חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 50

תרשים מחירי ביטקוין שבועי

סוף השבוע מוביל ישר לעצרת קטנה, שעשויה להימשך או לא. הנימוק מאחורי העצרת הוא העובדה ש- Blockstream השיק לוויין המשדר את הבלוקצ’יין של הביטקוין ב -17 בדצמבר, שזכה לסיקור תקשורתי טוב והרשים אנשים רבים..

היו אירועים אחרים ביום, אך לאף אחד מהם לא היה ממש פוטנציאל להזיז את השווקים, ולכן אנו חשים חובה לתרום אותו להתפתחות זו..

אנחנו סקרנים לראות האם העצרת תימשך ואם השווקים יתאוששו מעט בציפייה ביום השנה העשור להשקת רשת הביטקוין..

11 בדצמבר

מנכ”ל אליאנץ המשקיעים העולמי מציע כי כל ההצפנה צריכה להיות בלתי חוקית

בהצהרה די שנויה במחלוקת במהלך דיון בפאנל שנערך בלונדון, מנכ”ל אליאנץ המשקיעים העולמיים, אנדראס אוטרמן, מסביר כי הוא מופתע מכך שהרגולטורים לא צעדו חזק יותר על מטבע הקריפטו. בעלי קריפטוקורסים בעלי ידע וחובבי בלוקצ’יין מגרדים בראשם לאור ההצהרה הזו. האופי המבוזר של מטבעות הקריפטו מקשה על הרגולטורים “להיכנס” כפי שמר אוטרמן מציע, לפחות לא מבלי לפגוע קשות בריבונותם, בכבודם ובפרטיותם של אזרחים בודדים. המערכת האקולוגית המבוזרת אינה דואגת לרגולציה, ורבים מהפרויקטים השואפים להיות תואמים לרגולציה משקיעים אנרגיה במאמץ בגלל כמה סיבות שונות:

  1. זה יכול להועיל לאמינות הפרויקט שלהם
  2. יש צורך לבטל את הסיכון
  3. יש צורך להשתתף בשווקים מוסדרים

יש המון פרויקטים מבוזרים הפועלים ללא פיקוח רגולטורי ויש להם אפס בעיות עם הקהילה שלהם, למרות שמנהיגותם מסתתרת באנונימיות..

חדשות אחרות:

12 בדצמבר

נשירה של כריית ביטקוין משפרת את הסיכויים של כורים מתמידים שנותרו במשחק

סקרנו נושא זה באחד המאמרים הקודמים שלנו, מספר כורי הביטקוין הולך ופוחת. וזו חדשות נהדרות לכל מי שממשיך לכרות את הביטקוין ללא קשר לעובדה שהוא כרגע לא רווחי. מנגנוני האיזון של בלוקצ’יין הביטקוין עוקבים אחר הזמן הממוצע שלוקח בלוקים ומתאימים את קושי הכרייה בהתאם. כאשר הכורים עוזבים, לוקח יותר זמן לכרות בלוק יחיד, והבלוקצ’יין נועד להוריד את הזמן הזה לציון של 10 דקות..

אולם השפעת נטישת הכורים תביא להאטה זמנית בייצור הבלוקים. אולם בטווח הארוך, היעלמותם מועילה לשאר הרשת, מכיוון שיש להם פחות תחרות. תופעת לוואי אחת מצערת של העניין היא העובדה הבאה. כורי ביטקוין לא עוזבים מרצונם. סביר להניח שהם מחכים לרווחיות שתעלה לאזורים ניטרליים, או פשוט לא יכולים להרשות לעצמם להפעיל את המכונות שלהם. זה משאיר רק את “הנערים הגדולים” שמוסיפים עוד יותר לסיכון להתקפה של 51% על רשת הביטקוין.

המציאות שונה לגמרי, והדברים נראים מאוזנים כפי שמוצג בתרשים התפלגות hashrate להלן.

תמונת הפצה של תרשים ההפצה 18.12.2019 – באדיבות www.blockchain.com

חדשות אחרות:

13 בדצמבר

משרות פיתוח בלוקצ’יין חוות את הצמיחה הגבוהה ביותר בארה”ב

אמנם יש הרבה מידע שונה בדו”ח, אך הקהל שלנו מתעניין במיוחד בכל מה שקשור לבלוקצ’יין. זה לא מפתיע מאוד, עם הפריחה המדהימה שחווה השוק בשנה שעברה. אם נחשוב כמה חברות אינן עוסקות בבלוקצ’יין, זה קל להבין מדוע מפתחי הבלוקצ’יין הם כיום המקצוענים הטובים ביותר בענף. יש טריליוני דולרים שהוחלפו באופן פעיל, אך עם זאת תעשיות אלה אינן קשורות לקריפטו או לבלוקצ’יין.

הגמישות של הטכנולוגיה מהווה הזדמנות ליצור משהו שיכול לחצות תרבויות, תעשיות ולגשר על “איים” שלמים. כתבנו מאמר על התפקיד של “מתווך” אותו מחליף הבלוקצ’יין, וזאת קריאה די טובה. הדו”ח מזכיר פעמיים מטבעות קריפטוגרפיים, ויש לו לומר זאת לגבי המיקום הנוכחי של משרות הבלוקצ’יין: רק הזמן יגיד אם בלוקצ’יין תהיה מגמה ארוכת שנים בשוק העבודה …

וזה לגמרי נכון. איננו יודעים אם בלוקצ’יין יהיה קיים לנצח, אך בהחלט קשה לדמיין תרחיש בו הטכנולוגיה תפסיק להתקיים.

חדשות אחרות:

14 בדצמבר

פייסבוק משקיעה רבות במפתחי בלוקצ’יין

הציבור לא יודע מה פייסבוק עושה, אבל אנחנו עוקבים אחריהם מקרוב.

