סיכום ICO מוצלח – השבוע האחרון של ספטמבר

ספטמבר הגיע לסיומו, ועם זאת, המאמרים האחרונים של ICO בנושא סיכומי ההופעות שלנו חיים כעת. איזה חודש עבר! בלי קשר לעובדה שאנשים אומרים שזה שוק דובי, סך של 128.463.682 דולר גויס בשלושת השבועות הראשונים של ספטמבר.

השבוע (וכמה ימים) הסכום הכולל שגויס הוא 28.393.531 $, מה שמביא את הסכום העצום ~ 157 מיליון דולר. כמובן, זה כלום בהשוואה ל- EOS, אבל EOS הוא היוצא מן הכלל בשוק זה.

רשימות הדירוג מלאות בפרויקטים שנכשלו, וכמובן, אנחנו לא מדברים עליהם. הדבר היחיד שאני יכול לומר הוא שיצירת רשימות ICO מצליחות אלה גרמה לי להרגיש כנשר, טס גבוה בשמיים ומחפש מסביב אוכל. אלא שאתה יודע, התעלמתי מכל מי שמת במהלך הדרך וכללתי את כל אלה שהצליחו להשיג (חלק ממטרותיהם). ההיפך מהנשר מתאים.

גלישת סדרת ספטמבר, עם הפרויקטים האחרונים להגשמת יעדי הגיוס שלהם, אך לפני שנמשיך ברשימה, מילה קצרה על עתידה של סדרה זו. יש תמיכה ועניין בתכנים נוספים כאלה, ולכן אנו נמשיך ליצור מאמרים מסוג זה גם במהלך אוקטובר..

עם זה נאמר, בואו ניכנס לזה.

רוביוס

עתיד האוצר

ניסיון לפתור את הבעיות המונעות אימוץ המוני של מטבע קריפטוגרפי אינו משימה קטנה. לדברי רוביוס, שתי הבעיות הגדולות ביותר הן התנודתיות של הקריפטו, והיעדר תוכנות באיכות גבוהה. אני לא מסכים במיוחד, אבל אז שוב, לא גייסתי 1.8 מיליון דולר על ההבטחה שלי לשפר את אימוץ המטבעות.

חברת Rubius Incorporated הינה חברת תוכנת בלוקצ’יין המתמקדת ביצירת מוצרי קריפטו, שירותים ופתרונות. לצורך הפרויקט, הם מבטיחים ליצור אפליקציית תשלום בשם Aryl ובורסת מטבעות קריפטוגרפיה בשם Rubiex. לאפליקציה יהיה חלק מטכנולוגיית “מגן התנודתיות” שלהם, בעוד שהבורסה תספק דרך לסחור, אך גם כלי סוחר, שערי תשלום, מערכות קופה וגישה לפלטפורמת בלוקצ’יין..

באופן אישי, הפרויקט הזה לא מרגש אותי, ואני לא רואה ערך רב במה שהם עושים. מצד שני, אני רק אדם יחיד, ואני מקווה שבעצם יוכיחו אותי לא בסדר. מה אתה חושב?

פרטי ICO: אסימון RUBY מחיר ב- ICO 0,0295 דולר מדינה ארה”ב רשימת היתרים / KYC KYC תחילת ICO 21 באוגוסט 2018 ICO בסוף 25 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 1.848.705 $

בריכת המוקד

בריכה להוכחת רשתות חסימות

https://www.poolofstake.io/wp-content/themes/deploy/assets/img/animation_desktop.mp4

זה רעיון מעניין, המספק פיתרון חכם מאוד לאנשים התומכים בהוכחת מטבעות קריפטוגרפיים. הם רוצים ליצור מיקום אחד לכל מאמצי הקופה שלך, שבו תוכל לשתף פעולה עם אנשים אחרים בפלטפורמה באמצעות חוזים חכמים..

הם ייצרו שני אסימונים של ERC-20. PSK ו- IOU, כאשר הראשונים משמשים לספק הנחות ודמי משיכה למשתמשים, והשניים משמשים לרישום ההשקעה של המשתמש.

Pool of Stake היא למעשה פלטפורמת השקעות, שבה למשתמשים יש אפשרות לנהל תיק השקעות קופה מופעל. האתגר הגדול יהיה לבנות את האמינות וההגנה מפני האקרים. זה בהחלט בר ביצוע, והכל תלוי בקבוצה ובעקשנות שלהם. לעת עתה הם התקדמו במידה מסוימת באמצעות גיוס של 2.3 מיליון דולר באמצעות גיוס הכספים שלהם.

פרטי ICO: אסימון PSK מחיר ב- ICO 0,3480 דולר מדינה שוויץ רשימת היתרים / KYC KYC ICO מתחיל 20 ביולי 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 2.320.000 $

סמל טוקניז

יותר מסתם המרת מט”ח דיגיטלית

חילופי הצפנה התפעוליים מחליטים ללכת ל- ICO. נשמע כמו בחירה מעניינת. הם התחילו את עבודתם בפברואר 2018 והחליטו להקים ICO ב- 24 בספטמבר. נמשך רק שבוע, במהלכו הם מצליחים לגייס 3.4 מיליון דולר. לא רע.

