סקירת Exchange Binance

מאמר זה יסקור את אחת מחילופי המטבעות הפופולאריים ביותר של המנוחים של המאוחר, בינאנס, ורבים יופתעו לגלות זאת בינאנס הוא הרבה יותר מסתם החלפת מטבעות חליפין. מעבר להחלפה, בינאנס מציעה גם שלוש פלטפורמות נוספות המספקות שירותים שונים. הראשון הוא חממת סטארט-אפ, הבא הוא פלטפורמה ל- ICO, והתוספת האחרונה שלהם היא אתר מידע על מטבעות.

כך, במציאות, בינאנס היא פלטפורמה לקריפטוגרפיה המציעה שירותים שונים באופן משמעותי, בדומה לאופן שבו CoinBase פועל. במאמר זה אנו הולכים לכסות את כל השירותים המוצעים בפלטפורמה, את התכונות החשובות ביותר שלהם ואת המידע הרלוונטי הספציפי לכל מוצר.

ההחלפה

תצוגת תרשים חילופי בסיסית עבור ICN / ETH ב- Binance.

בזמן כתיבת שורות אלה, Binance תומך ב 117 מטבעות קריפטוגרפיים בארבעה זוגות מסחר הזמינים למסחר ב- BTC, ETH, BNB, USDT. לא לכל הזוגות הללו עומדות הזדמנויות מסחר זהות, אך המגוון רחב מספיק כדי שתוכלו לבצע ולהשקיע בתיק רחב של מטבעות קריפטוגרפיים..

למרבה הצער, אין פיקדונות זמינים עבור מטבע פיאט, אך אם כבר הצלחת לרכוש מטבע קריפטוגרפי, Binance הוא מקום מצוין למדי להחזיק ולחכות לרגעים גדולים לביצוע סחר..

החלפה בסיסית ומתקדמת

תרשים הבורסה הבסיסי נותן לך את כל המידע המסחרי הרלוונטי הדרוש לך כדי להוציא לפועל את הרעיונות שלך. אתה יכול לבחור צמד מסחר ומוצג בפניך:

 • גרף פמוט רגיל
 • חלון ההזמנה
 • סקירה כללית על כל הזמנות הקנייה והמכירה,
 • היסטוריית המסחר האחרונה של הרשת
 • ההזמנות הפתוחות שלך
 • היסטוריית ההזמנות שלך 24 שעות ביממה

אתה יכול לבצע שלושה סוגים שונים של הזמנות ב- Binance, כלומר Limit, Market ו- Stop-Limit.

הגרסה המתקדמת מארחת מראה אחר בתרשים, ומציעה נקודת מבט רחבה יותר. העדכון האמיתי היחיד מהגרסה הבסיסית הוא תוספת היכולת להשתמש במחוונים. הם שימושיים לניתוח טכני בתרשים, מיומנות השמורה לסוחרים מנוסים ולסוכני מניות. שאר המידע זהה לחלוטין לתצוגת החילוף הבסיסית.

תוכנית הפניות

עם אחת מתוכניות ההפניה הטובות ביותר, הצליח Binance למשוך הרבה מאוד תשומת לב. התוכנית פשוטה.

 1. קבל את הקישור שלך.
 2. להזמין חברים.
 3. קבל 20% בעמלות עמלת סחר בכל עסק.

חשבונות שמניבים את הביצועים הטובים ביותר בפלטפורמה הרוויחו יותר מ 100 BTC, כאשר החשבון מספר אחד מעל 50 BTC מעל השני הטוב ביותר, ב 167 BTC. בהתחשב בתוכנית ההפניות שהחלה ב- 27 באוקטובר, זה סכום לא מבוטל לאיסוף תוך מספר חודשים בלבד.

לקוחות להורדה

נייד

גרסת אנדרואיד של פלטפורמת Binance.צילומי מסך בגרסת אנדרואיד של אפליקציית Binance Platform.

לבורסה יש אפליקציה משלהם על שניהם דְמוּי אָדָם ו אייפון, ושניהם מציעים את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. תוכלו לסחור בקלות בדרכים עם אפליקציות הסלולר של Binance.

חלונות

צילום מסך של גרסת Binance Windows.צילום מסך של אפליקציית Binance Platform עבור Windows.

חלונות להורדה מציעים את אותה מגוון מלא של הזדמנויות שיש לאינטרנט וליישומים הסלולריים. היתרון הנוסף בכך שיש סמל ישירות על שולחן העבודה שלך הוא תכונת איכות חיים עבור סוחרים רבים.

מעבדות בינאנס

צילום מסך מ labs.binance.comצילום מסך מ labs.binance.com

Binance עדיין נחשב לסטארט-אפ, וללא קשר לעובדה זו, הם עדיין מצליחים מספיק כדי להיות מסוגלים לתמוך לחלוטין בפרויקטים אחרים ברווחים התפעוליים שלהם..

