא מוצר מתקדם שהוכיח עלייה בתפוקות ובאיכות של כל הגידולים שהוחל עליו. הם מצפים כי האסימון שלהם ימצא תועלת רחבה בענף החקלאות ברחבי העולם.

המשקיעים שתלו 1,718,000 דולר באגודליהם הירוקים להגשים את חזונם, המציב אותם במקום הרביעי ברשימה זו.

אסימון – NGRX

מחיר ב- preICO – 1 NGRX = 0.05 דולר

מחיר ב- ICO – 0.1000 דולר

מדינה – אירלנד

רשימת היתרים / KYC – שניהם

אזורים מוגבלים – ארה”ב, סינגפור

תחילת preICO – 2 באפריל 2018

סוף preICO – 24 במאי 2018

התחלת ICO – 28 במאי 2018

סיום ICO – 1 בספטמבר 2018

האתר הרשמי של Nagricoin

ICO זה העלה 1.5 מיליון דולר בסיבוב הראשון שלהם, אך איננו יכולים להציג אותם במאמר זה מכיוון שהם עתידים לקיים סיבובים נוספים בעתיד.

במקום החמישי מגיע הגיוס האלמוני הזה.

כרוך

הרוויח תוך כדי משחק. שלי בזמן המשחק

נוצר על מנת להניע שחקנים להמשיך ולשחק במשחקים ניידים לתקופה ממושכת. זה גם משמח את היזמים והמשקיעים, כי הם יוכלו ליצור קהלים סחירים. השחקנים באים למשחק, אבל נשארים לאסימונים. הזמן שהם מבלים במשחקים משמש לכריית מטבע הקריפטו הזה.

אני מקווה שיש להם כמה פרוטוקולים בטוחים להגן מפני אנשים שיש להם טלפונים אקראיים פתוחים באפליקציות שלהם רק כדי לכרות את המטבע. שחקנים יוכלו להצטרף לבריכות כרייה, והמטבע צפוי להתקשות בכרייה משתנה.

עבור ה- ICO שלהם הם הצליחו לגייס 1,258,530 דולר אשר ישמשו כדי להקל על פיתוח הפלטפורמה שלהם. לקריפטוגרפיה עצמה תהיה מגבלה של 500 מיליארד סמלים, שזה סכום נכבד. בשל גורמי הכרייה, היזמים מאמינים כי הדבר יוביל להערכה ארוכת טווח של האסימון כלומר חדשות טובות למשקיעים.

זה מציב אותם במקום השישי ברשימת ICOs המסיימים בשבוע הראשון של ספטמבר.

אסימון – IToken

מחיר ב- preICO – 1 ETH = 120,000 ITokens

מחיר ב- ICO – 0.0048 דולר

מדינה – אסטוניה

רשימת היתרים / KYC – KYC בלבד

תחילת preICO – 1 במאי 2018

סוף preICO – 1 ביוני 2018

התחלת ICO – 1 ביוני 2018

סיום ICO – 3 בספטמבר 2018

אתר מעורב רשמי

מטבע עונה

פלטפורמת המסחר המשתמשת ב- AI

מבוסס על ונקובר, קנדה, CoinSeason הוא סטארט-אפ של Fintech שיזם את פעילותו באוגוסט 2017. הם פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפית וסדירה מוסדרת שלא קיבלה משקיעים מקנדה. אנחנו מוצאים את זה מוזר ומוזר, אבל הם הצליחו לגייס 1,256,687 דולר ללא קשר לעובדה ששניהם נתמכים בממשלות ואינם מקבלים משקיעים מארצם.

CoinSeason הוא חלק מ- Volctech Blockchain Incorporated ומארח ממשק אנגלי וגם סיני. על פי השיווק, החברה (CoinSeason) אינה מעורבת רק בעסקי חילופי המטבעות, אלא גם מספקת יישום בלוקצ’יין, חוזים חכמים, הנפקת ICO וכרייה..

למצוא את עצמו במקום השביעי זה לא רע, אבל אנחנו באמת לא מקבלים את זה.

אסימון – CSZ

מחיר ב- ICO – 0.0153 דולר

מדינה – קנדה

רשימת היתרים / KYC – KYC בלבד

אזורים מוגבלים – ארה”ב, קנדה

התחלת ICO – 18 ביולי 2018

סיום ICO – 6 בספטמבר 2018

https://www.coinseason.com/

שטח בראשית

הדור הבא של בלוקצ’יין

מקום בראשית הוא פנינה מעניינת מרשימה זו מכיוון שמדובר ב- DAO שפועל כפלטפורמה כלומר דומה ל- Distr0x ו- Ethereum. משתמשים יכולים ליצור רשתות צדדיות לפי דרישה ולאכוף את הכללים שלהם לרשתות שלהם. הקהילה היא ההנהגה והמודל הוא דמוקרטי בלבד, כלומר יש להצביע על כל שינוי.

הם רואים ברשתות צד כמדינות, המפרידות בין מדינות לשרשרת הראשית והן רואות בהן אמצעי להרחבה. הצוות מגיע מרקע הנדסי חזק שעובד עם חברות כמו גוגל, איביי, אורקל ועליבאבא, כמו גם אוניברסיטאות גבוהות כמו הרווארד, ברקלי, קולומביה, CMU ו- CUHK..

