סיכום ICO מוצלח – השבוע השני של ספטמבר

בשבוע שעבר יצרנו את הראשון בסדרת ביקורות ICO עם טוויסט. סקרנו את ההצלחות של פרויקטים של ICO שהסתיימו בשבוע הראשון של ספטמבר, שגייסו קצת יותר מ -21 מיליון דולר על פי המידע שנמצא ב- ICObench..

אמרנו שאנחנו הולכים להשתמש בגשש אחר למאמר השבוע, אך למרבה הצער, עוקבים אחרים שבדקנו לא הציעו את אותן האפשרויות למיין את ה- ICO בסדר שבו הם מסתיימים. מיון ידני של כל המערכת האקולוגית של ICO היא דרך נהדרת להגיע לבית החולים (זה עם קירות לבנים), ולכן החלטנו נגדו. במקום זאת, אנו ממשיכים להשתמש ב- ICObench כדי ליצור מאמרים אלה.

שינוי נוסף הוא שהפעם אנחנו לא מתכוונים לרשום את כל ICOs הלא חוקיים שלא עדכנו את נתוני המעקב שלהם. אם ה- ICO שלהם נמשך, או שיש לו סיבובים נוספים, לא תמצא אותו כאן. מטרתנו במאמרים אלה היא לספק מודעות לכמות ההון שגויס באופן קבוע, ולא להסיע משקיעים פוטנציאליים לפרויקטים.

אנו ממליצים לעוקבי ICO אחרים לאפשר מיון לפי תאריך סיום ועם ממשק משתמש ברור. אם ידוע לך על אתרי מעקב אחר ICO שיש להם תכונה זו, אנא השאיר תגובה כדי להודיע ​​לנו. זה יעזור לנו לשמור על רשימות אלה ואתרי המעקב ללא משוא פנים ובאיזון.

ללא התייחסות נוספת, בואו ניכנס לשבוע השני של ICOs מצליחים בספטמבר.

סיכום השבוע

השבוע השני של ספטמבר חזק פי ארבעה מהקודם. סך של 88 מיליון דולר הון גויס והסתיים בסוף 14 בספטמבר. המספר הכולל של ICOs המסיימים בין 7 ל -14 בספטמבר הוא 15, ו -6 מהם מצליחים, מה שמביא אותנו לשיעור הצלחה של 40%.

כמובן שלכל אלה יש משך שונה והם השיגו תוצאות שונות באופן משמעותי. ההבדל בהשקעה מהביצועים העליונים והתחתונים הוא פי 309. קרא את המאמר לפרטים נוספים.

רשימת הזוכים

השבוע סביב נתחיל עם הזוכים הקטנים ביותר, ונעבור את דרכנו לצמרת תוך כדי מאמר זה. הפרויקטים מגוונים ומייצגים ענפים שונים, ולכן זו דרך טובה לראות במה התעניינו המשקיעים בחודש האחרון (30 יום, אשר משך הזמן שבו התקיימו רוב ICO אלה).

הזוכה מספר 6 – בריאות

הוכחת בריאות, בבלוקצ’יין

פלטפורמה מבוזרת עולמית לבריאות שרוצה להעצים חולים ולשפר את התוצאות הקליניות. יחד עם זאת, הם רוצים להוזיל עלויות תפעוליות, וכדי להשיג יעדים אלה הם ייצרו שני אסימונים בבלוקצ’יין את’ריום, Vidamints ו- MintHealth Security Token (MHST). הם פותרים את פיצול נתוני המטופלים, שלדבריהם מתפשט על פני ממגורות נתונים מרובות, וזה תורם ל-40-56 מיליון מקרי המוות המתרחשים מדי שנה..

הם רוצים לשפר את חיי המטופל ולהבטיח להם תנאים נהדרים. הם רוצים לגרום לבתי חולים לבצע מילולי תפקידים פעילים במקום להשאיר את המטופלים להחלים באופן פסיבי.

המשקיעים לא השתכנעו, ופרויקט זה מקבל את המקום האחרון, כאשר רק כ -150 אלף דולר גויסו להגשמת חזונם. למרות שהם עשויים לעשות זאת בכל מקרה, ככל הנראה זו לא ההתחלה שהם קיוו לה, אך לאחר שקיבלו אותם, הם מתחייבים לתת את הזרוע הטובה ביותר שלהם ליצור פלטפורמת בריאות זו.

פרטי ICO: אסימון MHST מחיר ב- ICO 1.00 דולר מדינה ארה”ב רשימת היתרים / KYC KYC תחילת ICO 20 באפריל 2018 ICO סוף 10 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 150,738 $

הזוכה מספר 5 – רומדאו

שוק למטיילים וספקים!

תעשיית התיירות הייתה זקוקה לפיתרון טוב יותר מאשר AirBnb ו- CouchSurfing, וכאן נכנסת לתמונה RoomDao. הם רוצים להפוך לפיתרון רב עוצמה לתיירים ולאפשר תעריפים נמוכים יותר, טווח שירותים רחב יותר ולעסוק בקהילות מקומיות ברחבי העולם.

גרסת ההצלחה שלהם היא מערכת אקולוגית שוויונית בה חברות ואנשים פרטיים יכולים להתחרות טוב יותר במנועי חיפוש רבי עוצמה כמו Expedia.com ו- Booking.com, אשר באמצעות פעילויותיהם גובים תשלום עבור חיבור בעלי העניין (מטייל ובעלים)..

RoomDao מבטלת עלויות אלה המגיעות עד 23% ומאפשרת למשתמשים לבצע עסקאות דרך הפלטפורמה בחינם. לא רק הזמנה, אלא גם כל דבר אחר אשר מטייל עשוי להזדקק לו, כגון השכרת רכב, תחבורה ושירותים אחרים.

