היכרות עם המשקיע הפופולרי eToro סטיבן בליס

סטיבן בליס הוא בעל המבורגר-וואן ביום ומשקיע פופולרי מוביל בפלטפורמת המסחר הגלובלית eToro בלילה. בן ה -34 המשוגע בקריפטו מנהל נכסים בשווי של כ -6 מיליון דולר, וכמעט 5,000 משקיעים תואמים את עסקאותיו באמצעות הייחודי CopyTrader כְּלִי.

אושר – של מי שם המשתמש של eToro הוא stebliss – נהנה מרווחים מדהימים של 893.16 אחוזים בשנת 2017, בעיקר בזכות ריצת השוורים הקריפטו הסנסציונית בסוף השנה. סיפורו הייחודי זכה להתעניינות העיתונות הלאומית הבריטית בתחילת 2018.

עם זאת, הבעלים של The Sizzling Griddle – שממוקם בדרך כלל מחוץ לכביש A174, כביש בצפון יורקשייר, העובר מת’ורנבי און טיז לוויטבי, ומספק לובלי משאיות תה חם ובייקון – לא זכה להצלחה מיידית..

הוא החל לסחור בפלטפורמה עטורת הפרסים בפברואר 2014 והיה בירידה של 51 אחוז בסוף אותה שנה ראשונה, ואיבד קרוב למחצית מההשקעה המקורית של 3,000 לירות שטרלינג. ביצועי המסחר של בליס השתפרו בשנה שלאחר מכן (36.38 אחוזים). ואז ב 2017 זה עבר את התקרה.

אף על פי ש -2018 לא הייתה פורייה כל כך, במבט ראשון, המחויבות של בליס לקריפטו לא נפקעה, שכן יש לו השקפה ארוכת טווח על סוג הנכסים הפופולרי יותר ויותר. ואכן, ניתוח מעמיק יותר של המסחר שלו עד כה השנה מראה רווחי רווח ראויים מסגירת עמדות קריפטו ולא עמדות.

החל מ -26 ביולי השנה, העסקאות הסגורות של בליס מאז ה -1 בינואר נקראו כדלקמן: מתוך 24 העסקאות שאינן קריפטו נסגרו, 79 אחוז היו רווחיות; 150 עסקאות קריפטו נסגרו, מתוכן 95 אחוז רווחיות. גם בקריפטו וגם בקריפטו, הרווחים הסגורים חרגו מההפסדים הסגורים בשנת 2018 ולכן הם רווחיים באופן כללי.

והנתונים הסטטיסטיים שלו נגררו בעיקר בגלל עסקאות הצפנה הפתוחות – חלקן נפתחו כשהמחירים היו כמעט בשיאם – שהוא מתכנן להחזיק בעתיד הנראה לעין. משתמשי eToro מבינים, שמבינים את פוטנציאל הצמיחה באסטרטגיה זו, תמכו בו לנצח והעתיקו את עסקאותיו.

בליס, יליד מידלסברו וממוקם ברדקר, הפך למשקיע פופולרי ב- eToro ביוני 2016. הוא מתאר את עצמו כ”סוחר בתנופה או בתפקידים “וממשיך:” אני נוטה לנקוט בגישה לטווח בינוני-ארוך על עמדות. אסטרטגיית המסחר שלי מתמקדת בכ 50 אחוז ניתוח בסיסי, 40 אחוז ניתוח טכני עם כ 10 אחוז תחושת בטן וניסיון שנזרק בתמהיל. “

באופן מוזר למדי, מדובר בחיים קודמים כ”מחליק מוטבע אגרסיבי “המודיע על המסחר שלו. “זהו ספורט מחתרת מעט מוכר”, הוא מסביר, “שכולל בדרך כלל טריקים מטורפים, כמו קפיצה על והחלקת מעקות למטה על רולרבליידס..

“אני כבר לא לוקח בזה חלק, כי אני מזדקן מעט. דבר אחד שאני לוקח משנות ההחלקה שלי הוא אלמנט הסיכון מול התגמול. למשל, הייתי צריך לקחת סיכון מחושב בכל פעם שעשיתי טריק. לאורך השנים החלקתי אינספור מעקות חלקם עם טיפות של 20 מטר בצד השני. שיבוש קל אחד של כפות הרגליים ויכולתי להיות עם תאונה לא נעימה. דבר נוסף שאני יכול לקחת משנות ההחלקה שלי הוא ללמוד מתי לוותר ולקצץ את ההפסדים שלי כשהדברים לא מסתדרים. בטח הייתי די טוב בזה כי מעולם לא שברתי עצם אחת במשך 16 שנות החלקה. “

כעת, לאחר שהגלגיליות שלו ארוזות, הוא מתרגש במיוחד ממטבעות קריפטוגרפיים. “הם מהירים, בטוחים, מאובטחים, זולים לשימוש, מבוזרים, ובכך מצמצמים את השחיתות ואנשי הביניים החמדנים”, מסביר בליס. “הם העתיד. אני מאמין ארוך טווח כשמדובר בקריפטו. אני יכול לראות את עצמי ממלא חלק מהתפקידים האלה במשך כמה שנים ואני יותר משמח לעשות זאת. “

הוא נמשך לראשונה ל- eToro, המתהדרת בשישה סוגי נכסים ולמעלה מ -1,200 מכשירים לסחור, בגלל הגישה החלוצית שלה לקריפטו. “עוד בשנת 2014 זה היה המקום היחיד שיכולתי למצוא שאיפשר לרכוש ביטקוין במהירות, בקלות ובבטחה. עכשיו יש כמעט תריסר קריפטוסים בפלטפורמת eToro. “

