הטוב ביותר ICO – רשימת ICO המתמשכת והקרובה ביותר 2020

הצעת מטבע ראשונית או ICO היא פלטפורמת גיוס תרומות למשקיעים או אנשים פרטיים המציעים יחידה של המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בתמורה לביטקוינים שלהם או Ethereum. הרעיון המרכזי הוא גיוס כספים לצורך פעילותם העסקית ופיתוחם. יש הרבה ICOs מתמשכים ובאים אשר מקשים על זיהוי הונאות ולבחור את ה- ICO הטוב ביותר להשקעה. במאמר זה פירטנו כמה ICO שנבחרו ביד והטובים ביותר בשנים 2019-20.

האם אתה יודע מה זה STO? בדומה ל- ICO זהו מנגנון גיוס תרומות נוסף. פרסמנו גם מאמר על STO ו- IEO שנבחרו ביד עבורך:

STO הטוב ביותר – (הצעת אסימון אבטחה).

IEO הטוב ביותר – (הצעת חליפין ראשונית)

מיטב ico 2020 - הצעת המטבע הראשונית הטובה ביותר

בתרחיש הנוכחי, ICOs זוכים לפופולריות שלו במהירות מכיוון שהוא נחשב לאופן גיוס מהיר וזול יותר מהמנגנונים המסורתיים. מאפיין חשוב נוסף של ICO הוא נזילותו, התשואות מהירות וגבוהות הרבה יותר ולכן הוא נחשב לרוב להרווחי הרבה יותר..

הטוב ביותר ICO – רשימת ICO מתמשכת וצפויה 

טריאס

טריאס

טריאס (אמין & Reliable Intelligent Autonomous Systems) מפתחת רשת ציבורית חדשה מהדור החדש, לביצוע של יישומים מקוריים לשימושים כלליים בכל הפלטפורמות. זהו שילוב של 3 תת מערכות אשר תציע פלטפורמת ביצוע חוזים חכמה התומכת בכל פלטפורמות יישומים מקוריים, מסגרת פיתוח ומערכת אקולוגית משתפת פעולה. שלוש תת מערכות אלה הן:

MagCarta, פרדיגמת תכנות מכוונת קונצנזוס.

Prometh, מסגרת פיתוח עקיבה להשגת פונקציונליות וביטחון מבוזרת.

לויאטום, רשת של סביבות ביצוע מהימנות (TEE).

  • זה יעזור לרשתות הציבוריות של צד שלישי להשיג 100,000 TPS ומעלה עבור רסיס אחד ויעניק אבטחה להתקפות שיתופיות זדוניות של 90%..

AhrvoDEEX

אהרו

בורסה היא אחד הכלי האטרקטיבי והרווחי ביותר המאפשר למשקיעים לקנות ולמכור מניות של חברה. ישנם שירותים מקוונים רבים ומרוכזים בשוק המקבלים עמלות לסיוע למשתמשים בבורסה לקנות ולמכור. הרווארד היא בורסה מבוזרת של עמית לעמית למסחר עם מניות חברות בעזרת בינה מלאכותית. פלטפורמה זו תסייע למשתמשים לקבל החלטה רווחית בזמן ההשקעה.

EndChain

שרשרת הקצה הטובה ביותר של ICO

EndChain מציעה פיתרון בלוקצ’יין לתעשיית הלוגיסטיקה כדי לפתור את הבעיות הקיימות בתחום הלוגיסטי. מטרתה היא לעצב מחדש את תעשיית הלוגיסטיקה באמצעות פרוטוקולים פתוחים, ביזור ושירותים. המטרה של Endchain היא לחבר בין יצרנים, משלחים, חברות תחבורה וגורמים אחרים בעסקאות קלות לניווט. הם גם הגישו בקשה לפטנט על הטכנולוגיה.