פרטי ICO: אסימון RDC מחיר ב- ICO 0.1254 דולר מדינה ג’ורג’יה רשימת היתרים / KYC שניהם אזורים מוגבלים ארה”ב, סין תחילת preICO 20 באפריל 2018 preICO סוף 20 במאי 2018 תחילת ICO 5 באוגוסט 2018 ICO סוף 12 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 1,175,375 דולר

הזוכה מספר 4 – פלסמיום

פלטפורמה מבוססת DBN חדשה

זו פלטפורמה לבניית אפליקציות שיכולות ליהנות מעסקאות מיידיות וכמעט אפס עלויות. הוא משלב פרוטוקול בשם MURION לשמירה על קונצנזוס ברחבי הרשת, לאחר מכן שילוב נתונים ברשת PLASMA משלהם.

קשה לנו לראות איזה חדשנות מביאה פלטפורמה זו, במיוחד לאחר ש- EOS השלימו את ה- ICO שלהם והפלטפורמה שלהם תפעלה. המתחרים תמיד יתקבלו בברכה, אך ICO זה הוא זריקה ארוכה ממה שהצליח EOS לגייס.

פרטי ICO: אסימון PLSM מחיר ב- ICO 0.0064 דולר מדינה סינגפור רשימת היתרים / KYC אין אזורים מוגבלים ארה”ב, סינגפור תחילת ICO 2 בספטמבר 2018 ICO סוף 10 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 1,230,147 דולר

הזוכה מספר 3 – קח

מהפכת הנתונים הלא מקוונים

פרוטוקול ה- Carry צופה עולם בו הצרכנים מחזיקים בנתונים משלהם, כאשר כל החלטת רכישה מאוחסנת בבטחה כסחורה בשליטתך.

הפרויקט התקבל היטב והמשקיעים תמכו מאוד ברעיון בכך שהשקיעו קצת יותר מ -9 מיליון דולר בהחייאת פרוטוקול ה- carry..

פרטי ICO: אסימון CRE מחיר ב- ICO 1 ETH = 74,750 CRE מחיר ב- ICO 0,0030 דולר מדינה דרום קוריאה תחילת ICO 26 באפריל 2018 ICO בסוף 9 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 9,039,510 דולר

הזוכה מספר 2 – GENEXI

האצת פריצות דרך של ביוטכנולוגיה

ביוטק הולכת לקבל שדרוג משמעותי לאחר סיום הפרויקט של GENEXI. גרסת ההצלחה שלהם היא שוק מבוזר המתמחה בביוטכנולוגיה, מספק תמיכה לסטארט-אפים, פלטפורמה למשקיעים לגלות הזדמנויות חדשות, ולצרכנים לקבל נתונים בלתי ניתנים לשינוי ואמינות על מוצרים..

עם השקעת הון בסך 31 מיליון דולר לפרויקט זה, סביר להניח שהצוות שעומד מאחורי GENEXI יקבל את כל המשאבים הדרושים להוצאת פתרון תוכנה זה לשוק..

ישנם אתגרים המונעים מהתעשייה להתקדם, ועם טכנולוגיית הבלוקצ’יין הרבה סיכונים בנוגע לאבטחת איכות, מוצרים מזויפים וחוסר שקיפות במחקר הולכים להיפתר..

פרטי ICO: אסימון GEN מחיר ב- ICO 0.0100 דולר מדינה סינגפור רשימת היתרים / KYC KYC אזורים מוגבלים ארה”ב תחילת טרום ICO 1 במאי 2018 סוף ICO בסוף 31 במאי 2018 תחילת ICO 1 ביוני 2018 ICO סוף 10 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 31,000,000 $

הזוכה מספר 1 – אַלכִּימְיָה

פלטפורמת הלוואות עמית לעמית של Blockchain

הלוואות P2P V.2.0 בהתחלה, לאחר הבטחת השקעת ההון הגבוהה ביותר בשבוע השני של ספטמבר. אלכימיה רוצה לשבש עוד יותר את ענף ההלוואות כלומר מימון חוב.

ללא קשר לפלטפורמות ותחרות אחרות, אלכימיה דוחפת קדימה להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות ולספק יתרונות מרובים לשוק P2P זה..

הם רוצים להפוך את זה לזול יותר, בטוח יותר ונגיש יותר עבור אנשים וחברות לממן את עצמם או להרוויח דיבידנד על הלוואת כסף לאחרים..

פרטי ICO: אסימון AFI מחיר בטרום ICO 0.000869 ETH מחיר ב- ICO 0.1998 דולר מדינה הונג קונג רשימת היתרים / KYC שניהם אזורים מוגבלים צפון קוריאה, איראן תחילת preICO 16 ביולי 2018 preICO סוף 13 באוגוסט 2018 תחילת ICO 27 באוגוסט 2018 ICO סוף 10 בספטמבר 2018 סה”כ גויס ב- ICO 46,620,000 $

סיכום

בשבוע השני של ספטמבר נראה כי הרבה פחות ICO מסיימים, אך מספר הפרויקטים המצליחים נותר סטטי. הסכומים שגויסו לעומת זאת, הם גדלו במכפיל של ארבעה.

מאמרים אלה נועדו לספק מודעות מסוימת לגבי אילו ICO עוטפים ומה היו תוצאותיהם.

האם אתה נהנה מהם? ספר לנו בתגובות למטה! התמיכה והמשוב שלך לא יסולא בפז בשלבים הראשונים הללו של סדרת מאמרים זו.