חדשות אוצרות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 47

השבוע אנו בוחנים כמה התפתחויות מעניינות מאוד בתחום הקריפטו, ואם אתה רוצה סקירה קצרה על החלקים החשובים ביותר, אתה קורא את המאמר הנכון. החדשות האחרונות מראות בגרות מסוימת שחסרה בתעשיית הקריפטו, כאשר המפורסמים פלויד מייוות’ר וחאלד נקנסו רשמית על ידי ה- SEC, Coinbase השיקו דלפק OTC מוסדי, דרום קוריאה בחנה את ההצבעה על בלוקצ’יין, וביטמיין השיק קרן מדד קריפטו..

רבים מסיפורי החדשות הללו קשורים באמצעות שינוי דעתם של מנהיגי התעשייה. האימוץ, ההבנה והקבלה של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין נמצאים בעלייה. יותר ויותר חברות רואות תועלת כלשהי מכך שאימצו טכנולוגיית בלוקצ’יין בעבר הקצר.

מחיר ביטקוין לשבוע

הביטקוין נמצא בעלייה לשבוע זה, לאחר הירידה המשמעותית במחיר בשבוע שקדם. אף על פי שהוא אכן הראה תנודתיות מסוימת, מחירו של ביטקוין היה יציב להפליא, מה שמרמז על השפעה תומכת חזקה. ב- 29 בנובמבר, Bitmain הכריזה על אינדקס קריפטוגרפי ואנחנו יכולים לראות בבירור את ההשפעה על תרשים המחירים שלמטה.

ניתן להבחין בהשפעה חיובית נוספת בין ה -1 ל -2 בדצמבר, שם התרחשו אירועים רבים. כלומר, שתי קרנות השקעה בכריית ביטקוין גרמניות הושקו, וקלסטון הודיעה על שינוי מוחלט של מערכות ההתיישבות שלהן באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

טבלת מחירים שבועית של ביטקוין – www.coinmarketcap.com

26 בנובמבר

אישה ניו יורקית שעוכבה על תמיכה בדאעש באמצעות ביטקוין

אזרח ניו יורק עוכב בשדה התעופה JFK על ידי המשטרה הפדרלית, שגוררת אחריה במשך חודשים בחשד שתומכת באופן מהותי בארגוני טרור. זוביה שחנז הודה כי שלח יותר מ -150,000 דולר לחשבונות בנק שונים בפקיסטן, סין וטורקיה, כפי שדווח על ידי CNBC.

התוכנית בה השתמשה האישה כללה רכישת ביטקוין מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, החלפתו במזומן, ואז חיווט אותו לשותפיו במדינות הנ”ל..

העובדה החשובה ביותר בכל הסיפור היא שהיא הצליחה להשתמש בכרטיסי אשראי גנובים או שהושגו במרמה בכדי להקל על רכישות הקריפטו. עם עין חזקה על רגולציה ונהלי KYC / AML נכונים שיש לרוב הבורסות לקריפטוגרפים, זה מפתיע שהיא הצליחה להסיר את זה. איננו יודעים באיזו חליפין היא השיגה את הביטקוין ששימש למעשיה, ולא באיזה שירות השתמשה להחלפה למזומן.

חדשות אחרות:
קוורץ משוחח עם ויטליק בוטרין על יבמ, ספרים ועוד
עדכונים זדוניים למאגר קוד קוד פתוח מסכנים את משתמשי CoPay
שיעור החשיש הכולל של הביטקוין יורד
הנהגת אוברסטוק למכור את החברה על מנת להתמקד אך ורק בבלוקצ’יין 
עבריינים בולגרים נעצרו בגין גניבת הצפנה בשווי 3 מיליון דולר

27 בנובמבר

Coinbase משיקה דלפק OTC עבור משקיעים מוסדיים

משקיעים מוסדיים יוכלו ליהנות מתנאים טובים יותר כאשר הם מחליטים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, שכן Coinbase השיקה שולחן OTC חדש המתמקד אך ורק במתן גישה קלה יותר למטבעות קריפטוגרפיים למוסדות..

