אבטח אנונימי את עסקאות הביטקוין שלך באמצעות MyCryptoMixer, מיקסר הביטקוין היעיל ביותר לשנת 2020

כאשר פרסם סאטושי נקמוטו את עיתון הביטקוין פורץ הדרך בשנת 2008, הוא זכה להתרגשות רבה בקרב קהילת הסיפרפאנק. צעד שתוכנת מראש מבטיח כי ההיצע המוגבל של 21 מיליון BTC בוודאי יקטין את היצעו לשוק באמצעות חישוב תמריץ רביעי מתוכנן, הנקרא Halvening. קדימה לשנת 2020, הכסף הדיגיטלי המבוזר שאינו מורשה מטבעו, למעשה אטם את מצבו כאופציה לכספי הפיאט המועדים לאינפלציה, כמו גם למערכת הבנקאית הריכוזית. האימוץ המתרחב של ביטקוין (BTC) מיוחס באותה מידה לאמון הציבור הדועך של המצב הכלכלי העולמי, כאשר הוא נתקל באתגר שאין כמוהו במגיפה הבינלאומית של נגיף העטרה, במלחמת המקצוע בארה”ב ובסין ובקרב קצב הנפט. למעשה, מומחים רבים חושבים שהמצב הכלכלי העולמי יתקל במיתון הנורא ביותר מאז השפל הקליני הגדול שקרה בשנות השלושים..

חוסר הוודאות הפיננסי השפיע למעשה על אנשים רבים יותר לחפש נכסים אלטרנטיביים שעליהם ניתן לגדר בתקופות של סערת שוק, העלולים להתרחש לאור הבעיות הקיימות בשוק הבינלאומי. ככל שמצב זה יחמיר, בסופו של דבר הביטקוין יהווה נכס בית בטוח ואופציית שיח עבור האנשים, כפי שברור מההתעניינות המחודשת בקריפטו השנה, בשילוב עם אירוע החצי. עם זאת, לפני שאתה לוקח בחשבון רכישת ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, טוב ללמוד על המטבע הקריפטוגרפי עצמו.

היעדר פרטיות אישית בביטקוין

בעוד שהסגנון הראשוני של הביטקוין מציע יומן ברור ובלתי משתנה, הוא חסר הליך פרטיות מתאים ללקוח. כעת זהו סוד גלוי בקרב קהילת הקריפטו כי ביטקוין, בדומה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא בעל אופי בדוי. כל אדם עם נגישות לכלי ניתוח בלוקצ’יין כמו מטייל הבלוקצ’יין הזמין באופן חופשי, בהחלט יהיה ביכולתו לעקוב אחר משימת העסקה של כל סוג של כתובת ביטקוין. אנשים מיומנים כמו גם חברות ניתוח בלוקצ’יין מסוגלים לממש את החזקה בכתובת הביטקוין באמצעות דפוס העסקה והיבטים אחרים שנחשפו בבלוקצ’יין. בנוסף במדינות ידידותיות לקריפטו, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ופתרונות תשלום מחויבים כעת לעמוד בנוהל השולט של אימות המידע האישי של הלקוחות באמצעות הנוהל Know-Your-Customer (KYC). לכן זה מוחק לחלוטין כל סוג של אנונימיות או פרטיות העוסקים בביטקוין או בכל קריפטו אחר בהתחשב בכך שצד שלישי יכול למפות את עסקאות הלקוח וגם מידע אישי..

בהתבסס על תיעוד של הצהרת זכויות האזרח של האו”ם, ההסכם הבינלאומי בדבר זכויות משפטיות פוליטיות (ICCPR), פרטיות אישית היא הכרחית בזכויות האזרחים, דבר המכריע באופן משמעותי בעולם הקשור לדיגיטל בו אנו נמצאים. היום. לכן, בעיות כאלה הניעו את ביטקוין ואת שאר אזור המטבע הקריפטוגרפי לחפש אפשרות פרטיות אמינה, מה שהביא בשלב מסוים לכלי פרטיות אמין לפרטיות אישית המובן כיום כ מיקסר ביטקוין.