למעט מומחיות בקריפטו, מהם היתרונות האחרים של eToro? “מבחינתי זה ההיבט החברתי”, הוא ממשיך. “זה קצת כמו פייסבוק, ויש בו קהילה נהדרת של משתמשים וצוותים. מכריע, הוא אמין ובטוח. בנוסף אני אוהב את פריסת הפלטפורמה וקלות השימוש שלה. “

בליס מדגיש את החשיבות של אותה קהילת סחר. “זה הדבר העיקרי שעוזר לי ללמוד”, הוא אומר. “ועם המסחר אתה לומד לנצח. ב- eToro תוכלו להוסיף את הסוחרים המועדפים עליכם לרשימת צפייה ולהתעדכן בהתנהלות בכל הכלים שאתם מעוניינים בכך, ומאפשרים לכם להיות בין הראשונים להגיב. “

לדבריו, להיות משקיע פופולרי “מספק מאוד”. “בסוף 2015 התחלתי להשיג כמה מכונות צילום, ואני זוכר שחשבתי ‘וואו, הלחץ פועל’ כשהגעתי לעשר”, אומר בליס. “אחרי שהתגברתי על הלחץ להיות אחראי לכסף של אנשים אחרים החלטתי להגיש בקשה להיות משקיע פופולרי. הבקשה שלי התקבלה והיא שלדה משם בכדור.

“אפשר להרוויח סכום כסף משמעותי מאוד כמשקיע פופולרי ב- eToro. יתר על כן, זה נתן לי חופש כלכלי רב, ואיפשר לי לעבוד פחות שעות, ובכך פנה זמן נוסף כדי להיות מסוגל להתמקד במסחר שלי ב- eToro. עכשיו יכולתי להרשות לעצמי להפסיק את עבודתי כמסעדה ניידת עצמאית, אבל אני נהנה מזה, אז אני בוחר להמשיך לעבוד.

“זה מאוד מספק לדעת שאני מסייע בעיקר לאנשי מעמד הפועלים הרגילים להרוויח כסף מהשקעה. המטרה שלי לטווח הארוך כמשקיע פופולרי היא פשוטה: להמשיך וללמוד ולהגדיל את ההשקעות של כולם, שנה אחר שנה. “

המציע טיפים מובילים לסוחרים פחות מנוסים, בליס מוסיף: “מצא מכשירים שאתה מרגיש בנוח ונהנה לסחור בהם. זה יתרון אם זה משהו שיש לך עניין אמיתי. מבחינתי זה מניות קריפטו וטכנולוגיה, עם כמה מכשירים אחרים שהושלכו לשם הגיוון הקטן הזה..

“הבא, תרגול. אם אינך בטוח במסחר או שאין לך כסף לזרוק אז השתמש בחשבון הווירטואלי החינמי שלך ב- eToro עד שתהיה בטוח לחלוטין ורווחי באופן עקבי. אתה לא צריך להיכנס ישר עם כסף אמיתי.

“אתה יכול כמובן למצוא כמה משקיעים פופולריים טובים להשקיע בהם כסף אמיתי ולתת להם לעשות את העבודה הקשה בשבילך בינתיים. אז אולי כשאתה מרוצה מאסטרטגיית המסחר והסגנון שלך, תחשוב להתחיל לסחור בעצמך.

“כמה משקיעים פופולריים של eToro שאני ממליץ להעתיק באופן אישי הם GoodGoing, JayNemesis, Wesl3y, MrThor7734, ליאם דייוויס, פלוס אותי, כמובן. “

בהתחשב ברקורד של eToro של המבורגר-ואן-בעלים, אפשר לומר שהיית מטורף לא לשקול להשתמש ב- CopyTrader. הרעבים להצלחת סחר בוודאי מתענגים על ההזדמנות להרוויח רווח טעים הודות לבוס המחבת.

לְהִצְטַרֵף eToroהקהילה העולמית של 10 מיליון בני אדם כיום כדי לנצל את החדשניים CopyTrader כלי ולמד עוד על תוכנית המשקיעים הפופולרית.

יתרונות המסחר ב- eToro

  • פלטפורמה פשוטה, ידידותית למשתמש, אמינה ומנוסה
  • ביצוע עסקאות מיידי, ובכך לנעול מחיר
  • יכולת להשתמש ב- CopyTrader ובכלים חדשניים אחרים
  • קהילת מטבעות קריפטו ענקית שחולקת ידע ועוזרת זו לזו
  • ביצוע מהיר
  • חברה מוסדרת

קניית מטבעות קריפטוגרפיים אינה מתאימה לכולם. מטבעות קריפטו אינם מוסדרים. הם אינם מגובים על ידי ממשלות או בנקים מרכזיים. מטבעות קריפטוגרפיים מגובים על ידי טכנולוגיה ואמון. לא תיהנה מההגנות העומדות בפני לקוחות המקבלים שירותי השקעה מוסדרים, כגון גישה לקופת פיצויים למשקיעים עבור לקוחות חברות השקעות קפריסאיות, או תוכנית הפיצויים לשירות נציב תלונות הציבור בקפריסין. לקוחות בבריטניה לא ייהנו מהגנות הזמינות מתכנית הפיצויים לשירותים פיננסיים (FSCS) ושירות נציב הפיננסים (FOS) לצורך יישוב סכסוכים. אתה נמצא בסיכון לאבד את כל ההון המושקע שלך. זו אינה ייעוץ השקעות, ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

ההון שלך נמצא בסיכון.

זהו פוסט ממומן.