משתמשי Coinbase Prime, מעמד שניתן למשקיעים מוסדיים, יוכלו ליהנות מהסדרה מאוחרת ומגישה ל- Coinbase Custody, כמו גם מעלויות נמוכות יותר בכל פעם שיחליטו לרכוש קריפטוגרפיה. על ידי שימוש ב- OTC הם מסוגלים להימנע מלהתרסק או לשאוב את המחיר של כל נכס דיגיטלי שהם רוכשים ישירות. עבור המשתתף בשוק הרגיל לעומת זאת, היתרון הוא יחיד. המאמצים של Coinbase (כמו גם המתחרים) שלהם ב- OTC הורידו את התנודתיות הקשורה לעסקאות בהיקפים גדולים.

חדשות אחרות:
רויטרס חושפת מתודולוגיית “משלם למשחק” של משפיעי קריפטו
דרום קוריאה Cryptoexchange Upbit מקבל רישיון ISMS ראשון
האם אתה משתמש בארנק חומרה? בדוק את 10 טיפים האבטחה האלה
“להיתקע בחשיבה מבוססת פיאט זו טעות”, אומר טים דרייפר

28 בנובמבר

דרום קוריאה תבחן את קרב הבלוקצ’יין להצבעה מקוונת 

דרום קוריאה תשתמש במערכת מבוססת בלוקצ’יין בבחירות הקרובות החודש. ועדת הבחירות הארצית במדינה עבדה זה לצד זה עם משרד המדע והתקשוב (שקיבלו אכן בונוס כבד בתקציבי הניסויים בבלוקצ’יין) בכדי לשפר את הביטחון ולסלק את סיכוני ההונאה מפתרון ההצבעה האלקטרונית הקיימת..

הפיתרון הנוכחי משמש יותר מחמישה מיליון אנשים במדינה, מה שהופך פרויקט זה לנכס בעל ערך פוטנציאלי עבור אנשי פוליטיקה לקבל נתונים בזמן אמת אודות התפתחות הבחירות. בחדשות קשורות, קנטון ז’נבה תסיר לחלוטין את האפשרות להצביע בצורה דיגיטלית.

חדשות אחרות:
חברות סטארט-אפ במימון ICO צריכות ללכת לראות את ה- SEC באופן מיידי, אומר היו”ר ג’יי קלייטון
ענקית הסדר התשלומים CLS משיקה שירות רשת מבוסס בלוקצ’יין
CFTC מוציאה ספר לימוד יסודי לחוזים חכמים
מנכ”ל הבורסה הבין-יבשתית, ג’ף ספריכר, בטוח בעתיד הקריפטו
SEC מנפיקה תזכיר מהפגישה עם VanEck, SolidX, Cboe ו- Patomak

29 בנובמבר

הרשויות של מייוות’ר וחאלד נקנסו על קידום לא מוסרי

ה- SEC עשה דוגמה משני הסלבריטאים הללו על ידי חיוב קנסות בגין פעילותם בקידום פרויקטים שונים של קריפטוגרפים ו- ICO שלהם מבלי להודיע ​​לעוקבים כי קיבלו תשלום עבור הפקת המסרים שלהם..

הסכום הכולל שנקנס בגין הקידום שלהם מסתכם בסך של 767,500 דולר ארה”ב, ואת רובו יש לשלם על ידי פלויד מייוות’ר. זה חשוב בגלל האופי העדין של מדיה והודעות. חשיפה מלאה למשקיעים ועוקבים חשובה להפליא מכיוון שעוקבים צריכים לדעת שתוכן הוא תמריץ כלכלית.

חדשות אחרות:
TRON הקימה את TRON Arcade, קרן של 100 מיליון דולר לתמיכה במשחקים
פלטפורמת סחר בנפט מבוססת בלוקצ’יין עולה לאוויר, רויטרס טוענת שהיא יכולה לחולל מהפכה בשוק
הטלפון החכם “פיני” של סירין מעבדות שיופץ בתאריכים 15-25 בדצמבר
Huawei משיקה רשמית את “שירות הבלוקצ’יין” שלה לשימוש עולמי

30 בנובמבר

Bitmain משיקה קרן אינדקס קריפטוגרפית

בעקבות שיגעון הנעשה בארה”ב בנוגע לתעודות סל, אנו מפנים כעת את תשומת ליבנו למזרח. Bitmain הקימה קרן אינדקס קריפטוגרפית המכילה 17 נכסים דיגיטליים שונים. המדד ינוהל לחלוטין על ידי Bitmain עם חישוב מחירים בזמן אמת, והתייחסות למחיר פעם ביום. זה נקרא “BLC10” ועוקב אחר המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים באמצעות נתונים מצטברים ממרכזיות שונות. בנוסף, הופעלו פונקציות API שונות, כך שניתן להתייחס לאינדקס.

