תוכנה חדשה משלבת רשתות חסימות מרובות ברשת אחת, מכוונת להשקעה בקריפטו

תומך בטכנולוגיית Blockchain, גאווין ווד (לשעבר מנהל הטכנולוגיה הראשי של ETHEREUM) ומייסד Parity Technologies התחבר עם MELONPORT AG (שוויץ), שבונה תוכנה מרובת שרשראות לניהול נכסים. תוכנה זו תומכת באינטראופרטיביות בין חסימות שונות עם אימות תכונות זהות. היישום הראשוני שלה הוא עבור תיקי מטבעות קריפטו.

תוכנת MELON היא האפליקציה הראשונה של POLKADOT, מערכת רב-שרשרת, השומרת על תאימות זו בקרב Blockchains עם מאפיינים מובחנים. זה כולל הוכחה מוצפנת או מקודדת של רשתות רשות המתאימות למערכת תקשורת ארגונית העומדת במפרט הנדרש.

פולקדות נחשבת לרב-שרשרת מדרגית ומגוונת. פירוש הדבר שהוא תוכנן בצורה כזו שאין לו יכולת לספק פונקציונליות יישומית טבעית כלשהי. נהפוך הוא, ביצוע קודמים של Blockchain התמקד בהחדרת שרשרת אחת של דרגות הכללה משתנות מעל יישומים פוטנציאליים.

פולקדות נחשבת לקבוצת רשתות עצמאיות כמו הסט המכיל ביטקוין, שם מטבע, את’ריום ואת’רום קלאסי. החריגים היחידים הם אבטחה משולבת ועסקאות בין-שרתיות ללא אמון. מדובר בנקודות אשר לכאורה הופכות את פולקדות להרחבה. היישום מבטיח חלק מהותי בתשתית שמשאיר את הקושי לטפל ברמת התוכנה (תוכנה המקשרת בין לקוחות לבסיסי נתונים). יש מטרה לצמצם את סיכון הפיתוח המאפשר ליצור את התוכנה הנדרשת באופן מיידי ומאובטח.

יוצרי MelonPort הם רטו טינקלר ומונה אל איסה. רטו הוא מתמטיקאי שפיתח אלגוריתם (מכוון רווחים) המיועד להימורים. מלון נחזה כמאמץ פתוח והדדי. הוא הוגדר כך שמפתחים יוכלו להשיג את היתרונות וכן להבטיח פיתוח הוכחות בעתיד. השורה התחתונה היא לייצר את התהליך והתוכנה הראשונים של Blockchain לפריסה חסכונית, תפעול, אחזקה וסילוק נכסים..

התרכזות בהשקעה בקריפטו

תוכנת המלון מבטיחה גישה קלה ומוגנת לניהול תיקים כמו גם למטרות השקעה. ניתן להשוות זאת למושג קרנות גידור. הכלל מכניס אלמנטים מסוימים לתיקיות כמו חישוב ביצועים ובקרות סחר. רכיב גמיש מספק מרחב לחוות דעת בנוגע לחילופים, דמי ניהול ומקורות להזנות מחירים.

תוכנה זו אידיאלית למשתמשים פוטנציאליים בתיקי הצפנה בגלל תכונת השקיפות והעלות הסבירה. זהו סוג של פרוטוקול המאפשר למשתמשים להשקיע ולהחליף בתיקים. MELONPORT AG תאפשר מכירה מוקדמת של אסימונים של מלון ותקבל תרומות של Ether. לפי גאווין ווד, פלטפורמה זו מהדור הבא משלבת רשתות פתוחות וארגוניות.

השקעה בכל מטבע דיגיטלי כרוכה ברמה יוצאת דופן של מחקר וניתוח אנליטי רציף. מטבעות קריפטו אלה חדשים בסביבה הדיגיטלית, אשר מסוכנת עבור משקיעים חסרי השכלה. ניתן לגשת לנתוני ביטקוין בקלות ולהפוך אותם לאופציה הניתנת לביצוע ביותר לאחר ביצוע בדיקות הרקע המתאימות.