חגורת כחול BBXC

אייקו חגורה כחולה

Bluebelt מציע חילופי קריפטו ברחבי אסיה ומשרת מדינות כמו הודו, יפן, דרום קוריאה, מיאנמר, אינדונזיה וכו ‘. BBXC הוא אסימון השירות של ה- ICO. Bluebelt עובדת עם שלל פלטפורמות חילופי קריפטו אחרות כמו Bittrex, Bitthumb, Binance וכו ‘ומספקת נזילות מהירה ויציבה ללקוחותיה. הארנק בעל החתימה המרובה שלו יכול לאחסן מספר מטבעות כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין וכו ‘. קיימת פלטפורמת מסחר לא מקוונת לעסקאות פנים-חליפות. Bluebelt היא פלטפורמת מסחר מורשית ובקרוב תשיג רישיונות לעסקים סמלים. Bluebelt Book © היא פלטפורמה שבה בעלי חשבונות, מתווכים ושירותי חילופי צד שלישי אחרים יכולים לשתף פעולה ולהתחבר זה עם זה. ישנם חשבונות בנק רב-מטבעיים לצורך משיכה והחלפה של מטבעות קריפטיים אחרים.

Ledgity

ledgity

Ledgity היא פלטפורמת חילופי אך ורק עבור אסימוני אבטחה. זה זמין כאפליקציה סלולרית. Ledgity היא מערכת אקולוגית עולמית ותגשר על הפער בין עסקאות לא מקוונות ובין עסקאות מקוונות. זה יגדיל את הנזילות, יפחית את התערבות המתווכים ויאיץ את העסקאות. ממשק הנייד קל מאוד לשימוש. הפלטפורמה כולה מופעלת על ידי LTY, האסימון הרשמי של Ledgity. שכבת KYC הנוספת מאמתת את הפלטפורמה ומאפשרת לה לגליזציה ומעניקה גישה למשקיעים קיימא ולגיטימיים יותר.

ChainZilla

שרשרת

ChainZilla.io היא פלטפורמת שירותי בלוקצ’יין מקצה לקצה המאפשרת לאנשים פרטיים ולבתי עסק להשיק בלוקצ’יין, dApps ו- ICO משלהם במינימום עלות ומאמץ. ChainZilla משתפת פעולה עם פלטפורמות בלוקצ’יין אחרות כמו Komodo, Ethereum, Qtum ו- NEM. מטרתו להאיץ את חוויית המשתמש, תכונות האבטחה והעיצוב של המערכת האקולוגית לקבלת תוצאות מקסימליות. משתמשים יכולים כעת להשיק את הבלוקצ’יין שלהם בטווח זמן של 4 שבועות בפיקוח והדרכה של צוות אנשי מקצוע מומחים. משתמשים יכולים כעת להשיק אסימונים חדשים, ICO, מרכזיות מבוזרות ו- DAPP במינימום מאמץ.

Alluma.io

אלומה

Alluma.io נועדה בעיקר לכוון לשוק הקריפטוגרפים העולה באסיה. הממשק שלו די קל לשימוש. על המשתמשים למלא טופס פשוט ל- e-KYC ולהתחיל בקנייה ומכירה של מטבעות קריפטו. יש לו תכונת אבטחה בת 6 שכבות ותמיכת לקוחות מסביב לשעון להבטחה נוספת. משתמשים פשוט צריכים לפתוח חשבון Alluma באינטרנט או בטלפוני Android שלהם בחינם. לאחר מכן עליך להשלים את תהליך אימות הזהות ולמלא את טופס e-KYC ואתה מוכן לצאת לדרך.

Alluma מאפשרת לך לסחור במספר מטבעות כמו Ethereum, Ripple ורבים אחרים. לביצוע עסקאות נמשכות מספר דקות בלבד. תוכל לעדכן את היסטוריית העסקאות שלך בזמן אמת. דמי המסחר נמוכים כמו 0.10%. LUMA הוא האסימון הרשמי של ה- ICO.

