חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 42

ברוך שובך למאמר החדשות האוצר השבועי שלנו, שם אנו חוקרים ומסתכלים על האירועים שהתרחשו בשבעת הימים האחרונים. אם החמצת את שבוע 41, תוכל להתעדכן באירועים כאן. שוב אנו רוצים לחלוק איתכם את האירועים הטובים ביותר שקרו בשבוע האחרון. מאמר זה מיועד בעיקר לאנשים שיש להם אינטרס מיוחד בקריפטוגרפיה ובבלוקצ’יין, אך אין להם הרבה זמן לעקוב כל הזמן אחר השווקים. אבל אם אינך תואם את התיאור הזה, אל תדאג, זה גם סקירה לכל האחרים, כמו סוחרים שבועיים שמקבלים החלטות בשווקים המושפעים מהסיפורים האלה..

16 באוקטובר

חברת ניהול נכסים Fidelity של 2.7 טריליון דולר נכנסת לקריפטוספייס

חברת השירותים הפיננסיים הגדולה בבוסטון פידליטי משיקה חברת בת משלה שתעסוק אך ורק בנכסים דיגיטליים, עם משמורת, ייעוץ והחלפת מטבעות קריפטוגרפיים עבור לקוחותיהם בארה”ב. רבים משבחים מהלך זה, כולל מגזין פורבס כמדד ריבית חזק מאוד, מכיוון ש- Fidelity היא חברה בסך 18.2 מיליארד דולר שמנהלת נכסי לקוחות של 2.7 טריליון דולר.. 

ICO אזרחי נכשל, פרויקט העיתונאות מחזיר לגיוס כסף לקונים

TechCrunch דיווחה על פרויקט בלוקצ’יין עיתונאי שלא הצליח להגיע לכובע הרך שלהם, אך מחזיר את הכסף לכל הקונים. הכישלון שלהם לא היווה זעזוע עבור הצוות הפנימי, מכיוון שהדברים לא התנהלו ממש טוב. יחד עם זאת, הם התאכזבו מכישלון, הרגשה שכולם קרובים לרבים מאיתנו. בלי קשר, אזרחי משוכנע לגרום למודל האסימונים לעבוד עבורם ועל המשתמשים הפוטנציאליים שלהם. הם הולכים לנסות שוב, כאשר ConsenSYS כבר מתחייבת 3.5 מיליון דולר למכירה סמלית הבאה.

חברת ההפעלה אזרחית Blockchain מדיה מפיקה החזרים מלאים לכל רוכשי המטבע הקריפטוגרפי שלה

17 באוקטובר

בינאנס מתמודד עם הלבנת הון גלובלית

על פי א הודעה לעיתונות ב- MondoVisione, בינאנס יתמודד עם הלבנת הון גלובלית יחד עם Chainalysis, חברת מעקב של בלוקצ’יין. כולנו יודעים על פריחה אפית של Binance לשווקי הקריפטו ונראה שזה לא הולך לעצור שם. סמנכ”ל הכספים ב- Binance Wei Zhou אומר כי “על ידי עבודה עם Chainalysis, הם יכולים להמשיך בבניית תוכנית תאימות יסודית המאפשרת את שלב הצמיחה הבא.” יחד עם Chainalysis הם יוכלו לבנות מבנה AML ו- KYC ברמה עולמית, שיזכה אותם באמון ובכבוד הרגולטורים והמנדטים החוקיים..

טרון רוצה להיות תומך צדקה

כפי שנחשף לאחרונה ידיעה לתקשורת, טרון מתחייב להשקיע 3 מיליון דולר בקרן הצדקה Blockchain לצורך תמיכה במאמצי הבלוקצ’יין לצדקה. בהתבסס על שיתוף הפעולה בין BCF ל- UNDP, טרון רוצה לפעול ומקווה לפתח פתרונות למטרות צדקה ופיתוח בר קיימא..

18 באוקטובר

גולדמן ונובוגרץ משקיעים בביטגו

בעקבות דיווחים על בלומברג ו CCN, גילינו שגולדמן זאקס ומיליארדר הביטקוין מייק נובוגרץ השקיעו בביטגו אחזקות, אפוטרופוס מטבעות קריפטוגרפיים. ההנחה היא כי גולדמן נוקטת בפעולה זו בכדי למצוא דרך ללקוחות הבנק להיות דרך בטוחה ומאובטחת להחזיק נכסים דיגיטליים, מכיוון שהם היו סקרנים מאוד והתעקשו בנחישותם להחזיק פיסת גן עדן דיגיטלי. יחד הם השקיעו למעלה מ -15 מיליון דולר, שהושקעו על ידי 57.5 מיליון דולר נוספים ממשקיעים אחרים, בגיוס סדרה B של BitGo..

Ticketmaster קונה חברת אירועים בשידור חי של בלוקצ’יין “משודרגת”

ענקית הכרטיסים העולמית Ticketmaster רכשה את Upgraded, חברת אירועים חיים הממוקדת בבלוקצ’יין CoinTelegraph וכרטיסי ה- Ticketmaster שלהם ידיעה לתקשורת.

רכישה זו משפרת את יכולתו של Ticketmaster לספק חוויה בטוחה ומותאמת אישית, ובו זמנית מייצרת רמות הולכות וגדלות של נתונים מעשיים לבעלי האירועים בכל הקשור להפצת כרטיסים וניהול זהות משתתפי האירוע. טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Upgraded משתמשת בברקודים מוצפנים כדי למנוע הונאות בכרטיסים, וניתן ליישם זאת ללא כל שינויים נוספים בחומרה מהמקום או מארגני האירועים.

