חדשות בלוקצ’יין ואוצרות מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 41

ברוך שובך לחדשות הבלוקצ’יין והאוצר שלנו, שם אנו בוחרים את האירועים והסיפורים החשובים והרלוונטיים ביותר מדי שבוע לסקירה קלה על ההתרחשויות בשבעת הימים האחרונים. אם פספסת את הרשימה הקודמת, הנה קישור שתוכל להתעדכן במה שנפל בשבוע שקדם לו. סדרה זו מותאמת לאנשים שרוצים לעמוד בקצב של שטח הקריפטו והבלוקצ’יין, אך אין להם זמן לעשות זאת באופן עקבי. תוכלו לחקור את הסיפורים באמצעות סיכומים קצרים, ולספק לכם תובנה ישירה לגבי ההתרחשות בשבוע האחרון, כולל הימים שבין ה -9 ל -15 באוקטובר ברשימה זו. ללא התייחסות נוספת, בואו נגיע לסיפורים.

9 באוקטובר

קרן Crypto זוכה לרישיון ניהול נכסים קריפטוגרפי ראשון אי פעם

דף הבית של Crypto Finance – תמונת מצב 16.10.2018

סניף ניהול הנכסים של Crypto Finance, Crypto Fund, קיבל שדרוג לרישיון המוגבל שהיה לו בעבר על ידי רשות הפיקוח על השוק הפיננסי בשוויץ, כלומר FINMA. באמצעות שדרוג זה, Crypto Fund יכולה לנהל כספים שמקורם בשוויץ, והיא הותרה לספק ייעוץ למשקיעים מוסדיים. זה נותן לו את אותה רמת גישה ויכולות כמו מנהלי נכסים רגילים. שוויץ עושה קפיצות על המשך כינויה “אומת הקריפטו”, ובעקבות הצלחה זו, חברות אחרות לניהול נכסים מתייצבות בתקווה לקבל רישיון דומה..

אוסטרליה תבצע פיילוט של פרויקט בלוקצ’יין לניהול קצבאות נכות

תמונת מצב מאתר CSIRO, קישור להודעה לעיתונות בתוכן למטה.

על פי א ידיעה לתקשורת על ידי ארגון המחקר המדעי והתעשייתי של חבר העמים (CSIRO), אחד מענפיהם בשם Data61 משתף פעולה עם בנק חבר העמים (CBA) ליצירת “כסף חכם” אשר ישאף להעצים את חוויית בעלי העניין המעורבים בתוכנית הלאומית לביטוח נכות ( NDIS) כולל גם ספקי שירות וגם משתתפים.

הם מקווים ליצור אפליקציה שמסוגלת לזהות את סוגי ההוצאות שהמשתתפים מבצעים ולנהל את התקציבים שלהם לפי קטגוריות. נכון לעכשיו אב הטיפוס מאפשר למשתתפים למצוא, להזמין ולשלם עבור שירותים הניתנים על ידי פלטפורמת NDIS, אך אם יצליח זה יקל על גל חדש של אמון ומעשיות, שניהם נחוצים מאוד לטכנולוגיה זו (ולנטייה המודרנית שלה יישום) לשגשג.

10 באוקטובר

שוק הקריפטו מאבד 13 מיליארד דולר בין ה -10 באוקטובר & 11

בעקבות א סיפור חדשות על ידי CNBC, שם דיווח ארג’ון חארפל על התנועה הקצרה של BTC, ETH ו- XRP. לאחר ש- BTC איבדה כ -5%, ETH ו- XRP הגיעו להפחתה של -10% במחיר לאסימון. בזמן כתיבת השוק השוק כבר התאושש מעט מתנועת מחירים זו, דבר המצביע על כך שהשוק איבד 5 מיליארד דולר. מה שארג’ון מדבר עליו נכון מאוד כאשר הוא אומר שתנועת המחירים של BTC משפיעה באופן קבוע על נכסי קריפטו אחרים. בדיוק כמו שראינו במשאבה הגדולה של 2017-2018, שם BTC זינק, והביא איתו מטבעות רבים אחרים, אסימונים ונכסים דיגיטליים..