חדשות אחרות:
מיקרוסופט יפן משתפת פעולה עם LayerX לתמיכה באימוץ בלוקצ’יין 
מייק נובוגרץ מהמר על 2019
סקירת גישה מוקדמת לסמארטפון פיני

1 בדצמבר

ה- Xunlei של סין מייחס 19.2 מיליון דולר לאימוץ בלוקצ’יין

Xunlei, ספקית שירותי תשלום מקוונת, דיווחה על עלייה של 19.2 מיליון דולר בגלל שהרחיבה את ההצעה הציבורית שלה גם לשירותי בלוקצ’יין. החברה עצמה יצרה אסימונים שונים עד שממשלת סין פגעה ב מטבעות קריפטוגרפיים, ובאותה נקודה היא החלה לפנות ליצירת פלטפורמות..

הפתרונות החדשים, שהראשונים שבהם יושמו בתחילת 2018, הראו תוצאות נטו חיוביות החל מהרבעון השני. היתרונות של ההחלטה ניכרים גם בשלישית בהשוואה לביצועי החברה בשנה שעברה.

חדשות אחרות:
TRON רואה שימוש גבוה יותר ב- dApp בהשוואה לאת’ריום
ממשלת רוסיה נאבקת בקיום חקיקת קריפטו נאותה
אמזון מפספסת את המטרה עם הצעת שירות הבלוקצ’יין שלה
חברת ההשקעות הגרמנית Xolaris משיקה קרנות השקעה בכריית ביטקוין

2 בדצמבר

פטנט מערכת כריית הביטקוין משנת 2016 של אינטל אושר

המזל של אינטל עשוי להיגרם במקרה זה, אם תקשיב לדברים שמפרסמים אחרים אומרים על הסיפור הזה. אינטל קיבלה אישור הגשת פטנטים על מערכת כביכול טובה ומהירה יותר ממכונות ה- ASIC הנוכחיות. אם יתברר שזה נכון, אינטל עשויה להיוולד מחדש כמובילה בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, ולאטה לאט את הדומיננטיות של ביטמיין בשוק כריית המטבעות..

חדשות אחרות:
Bitcoin SV יעבד בלוקים של 1TB בשנת 2020, אומר קרייג רייט
רשת העסקאות הלונדונית Calastone לאמץ לחלוטין את טכנולוגיית הבלוקצ’יין
באג ב- NEO עשוי לאפשר גישה מרחוק לכספים

3 בדצמבר

G20 מסכם ללא מידע קריפטו חדש, הרגולציה היא עדיין הנושא העיקרי

רבים ציפו כי מידע חדש ישוחרר ב- G20 בכל הנוגע לחוקי המטבעות הקריפטוגרפיים, אך הנושא העיקרי נשאר זהה. יש להתקין תקנות כדי למנוע הקלה במעשים זדוניים. המסקנה העיקרית היא שרוב המשתתפים הסכימו להגיע לגישה גלובלית אחידה לוויסות מטבעות קריפטוגרפיים בהתאם לסטנדרטים שקבע כוח המשימה הפיננסי..

חדשות אחרות:
ברית בריאות בארה”ב לבדיקת בלוקצ’יין לניהול נתונים
מאיצים עסקיים באוהיו שיספקו 106 מיליון דולר לסטארט-אפים של בלוקצ’יין
מיליונר הקריפטו מציע טיפים כיצד להימנע מ- ICO מרמה
אצרנו את הרשימה הזו, כולל מה שאנחנו מאמינים כחדשות החשובות ביותר לקוראים שלנו, ואתה ממלא תפקיד חשוב מאוד בהקפדה על שמירה על רשימה זו מועילה ורלוונטית. אנו מנסים כמיטב יכולתנו לכלול רק את הסיפורים החשובים ביותר, אך מטבע הדברים יש ימים שהם חסרי התפתחויות משמעותיות.
על ידי תגובה למאמר זה או לרשימה שבועית אחרת, תוכלו לספק לנו קצת תובנות לגבי מה שחשוב באמת עבורכם, מה שישפר בתורו את הרלוונטיות של מאמרים אלה..