חדשנות חדשה של Bitpay: אפליקציה לתשלום, אחסון ורכישה

BitPay, ספק תשלומים עבור מטבע דיגיטלי בביטקוין, השיק אפליקציה חדשנית נוספת עם תכונות לביצוע תשלומים, קנייה ואחסון. זו תוספת נוספת לאוסף הכלים של BitPay לתשלום סוחר.

נכון לעכשיו, BitPay.com הוא מעבד תשלומים המסייע לסוחרים להקים שערים משלהם לעסקאות מטבע דיגיטלי. בעזרת פלטפורמה זו, בעלי עסקים יכולים כעת לקבל ביטקוינים כצורה חוקית של התשלום. BitPay מספקת הטבות כגון תשלומים בנקאיים יומיומיים, מחירים בריבית אחידה, שערי מט”ח מובטחים ואפשרות להעביר מכירות ביטקוין לתוכנת QuickBooks.

אבטחה למשתמשים

היישום הייחודי מבטיח אבטחה ונגישות במיוחד למשתמשים עם ידע מוגבל במטבעות דיגיטליים. זה מאפשר המרה של הביטקוין לדולרים באמצעות כרטיס החיוב מראש של BitPay (Visa). זהו כרטיס החיוב היחיד עבור משתמשי הביטקוין בארצות הברית. תכונה נוחה כזו מאפשרת למשתמשים להתאים את הכספים המסורתיים והדיגיטליים שלהם מבלי להתעלם מ- BitPay.

אשרת תשלום קצתויזה Bitpay

ישנם נותני שירות דומים. עם זאת, פלטפורמות התשלום הללו מחייבות את המשתמשים במטבע דיגיטלי זה לשמור על הביטקוין שלהם בחשבונות המנוהלים על ידי צדדים שלישיים. המדיניות הופכת אותם לפגיעים בפני האקרים בסייבר והפרות אבטחה. באמצעות יישום BitPay, למשתמשים יש שליטה מוחלטת בכספים שלהם. זה מושג באמצעות מפתחות פרטיים, מערכת אימות ותמיכה טכנית. סוחרים חדשים יכולים לעקוב אחר ההדרכה הקלה לניווט חלק לאחר הורדת האפליקציה. אתה יכול להשתמש באפליקציה במחשבים שולחניים וכן במכשירים ניידים.

חשבונית מודאלית

רק בספטמבר האחרון, BitPay השיקה את החשבונית המודאלית. התכונה מאפשרת אוטומציה או מיחשוב של החזרים המיועדים לחריגי תשלום של ביטקוין. החשבונית פותרת מצוקה נפוצה המטרידה משתמשים בפעם הראשונה. ישנם מקרים בהם כמות שגויה של ביטקוין מועברת למוכר BitPay. עם סוג זה של חשבוניות, התשלומים מטופלים בשיטה מסודרת יותר. משתמשים יכולים לבקש החזרים בגין תשלומים או תשלומי יתר לא מספקים.

מה זה אומר? קונים שלא משלמים את מלוא הסכום יכולים לנסות שוב את ההזמנות. מצד שני, הלקוחות מקבלים החזרים מהירים אם הם משלמים יותר מהמחיר המפורסם. זוהי מערכת תיקון תשלומים מהירה המועילה לסוחרים ולקונים כאחד. הנהלת BitPay צופה שהאפליקציה שלהם תהיה הארנק המועדף על רוב משתמשי הביטקוין לשמירה והוצאה של המטבע הדיגיטלי ללא סיכוני אבטחה.

אישורים מרשימים

BitPay הצליחה לספק שירותי תשלומי ביטקוין ביעילות עבור חברות גדולות כמו תאגיד מיקרוסופט, Steam (פלטפורמת הבידור) ו- Newegg.com, קמעונאית מבוססת אינטרנט לתוכנות מחשב וחומרה. היא אחראית גם על פיתוח CoPay, תוכנית רבת חתימות וקוד פתוח הפועלת במכשירים ניידים ושולחניים. משתמשים יכולים להפריד ולאחסן כמה ארנקים של ביטקוין באמצעות פלטפורמה זו.

