חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 1’19

סיכום שבועי

רוסיה מתבוננת בביטקוין כדרך למתן את השפעת הסנקציות האחרונות בארה”ב, פורטנייט מקבלת בטעות את מונרו לחנות סחורות, מדינת ניו יורק מהווה כוח משימה של מטבעות קריפטו, אוברסטוק הופכת לחברה הראשונה שמשלמת מיסים בקריפטו, נשיא שוויץ החדש הוא פרו-קריפטו, יפן עושה מהלכים לעבר תעודת סל של קריפטו, ואירועים מעניינים יותר מחכים לכם במאמר זה.

לפני תחילת העבודה, בואו נסתכל כיצד התפתח מחיר ה- BTC במהלך השבוע הראשון של השנה החדשה.

מחיר שבועי של ביטקוין

בין השבוע האחרון של השנה שעברה לשבוע הראשון הזה, מחירו של ביטקוין צץ בין 3900 $ ל 3700 $. ואז בתאריכים 6-7 בינואר, אנו יכולים להבחין בשיא עצום המביא את ערך הביטקוין לרמות של 4000 $, והוא כמעט עקבי נשאר מעל נקודת המחיר. למעט כמה יוצאים מן הכלל כאשר הוא ירד לזמן קצר מתחת לרמת המחירים החדשה של ביטקוין לא נראה שהוא ייעלם בקרוב. תנועה זו עשויה להיות קשורה קשר הדוק לחדשות העולם האמיתיות, בניגוד לספקולציות, כאשר סיפורו של הנשיא השוויצרי החדש שנבחר יהפוך לציבורי ב -6 בינואר..

2 בינואר

מדינת ניו יורק מייצרת צוות משימה של קריפטו, עקב דיווח עד דצמבר 2020

מושל ניו יורק, מר אנדרו קווומו, חתם בדצמבר אשתקד על הצעת חוק אשר פינתה את מקומה להתחיל בהיערכות להרכבת כוח משימה של מטבע דיגיטלי בכדי לספק מידע למפלגות המחוקקות. מטרת כוח המשימה היא ליצור דו”ח משכנע אודות ההשפעות האפשריות הנגרמות על ידי יישום נרחב של מטבעות דיגיטליים בשווקים הפיננסיים של המדינה..

הדו”ח צפוי לתמוך בקבלת החלטות, על ידי אספקת מגוון מידע שונה שיהיה זמין לרשות המחוקקים, עם נושאים הכוללים כרייה, מסחר, גביית מיסים, כמו גם מידע כללי בענף הנחשב שימושי. ניו יורק ידועה במורכבויות העיקריות שהם גרמו לקריפטו ולבלוקצ’יין עם BitLicense שלהם, שהוענקה רק 14 פעמים מאז הקמתה באמצע 2014.

עדכון זה מצביע על העובדה שניו יורק מתחדשת מחדש מהעובדה שגם הבורסה הבין-יבשתית וגם הבורסה בניו יורק נקטו צעדים בכדי להתחיל ביצירת מוצרים פיננסיים מבוססי ביטקוין. באופן ספציפי, חוזה העתיד של Bakkt Bitcoin בתמיכת ICE, כמו גם יוזמות אחרות הנתמכות על ידי NYSE. דנו בעבר ב”מלחמת המוצרים הפיננסיים “הזו, אך חשוב לציין כי מוסדות אלה אינם מתחרים בפומבי, אם כי ברור למדי.

חדשות אחרות:

3 בינואר

יום הולדת 10 שמח, ביטקוין

למרות שחגגנו את יום השנה העשירי לפרסום העיתון הלבן של ביטקוין באוקטובר, זהו יום ההולדת האמיתי והאמיתי של הביטקוין. ביום זה נכרה החסימה הראשונה אי פעם. באותו תאריך, לפני עשר שנים, העולם לא ידע על ביטקוין, לא היה אכפת לו, והשווקים הפיננסיים היו עסוקים מדי בטיפול בתכנית הפונזי הגדולה ביותר בתולדות האנושות, מדוף ניירות ערך..

למעשה, המאמר הפופולרי ביותר באותה תקופה פורסם על ידי הניו יורק טיימס עם הכותרת “סוף העולם הפיננסי כפי שאנו מכירים אותו“, מאמר דעה שכתב מייקל לואיס. העולם משתנה, אך איש לא יכול היה לחזות כי ביטקוין וחשוב מכך, הבלוקצ’יין יביא להשפעה חזקה ככל שנוכל לזהות בקלות כיום..

