הגן על פרטיותך וביטחונך באינטרנט

ביטקוין מציע רמות שונות של פרטיות וביטחון ברשת כל עוד משתמשים בו נכון. כמטבע דיגיטלי, ביטקוין משתמש בטכניקות הצפנה כדי להסדיר את ייצור יחידות המטבע, כמו גם לאמת את העברת הכספים בזמן שהוא פועל באופן עצמאי מכל חילופי בנקים מרכזיים..

אודות Exchange Bitcoin

מוסד תשלומים מורשה בכל האיחוד האירופי, ביטקוין עבר בתחילת השנה מספר רב של הלבנת הון (AML) ויודע את תקנות הלקוחות שלך. למרות הטירוף בכלכלת סין עקב הידוק זרימת ההון, הביטקוין, נותר צף וחי. היתרון של ביטקוין הוא שללקוחות ניתנת האפשרות לסחור במטבעות דיגיטליים עבור נכסים אחרים, תוך שימוש בכסף פיאט קונבנציונאלי, או במטבעות דיגיטליים שונים. לכל הפחות, היא נחשבת לרשת התשלומים השקופה ביותר בעולם. למשתמשים, זכרו תמיד כי באחריותכם לנקוט אסטרטגיות טובות על מנת להגן על פרטיותכם וביטחונכם המקוונים.

חדשות ללקוחות וושינגטון של Bitstamp

אבל יש חדשות עצובות עבור לקוחות Bitstamp, בורסת ביטקוין בולטת שממוקמת בלוקסמבורג. בעקבות תקנות מחמירות שהטילה ממשלת המדינה, הפעילות תיפסק במדינת וושינגטון ב -20 בדצמבר. הם יעצו ללקוחות כי יש להם עד למועד זה למשוך את כספם באמצעות ביטקוין או בנק בינלאומי. חשבונות ייסגרו לאחר תום תאריך הניתוק.

עם זאת, ביטקוין לא הצהיר סיבות ברורות או תקנות שהובילו להחלטה בטרם עת. Bitstamp התנצלה על התפתחות זו ומקווה ששירותים ישוחזרו בעתיד.

בתוך כל ההתפתחויות הללו, ממשלת מדינת וושינגטון ממשיכה לעקוב אחר התקדמות מגזר הטכנולוגיה הפיננסית במדינה.

נושא מרכזי: הפרטיות והאבטחה המקוונת של ביטקוין

הגנת הצרכן היא הנושא העיקרי המועלה לעיתים קרובות בכל הנוגע למטבעות קריפטו. לעסקאות שבוצעו על ידי משתמשי ביטקוין יש הגנה על קודים לאיזון מטבעות קריפטו. הכספים המקוונים כיום עומדים בפני אתגרים עצומים הן בפרטיות והן בהגנה על נתונים דיגיטליים. פרטיות היא חיונית עבור משתמשי הביטקוין שכן אנשים מפוקפקים בחברה בוחנים ומחפשים ללא הרף אחר תחום דיגיטלי אחר עושר ודרכים לרכוש סכום כסף גדול. הנתונים היומיים הפרטיים של אזרחים גלובליים מאוימים על ידי מדיניות נוקשה של הממשלה, הרמאים ואנשים לא ישרים שמחפשים כמה דולרים נוספים. עם זאת, ישנם צעדים רבים שתוכלו לנקוט להגנה.

מעקב פיננסי

על פי חוק סודיות בנקים וחוק פטריוט בארה”ב, שירותי כסף ישיר נדרשים לתעד ולדווח על נתונים ספציפיים של לקוחותיהם לרשויות אכיפת החוק. עסקאות ביטקוין אינן פטורות. חברות ומשתמשים מחויבות לציית לשגרת המעקב.

אלה בקיאים בתהליך ובמחשב & בעלי מכשירים ניידים עם חיבור לאינטרנט יכולים לעשות את הפעולות הבאות:

 • שיתוף ופיתוח מטבע;
 • חוזים פיננסיים & אסטרטגיות; ו
 • חזון טכנולוגי ומחשבות.