19 באוקטובר

FATF קבעה תקנות קריפטוגרפיות ברחבי העולם לראשונה בתחומי השיפוט

על פי הדיווחים שנעשו על ידי רויטרס, כוח המשימה הפיננסי לפעולה פיננסי (FATF) שבפריס יפרסם את הסט הראשון של כללי המטבעות הקריפטוגרפיים עד יוני 2019. הם ידרשו תחומי שיפוט ברחבי העולם כדי להקל על הרישוי וההסדרה של חילופי מטבעות וחברות המספקות ארנקים מוצפנים. המטרה היא למנוע שימוש בנכסים דיגיטליים להלבנת כספים, למימון טרור או לסייע לצורות פשע אחרות.

ענף המחקר הכלכלי של Glassdoor מוצא ביקוש הולך וגובר לכישרונות בלוקצ’יין

ביטקוין יצר טונות של עניין ציבורי, במיוחד במהלך הפריחה בשנה שעברה, וחברות נטשו את כל הדאגות בנוגע לנושאים רגולטוריים ותנודתיות מחירים. Glassdoor זיהתה כי משרות מבוססות בלוקצ’יין גייסו מעל ל -300% בשנה אחת בלבד לאחר הפריחה, ובזמן הפרסום היו 1,775 משרות בלוקצ’יין בפלטפורמה. למידע נוסף, עיין ב דיווח מלא על Glassdoor.

20 באוקטובר

צפון קוריאה אחראית לגניבת מטבע קריפטוגרפי בשווי 571 מיליון דולר

לטענת מו”ל בשם FirstPost, קבוצת ההאקרים בצפון קוריאה לזרוס אמורה לגנוב מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של יותר מחצי מיליארד דולר. הם מתייחסים המאמר של האינטרנט הבא בנושא. במהלך 5 התקפות הם גנבו את הסכום הנ”ל. נראה שלצפון קוריאה יש יותר מאשר רק טינה לקפיטליזם, והיא עשויה למעשה לייצג את הצורה הנמוכה ביותר של הקפיטליזם האמור.

קשה לדמיין שקבוצת האקרים נוכלים הצליחה להקל על ההתקפות הללו ללא תמיכת ממשלת צפון קוריאה, ולכן קל להניח כי קים ג’ונג-און תומך בהתקפות אלה..

TechRepublic משחררת רשימה של 15 המשרות המובילות ביותר בבלוקצ’יין

הבלוקצ’יין פורח, וכך גם שוק העבודה בענף. לאחר שחרור המידע של Glassdoor וניתוח השוק שהקל על רשימות כאלה. זה שימושי אם תהית כיצד להשיג עבודה מבוססת בלוקצ’יין, ועליך לספק קצת תובנות לגבי העמדות המבוקשות ביותר. הרשימה המלאה עם כל 15 המשרות נמצאת באתר אתר TRs כאן.

21 באוקטובר

FUDT – פחד, אי וודאות, ספק, קשירה

הרחוב לאחרונה פרסם מאמר המנתח את הסיבוכים של קשירה (USDT). הם מסבירים את הסביבה הלא שקופה בה המטבע פועל, וכיצד הוא עבר למעשה מתחת לקו הדולר, מה שמרמז שהוא אינו קשור לנכס מוחשי אמיתי בבנק. הם גם מדברים על העובדה שמטבעות רבים אחרים נמצאים בהשפעת Tether, וישנן תנועות מחירים שתואמו BTC, ETH ו- XRP..

סין חיה סיוט מידע אורווליאני

בעקבות הדיווחים מאת דרום סין מורנינג פוסט, ממשלת סין מתלוננת על האופי הבלתי מצונזר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, שם אנשים מסוימים יכולים להקליט לנצח את הדיווח על תקיפה מינית בבלוקצ’יין את’ריום.

כעת, הם רוצים לדרוש מהמשתמשים לספק זיהוי מלא לפני שהם משתמשים כלל בחסימות לחברות הארנק. הם גם דורשים מחברות לאחסן את כל הנתונים כדי שניתן יהיה לנתח אותם על ידי הרשויות. נראה שג’ורג ‘אורוול צדק בחיזוי סוג העולם שנחיה בו, וכעת הוא נבדק על ידי הציבור בסין..

22 באוקטובר

בינאנס מקבל השקעה מטמאסק

כפי שדווח רויטרס, Temasek הסינגפורית (חברה ששווה 77 מיליארד דולר בהכנסות שנתיות) השקיעה בבינאנס באמצעות בתם ורטקס ונצ’רס. הסכום לא פורסם, אך הוא מבוסס על מאמצי הבורסה להתחיל בפעילות במדינת העיר.

ההשקעה אמורה לסייע לבינאנס לבנות ולהשיק בורסה בסינגפור שתאפשר את החלפה בין פיאט לקריפטו, עד סוף השנה. בנוסף, ההשקעה מגיעה ממספר משרדי ורטקס ונצ’רס ברחבי אסיה, מה שמצביע על הגדלה נוספת של הפעילות עבור Binance ברחבי אסיה.

VISA יקל על תשלומי B2B באמצעות תשתית Hyperledger

באמצעות קוד קוד הבלוקצ’יין של קוד פתוח מבית Hyperledger Fabric, VISA מתכוננת להשיק שירות בלוקצ’יין משלה ברבעון הראשון של 2019. השירות שלהם יספק חיבור תשלום לעסקים ברחבי העולם. הם שותפו עם יבמ כדי לפתח את החלקים הייחודיים הדרושים לפלטפורמה שלהם על גבי מסגרת Hyperledger Fabric, כפי שפורסם CCN.

נתראה שבוע הבא

זה מסכם את רשימת הסיפורים שלנו השבוע. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.