חדשות אחרות:

4 בינואר

BitTorrent תשיק מטבע מטבעות משלה ברשת TRON

ביוני 2018 רכשה TRON את BitTorrent, חברת תוכנה שסיפקה למשתמשים את היכולת לשתף ולהוריד קבצים באמצעות טורנטים. Torrents הם למעשה קבצים מבוזרים אשר משותפים על בסיס עמית לעמית, כאשר כל משתמש מחובר זה לזה במטרה היחידה לשתף קבצים..

כעת, TRON הולכת למנף את תדמית המותג המוכרת של BitTorrent ובסיס המשתמשים המרשים כדי ליצור אסימון על גבי בלוקצ’יין TRON. האסימון יקרא BitTorrent Token (BTT) והוא ישמש כדי לתמרץ את מארחי הקבצים להישאר ברשת ולהמשיך לשתף. משתמשים יוכלו להוציא את האסימון בכדי להגדיל את מהירויות ההורדה, והזרעים יוכלו להרוויח מכל עמית שמוריד מהם..

כמות מטורפת לחלוטין של אסימוני BTT צפויה להיות מטבעות, במיוחד 990 מיליארד BTT, והם עומדים להיות זמינים לרכישה שאינה אמריקאית באמצעות LaunchPad של Binance. היו שמועות על נפילות אוויר, אך מתוך הכרת הרגלי השיווק של TRON, אנו בטוחים שהם ינסו להפוך את זה למרהיב ככל האפשר..

טורנטים היו אחד מחלקי היסוד הטכנולוגיים המשמשים בבלוקצ’יין ביטקוין כדי לרשום ולשתף את ספר החשבונות של בלוקצ’יין ברשת הצמתים המבוזרת. צמתים משתמשים במנגנונים שונים כדי לוודא שכולם משתמשים באותה גרסה של הבלוקצ’יין כלומר להגיע להסכמה.

חדשות אחרות:

5 בינואר

ההרפתקאות של פורטנייט בקריפטו היו מקריות

בעדכון השבועי האחרון דנו בפורטנייט לקבל את מונרו כאמצעי תשלום עבור חנות הסחורה הרשמית שלהם. עם זאת, טים סוויני, מייסד Epic Games הודיע ​​לציבור שההרפתקה היא קצרת מועד ואפשר תשלומי מונרו לא היה צעד מכוון. הצוות ב- Epic Games מעוניין בפומבי במטבעות קריפטוגרפיים, וסביר להניח שהם אפשרו ל- GloBee במאמץ להיות מוכנים ומוכנים לעתיד, ומשאירים את מונרו פעיל בטעות..

ספקולציות נוספות הן כי אפי משחקים לא ציפו לפרסום, מכיוון שהם לא הודיעו על כך, וייתכן שהפחידו אותם מהאפשרות להליך משפטי במקרה שהם מקבלים מטבעות קריפטוגרפיים. תהיה מציאות המקרה אשר תהיה, התוצאה מצערת עבור הקריפטו. לפורטנייט יש יותר מ -200 מיליון חשבונות שחקנים בודדים, שהם כמות מדהימה של אנשים. הקבלה על ידי פורטנייט תביא לאחד ממודלי החינוך המעשי הטובים ביותר לקריפטו, ולמונרו במיוחד.

אנו מקווים לראות אותם חוזרים באופן מודע לסצנת הקריפטו, מכיוון שהם בטוחים שיוכלו לספק כמויות מדהימות של ערך (ולהפיק ערך מהמערכת האקולוגית) במקרה שהם מחליטים לקבל תשלומי הצפנה..

חדשות אחרות:

6 בינואר

הנשיא החדש של שוויצרלנד אורי מאורר עשוי להיות ברכה לעסקי הבלוקצ’יין במדינה

המדינאי שהוא חלק מגוף ההחלטות הראשי בשוויץ, המועצה הפדרלית של שוויץ, נבחר לראשות כהונה של שנה ברוב חזק להפליא של 201 מתוך 209 קולות. תרומותיו לקריפטו ולבלוקצ’יין ניכרו גם בעבר, כאשר במאי 2018 הוא הצליח ליצור קבוצת עבודה שתמצא דרך לבנקים להתחיל לעבוד עם עסקים של בלוקצ’יין, לסייע למדינה להחזיר את מעמדה למנהיגות הקריפטו ולהשאיר עסקים. ממעבר למדינות אחרות.