אזביט

אזביט

אזביט מספקת בעיקר שירותים פיננסיים ליחידים ולחברות לפרויקטים של קריפטו. הוא מספק שירותי בנקאות, תיווך ופיננסים מסורתיים למשתמשים. זה נותן פלטפורמה משותפת לאינטראקציה עם קהל עצום של משקיעים. משתמשים יכולים לנהל את תיק ההשקעות שלהם ולקבל גישה גם לכלי השיווק השונים הקיימים בפלטפורמה. למשתמשים יכולה להיות גישה למסחר מקוון באסימני קריפטו, כלי שירות ואבטחה. רישיון הבנקאות האירופאי שלה מעניק לגליזציה לפלטפורמת Azbit ויאפשר למשתמשים בה גישה לשוקי מט”ח ושוק מסורתיים. כל הצעות המחיר לסחר מאוחסנות בבלוקצ’יין ומבטלות כל סכסוך בין מתווכים וסוחרים. הפלטפורמה תומכת במספר מטבעות ותאפשר למשקיעים לגייס כספים נוספים בצורה מאובטחת.

פשוט מותג

פשוט מותג

SimplyBrand היא פלטפורמת בלוקצ’יין מבוססת AI שנועדה לזהות זיופים. היא מבוססת על טכנולוגיית למידת מכונה בה משתתפים המשתתפים בקהל משתתפים כדי לאמת ולזהות את הפריטים המזויפים או המזויפים. המידע מתפרסם לאחר מכן בבלוקצ’יין הגלוי לכולם. המותגים יוכלו להשיג שירותי הגנה על המותג מפלטפורמה זו. מהנדסי הפלטפורמה יפרסו אז משתתפי משאבי המון ושירותי צד שלישי כדי לאמת את האותנטיות והלגיטימיות של מוצרי המותג. לאחר סיום העבודה, הפלטפורמה תציג רשימה שחורה של הפריטים המזויפים ברשת הבלוקצ’יין. SBA הוא אסימון השירות של הפלטפורמה וכל העובדים מקבלים שכר במטבע זה.

DeepCloud

עמוק עמוק

DeepCloud היא פלטפורמת מחשוב ענן מבוססת AI עבור יישומים מבוזרים כמו dApps ioT ו- web 3.0. DeepCloud ישתף פעולה עם ערים חכמות וממשלותיהן המקומיות, ארגונים, חברות ספנות, ספקי שירותי טלוויזיה ורבים אחרים. השוק המשולב שלה יספק פלטפורמה משותפת ליישומים ומשאבים מבוזרים וספקי רשת. הפלטפורמה משתמשת בפרוטוקול אבטחה ברמה גבוהה המכונה טכנולוגיית Intel SGX כדי למנוע כל הונאה או שימוש לרעה בנתונים. נפח גבוה של עסקאות בעלויות מינימליות הוא תכונה נוספת בפלטפורמה. DeepCloud שואפת להביא מומחים אקדמיים ותעשייתיים למינוף מחשוב ענן בניגוד למחשוב ענן חכם מסורתי.

להלן רשימת ה- STOs הטובה ביותר (הצעות אסימון אבטחה) שעשויים למצוא חן בעיניך. קרא כאן את ההודעה המלאה על STO הטוב ביותר לשנת 2020:

לוגו STO שם STO תיאור קישור לאתר
הטוב ביותר STO פליקס Snip פליקס צלף סרטים וסדרות קצרות קישור לאתר
STO חסום BlockState מוצרים לעתיד הפיננסים קישור לאתר
bitbond STO BitBond פלטפורמת הלוואות לעסקים גלובליים קישור לאתר
תסתכל לרוחב תסתכל לרוחב שוק אמנות דיגיטלית קישור לאתר
blockport בלוקפורט חילופי קריפטו חברתיים מבוססי אמסטרדם קישור לאתר
הפיל הפיל פלטפורמת שוק משני מסומן קישור לאתר