Cointracking.info – ראיון עם דריו

CryptoNews נתקל בכלי הפיקוח הפנטסטי הזה לסחר מטבעות קריפטו שנקרא CoinTracking.info. הגענו אליהם לראיון עלילתיים, ואתה קורא את התוצאות של דרך פעולה זו. הסופר שלנו, צורן ספירקובסקי, שוחח איתו דריו קכל, מייסד מעקב אחר מטבעות. למדנו עוד על השירות שלהם, קהל היעד שלהם ומה הכלי שלהם יכול לספק.

כמו כן, היינו מעוניינים לגלות עוד על תהליך הפיתוח. בבטחה לומר, אנו בהשראת דריו, ואנחנו יודעים שגם אתה תהיה. לפני שנתחיל ברצוננו ליידע אותך כי דריו היה אדיב מספיק לתת הצעת הנחה מיוחדת לקוראי CryptoNews. תוכלו למצוא את הקישור הבלעדי בסוף הראיון הזה.

CryptoNews: שלום, דריו. ברצוני להתחיל את הראיון הזה בשאלה אישית, כדי שהקהל שלנו יוכל להכיר אותך טוב יותר. ספר לנו מאיפה אתה ומה הדבר החשוב ביותר לדעת עליך?

דריו: היי צורן, שמח להיות איתך כאן. אני ממינכן, גרמניה והתחלתי להיכנס למטבעות קריפטוגרפיים מאז 2012. זמן קצר לאחר העסקאות הראשונות הבנתי את הקושי במעקב אחר מטבעות ורווחים במספר רב של בורסות. לכן יצרתי גיליון אלקטרוני של Excel כדי לעקוב אחר המטבעות שלי כמו שכנראה רוב האנשים עשו בזמן הזה.

לפני שנתחיל מעקב אחר מטבעות, עבדתי במינכן כמנהל פרויקטים בחברת IT. ניסיון זה עזר לי לדעת מה לעשות לאחר ששמתי לב לחסרונות הרשימה. הייתי צריך להתאים את כל המחירים באופן ידני, מה שהוביל אותי לכתוב תסריט, שעושה הכל באופן אוטומטי. לאחר שלושה חודשי עבודה, הוצאתי את הגרסה הראשונה של CoinTracking באפריל 2013. זה היה כלי ה- Crypto Portfolio הראשון בשוק.

CryptoNews: מיהו הלקוח האידיאלי עבור CoinTracking?

דריו: ישנן מספר קבוצות יעד. ראשית, למשתמשים מסוימים יש רק חלק מטבע ורוצים לעקוב אחר ערך הפיאט בזמן אמת. מכיוון שהם צפויים לסחור ככל הקבוצות האחרות שאזכיר, הם יכולים להשתמש בתוכנית החינמית שלנו לתקופה ממושכת.

הקבוצה השנייה מורכבת מסוחרים מנוסים שנמצאים בבורסות מרובות. הפיתרון שלנו מקל עליהם לעקוב אחר כל תיק העבודות שלהם ואף לעקוב אחר צעדיהם כדי להבטיח שהם קיבלו את ההחלטות הנכונות בעבר. בנוסף, יהיה זה מסובך ודורש זמן לחשב רווחים עבור אלפי עסקאות בשיטות קונבנציונליות.

הקבוצה השלישית מורכבת ממפתחי בוטים מסחריים, האחראים לאלפי עסקאות ביום. הפתרון שלנו נותן להם סקירה כללית על הביצועים, כמו גם ניתוח מעמיק של עסקאותיהם. זה מאפשר להם להבין את יצירתם ולשפר את האפקטיביות של בוט המסחר שלהם.

יש קבוצה רביעית שמרוויחה הרבה מהפתרון שלנו, שמאפשר לה ליצור דוחות מס. אני מדבר על עסקים שמקבלים תשלומי קריפטו. בשל האופי התנודתי של מטבעות אלה, בדרך כלל מאתגר לחשב את הרווחים שהושגו במכירות קריפטו בצורה נכונה. עם CoinTracking זה כבר לא המקרה. הסקירה ההיסטורית ומחשבון הרווח והפסד שלנו דואגים לכל הדרוש ליצירת דוחות המס. כמו כן זה חוסך הרבה זמן וכסף בהשוואה לחישוב הידני או יועץ מס.

CryptoNews: נראה כי CoinTracking מציע ערך רב לכל מי שמשתמש בקריפטוגרפיה. כמו כן, כמובן, ישנם דוחות מס ייחודיים על CoinTracking לכל המטבעות והמדינות. דיווחים אלה חייבים לחסוך זמן וכסף רב בהשוואה לחישוב הידני או יועץ מס, נכון?

דריו: אכן, כל המשתמשים שלנו מקבלים את תכונות דיווח המס כחלק מהמנוי שלהם. כמו כן, לוקח הרבה זמן לנתח את כל ההשקעות שלך באתר חליפין. בעזרת CoinTracking אנו מצמצמים את זה לכמה דקות ואפילו שניות, מה שאומר שנחסך זמן רב לדברים אחרים שהלקוחות שלנו מתמודדים איתם ביום יום..