איך משקיעים במטבע הקריפטו ושומרים מפני סיכונים או הונאות אפשריות? חשוב להבין את המטבע ואיך זה עובד. משקיעים חכמים יבדקו את ההיבטים של שקיפות או מובנות; ביקורות קבועות; הפצת מידע ציבורי המתבצעת בתבונה; שמירת רשומות; וכן, חוקים רלוונטיים למניעת הלבנת הון. אלה יעזרו לך להימנע מהונאות וכאב של אובדן כסף שנצבר קשה. על המשקיעים להקדיש זמן להבנת הצמד מטבעות הקריפטו גם למטרות רווחיות.

ניהול נכסים

לפני שבע שנים איש מעולם לא העלה על דעתו שלביטקוין או מטבע קריפטו אחר יהיה קשר לניהול נכסים. הדברים השתנו מאז מכיוון שהמטבע הדיגיטלי הוא כעת מוצר ראשוני להשקעה.

ישנה אמונה רחבה כי פלטפורמת Blockchain תהפוך בסופו של דבר למרכיב חיוני בפונקציות ניהול הנכסים. דיווחי מחקר צפו כי כ -64% ממנהלי הנכסים הרגילים ישתמשו בחשבונות מבוזרים בחמש השנים הבאות. מייסד MelonPort, אל איסה, אמר כי השותפות עם Parity תהיה משלימה. בלוקצ’יין, הטכנולוגיה למאגר עסקאות התומך בביטקוין, אומצה על ידי חברות השקעות רבות ומנהלי עושר ברחבי העולם. בקיצור, יותר ארגונים הבינו את הפוטנציאל של Blockchain לעצב את ענף השירותים הפיננסיים.

אפילו הפורום הכלכלי העולמי העלה את התחזית כי פעם בעוד עשור, נכסים המקבילים ל -10% מהתוצר המקומי הגולמי הבינלאומי (תוצר) עשויים להישמר במערכת בלוקצ’יין. למרבה הצער, העלויות של העסקת טכנולוגיות חדשות יותר כגון מדיה חברתית, אפליקציות סלולריות, ניתוחים ובלוקצ’יין יהיו יקרות מדי עבור חברות סטארט-אפ ועסקים קטנים..

מחקרים נוספים גילו כי איחוד התנועות הכלכליות, הצרכניות, הסטטיסטיות והטכנולוגיות יהפוך את ניהול הנכסים לשינוי ניכר עד שנת 2021. ציפיות הלקוחות יעברו רפורמה בעוד המודלים העסקיים המסורתיים יופרעו. המציאות החדשה קוראת למשקיעים להניע מהפך דיגיטלי גורף או להתמודד עם השמדה על ידי מתחרים.

טכנולוגיות חזקות יכולות להבדיל בין חוויית הלקוח ולהביא חברות מסוימות לפני מקביליהן בתחרות הטכנולוגיה הדיגיטלית. חלק מהטכנולוגיות הללו הן בינה מלאכותית; מציאות מדומה; ניתוח הסנטימנט; ניתוחי רשת; כלים לשיתוף פעולה באינטרנט; טל-נוכחות; וגם, בלוקצ’יין.

Blockchain מפשט משימות

פלטפורמת הבלוקצ’יין מסוגלת לקצר משימות של מכירה, רכישה, העברת נכסים והקלטת בעלות. משתמשים יכולים לבצע עסק בעצמם או באמצעות ספקי ניהול עושר. העניין הגובר בטכנולוגיה עלה בקרב חברות השירותים הפיננסיים בשנים האחרונות. בשנת 2014 לא הייתה אף חברת ניהול נכסים או מוסד בנקאי שהצהירו בפומבי על משיכתם לבלוקצ’יין. עם זאת, הרעיון הזה השתנה לאחר שנה.

על פי דיווחים שפורסמו, השקפה זו תואמת את המחקר המבוסס על הדברים הבאים:

  • ניתוח כמותי של כ -2,000 משקיעים וכן 500 חברות עושר על פני 10 שווקים עולמיים.
  • מידול כלכלי וחיזוי שכלל 25 כלכלות.
  • השקפות מומחים של למעלה מ -40 מובילי שוק, מומחי השקעות, כלכלנים ומומחי טכנולוגיה.

על פי הדיווחים, 45% מהספקים טענו שלמדו את הבלוקצ’יין, בעוד שיותר מ -60% היו מוכנים להרחיב את תפקידם בחמש שנים. בשלב זה, התרחש Disintermediation שכלל את השימוש של הארגון האוטונומי המבוזר של Ethereum בפלטפורמת Blockchain משלו ליישום ההנפקה הראשונית של Crowdfunding. ההנפקה הגדילה שווי של יותר מ -160 מיליון דולר ברבעון בלבד.

