חמשת תעשיות רשת הביטקוין המובילות

הצהרת אחריות: CryptoNews אינה תומכת באף אחד מהשירותים שהוזכרו להלן. קח את הזמן לעשות מחקר משלך לפני שתקבל החלטה כלכלית כלשהי. רשת הברק היא שכבת פרוטוקול חדשה שנמצאת עדיין בפיתוח ואתה עלול להיתקל בשגיאות ובאגים.

רשת הברקים היא פיתוח בעל ערך רב והתקדמות טבעית לביטקוין. הטכנולוגיה המבטיחה הזו כבר נבדקה עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ומקורם ביישומים שנעשו עם Litecoin. מאז ינואר 2018, צמתים של רשת ברקים משמשים את הציבור הרחב כדי להקל על העסקאות שלהם באמצעות ערוצי תשלום. אם ברצונך לדעת יותר על שיעורי האימוץ של האימוץ של רשת ברק, עיין במאמר הקודם, שבו אנו דנים בנושא זה בפירוט. מומלץ לקרוא להכיר טוב יותר את ההתפתחויות האחרונות ברשת ברק. מאמר זה מתמקד במה שאפשר עם רשת הברק עכשיו ובאיזה סוג יישומים (Lapps) נוצרו עבור פרוטוקול שכבה שני זה..

ארנקים

על מנת להשתמש בערוצי תשלום הברק, תצטרך להשתמש בארנק התומך ברשת הברק. כאשר הם מייצגים תנאי מוקדם לשימוש בקריפטוגרפיה, זה רק טבעי שכאן מתחיל הסיפור. ספקי הארנק מפעילים צמתים של ברק ומאפשרים למשתמשים ליצור ערוצי תשלום בין הצדדים התומכים. בזמן הכתיבה יש חמישה ארנקים מוכנים לברק. 

הנה רשימה של אותם:

אזכור ראוי לציון הוא כי טלפון הבלוקצ’יין של HTC Exodus מגיע עם תמיכה ברשת Lightning המאפשרת לארנק החומרה המשולב שלהם. היתרונות של ארנקי ביטקוין המותאמים על ידי ברק הם האפשרות שיהיה ערוץ חלופי לעסקאות חשובות כאשר הרשת הראשית הופכת לדמי עסקה עומדים או זולים בתשלומי ביטקוין רגילים. אתה יכול גם הפעל את צומת הברק שלך אם יש לך סבלנות / ידע. 

חילופי דברים

מייצגים חלק נכבד מפעילות המטבעות הקריפטוגרפיים, החילופים מיישמים לאט, אך ללא ספק את יכולות רשת Bitcoin Lightning לפלטפורמה שלהם. זה מאפשר להם לספק מספר עצום של יתרונות שונים עבור המשתמשים שלהם. עסקאות חליפין צולבות בחינם, הפקדה ומשיכה מהירים וזולים, וחווית משתמש פשוטה יותר. 

עם זאת, ישנן חששות, במיוחד בקרב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים יותר כי רשת ברק אינה מאובטחת באותה מידה, מכיוון שהאתר שלהם אומר במפורש “ביטקוין עלול ללכת לאיבוד בגלל תקלה ברשת הברק.” ולא יהיה אחראי לאובדן שלך. 

חששות אלה הניאו את מרבית חילופי הקריפטוגרפים הגדולים מלהיות הראשונים ליישם עדכון זה. לדוגמה, Coinbase משתמש בצד ג ‘כדי לאפשר תשלומי ברק באמצעות ה- API שלו. במילים אחרות, צד שלישי משתמש ב- Coinbase כדי לספק למשתמשים המעוניינים תשלומי ברק. במקרה של אירוע שלילי, Coinbase פשוט מנתק את הצד השלישי ולא יישא באחריות לכל הפסד.

ישנם יתרונות ביצירת ערוץ תשלומים עם מרכזיות. אתה יכול בקלות להפקיד ולמשוך ביטקוין תמורת תשלום קטן, להסדיר את העסקאות שלך מהר יותר. בתיאוריה, סוחרי ארביטראז ‘יכולים למצוא ערך רב בטכנולוגיה זו, שיכולה לעזור להם להעביר ביטקוין בין הבורסות, ולנצל את הבדלי המחירים בין השווקים המקומיים..

מעבדי קניות / תשלומים

הביטקוין נתפס כמזומן אלקטרוני של עמית לעמית, הכולל את כל המעשיות של תשלומי מזומן בתוך קהילה מקומית. עם זאת, במהלך תנופת הצפנה של 2017, זה כבר לא היה אפשרי. גבולות הרשת הושגו ועלות עסקה של עד 20 דולר ארה”ב. בפעם הראשונה הופיע שוק משני של דמי עסקה, בו הביטקוין יציע להיות הראשון שנכלל בבלוק הבא. 