פייסבוק צנחה משם, מנסה לשכור כמה שיותר מהכישרונות המובילים בבלוקצ’יין ובקריפטוגרפיה מאז תחילת צוות הבלוקצ’יין שלהם (ואולי אפילו לפני כן). רוב הפעילויות הללו היו בסתר, באמצעות מגייסים. על פי רשימות המשרות שלהם פייסבוק מחפשת לבנות פלטפורמה שתספק ל -2 מיליארד המשתמשים שלהם משהו שלא היה להם קודם. הציבור לא יודע מה התוכניות שלו ברגע זה, וסביר להניח שהוא ימשיך לשמור עליהם בסוד כשהוא מתפתח ברקע..

מה שידוע הוא שפייסבוק הצליחה למשוך מנהלים לשעבר מפייפאל, ולמעשה מתקשה למצוא מפתחים איכותיים שרוצים להירשם עם הענק הריכוזי. התיאוריה שהציע צ’דר היא כי פייסבוק בונה מטבע קריפטוגרפי עבור בסיס המשתמשים הגדול שלהם, שני מיליארד, אשר בהחלט ישפר את שיעורי האימוץ באופן אקספוננציאלי. עם זאת, ישנם חששות מכך שפייסבוק לא תיצור מטבע מבוזר לחלוטין ובוודאי שלא תייצר תוכנת קוד פתוח..

הזמן יראה כיצד הענק ינווט במים הללו, ובינתיים סביר להניח שפייסבוק תרמה משמעותית לתוצאות הדוח של לינקדאין עליהם דיברנו קודם..

חדשות אחרות:

15 בדצמבר

טימותי מיי, כותב “המניפסט האנרכיסטי של הקריפטו” & תורם קריפטוגרפיה גדול נפטר

טימותי סי מאי (1951 – 2018)

מאות אנשים גילו את תנחומיהם ואת מילותיהם האחרונות לאחד החלוצים שהיה מעורב ביצירת רשימת התפוצה של Cypherpunks, חוט דיון מקוון אשר סבור כי תרם באופן משמעותי לפיתוח הביטקוין. טימותי מיי נפטר בביתו ב -15 בדצמבר מסיבות טבעיות בגיל 67. ידוע שהוא סופר נרחב והוא תרם באופן משמעותי לקידום ההצפנה והפרטיות עם עבודתו בין תחילת שנות ה 90–2003..

ידוע בזכות עבודותיו “המניפסט האנרכיסטי הקריפטו” ו”הציפרניות “, הוא היווה השראה של אנשים רבים. כל ז’אנר הסייבר-פאנק הושפע גם מיצירתו, מה שהוביל ליצירת מספר קטן של ספרים. הוא מעולם לא קיבל את ההזדמנות לחלוק כמה מהמחקרים הפרטיים ביותר שלו בספר, תוצאה שהוא הצטער עליו.

חדשות אחרות:

16 בדצמבר

הדו”ח שחושף מניפולציה על נפח סחר בין בורסות קריפטו

מכון השקיפות של בלוקצ’יין, כפי שהם מכנים עצמם, מסביר כי באמצעות אלגוריתמים ומתמטיקה הם קבעו כי הבורסות שוטפות את נפחי הסחר של BTC כדי להתחרות על צמרת אתרי הדירוג כמו www.coinmarketcap. אם נכון, זה יהיה ביזיון חילופי הדברים האלה, אבל זה מאוד לא סביר לפגוע בשורה התחתונה שלהם. הם טוענים שהם לא יכולים לפרסם את הנתונים המדויקים, שהם דגל אדום, אבל מכל הכבוד הקורא היקר, היום הזה היה איטי..

הגילוי שחלק מהחילופים הללו אולי התנהגו בצורה לא נכונה הוא מרגש בפני עצמו! חלק מהבורסות נחשבות לגיטימיות ב 100%, וזה במקרה של Binance אפשרות אמיתית.

חדשות אחרות:

17 בדצמבר

הורד את בלוקצ’יין ביטקוין באמצעות לווין, הודות ל Blockstream

עם גודלו ההולך וגדל של בלוקצ’יין ביטקוין, היכולת לגשת אליו באמצעות לווין היא מאמץ ראוי כשלעצמו. אולם לא כאן מסתיים הפוטנציאל ליישום זה. Blockstream החלה לשדר את הבלוקצ’יין מחמישה לוויינים הממוקמים אסטרטגית המכסים את כל היבשות הניתנות למגורים, מה שמאפשר להם להשתמש בבלוקצ’יין באמצעות חיבור לוויני..

בנוסף, הם מאמצים את רשת הברקים לחלוטין ויצרו ממשק API שיאפשר למפתחים לשלב חיבורי לווין לתוכנה שלהם. הפונקציונליות של יישום זה צפויה לגדול, מכיוון ש Blockstream עבדו באדיקות על הפרויקט שלהם.

חדשות אחרות:

אצרנו את הרשימה הזו, כולל מה שאנחנו מאמינים כחדשות החשובות ביותר לקוראים שלנו, ואתה ממלא תפקיד חשוב מאוד בהקפדה על שמירה על רשימה זו מועילה ורלוונטית. אנו מנסים כמיטב יכולתנו לכלול רק את הסיפורים החשובים ביותר, אך מטבע הדברים יש ימים שהם חסרי התפתחויות משמעותיות.

על ידי תגובה למאמר זה או לרשימה שבועית אחרת, תוכלו לספק לנו קצת תובנות לגבי מה שחשוב באמת עבורכם, מה שישפר בתורו את הרלוונטיות של מאמרים אלה..