בורסות ביטקוין

בורסות ביטקוין וסתם בורסות קריפטוגרפיות באופן כללי הן חלק בלתי נפרד מאופן שבו הביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים קיבלו את החשיפה ואת נפח המסחר שיש להם כיום, אז טוב להבין איך הם עובדים ואיך להשתמש בהם.

גם אם אתה פשוט חדש בקריפטו או שעדיין לא שמעת על חילופי דברים, הם חשובים בידיעתך בקריפטו, אז בוא נעבור אליו ישר!

מהי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים? כיצד אוכל להשתמש באחד כזה?

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם כל אתר המאפשר מסחר בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים, או סתם כסף פיאט. צמדי המסחר הפופולאריים ביותר כוללים BTC / ETH ו- BTC / USD. ישנם הרבה יותר מסתם הזוגות שרשמנו, עם זאת – ישנם זוגות מסחר אינסופיים כמעט שם, מכיוון שמטבעות חדשים מופיעים כל הזמן.

אם תרצה לנסות אחת, יש מספר מרכזיות שתוכל להשתמש בהן. לחלקם נפח נמוך יותר, ולחלקם נפח גבוה יותר, אך נפרט כמה מהם למטה כדי שתוכלו להחליט באיזה מהם תרצו להשתמש. היסודות של חילופי דברים, לעומת זאת, הם רק לרשום חשבון ולהפקיד את הקריפטו הרצוי באתר. מכיוון שכל אתר הוא ייחודי, איננו יכולים לספק הוראות לכל האתרים, אך ניסינו בכל כוחנו לכלול אותם בתיאורי הבורסות המפורטים להלן..

כתזכורת אחרונה, נסה להפעיל 2FA או כל סוג של אבטחה בחשבון החליפין שלך, ומשוך כספים בהקדם האפשרי בכדי להבטיח שכספיך לא יגנבו או יטופלו. באתרים יש גניבה מדי פעם, ואתה לא רוצה שזה יקרה לעצמך; כמו כן, נסה למשוך את כל הכספים בהקדם האפשרי מאתר. לעתים קרובות האחסון שלך בטוח הרבה יותר ממה שכל חילופי יכול לספק; אם אתה מתכנן לאחסן כמות גדולה של ביטקוין, שיטת אחסון קר היא שווה את ההשקעה. 50-100 דולר לאחסון מאובטח אינם עלות גדולה, בהתחשב בכך שאתה עלול לאבד את הכל תוך שניות ספורות בלבד.

פולוניקס

חילופי פולוניקס

אחת מהבורסות הגדולות ביותר מבחינת ערך, לפולוניקס יש ממשק משתמש נהדר, אם כי קצת קשה להבין למשתמשים מתחילים. יש להם את צמדי המסחר הפופולריים ביותר, ואפשרויות האבטחה הטובות ביותר ועוד לנוחיותך, והם מבוססים בארה”ב. Poloniex הטמיעה גם הזמנות עצירה להגבלת סיכון המסחר, ויש לה תמיכה מהירה מאוד שמתחרה באתרים כמו Yobit..

אחסון הכספים שלהם פשוט מושקע; הם משתמשים באחסון ארנק קר וב- 2FA שמבטיח שלא יתעסקו עם הכספים שלכם. Poloniex כוללת גם הלוואות ומסחר בשוליים, תכונה שלא נמצאה בבורסות רבות אחרות. כפי שאתה כבר יכול לראות, Poloniex מציגה הרבה תכונות ייחודיות שאינך יכול להשתמש בהן באופן ראשוני, אך ברגע שאתה מתרגל לפריסת האתר, זה פשוט וקל. כדי להירשם לפולוניקס, פשוט לחץ על כפתור צור חשבון. מסחר יכול להתבצע כמעט מייד לאחר מכן!