ביטקוין אינו סחורה או שירות; אך הם נחשבים כפלטפורמות, מידות תוכנה ורשתות קולקטיביות. מטרתם היא להקל על המחשוב הקבוצתי. במקום זאת, אלו שיטות למשתמשים לגשת לאפליקציות ולמפתחים ליצור ולשתף אפליקציות חדשות. צרכנים וקובעי מדיניות צריכים להבין את המציאות הזו.

שלוש שיטות לפרטיות ואבטחה ברשת

 • השתמש בדפדפני אינטרנט פרטיים

מעט דפדפני האינטרנט מציעים פרטיות טובה יותר מהדפדפנים הסטנדרטיים המשמשים באופן מסורתי את המיינסטרים. ראוי להזכיר: (1) דפדפן אמיץ עם קוד פתוח – הוא כלי נהדר לחסימת מודעות ולעקוב אחר יישומים. התוכנית המשתמשת בתמריצים מביטקוין כדי לחוות חוויה משתלמת; (2) Firefox של Mozilla מספק תוספים לחיסיון ואבטחה; ו- (3) שימוש בבחירה מוצקה להסתרת IP, מסבך פרוקסי, וממיר לקוד כמה היבטים של חוויית הגלישה. מלבד הפרטיות, Tor מאפשר למשתמשים לגלוש באתרים שאינם באינדקס על ידי גוגל ודפדפנים מסורתיים.

 • רשתות פרטיות וירטואליות (VPN)

שיטות הצפנה וניתוב מחדש של רשתות VPN ניתנות לשינוי מיקום השרת של המשתמש, כמו גם כתובת ה- IP. אם המוצר עושה את מה שהוא טוען, צד שלישי לא יוכל לעקוב אחר המיקום המדויק של משתמש VPN או לפקח על התנועה. ספק VPN אמין מציע חוויה ומחיר שונה.

 • שירותי דוא”ל ממוקדים בפרטיות & מסרים

שירותי דוא”ל והודעות מציעים פרטיות חזקה והצפנה מקצה לקצה. שירותי דואר אלקטרוני כגון: פרוטונמאיל, טוטנוטה, OpenMailBox ורבים אחרים המספקים תכונות דוא”ל מוצפנות. אתה יכול להשתמש ב- OpenPGP רגיל להצפנה באמצעות השירות הנוכחי שלך. שירותים נוספים הם Chatsecure, Ricochet, Signal ו- Telegram. הם מספקים סוגי העברת הודעות פרטיים מגוונים.

אבטחת מטבעות מטבעות

גניבת מטבעות קריפטוגרפית הופכת להיות נפוצה מכיוון שרמאים והאקרים הסתכלו כעת על שיטות הנדסה חברתית כאופציה הרווחית ביותר לרכישת כספים של אנשים ברשת.

 • אחסון קר

נוהלי אחסון קר הם הדרכים הטובות ביותר להרחיק משתתפים מהמשאבים הדיגיטליים שלך. האסטרטגיה מרחיקה מטבעות קריפטוגרפיים לא מקוונים מפגיעה. תומכי הביטקוין מאחסנים במצב לא מקוון באמצעות: (1) ארנקי נייר; (2) ארנקי חומרה; ו- (3) צורות אחרות של מדיה מוגנת.

 • עסקאות מרובות חתימות

בשיטה זו משתמשים ביותר מאדם בודד ומפתחות המאשרים עסקת מטבעות קריפטו. תוכנית חתימה דיגיטלית, היא מגנה על השימוש בנכסים שלך לא ידוע לחותמים על הצד הכולל המעורב. הארנק הרב-חתימה הראשון בשנת 2013 הוצג על ידי Bitgo וריאציות רבות הועמדו לרשות הציבור.

 • אימות רב גורמים (MFA) ואימות דו-גורמי (2FA)

שיטות סטנדרטיות אופייניות לרוב משתמשי הביטקוין הם MFA ו- 2FA. באמצעות מספר אימות, השיטה מאשרת את זהות המשתמש באמצעות מספר אימות. שירות ידוע כמו Authenticator של Google ו- Authy מציע אימות מרובה. שירותי בורסות ושירותי ארנק מציעים גם קודי SMS כאשר חברות ביטקוין משתמשות ב- 2FA כדי לגשת לשירותיהם. מומלצים מאוד הם תכונות MFA ו- 2FA שנוספו ליישומי וחשבונות bitcoin.