הביקוש לעליית שירותי כוסות ביטקוין

השנה, ממשלות כמו גם אינספור ארגונים ייצרו למעשה יישומי מעקב שיחות ומכשירים שונים אחרים בכדי להילחם במגפה הרציפה בהוצאת זכות הלקוחות לפרטיות. הפעולה חוששת לא רק מאזור המטבע הקריפטוגרפי, אלא גם מאנשים ברחובות, שממשלות פדרליות עשויות להשתמש בהזדמנות זו כדי לחזק את ביטחונם ביחס לאנשים, המורכבים מלקוחות העוסקים בביטקוין וגם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כתוצאה מכך, משתמשי ביטקוין נוספים בחרו להשתמש בשירותי פרטיות כמו מערבלים של ביטקוין כדי להוסיף שכבה נוספת של פרטיות אישית כמו גם פרטיות ברכישות היומיומיות שלהם בביטקוין..

בזירת מיזוג הביטקוין, MyCryptoMixer (MCM) יצאה מהתחרות שלה בשנת 2020 בהתבסס לא רק על המחיר המוזל וגם על היושרה שבהם MCM צריכה להשתמש, אולם בנוסף קריטריון הטיפול הלקוח ללא רבב שקבעו בכל תעשיית המיקסרים..

סיבה נוספת לכך ש- MCM ראתה בפועל עלייה בהיקף המיזוג נובעת מחוקים מחמירים יותר של ממשלות המחפשות לציית להמלצות כוח המשימה הפיננסית (FATF) ולהנחיות משופרות נגד הלבנת הון (AML) בנושא חילופי מרכזים מבוקרים כמו Binance ו- BitMEX. עם זאת, ראוי לציין שפתרון מיזוג הביטקוין הוא חוקי באמת. בדומה לכל שירותים אחרים, כולל חשבון צ’קים בחו”ל, זה פשוט לא חוקי אם הלקוח מחליט לערבב ביטקוין שהושג מפעילות בלתי חוקית. נוחות נוספת ניתנת על ידי Chainalysis החזקה של ניתוח הבלוקצ’יין, שם צוין בדו”ח שנערך לאחרונה כי 10% מהכספים הנשלחים למיקסרים מקורם במשימות פליליות, בעוד שהעיקר היה מעורב בגורמי פרטיות בודדים.

בתור התחלה, מערבל הביטקוין מסייע לשמור על האנונימיות וגם על פרטיותם של עסקאות ביטקוין על ידי ערבוב מסלול העסקה בין כתובת הביטקוין ההתחלתית כמו גם כתובות הארנק המיועדות (כ -5 כתובות ב- MCM) המקבלות את אותם כספים מעורבים. במצב זה MCM שמרה על הביטקוין של הפרט לאורך כל הליך המיזוג והחזירה את הלקוח עם ביטקוין משולב טרי באמצעות אלגוריתם מוגן וגם אנונימי..

החשיבות של MyCryptoMixer בשוק הערבוב

למרות שישנם עוד כמה מתמודדים חזקים אחרים, MCM נותרה השנה כשהיא נשענת וקל לשימוש ערבוב ביטקוין פלטפורמה בהשוואה למיקסרים אחרים בשוק. הם למעשה השיגו עקביות קבועה של תומכי קריפטו, כפי שמוצג בבירור בנפח הערבוב החודשי הקבוע שלהם. על פי תגובות סודיות מצד הפרטים שלהם, MCM זכתה למעשה להכרה מהירה בשל סיוע ממוקד המשתמשים והקליט מאוד לטיפול..

בנוסף לכך, אין צורך בהרשמה לחשבון כדי לגשת לפתרון המיזוג שלהם, המגיע הן ב- clearnet (למשל Firefox, Opera, וכן הלאה) והן בדפדפן TOR, מה שהופך את העסקה למאתגרת הרבה יותר להתחקות אחר כך, תוך שמירה על הבטחתו לפרטיות המשתמש וגם לאנונימיות. כתוצאה מסיבות בטיחות ואבטחה, יומני הרישום מוחזקים רק במשך יום אחד לפני הסרתם באופן אוטומטי על ידי הספק, באירועים שאינם סבירים שבהם הנתונים נפגעים העלולים לגרום לדליפה של משימות העסקה של לקוחותיהם.