האסימון שלהם מבוסס על Ethereum לעת עתה, אך המטרה ארוכת הטווח היא להפוך לרשת בלוקצ’יין עצמאית המבוססת על Proof of Stake. הם יקראו לרשת החדשה הזו XChain.

הפרויקט הזה גם לא כל כך חדשני, והם לא מציעים פוטנציאל צמיחה רב. אבל עסקי החליפין הם עסק מתמשך, וכל מה שצריך זה שמתחרה יעשה כמה טעויות משמעותיות. אז השולחנות מסתובבים. בהצלחה בכל זאת.

פרטי ICO: אסימון TKX מחיר ב- ICO 0,2905 דולר מדינה סינגפור רשימת היתרים / KYC שניהם תחילת ICO 24 בספטמבר 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 3.486.300 דולר

חשבונאות בלוקצ’יין

עתיד החשבונאות בקצות אצבעותיך

ראיית חשבון. הסיוט של כל הקריאייטיב. הפרה המזומנת של כל מי שאוהב עבודה חוזרת ונשנית ומיון נתונים רב. אם פרויקט זה יצליח בקנה מידה מספיק גדול, גם הסיוט הזה וגם הפרה המזומנת ייעלמו. הם מתכננים ליצור פלטפורמת עסקאות עסקית המייצרת באופן אוטומטי רשומות הנהלת חשבונות, ובכך מבטלת לחלוטין את הצורך ברואי חשבון.

יש תלות רבה בכך שעסקים אחרים יתחילו להשתמש בפלטפורמה זו, ואם הפרויקט ירצה להצליח, הם יצטרכו לאפשר החלפה מיידית של פיאט לקריפטו ולהיפך. אני מתכוון שאם העניין הוא להקל על יתרונות גדולים מספיק, חברות בלוקצ’יין לא יכולות להתעלם מהנטיות העסקיות הקיימות ולקוות שכל העולם יתחיל להשתמש בטכנולוגיה במסגרת זמן שמתאימה להישרדות של החברה עצמה..

יש הרבה פרצות וחוסר יעילות בעולם החשבונאות, בשילוב עם חקיקה, ואפילו ניהול מיסוי ורגולציה. יש לקוות שהבלוקצ’יין החשבונאי יסייע בפתרון חלק מהבעיות הללו.

פרטי ICO: אסימון TAB מחיר ב- ICO 0,0100 דולר מדינה מלטה רשימת היתרים / KYC שניהם תחילת ICO 15 ביולי 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO $ 4.000.000

LEXIT

השוק הראשון של חברות IP ושלמות

שוק המאפשר לך למכור סטארט-אפים, קניין רוחני, זכויות יוצרים וקוד. LEXIT משתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לייעל את תהליך המיזוג והרכישות באמצעות אסימון. נוסף על כך זה מציע גם חיסול של צדדים שלישיים ומאפשר (לעת עתה בצורה לא ידועה) תהליך הערכה הוגן יותר.

LEXIT טוענת שהרכישה של קניין רוחני פשוטה כמו רכישת רכב או בית. בנוסף, לטענתה הוא (או יותר נכון יהיה) פי ארבע ומהיר יותר מהעלויות השוטפות הכרוכות בתהליך.

החזון שלהם הוא לאפשר ליזמים לתקשר את שווי הנכסים שלהם בשוק שווקים נזיל מאוד ללא תהליכי תשלום יקרים מדי וחללי שכר כדי להאט אותם..

פרטי ICO: אסימון LXT מחיר ב- ICO 0,1929 דולר מדינה אסטוניה רשימת היתרים / KYC שניהם ICO מתחיל ב -19 ביוני 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO $ 4.000.000

יעל

בינה מלאכותית בפרסום

פרויקט Ubex שפורסם באופן נרחב סוף סוף הגיע לסיומו, עם למעלה מ -5.1 מיליון דולר גיוס הון ב- ICO שלהם בן ארבעה חודשים. ההבטחה שלהם מרתקת, ואנחנו מצפים לראות את פירות עמלם.

הם רוצים להשתמש ברשתות עצביות כדי לאסוף נתונים על מפרסמים ומבקרים, לעבד נתונים אלה ולהגיש את המודעות הרלוונטיות ביותר עבור המבקרים, ואת המודעות הרווחיות ביותר עבור המו”ל. הם קוראים לעצמם בורסת פרסום מבוזרת המחברת בין כל בעלי העניין העיקריים בשוק זה, כלומר מפרסמים, קוראים ומוציאים לאור..