שוויץ היא שחקנית מרכזית והם מתקדמים לעדכן את המסגרת הרגולטורית שלה, אותה הם מקווים לסיים עד סוף 2020, לדברי פרנק ווטשטיין, ראש שותף לתקשורת במזכירות המדינה למימון בינלאומי, עימו שוחחנו דֵצֶמבֶּר.

חדשות אחרות:

7 בינואר

יפן עשויה לנקוט צעדים לקראת תעודת סל קריפטו לאחר צניחת עתיד

שיגעון תעודת הסל רחוק מלהסתיים, עם כמה עיכובים בנוגע לנושא שמקורם ב- SEC האמריקאית, בעוד יפן מעבר לים מייצרת גלים חדשים בקריפטו. על פי בלומברג ומקורם האנונימי לצערי, הסוכנות לשירותים פיננסיים ביפן (FSA) עוקבת אחר העניין במוצרים פיננסיים הקשורים לקריפטו העוקבים אחר ביצועי הנכסים..

הרגולטורים ביפן אימצו אסטרטגיות חדשות רבות לשיפור האבטחה והבטיחות של נכסים דיגיטליים ועסקים ואנשים פרטיים הפועלים איתם. שורה של פריצות ממש אילצה את ה- FSA להיכנס לדרוש לוויסות עצמי ולרישוי מעסקים.

לעת עתה זו נותרה שמועה, אך אם ה- FSA ימשיך לאשר יצירת מוצר תעודת סל עם ביטקוין או קריפטוסים אחרים, זה עשוי להשפיע על ה- SEC האמריקאי לבחון מחדש את עמדתם לעכב ללא הרף את החלטתם. התאריך האחרון שצפוי לספק החלטה סופית על תעודת הסל של VanEck בארה”ב הוא 27 בפברואר, ואז בנק ה- SEC יאשר או לא יאשר את היצירה..

תעודות סל מייצגות קרנות הנסחרות בבורסה, שהן מוצרים פיננסיים הזמינים למשקיעים פרטיים וקמעונאיים בשוק המניות. הם עוקבים אחר הביצועים, וניתן להסדיר אותם פיזית או להסדיר במזומן. תעודות סל מסולקות במזומן כבר קיימות, אך הן בסך הכל משחק מראה בגירסה שהוסדרה פיזית. כאשר קריפטו מחליף ידיים, יש ערך המיוחס ישירות לסיכוי להחזיק את הקריפטו המדובר.

חדשות אחרות:

8 בינואר

ברוסיה לצמצם את התלות בדולר אמריקאי, ביטקוין הוא אפשרות פוטנציאלית

בפורום השקעות שהתקיים לאחרונה הסביר מר ולדימיר פוטין לקהל כי הסנקציות השונות שהוצגו על ידי ארה”ב גרמו להם לא להיות מסוגלים להמשיך להשתמש בדולר. הוא מסביר כי למדינה אין ברירה אלא להתרחק מהדולר ולבנות על מערכת יחסים מבוססת עם מדינות המשתמשות ברובל הרוסי..

עם זאת, פרופסור באוניברסיטה הרוסית ולדיסלב גינקו שוחח עם מיקי, שם אמר כי הוא מאמין בתוקף כי הביטקוין הוא הפיתרון היחיד, והסביר כי הסנקציות האמריקניות מאלצות את האליטה ברוסיה להשליך את כל הדולרים והנכסים שבבעלותם. המדינה ולהשקיע בנכסים שונים, כמו ביטקוין.

הוא מוסיף כי לבנק הלאומי הרוסי יש רזרבה של 466 מיליארד דולר והוא מרגיש נאלץ לגוון לפני שיהיה מאוחר מדי. בציפייה לסנקציות חדשות של ארה”ב בפברואר הקרוב, הוא מאמין שרוסיה עשויה להתחיל למכור את הדולרים האמריקניים שלה החל מהחודש הבא.

חדשות אחרות:

זהו זה לשבוע זה. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.