אם נחזור אחורה, BitPay הקפידה על שיפור האבטחה של חשבונות הלקוחות באמצעות ממשק ה- REST שלה. הממשק או התוכנית עוזרים למפתחי אפליקציות לשמור על אבטחה מירבית בתהליך השילוב של BitPay עם מערכות הנהלת חשבונות. BitPay משמש ליצירת חשבוניות, פעולות חיוב ועיבוד החזרים. המשתמשים מסוגלים לאחוז בנתונים בזמן אמת ולקבל גישה לערכי ספרים של סוחרים. פרוטוקול BITAUTH ID הוא הליך זיהוי ייחודי המספק למשתמשים ולזהי לקוח ציבוריים. ניתן להשוות את התהליך האמור לזה של הביטקוין. הוא נתמך על ידי ספריות לקוחות של BitPay.

בשורה התחתונה BitPay מציג יכולות טכניות יציבות הן עבור סוחרים והן עבור לקוחות. אלה מורכבים עם נוהלי עיבוד התשלומים הנוכחיים. זה אכן דחיפה גדולה לטכנולוגיית עיבוד התשלומים.

תשלומי סוחר

  • סוחרים רבים משתמשים במטבעות ביטקוין עבור הדברים הבאים:

    תשלום עבור תוכן דיגיטלי מקורי. אין הגבלות המוטלות על ספקים שמוכרים מוצרים אלה ורוצים להמיר נכסי ביטקוין במזומן.

  • תשלום עבור שירותי נסיעות ותיירות. סוחרים יכולים לעשות עסקים עם לקוחות ממדינות שונות. הם יכולים גם לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות BitPay.
  • קבל תרומות לקמפיין פוליטי ותרומות צדקה. למטרות פוליטיות, BitPay מספקת שירותי גבייה העומדים בחקיקה למימון קמפיינים. לתומכים מותר לתרום תרומות קטנות.

BitPay משלמת לסוחרים פעם ביום עבור כל עסקאות הביטקוין. זה יעיל בסליקת יתרות ביטקוין של ספקים. זוהי גם דרך לפשט תהליכי הנהלת חשבונות. יחד עם זאת, גישה כזו מרתיעה מפני ניסיונות של האקרים לגזול את פרטי התשלום. סוחרים יכולים לבחור בהעברת יתרות ביטקוין לחשבונות הבנק שלהם בהתאמה אחת לימי עסקים או בכתובות הביטקוין שלהם פעם אחת לכל יום קלנדרי..

מטבע דיגיטלי של ביטקוין זמין כעת במדינות רבות. סוחרים יכולים לווסת את מחיריהם על בסיס 150 מטבעות. זה משפר את ההזדמנויות שלהם לבצע עסקאות עם שווקים בינלאומיים.

היתרונות של BitPay

שירות התשלומים הוא המעבד החסכוני ביותר בענף. הוא מציע אפשרויות מרובות לסוחרים. אלה אינם כוללים חיובים נסתרים ודמי עסקה. לחשבונות המתחילים יש עמלת עסקה מינימלית באחד, אך ללא חיובים חודשיים. חשבונות עסקיים, ארגוניים ומקצועיים מותאמים אישית על פי עיבוד ארגוני ומספר גדל והולך של התנחלויות. החשבון המקצועי אינו מטיל דמי עסקה בזמן שחשבון הארגון מאפשר גישה לרשתות פרטיות וירטואליות או VPN.

ל- BitPay.com יכולת לייצר רווחים משווקים עולים. יש הוראות תשלום באנגלית ובעשר שפות אחרות. חוסר היציבות במחירים מתבטל. בעוד ששוק הביטקוין לא ניתן לחיזוי, BitPay מבטיחה את שער ה- FOREX במהלך הקופה דרך חישוב שער הטוב ביותר של Bitcoin Best Bid או BBB. החישוב שוקל הצעות מחיר בזמן אמת מחילופי ביטקוין שונים.

באמצעות BitPay, סוחרים יכולים לצפות לשילוב ללא בעיות. יש להם הזכות להתקין שערי תשלום ללא דיחוי. BitPay.com מעמיד לרשותך 20 תוספות לעגלות קניות מה שהופך את השילוב ללא פשוט. לא משנה באיזו עגלה משתמש הסוחר.

BitPay ו- We Funder

BitPay דווח כי הסכים לתנאים עם We Funder, פלטפורמת מימון המונים. במסגרת ההסכם, We Funder (הפלטפורמה הגדולה ביותר להון מימון המונים ברחבי העולם) תתחיל לקבל ישירות את מטבעות הביטקוין. הפלטפורמה עלתה לאוויר רק במאי 2016 אך החלה חזק והמשיכה להתקדם משמעותית. היא גייסה יותר מ -26 מיליון דולר לכ -135 עסקים מתחילים. We Funder סייענו גם לארגונים הממומנים בארצות הברית לקבל תשלומי ביטקוין בינלאומיים. חברות הסטארט-אפ יכולות לצפות לסכומים שנעים בין 20,000 דולר ל -5 מיליון דולר.