יובקס מאמינה בעולם פרסום טוב יותר והוגן יותר, ומבטיחה להביא זאת לשוק המאפשר למפרסמים להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הדולרים שלהם. הפרויקט רוצה להכשיר את הרשת העצבית להציג את המודעות הפעולות ביותר לקוראים.

חברי הרשת שלהם יפרסמו את המודעות הללו ויתנו לתוכנה הרשאה לבחור איזה פורמט מודעה מתאים ביותר לכל מבקר, כלומר להציג גרסאות ופריסה אחרת ליחידים. הדבר עשוי לעורר התנגדויות מסוימות אצל מפרסמים המעוניינים לשמור על מראה יציב, אך אם הגדרות מתקדמות מופעלות, הם יכולים לפתור זאת בקלות..

מה אתה חושב על הפרויקט הזה? האם בינה מלאכותית שעוקבת אחר התנהגות הקוראים והמבקרים באינטרנט היא גישה אתית?

מעניין שפלטפורמת Ubex מבטיחה לבטל את הצורך במומחי שיווק, אבל אני לא חושב שאנחנו מיותרים כל כך. בלי קשר, מזל טוב, ואני מאוד מעוניין לראות את התפתחותם, כפי הנראה, רשת זו תבטל כל צורך במשווקים כמוני!

פרטי ICO: אסימון UBEX מחיר ב- ICO 0,0023 דולר מדינה שוויץ רשימת היתרים / KYC שניהם ICO מתחיל ב- 21 במאי 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 5.170.071 דולר

BitNautic

טכנולוגיה לצורכי המשלוח שלך

BitNautic היא פלטפורמה דומה לזו שיצאה ממרסק ומ- IBM בחודשיים האחרונים. הם רוצים ליצור שוק מבוזר להתאמה בין ספקי המשתמשים בשירותי המשלוח. מיבואנים ויצואנים, עד לבעלי הספינות, וכל מי שביניהם, BitNautic רוצה לספק ערך לכל המעורבים בשרשרת זו. הם ישתמשו בבינה מלאכותית עבור מערכת ההזמנות שלהם, מעקב מלא אחר ספינות ומטענים, ופלטפורמת מסחר אלקטרוני עבור קמעונאים סיטונאים..

פרויקט זה בוחן את הרווחים הגדולים ביותר מכל ההצלחות שקיבלנו בשבוע האחרון של ספטמבר, ביותר מ -7.5 מיליון דולר שגויסו למטרותיהם. בהתחלה עמדתי על שגיאה בגלל מה שעשו יבמ ומארסק, אבל אז חשבתי שזה אמיץ להתמודד על השוק הזה בשלב מוקדם זה. הם עשויים להצליח.

פרטי ICO: אסימון BTNT מחיר ב- ICO 0,4648 דולר מדינה שוויץ רשימת היתרים / KYC שניהם תחילת ICO 11 ביולי 2018 ICO סוף 30 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 7.568.455 דולר

גמר ותצפיות

זהו זה לספטמבר.

לא ספרתי כמה פרויקטים נכשלו, אבל היה חלק ניכר מהם שלא ראה אור. וככה זה צריך להיות. עקרון פארטו של 80/20 נמצא בתוקף מלא גם בשיעורי ההצלחה של ICO.

מה שמרתק בעיניי הוא כמה מהפרויקטים הללו חלשים להפליא בגישה השיווקית שלהם, ואין פלא שהם לא מצליחים. ל- ICObench יש גם איזושהי בעיה בהערכת השוק. היה מספר משמעותי של פרויקטים שהראו שהם סיימו את ה- ICO שלהם והם גייסו סכום X.

הביקור בפרויקטים אלה הראה תמונה שונה עם זאת. חלקם היו בשלב הראשון, אחרים חודשים לפני ה- ICO שלהם, ולבסוף הסוג הכי לא אחראי, כלומר האנשים שמשאירים פונקציות תשלום פתוחות באתר שלהם, גם לאחר סיום ה- ICO שלהם. אני אוהב להתבדח שהם חוגגים, אך יחד עם זאת, זה על חשבונם, מכיוון שהם לא נכללו באף אחד מהדיווחים שלנו.

אנחנו פשוט לא יכולים להסתכן בשליחתך לאתר שבו אתה עלול להתפתות להשקיע. כלומר, אני לא Ubex, אז אני לא יכול לחזות את הדברים האלה, אתה יודע? לסיום, אני רוצה לשים לב שמדובר בעיקר בבעיה בכך שמנהלי השיווק אינם מעדכנים את פרטי המעקב שלהם, ככל הנראה בגלל עומס העבודה הכרוך בביצוע פעילויות אלה..

בסך הכל זו הייתה חוויה מעניינת, ולמדתי באופן אישי הרבה על שוק ה- ICO. הסדרה התקבלה היטב ותמשך עד אוקטובר. מילות תמיכה, לייקים, שיתופים, ציוצים מחדש, תגובות כולם מתקבלים בברכה.

עד לשבוע הבא!