 • אימות דו-גורמי (2FA)

רוב השירותים מבטיחים פרטיות וביטחון על ידי שימוש בביטויי סיסמה של זרעים מנמוניים, מספרי PIN כדי לקבל כניסה. אתה יכול לגבות את הפרטים האלה כדי שהם לא ילכו לאיבוד ולא יישכחו. שמור את כל עותקי הסיסמאות בכתב יד ושמור את נתוני הכניסה שלהם במיקום מאובטח בדרך כלל במצב לא מקוון.

5 טיפים להגנה מקוונת על ביטקוין

עם זאת, ישנם צעדים כהגנה המקוונת שלך והופכים למטרה של פושעים בלהקות סייבר-לנד ושיווק באינטרנט..

 • למד על מטבעות קריפטו והשתמש בו, כמו ביטקוין.

אף על פי שביטקוין הוא עדיין טכנולוגיה צעירה, יש בו פוטנציאל לאפשר לקונים לרכוש באופן אנונימי ברשת. בכל פעם שאתה משתמש בכרטיס אשראי, יש טביעת רגל דיגיטלית המתבצעת על ידי אותה עסקה. ניתן להשתמש בהם באופן אנונימי עם מטבע קריפטו.

 • השתמש בשירות VPN כדי להתחבר לאינטרנט.

רשת וירטואלית פרטית (VPN) יכולה לספר את תעבורת האינטרנט שלך מהמחשב לעבר אתר שקשה מאוד לאף אחד לקרוא את המידע שלך, שכן כל זה יפוענח בדקות שהוא עוזב את הדפדפן שלך. תמורת עלות סמלית, תוכלו להשתמש בשירותי VPN רבים לשימוש.

 • עדכן את תוכנת האנטי-וירוס שלך.

נגיפים באינטרנט הם כמו וירוסים אמיתיים מכיוון שהם משתנים לעתים קרובות ומסתגלים לסביבתם. כדי למנוע התקפת מחשב, הדבר הטוב ביותר יתעדכן בתוכנת האנטי-וירוס העדכנית ביותר.

 • פיתחו אסטרטגיית סיסמא.

כאב גדול בתחת עבור אנשים רבים הוא שכחת סיסמה כשנדרשת והופכת לאי נוחות רצינית, יותר כאשר יש לך כל כך הרבה סיסמאות שונות. אסטרטגיה פשוטה אחת היא להתאים PHRASE במקום מילה או מחרוזת תווים. במקום “JC 1989” נסה להשתמש ב- “JC נולד בשנת 1989!” אלה זכורים בקלות וכל כך הרבה יותר קשה לפענח אותם.

 • היזהר מהמונח “בחינם” המצורף באפליקציות, שירותים ותוכנות.

אנשים משוועים לשירותים וכלים מקוונים “בחינם”. הם בקושי שואלים מדוע זה בחינם, איך משלמים לאנשים העובדים בחברות האלה ואיך לגרום לשירות הזה לעבוד? התשובה היא שאתה מוכר! למרבה המזל, אין שום דרך לדעת אילו אפליקציות עוקבות אחר כל מה שאתה עושה במכשיר הנייד או במחשב שלך. העצה החכמה ביותר היא למחוק אפליקציות שאינן בשימוש קבוע ולקרוא בעיון את האזהרות ובקשת האישור לתת לתוכנה לבצע משימה.

מילים אחרונות על פרטיות והגנה מקוונת

הכספים שלך בביטקוין מכוסים היטב בשיטות רבות של פרטיות והגנה שניתן להשתמש בהם באופן מקוון ועם מטבעות קריפטוגרפיים. אך אתה זוכה לחקור ולתרגל טכניקות אלה כדי להבטיח כי טביעת הרגל של המחשב שלך לא תימשך או תותקף בצורה מזיקה. ישנם סוגים רבים של גופים אשר מוצאים ערך רב לנתונים הדיגיטליים שלך. אלו עם המון חוויות מקוונות מתמודדים בצורה מקסימאלית עם קבלת האישורים והמידע שלך. עם זאת, אינך נמצא בקור מכיוון שיש לך את ההגנה הזו, כך שממשלות והאקרים סקרניים לא יצליחו להשיג את עושרך..