יוביט

יוביט

בורסת קל לשימוש, Yobit היא אחת הבורסות הטובות ביותר עבור משתמשי מטבעות מטבעות חדשים שרוצים להכיר את סביבת המסחר במטבעות חליפין. האתר כולל נפח בינוני, ויש בו גם את המטבעות הפופולריים ביותר וגם מטבעות חדשים. הם כוללים ICOs, משחק קוביות מובנה וארנק מטבעות חינם גדול שממלא מחדש באופן קבוע. תוכלו להתחיל בקלות ובמהירות באמצעות תכונת המטבע החינמית שלהם. למרות שבאתר יש כמה נציגים גרועים מכיוון שלעתים קרובות הם האתר של מטבעות שנשאבים וזורקים, הנפח וה- GUI הידידותי למשתמש שלהם הופך אותם לבורסה מהימנה מאוד. כדי להירשם ל- Yobit, פשוט לחץ על כפתור ההרשמה, ואתה מוכן לצאת לדרך! Yobit מציגה יותר זוגות מטבעות קריפטוגרפיים מאשר בורסות אחרות, וכן מציעה הרבה דרכים להשיג מטבע ICO. תיבת הטרולים שלהם היא גם דרך נחמדה לתקשר עם סוחרים אחרים או מהמרים, אך קחו בחשבון – זה טרול בוקס. אל תיקח הכל ברצינות, ודעתך שלך היא בדרך כלל הדעה הטובה ביותר.

BTC-e

btc-e

BTC-e הוא אתר ותיק יותר, אם כי הוא מציע את התכונות העיקריות שאתה צריך כדי להיות מסוגל לסחור. הם מציעים תמיכה בסיסית, הפקדות מהירות בדולר וביורו, ויש להם גם סוחר אוטומטי כללי כדי להרוויח קצת רווח איטי. משיכות והפקדות ב- BTC-e הן כמעט מיידיות, ומשיכות דולר ארה”ב מתבצעות תוך 72 שעות. מה עוד תוכלו לבקש? עם ההיסטוריה הארוכה והמוניטין שלה, אתה לא יכול להשתבש עם BTC-e! ההרשמה לאתר היא מיושנת באותה מידה – פשוט הזן את הדוא”ל והסיסמה שלך, מלא captcha ותוכל לסחור!

2FA זמין גם ב- BTC-e, ואנחנו ממליצים להפעיל אותו – ללא 2FA, אתה תהיה חשוף למספר פולשים שעלולים לפצח או אפילו לפרוץ לחשבונך. ליתר ביטחון, כפי שהזכרנו לעיל, נסה למזער את אחסון הכספים בבורסה, ופדה אותם בהקדם האפשרי. ראית מה קרה לביטפינקס, ולמרות שהסיכויים לאירוע דומה יתרחש קלושים, זה עדיין מאוד אפשרי.

Coinbase

בסיס מטבעות

אם אתם מחפשים דרך פשוטה יותר להחליף ביטקוין, אפשר להיכנס לאתר כמו מטבע בסיס שמאפשר לכם לקנות ביטקוין במהירות ובקלות. ממוקמת בסן פרנסיסקו, Coinbase מספק ביטקוין למשתמשי הצפנה מאז 2012. בנוסף, הם מספקים המון מדריכים מועילים אם אתה ממש חדש בביטקוין; בסך הכל, Coinbase הוא רק אתר ידידותי למשתמש שרבים משתמשים בו מדי יום.

לאחרונה, Coinbase אף הוסיף את אתריום, ואתה יכול לקנות ולמכור זאת בנוסף לביטקוין! מדברים על נוחות. Coinbase גם מספק לכם ארנק ביטקוין ראשוני שתוכלו להשתמש בו כדי לקבל ולקנות ביטקוין – זה בדיוק כמו כל ארנק אינטרנט אחר, אבל תמיד נחמד לדעת שאתר נתן לכם כל כך הרבה משאבים. הרכישה מהירה וקלה; כל שעליך לעשות הוא להירשם בדוא”ל שלך, ותוכל להשתמש במגוון אפשרויות התשלום לרכישה, כולל כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, כמו גם חשבונות בנק! מעולם לא היה כל כך קל להשיג את הביטקוין או את’ריום עד לנקודה זו.