עבור ה- ICO שלהם הם הצליחו לגייס 576,260 דולר ממשקיעים על מנת להגשים את חזונם, סכום המציב אותם במקום השמיני ברשימה זו.

אסימון – NES

מחיר ב- ICO – 0.0029 דולר

מדינה – ארה”ב

רשימת היתרים / KYC – שניהם

אזורים מוגבלים – ארה”ב

התחלת ICO – 4 באוגוסט 2018

סיום ICO – 4 בספטמבר 2018

האתר הרשמי של ג’נסיס ספייס

פרויקט זה לא עדכן את רישום ה- ICObench שלהם, אך על פי האתר שהם העלו 467,396 דולר. איננו יכולים לאמת את האותנטיות של המידע בשלב זה, אך ה- ICO מסתיים בפועל באוקטובר.

לעת עתה הם מוצאים את עצמם במקום התשיעי, ואולי אם סדרת המאמרים הזו תמשיך נציג אותם באוקטובר.

Path.Network

מודיעין באינטרנט

במטרה לחולל מהפכה בענף הניטור באמצעות טכנולוגיות בלוקצ’יין וחוזים חכמים, רשת Path נוצרה 285,745 דולר באמצעות גיוס הכספים שלהם. זה מציב אותם במקום העשירי ברשימה זו.

הם רוצים שיהיו להם צמתים לניטור המשתמשים שאוספים נתונים מכלים אנליטיים רבי עוצמה, כדי לספק כיסוי ותובנה גלובלית לבעלי עסקים מקוונים. הפתרון שלהם מספק כוח ומידע נוסף עבור ניתוח אתרים, יישומים ורשתות.

המוצר של Path Network עובד ויש להם מודל עסקי שעזר להם להשיג את הסיפור המוצלח הזה. אפילו דרך שהם מוצאים את עצמם קרוב לתחתית הרשימה, אפילו להיות ברשימה זו אומר שהם השיגו משהו.

אסימון – PATH

מחיר ב- ICO – 0.8295 דולר

מדינה – ארה”ב

רשימת היתרים / KYC – KYC בלבד

אזורים מוגבלים – ארה”ב, קנדה, בלארוס, בורונדי, הרפובליקה המרכז אפריקאית, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, קובה, איראן. עירק, לבנון, לוב, צפון קוריאה, סומליה

תחילת preICO – 16 ביוני 2018

סוף preICO – 7 באוגוסט 2018

התחלת ICO – 8 באוגוסט 2018

סיום ICO – 1 בספטמבר 2018

האתר הרשמי של רשת הנתיב

פרויקט זה העלה 145,000 דולר למשך זמן ה- ICO שלהם. דף הבית לא עודכן והיכולת להשקיע יותר הייתה פתוחה לצרכנים.

תוצאה זו מציבה אותם במקום האחד-עשר ברשימה זו.

ל- ICO זה עדיין היה מכירת סמלים פתוחה כשכתבנו מאמר זה הם הצליחו לגייס רק 94,880 דולר למשך מסע הגיוס שלהם.

דפי בית שלא מתעדכנים לאחר סיום ה- ICO עם יכולות לקוראים לרכוש אסימונים הם אחריות. הפרויקט עלול להיות נטוש או הונא, ולכן לא נספק שום סוג של פרסום עבורם.

פרויקט זה לא יכול להיחשב כהצלחה, בעיקר בגלל מילות היחס הערכיות החלשות. אני רק מקווה שהם יחזירו למשקיעים, כי אני די בטוח שמישהו איפשהו מרגיש די חמוץ לגבי ההחלטה שלו להשקיע בפרויקט הזה.

אהבת את המאמר הזה?

תן לנו תמיכה בסעיף ההערות אם נהנית מסדרה זו.

כל ה- ICO שמצאו את עצמם ברשימה זו זכו להצלחה מסוימת, אך כפי שאנו רואים ישנם פרויקטים כבדים יותר שהמשקיעים נכנסו אליהם בוודאות רבה. זה אמור לתת תקווה ל- ICO ומקווה שנוכל לראות שיעורי ניסיון טובים יותר בחודשים הבאים.

זה ממש עצוב כאשר ICOs מחליטים פתאום שיש “תנאי שוק לא טובים” ומחליטים לא לעבור את ההחלטה שלהם לגייס תרומות..

זה כנראה טוב מאוד עבור המשקיעים, מכיוון שהחברות מראות את עצמן ואומרות “אנחנו לא באמת יכולים לעמוד בהחלטה”. ניתן להבין שיש ציפיות שליליות לגבי אימוץ, אך זה לא אמור לעצור את היזמים ואת הצוות שלהם לעבור את החלטותיהם.

אם תשנה את דעתך פעם אחת, סביר להניח שתעשה זאת שוב, והמשקיעים לא אוהבים את זה.

אם נהנית מסדרה זו וברצונך לראות עוד, הגיב למטה והראה לנו את תמיכתך להמשיך בכיוון זה.