התפרדות מתייחסת למשיכת כסף ממוסדות פיננסיים המשמשים כסוכני קשר כמו בנקים ומוסדות הלוואות. זהו תהליך הוצאת מתווכים מעסקאות עתידיות. הפרדה מתבצעת כדי להשקיע במכשירים שיכולים להביא רווחים גבוהים יותר.

עתיד מטבעות הקריפטו

מטבעות קריפטו נמצאים בסף הפיכתם למקובלים. כתוצאה מכך צפויות ביורוקרטיות מכל רחבי העולם לגבש חקיקה חדשה שיכולה לסלול את הדרך לריכוז ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים. זה יכול להוביל ליציבות המטבע כאשר הערך נקבע בקלות. טבעי שהביקוש יעלה ככל שיותר ויותר ארגונים רואים את הסיכויים במטבעות דיגיטליים. עם זאת, יש תחזיות סותרות לכך שעסקאות מטבעות קריפטו יופחתו באופן דרסטי בגלל חששות רגולטוריים ובטיחותיים..

בקצרה, מטבעות קריפטו מקלים על ההתכנסות של אנשים ברחבי העולם ומסכימים על דרכים ליצירת כסף ללא צורך ברשויות מרכזיות. החיסרון הוא שאנשים רבים כבר הפסידו כסף בגלל מטבעות קריפטו. עם זאת, לביטקוין יחד עם מטבעות דיגיטליים אחרים יש עתיד מזהיר. חוץ מזה, זה הופך במהירות למדיום חדש של עיסוק בסחר. כמובן שהערך לא יכול להיות בר קיימא בכל עת.

מטבע הקריפטו נותר בשנות ההתהוות שלו. מספר בעלי העסקים והתאגידים גדל אך מספר זה אינו משמעותי מספיק כדי להשפיע. הביקוש עשוי אפילו לא להיות הולם למסחר לגיטימי. בקיצור, רכישת מטבעות קריפטו יכולה להיחשב יותר כספקולציות ולא השקעות אמינות אלא אם כן המשתמשים מתכננים לאגור אותם במשך שנים רבות עד שאלה יגיעו לכל מקום. אפשרות אחרת היא להוציא את המטבע מיד.

מה המצב כרגע של מטבעות הצפנה? המחיר בסיכון למוזרויות של ספקולנטים או סוחרים חדשים שנמצאים בשוק זמן מה ופשוט מחכים להזדמנות לצאת. אלה גורמים לשווקים לעלות ולרדת בפתאומיות. יש מומחים שאומרים כי ספקולציות על ביטקוין (למשל) הן יותר משחק “סכום אפס”. זה לא אומר שמשתמש לא יכול להרוויח כסף לטווח הארוך, אך משתמשים יתקעו איפשהו.

המפתח הוא לנקוט משנה זהירות. הימנע מלשים את כל החיסכון שלך במטבעות דיגיטליים. דאג שתשקיע שמרניות. השאר חלק מהכסף שלך בצורה המזומנת הרגילה. זוהי הבטחה שמשקיעים יכולים להרוויח על בסיס עליות וירידות בשוק.

הביטחון הוא היסוד הסופי. היזהר מהונאות והאקרים. אחת הדרכים להשיג זאת היא שימוש בתוכנה מאובטחת לארנקי ביטקוין. חלק מהארנקים הללו הם CoinBase ו- Warp Wallet. CoinBase היא השיטה הפופולרית ביותר לרכישה ומכירה של הביטקוין ואת’רום.

לעולם אל תסמוך על חילופי מטבעות דיגיטליים ללא שמות נחשבים מאוד התומכים בהם. בחר והשתמש בסיסמאות חזקות שלא ניתן לנחש או לפענח בקלות. אחרון חביב השתמש בתהליך האימות הדו-גורמי במידת האפשר. סוג זה של אימות הוא טכניקה של כניסה לאתרים המתבקשים מאשר רק את הסיסמה הפשוטה.

כל החדשות על Crypto Investing ותוכנה ייחודית זו שיצרה מספר רב של Blockchains הן חלק מההתפתחויות המעניינות ביותר השולטות בטכנולוגיה זו בימינו..