ההנהלה גם גילתה במהלך אמנת הטכנולוגיה Money 20/20 כי BitPay שילבה את ארנק ה- CoPay שלה עם הרחבת Software Guard מהדור השביעי של חברת אינטל כדי לשפר את פרופיל האבטחה שלה. פלטפורמת האבטחה של אינטל בונה מרחב מאובטח שבו קודים ומפתחות של ביטקוין יכולים לתפקד כראוי ללא סכנת פשרה.

הנהלת BitPay מאמינה כי שבב העיבוד של אינטל מופרד מכל המחשב האישי. זהו סביבת ביצוע מוגנת. פירוש הדבר שתוכנה או חומרה שנפגעו לא יחשפו את הכספים או המפתחות הפרטיים של המשתמשים לעברייני סייבר. שילוב זה משול לאזור מוגן שבו בטוחים ביצועים של מחשבים לא בטוחים.

הארנק הסלולרי המעודכן של הביטקוין בגוגל פליי תואם לתכונות האחרונות של bitPay.com. אלה כוללים את כרטיס הוויזה לחיוב BitPay לביטקוין. בארנק האמור יש גיבויים דטרמיניסטיים היררכיים כביכול; יכולת יצירת כתובות; אפליקציית ניהול; חדשנות בארנק מרובה; יכולת לרכוש כרטיסי מתנה של אמזון; עדת יחידות; וכן, חלופות תמיכה בתמחור.

BitPay יצרה גם שיתוף פעולה חדש עם Ypsilon.Net, ספקית טכנולוגיית מידע עולמית שבסיסה באירופה (פרנקפורט, גרמניה). תאגיד IT זה פונה בעיקר לתחום הנסיעות. היא שומרת על פלטפורמה מלאה עם מנועי הזמנות וכן תצורת עיבוד תשלומים עבור אתרים רבים ברחבי העולם. היא מסוגלת לטפל במיליוני עסקאות חודשיות.

שותפות זו נתפסת כמעודדת אלפי סוכנויות נסיעות מבוססות פלטפורמות הזמנות יחד עם לקוחותיהם להשתמש בביטקוין כמצב תשלום. Ypsilon.Net שילבה את מערכת התשלומים הביטקוין של BitPay בממשק יישום היישומים שלה (API). זה ברכה עבור לקוחות אירופה וחלקים אחרים בעולם להתחיל תשלומי ביטקוין באתרי האינטרנט שלהם.

ספק אירופי זה הוא אחד הספקים המובילים של טכנולוגיית נסיעות מקוונת ליישומים עסקיים לעסקים (B2B) ועסקים לצרכן (B2C). Ypsilon.Net משמש יותר מ -80,000 פורטלי אינטרנט בכל רחבי העולם ולמעלה מ -5,000 לקוחות. שירותי החברה מורכבים מבניית מנועי הזמנות מקוונים הניתנים להתאמה אישית, תוכן מוביל במחיר סביר, אוטומציה של כרטיסים, נתונים במטמון וכלים / מערכות למשרדים. חברה גרמנית זו מפעילה כ -80 אחוז מאתרי הנסיעות בגרמניה.

תיירים ומטיילים בינלאומיים יחד עם תחום הנסיעות הרחב בוודאי יקבלו הרבה יתרונות מהשילוב של תשלומי ביטקוין. ראשית, מטבעות הקריפטו הם בעלויות העסקה הנמוכות ביותר בהשוואה לתשלומים המקובלים במזומן, בכרטיסי אשראי או בכרטיסי חיוב. חוץ מזה, מטיילים ברחבי העולם אינם צריכים לדאוג לחיובים בגין המרות מטבע חוץ אם הם בוחרים במטבע הדיגיטלי כאמצעי תשלום. עסקאות בעלות ערך גבוה הכוללות אירוח במלון והזמנות נסיעות כרוכות בעמלות עיבוד כרטיסי אשראי גבוהות. אלה מבוטלים על ידי הביטקוין.

BitPay תרמה רבות למגמות הפנומנליות הללו ובעלי עסקים כמו גם צרכנים קולטים את היתרונות.