אחת המטרות העיקריות של הביטקוין היא שנוכל להשתמש בו בחיי היומיום, ואת זה ניתן להשיג רק אם נמצא פיתרון לנושא המדרגיות. רשת הברקים מבטיחה, אבל הדרך ארוכה קדימה. עם זאת, החלוצים הללו אימצו את הטכנולוגיה והעמידו אותה לרשות לקוחותיהם, ועם זאת לביטקוין.

הודות לחברות מעטות אלו ולקוחותיהן, תוכלו לפתוח ערוצי תשלום כיום ולהשתמש בהן כדי לבצע את הקניות שלכם בביטקוין, גם אם הרשת נלחצת. אם אתה סוחר המעוניין לקבל ביטקוין ותשלומי מטבע חוץ אחרים, אתה יכול לשקול את השירותים הבאים: 

חוויית הקנייה מהצד הצרכני של הדברים היא עדיין יצירת התקדמות. ראשית כל, צמתים של רשת ברק הם כבדים כמו Bitcoin Blockchain ואז כמה. אך בדומה לאיך שזה כיום, לרוב המשתמשים יש ארנק אינטרנט עם ספק שמארח להם צומת או שיש להם ארנקי חומרה וצומת משלהם בבית..

באמצעות ארנק המופעל על ידי ברק תוכלו ליצור ערוצי תשלום עם סוחרים המקבלים קריפטוגרפיה ותומכים בעדכון רשת הברק. יישום כזה נקרא “קפל את האפליקציה”. זה מאפשר לך להוציא מטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב באמצעות רכישת כרטיסי מתנה, אשר באמצעותם ניתן לרכוש סחורות או שירותים באופן מקומי.. 

ברים, בתי קפה ומסעדות

אמנם הם מעטים עסקים עצמאיים שאימצו את רשת ברק בזמנם ובמשאבים שלהם, אך מרבית העסקים המבוססים על אירוח הוצגו בפני ברק באמצעות מעבדי התשלומים הנ”ל. אך ברמה היסודית, בעלי העסקים והעובדים במקומות אלה הם שמקבלים שינוי כספי. העסק שלהם מקבל כעת תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים ותומך גם בפרוטוקול הברק. 

דוגמאות בולטות לציין הן בר הקפה Uptown בלייפציג, גרמניה, ו- Energy Kitchen בברן, שוויץ. שניהם מפעלים משובחים, שיישמו את רשת הברקים בדרכים שונות. 

בסופו של דבר ניתן לשלם בביטקוין ברק באלפי מיקומים, בזכות מעבדי התשלומים.

מכונות ממכר אוטומטיות

אחד ממפתחי רשת ברקים, ריקרדו רייס יצר מכונה אוטומטית אוטומטית שמוכרת קוקה קולה. אף על פי שהוא קטן ואינו בר-קיימא מסחרית, מכשיר זה מציג כי ניתן לתכנת מכונות אוטומטיות למגע עם רשת הברק..

יש שמועות כי Bitfury ו- Lightning Peach (צוות הפיתוח שלהם ב- Lightning) יצרו מכונה אוטומטית לממכר קפה. עם זאת אין הקלטות או תמונות ממכונה זו, ולכן איננו בטוחים אם מדובר בספקולציות או באמת.

התפתחות מעניינת נוספת אשר יישמה את ברק עדיין אין לה שם, אך היא קשורה לתחבורה ואופניים חשמליים. מתיאס שטייניג יצר את הקוד והטמיע את החומרה המאפשרת למשתמשים להשכיר אופניים או קטנוע למשך זמן קבוע מראש. התוכנה משתמשת ברשת ברק לביצוע העסקאות והביצועים היו להפליא.

עם זאת, יש עוד דרך ארוכה לפני שזה הופך להיות עסק להשכרה. מתיאס הפך את הקוד שלו לקוד פתוח וזמין לכולם. בתיאוריה, אתה יכול להיות זה שיפתח עסק להשכרת אופניים ראשון באמצעות מטבע קריפטוגרפי וברק.

יש הרבה תעשיות שונות שיישמו את רשת ברק כדי לתמוך בעסקאות מהירות וזולות. אנו בטוחים שישנם עוד רבים, ולכן אנו מזמינים אתכם לשתף אותנו ואת שאר הקוראים בעסקי רשת הברקים המועדפים עליכם בתגובות למטה..

תמונה מוצגת באמצעות ביגסטוק, תמונות נוספות באמצעות Pexels.