שיחת טלפון ראשונה אי פעם, המבוססת על בלוקצ’יין ב 100%, מבוצעת על ידי הצוות ב- PundiX

INAYA PUTRI BALI, צוות PundiX מארגן יחד את פסגת ה- XBlockchain וביום השני הם ערכו הפגנה פומבית של שיחת טלפון מבוזרת לחלוטין. אין גימיקים. השיחה בוצעה בטלפון הבלוקצ’יין הקנייני של PundiX, שנקרא מיד “XPhone”. ה- XPhone ממנף עוד המצאה של PundiX, פתרון ה- Blockchain של פונקציה X, המאפשר לטלפון לפעול ללא תלות בספקים ניידים. הם מסבירים שהטכנולוגיה איננה מבודדת רק לבלוקצ’יין ציבורי, וקוראים לציבור לראות בפונקציה X פיתרון מלא. הוא מורכב ממערכת הפעלה, הבלוקצ’יין הציבורי, IPFS, פרוטוקול FXTP ו- Docker, שכולם מכונים במיתוג Function X.

11 באוקטובר

סינגפור נוקטת בצעדים כדי לאפשר חשבונות בנק מקומיים עבור חברות קריפטו

הם רוצים ליצור סביבה טובה ויצרנית עבור חברות קריפטו איכותיות, והם רוצים להתרחק מהאפשרות למשוך יזמים המעוניינים בסביבה רגולטורית רגועה. סינגפור טוענת אחריות רבה בצמיחתה במערכת אקולוגית זו והדבר בא לידי ביטוי בגישה שננקטה מצד הרגולטורים. הם מבקשים לפשט את הגישה לשירותי בנקאות ליזמים, בכך שהם גורמים לרשות המוניטרית בסינגפור לספק תמיכה ישירה לחברות הנתונות בקשיים בתהליך קבלת חשבונות הבנק שלהם..

סינגפור לפשט את הגישה לשירותי בנקאות עבור חברות מטבעות קריפטו

ראש ה- WBG מביע רגש חיובי כלפי טכנולוגיית הבלוקצ’יין

ג’ים יונג קים, נשיא קבוצת הבנק העולמי (WBG). לאחר התנסות בקשר מבוסס בלוקצ’יין, נשיא ארגון זה נאם בכנס השנתי של קרן המטבע הבינלאומית ואמר כי הם לא מנצלים עד תום את ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות..

הוא ממשיך לדבר על העובדה שלא רק מטבעות קריפטוגרפיים צריכים להיות מעניינים עבור ה- WBG, אלא גם טכנולוגיות ספרים מבוזרות, כלומר הבלוקצ’יין. בעיניו, טכנולוגיה זו כבר הוכיחה כי היא מבטלת ומורידה עלויות הקשורות לניהול אג”ח. הוא סקרן לדעת כיצד זה יספק ערך נוסף במונחים של התמודדות עם שחיתות, ביטול עוני, וכיצד הטכנולוגיה יכולה לסייע לארגון לזנק לעתיד ולבטל את ההשפעות השליליות של מאות שנים של פרקטיקה רעה..

12 באוקטובר

ד”ר נוריאל רוביני ופיטר ואן וולקנבורג מתווכחים על מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יינטים

ד”ר נוריאל רוביני ופיטר ואן וולקנבורג דנים מול הוועדה לענייני בנקאות, שיכון וערים על הצדדים הטובים והרעים והיישומים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אין לנו מידע בדבר ממצאים או החלטות שהתקבלו על סמך דיון זה. אם תרצה לראות את הדיון המלא, תוכל למצוא אותו באמצעות ציוץ זה למטה.

גארי קון לשעבר יועץ כלכלי בבית הלבן מצטרף לחברת בלוקצ’יין

עוזב את ממשל טראמפ במרץ, גארי קון בוחן כעת את החלטת הקריירה האחרונה שלו, בלוקצ’יין. לפי CNBC, גארי לא הופיע הרבה בפומבי מאז שעזב את הממשל, אנו חושבים שזה מרתק לגלות שדמות כלכלית כלכלית ובולטת כל כך תומכת בבלוקצ’יין..

“אני מתעניין בטכנולוגיית בלוקצ’יין מספר שנים”, אומר גארי, ועכשיו הוא הולך לעזור לספרינגלאבס ליצור את פתרון הבלוקצ’יין שיגן על פרטי האשראי וזהות הצרכנים. המטרה שלהם היא לבצע תהליך יעיל אשר יספק יתרונות לכל בעלי העניין בחוויית הרכישה. גישה קלאסית של בלוקצ’יין, וכזו שלא רבים הצליחו למלא.

13 באוקטובר

ויטליק בוטרין ונוריאל רוביני מדברים על דיונים זה על זה

אנו ממליצים בחום לקרוא מאמר זה, שם ניתן לנהל את הדיון וניתן למצוא הרבה פרשנויות שימושיות. באופן כללי אין שום סיבה להאמין ברגע זה שזה יקרה, אך בהתחשב בתשוקה וההתלהבות מאחורי שני המשתתפים לעתיד קשה לדמיין שזה לא קורה.