4 שלבים פשוטים להשלמת אנונימיות בעסקאות ביטקוין

יש סיבה טובה לכך ש- MCM זכתה לשבחים על ידידותיות המשתמש שהוזכרה בעבר, ועל היסטוריית האשראי שבה חוב מגיע, יש לה את אחד הממשקים הכי לא פשוטים ונראים למראה, ומספקים למשתמש חווית ערבוב חלקה ללא הסטות רבות. כדי לקדם את ההבנה שלך מאוד של מיזוג ביטקוין, זה עוזר להכיר מבוא של אופן הפעולה שלו. להלן קטע מתהליך הערבוב המפורסם שלהם בן 4 השלבים וכיצד לממש מומחיות זו בפועל:

שלב 1: להבטיח שכתובת האינטרנט נכונה

בתחילה, האדם יגלוש לאייקון הביטקוין אותו ניתן לראות בדף הבית שלהם או לחץ על קישור זה.

שלב 2: הגדר את כתובות היעד שלך.

לאחר מכן, הגדר כ -5 מיקומים (או מקלט) כתובות ביטקוין, העברת זמן מת, הפצת כספים, וכן את דמי השירות המוגדרים על ידי המשתמש (בין 0.50% ל -5.00%). הממשק הלא מסובך של MCM מאפשר למשתמש להשלים את השדות המתאימים בקלות, באמצעות קלט טקסט או על ידי שינוי הערכים באמצעות סליידר. למרבה הפלא, המיקסר בוודאי ייצור “MyCryptoCode” אקראי, המאפשר לאדם לחזק את תהליך הפרטיות האישית על ידי הימנעות ממטבעות מעורבים בעבר מלהופיע שוב בכתובות הכיס המעורבות הבאות שלהם..

שלב 3: שלח את הביטקוין למיקסר.

על מנת לשפר את התהליך הסודי, המשתמשים יחשפו את כמות ה- BTC הדרושה כפי שמציין המיקסר. זאת כדי להבטיח שכל רכישה מובחנת, ונפטרת מכל סוג של הזדמנות לעקוב אחר עסקאות אלה עם דפוס המשימות של הלקוח.

שלב 4: עיבוד המטבעות המשולבים שלך.

לבסוף, הלקוח ייחשף לדף סטטוס המציג את סטטוס המיזוג. אין צורך בפעולה מקצה הלקוח כעת. כל עוד כל הפרטים המצוידים על ידי המשתמש מדויקים, תהליך הערבוב נחשב כמושלם.

הרלוונטיות של ערבוב ביטקוין לאנונימיות וגם לפרטיות אישית.

פתרונות מיזוג ביטקוין מאפשרים למשתמשים למזג את העסקה למען המפתח העיקרי של השגת אנונימיות מוחלטת, שכן ממשלות כמו גם רשויות רגולטוריות מחמירות את אחיזתן ב- KYC, כמו גם את התאמות ה- AML בשווקים ובשירותי מטבעות. ללקוחות שמוכרים כמויות עצומות במיוחד של ביטקוין, מומלץ לשלב גם ארנקי פרטיות אישיים, רשתות VPN ודפדפני TOR, בנוסף למיקסר ביטקוין בכדי להגן באמת על עצמך מול עבריינים (והמעקב הממשלתי הפדרלי הנמצא). אמצעי מאובטח, פרטי וגם סודי, כאשר מטפלים במעמד הנכסים החדשני של המאה ה -21.

הצהרת אחריות: פוסט זה היה בחסות MyCryptoMixer ומכיל מידע מוטה. עשה מחקר משלך וסכן רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. Crypto-news.net אינה אחראית לכל הפסד שייגרם בשימוש במוצר זה.