ביטפינקס

ביטפינקס

למרות שהאתר הזה קיבל מעט נציג רע לאחרונה, ועדיין לא חזר לעצמו את כל האמון שלו, Bitfinex היא חילוף קל מאוד לשימוש המאפשר לך לסחור בהמון מטבעות קריפטוגרפיים – לא רק ביטקוין. מטעמי נוחות, הם אפילו מציעים אפליקציה כדי שתוכלו לסחור בכל מקום ובכל זמן, כל עוד אינטרנט זמין – משהו אחר שלא נמצא במקומות רבים אחרים. אם עמדת בחדשות מטבעות קריפטוגרפיים, תדע שהם משתמשים בארנקים רב-חתימתיים וב- 2FA – אם כי לעתים הוא פגיע, כפי שניתן לראות עם גניבת Bitfinex שהתרחשה לפני זמן מה, ומשך את הקריפטו שלך במידת האפשר לאחר שתקבל אותם. זו דרך טובה מאוד למנוע גניבות כאלה ולמזער הפסדים. בנוסף, הם אפילו מספקים הלוואות עמית לעמית, שזה מראה יוצא דופן עם חילופי קריפטו – את הכללים לגבי זה ניתן למצוא בדף זה: https://www.bitfinex.com/howitworks, אבל זו מערכת מסודרת שהייתה כבר בשימוש על ידי אלפים, ומהווה חלק ממערכת Bitfinex. נבנה עבור סוחרים, וסוחרים בלבד, Bitfinex כיוונה לספק מערכת אקולוגית נהדרת למסחר, וזה עבד טוב מאוד לרוב..

חותמת ביט

חותמת ביט

בורסה קטנה נוספת אך יעילה מבוססת ביטקוין, Bitstamp מספקת תמחור מדויק מאוד המשמש ברחבי העולם למסחר, ומספקת דרך קלה מאוד לרכישת ביטקוין- הכל מאז 2011. עם פיקדונות ומשיכות זמינות ביורו, דולר ואפילו זהב, Bitstamp מחדשת כל העת בבורסת הביטקוין וסיפקה דרכים רבות לגשת לכספים שלך – הם אף הוסיפו לאחרונה תמיכה במשיכה והפקדות מארנקי Ledger!

למרות שהם לא תומכים בכמה שיטות תשלום כמו בורסות אחרות כמו Bitfinex, הם גם מציעים פיקדונות אשראי וכרטיסי חיוב, אשר נפוצים בכל רחבי עולם הקריפטו, אך הם תוספות טובות. אם אתם מחפשים חילופי דברים בסיסיים אך עם זאת מספקים את העבודה, Bitstamp היא החלפה שלכם!

קראקן

קראקן

לא ידוע כמו כמה מהתחלופות האחרות שהשוונו עבורכם זה עתה, קראקן לוקח את החילוף הפשוט והופך אותו ליצירת מופת מודרנית. עם פקדים וגרפים פשוטים ונוחים לשימוש, Kraken מציע את צמדי המסחר הטובים ביותר והוא זמין כמעט לכולם בעולם המסחר הממונף, מסחר בשוליים ובריכה כהה, הכל בארצות הברית ומחוצה לה! אין אפילו צורך להתחבר או להירשם כדי להציג את התרשימים שלהם. אתה פשוט יכול ללחוץ על כפתור התרשימים, וכולם יהיו שם בשבילך כדי להציג את המחירים בבורסה. צריך תמיכה? זה לא בעיה עם Kraken – פשוט לחץ על כפתור העזרה והריחף מעליו עד שתמצא תמיכה – רוב השאלות שלך ייענו שם, אך אם לא, תוכל ליצור קשר עם Kraken בסרגל העזרה – תגובתם מהירה במיוחד, למרות אין שום סוג של צ’אט חי. למרות שהוא לא מהיר כמו אתרים אחרים, Kraken מספק תמיכה באקוודט לרוב המשתמשים. אם ברצונך לבצע מסחר פשוט ומרגיע, אנו ממליצים על קראקן עבורך.

סקס

cex

בעבר הציעה כריית ענן בנוסף לבורסה בה הוא ידוע בעיקר, CEX מציעה זמן פעילות של אתרים ללא תחרות על ידי אחרים ואת נפח ובסיס המשתמשים הטובים ביותר. מעולם לא אירע גניבה גדולה באתר; זה מוגן על ידי DDoS ומוצפן. CEX מציעה גם מגוון של אמצעי תשלום, כולל קריפטו, חשבונות בנק, ויזה ומסטרקארד. CEX תואם גם לבריטניה, הוא בעל מעמד MSB ב- FinCEN, כמו גם רישיונות חיוניים ויחסים חזקים עם בנקים. הנזילות הגבוהה וקלות השימוש בהן הופכות אותם למתמודדים עליונים לפרס כמו הבורסה הטובה ביותר. אם אתם מחפשים מרכזיה מתקדמת יותר שיש בה את מבוקשכם ועוד, אנו ממליצים בחום על CEX.