גם נוריאל וויטליק מוכנים לנהל את הוויכוח, אך הם מחפשים מישהו שאינו מוטה ולגיטימי למתן את הדיון. אם אתה מכיר מישהו, אתה מוזמן להמליץ ​​עליו בטוויטר. אנו מקווים שזה יהפוך למציאות, מכיוון שכבודנו לד”ר נוריאל גדל בשנייה, גם אם התחושה השלילית הכוללת שלו אינה משהו שאנחנו חולקים. הגישה הלא מתנצלת שיש לו כלפי ביטול המעורבות של חברות קריפטו “גרועות” היא נקודת מבט כנה ומרעננת.

יוצר אתריום ויטליק בוטרין ונוריאל רוביני מתכננים דיון חי בנושא מטבעות קריפטוגרפיים

CT מפיק סיכום של דיון נוריאל נגד ולקנבורג

CoinTelegraph עשו א עבודה טובה כדי ליצור קריאה יפה בנוגע להצהרות והוויכוחים שהושמעו במהלך התכנסות הסנאט האמריקני, שסיקרנו במאמר זה ביום 12 באוקטובר כסיפור החדשות המוביל של מטבעות קריפטוגרפיים. זהו סיכום רב ערך של האירוע החי, ואתה יכול גם להקשיב לו אם אתה נוהג, מה שמבטיח להעלות אותך במהירות בשיחה הכוללת..

14 באוקטובר

בילי במברו מחבר את התאוששות המחירים של ביטקוין למכירה של Tether

תורם פורבס, בילי במברו, מסביר מדוע ביטקוין התאושש כל כך מהר לאחר המכירה הגדולה שהורידה את שווי השוק הכולל ב -13 מיליארד דולר, אירוע שהזכרנו לעיל. הוא מחבר את ההתאוששות למכירת Tether שהייתה המטבע הקריפטוגרפי היחיד בזמן כתיבת מאמרו.

במאמרו הוא מדבר על הרבה יותר מכך, מכסה את נאסד”ק ושוק המניות, כמו גם על הניתוק החריג בין ירידת מחירי הביטקוין לבין העלאת מחירי המניות, שהיה הסטטוס קוו. לראשונה, ירידה בביטקוין באה לידי ביטוי בירידה במחירי מניות חברות הטכנולוגיה.

אירופה הולכת ומתייחסת לבלוקצ’יין, אומרת שותפות הבלוקצ’יין של האיחוד האירופי

השותפות המורכבת מ -26 מדינות חברות באיחוד האירופי, מפלגה שרק קרואטיה והונגריה טרם הצטרפו אליה. השותפות מוקדשת להגשמת היעדים המפורטים ב הצהרה משותפת מסמך המפרט את כל התהליך.

השותפות רוצה ליצור מערכת בלוקצ’יין החזקה ביותר שתספק שירותים ציבוריים חוצי גבולות המופעלים על ידי בלוקצ’יין ותועיל לכל חברי מדינות האיחוד האירופי..

15 באוקטובר

חברת ניהול נכסים בשווי 7.2 טריליון דולר, פידליטי מקימה סניף קריפטו

Fidelity Digital Asset Services (FDAS) הוא סניף של Fidelity Investment, חברת השירותים הפיננסיים אשר תהיה אחראית על כל הפעילות בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים. מהלך זה של החברה מצביע על כך שקיים סנטימנט חזק מוול סטריט להעמיק בפעולת הקריפטו ולספק למשקיעים סביבה בטוחה ואמינה. זה גם חושף את תחושת המשקיעים, שהיא להמשיך ולהשתתף במערכת האקולוגית של קריפטו ובלוקצ’יין.

נוריאל מול ספרים מבוזרים

נראה כי נוריאל רוביני היה הפנים של סצנת החדשות די הרבה זמן בשבוע האחרון, שכן הסיפורים הפופולאריים והרלוונטיים ביותר מעלים את שמו. יש תשוקה וכזאת כאלה באיש הזה, והוא מדבר בשכנוע רב כנגד מטבע החוץ והבלוקצ’יין. זהו שינוי מבורך ואנו מצפים שבסך הכל ייצור כמויות מדהימות של ערך לכל מה שקשור לבלוקצ’יין. העניין הוא שאנטי-בלוקצ’יין היה זקוק לקול, וד”ר נוריאל יותר משמח לעלות לתפקיד זה ולנהל מלחמה בכל הפרטים והישויות הקריפטו והבלוקצ’יין..

נתראה שבוע הבא

זה מסכם את רשימת הסיפורים שלנו השבוע. כמו תמיד, שתף את דעותיך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאת אותם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.