CryptoNews: כמה היה קשה לך לפתח פתרון זה?

דריו: זה היה תהליך ארוך ומתיש שכלל אותי בילה מאות שעות מול המחשב, לילות ללא שינה וכמות לא ידועה של קפה. כדי להפוך את זה לפונקציונלי, הייתי צריך לשלב כל מטבע ולהחליף שם, אז היום, הפתרון שלנו תומך בלמעלה מ -4000 מטבעות ו -40 בורסות..

מעולם לא רציתי ליצור רשימת עסקאות רגילה עם סיכום קצר, אלא כלי מקצועי שיכול לשמש עבור כל משתמש ובכל סיטואציה אפשרית..

CryptoNews: נראה שיש לך הרבה תכונות זמינות ב- CoinTracking, תרצה לספר לנו עוד עליהם?

דריו: יצרנו הרבה תיעוד שמסביר כל תכונה בפלטפורמה שלנו. זהו המשאב הטוב ביותר ללמוד עליהם יותר.

רק כדי להזכיר כמה דברים שאתה יכול להשתמש ב- CoinTracking עבור:

  • עקוב אחר עסקאות, עסקאות בשוליים, הלוואות, הכנסות, מטבעות ממוקשות, מתנות, הוצאות, תרומות, מטבעות אבודות או גנובות
  • קבל נתונים היסטוריים עבור כל מטבע יחיד ותיק ההשקעות כולו (אתה רוצה לדעת כמה שווים המטבעות שלך ב -1 בינואר 2015? אין בעיה, CoinTracking יודע את התשובה.)
  • דע את הרווח / הפסד שלך לפני שאתה מוכר באמצעות מחשבון הרווח המיידי (פשוט הזן את מספר המטבעות שברצונך למכור, ו- CoinTracking יגיד לך כמה רווח או הפסד תשיג עם העסקה הזו).
  • מודעות למס. לרוב המדינות יש מועד אחרון לעסקאות לפני שהן הופכות לנטולות מס (בדרך כלל שנה). תכונת החישוב הקצרה / הארוכה תגיד לך אילו מטבעות ניתן למכור באיזה תאריך פטור ממס ובכך לחסוך הרבה זמן וכסף.

CryptoNews: זה מרשים, ונראה שזה היה הרבה עבודה. האם הייתה לך עזרה כלשהי במהלך תהליך הפיתוח?

דריו: ובכן, מלכתחילה, תהליך הפיתוח לעולם לא נגמר באמת. יש לנו הרבה תכונות ואפשרויות חדשות שאנחנו רוצים לפתח עבור הקהל שלנו.

כדי לענות על שאלתך, הייתי לגמרי לבד כשהתחלתי. לאחר שקיבלתי את הלקוחות הראשונים המשלמים, העבודה הדרושה בכדי להבטיח שהשירות יתנהל בצורה חלקה גדלה משמעותית, ולכן נאלצתי להתחיל לעלות לאנשים נוספים. כרגע יש לנו צוות של שבעה אנשים לתמיכה בלקוחות, שיווק, פיתוח API ודיני מיסים.

CryptoNews: יש לך כ -70.000 משתמשים פעילים, וזה מספר מרשים. האם תרצה לתת עצות ליזמים שמפתחים את המוצרים שלהם?

דריו: בהחלט! יוצר מעקב אחר מטבעות לא היה קל. היו הרבה אתגרים בדרך, אבל הכל היה שווה את זה. הבעיה הייתה גדולה מספיק כדי להצדיק את תשומת ליבי והייתי מתחיל באומרו “שואף לפתור את הבעיה הגדולה ביותר שאתה יכול.”

עבור אנשים שטרם התחילו, עליכם להיות מודעים לכך שההצלחה עומדת לקחת:

  • מודעות (של הקהל והבעיה)
  • התמדה (לדחוף רגעים כואבים)
  • נחישות (ביטחון במטרה)

ישנם גורמים רבים אחרים במשחק, אך כל אחד עם מוסר עבודה הגון יכול להתגבר על אתגרים אלה ולהפוך אותו לחיים ולשגשג. בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא לעשות את מה שאתה נהנה ממנו.

CryptoNews: זו עצה מוצקה! תודה רבה על הזמן שלך איתנו היום.

דריו: תודה על הזמן והראיון. ברצוני להשתמש בהזדמנות זו כדי לתת הצעה מיוחדת לקוראי CryptoNews. אנו נספק קישור בו יוכלו הקוראים להשתמש כדי לתבוע את ההצעה. הקוראים יקבלו הנחה של 10% ברכישתם של תוכניות פרמיום ב- CoinTracking, בעת רכישתם הקישור הזה.

זהו פוסט ממומן. כל הקישורים בפוסט זה הם קישורי שותפים, ומאפשרים לך לנצל את ההצעה המיוחדת בהנחה של 10%.