ה- Labs מייצג חממת הפעלה המציעה:

 • חונכות
 • כֶּסֶף
 • אֶמְצָעִי
 • רעיונות והכוונה
 • רישום בבורסת Binance
 • ICO ב- LaunchPad

בתמורה, ל- Binance יש ציפיות גבוהות מצד חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין. לפני הגשת הבקשה אתה צריך להכין את העיתון הלבן שלך, להעריך כמה כספים אתה צריך כדי להוביל את הפרויקט שלך להצלחה, ולהקים חברה שייצגה את הפרויקט.

עם ציפיות קפדניות אלה, Binance נמצא במצב המושלם לעזור לצוותים שהשיגו אותם, ולהדריך אותם במים ההפעלה הקריפטיים הפראיים..

סטארט-אפים, באופן כללי, די פרועים להנהיג, ולהיות שותף כמו Binance כדי לתמוך בך זו דרך מדהימה להתחיל את ההצלחה שלך ולהגיע לשם יחסית קל יותר..

ה- Binance LaunchPad

כך ייראה ה- ICO שלך אם היית עושה זאת בפלטפורמת Binanceכך ייראה ה- ICO שלך אם היית עושה זאת בפלטפורמת Binance

זה איפה מופעל באמצעות Binance ICO מתנהלים. ישנן שתי דרכים למטבע שלך לנהל ICO באמצעות Binance. הראשון הוא ה- Labs, מכיוון שכל פרויקט שעובר דרכם מסתיים ב- LaunchPad.

השנייה היא ל הגש בקשה ישירה לביננס לעשות את ה- ICO שלך ב- LaunchPad. זהו תהליך ממושך יחסית, המחייב חתימה על הסכם אי-גילוי, בסמכותם של איי קיימן..

באשר לעלויות בפועל לעבור עם ICO ב- Binance, אין לנו את המידע הדרוש. Binance מאוד חשאית לגבי סודיות ומגבילה את זרימת המידע באמצעות הסכמים ללא גילוי נאות, הנדרשים על מנת להתחיל לעשות עסקים (מכל סוג שהוא) עם Binance.

ה- ICO נערך במפגשים עבור ETH ו- BNB (אסימון Binance הילידי), ובזמן הכתיבה היו שני פרויקטים עם שני מפגשים כל אחד. בקר ב- LaunchPad כדי לראות את הביצועים של פרויקטים קודמים, וקבל קצת בהירות כיצד LaunchPad נראה ומרגיש.

אתר מידע חדש על מטבעות (BETA)

התוספת האחרונה לתיק המוצרים של Binance היא אתר מידע המטבעות, המאגד מידע על מטבעות שונים בבורסת Binance. המטרה העיקרית של אתר זה היא להנגיש את כל תוכן המטבעות הרלוונטי לציבור בעמוד אחד. בדומה ל- CoinMarketCap, שם משתמשים יכולים למצוא את חוקרי הבלוקים, אתרי האינטרנט הרשמיים והעיתונים הלבנים, אך עם תוספת מעניינת אחת.

בתמורה לתשלום אסימון BNB, מידע Binance יאפשר למוציאים לאור תוכן RSS ישירות לדף המטבע. לעת עתה, עם זאת, תוספת חדשה זו היא לגמרי בחינם, כדרך לאכלס את האתר בתוכן וליצור תחרות של מפרסמים.

מידע חשוב אחר

סחר בינאנס

מסחר ב- Binance הוא בדיוק כמו מסחר בכל בורסת מטבעות חליפין אחרת, או בשוק מניות. אתה יכול לבצע הפקדות, לקבל סקירה מלאה על החשבונות והכספים שלך, ויש לך את היכולת ליצור ארנקים עבור כל המטבעות הנתמכים.

שירות לקוחות

נכון לעכשיו, רק תמיכת לקוחות בדואר אלקטרוני זמינה ותוכלו להשיג אותה בשמונה שפות שונות. הם משתמשים ב- ZenDesk, תוכנת תמיכת לקוחות פופולרית המייצרת כרטיסים ומוודאת שכל מאבק לקוחות נשמע. שמענו רק דברים טובים על הצוות שלהם ועל השירות שהם מספקים.

בִּטָחוֹן

מעבר ליצירת סיסמה חזקה, ישנן שיטות נוספות שניתן לבצע על מנת לאבטח את חשבונותיך. אני מדבר על אימות דו-גורמי, שמפחית משמעותית את הסיכוי שמישהו יפרוץ אותך בהצלחה. תזדקק לסמארטפון ואפליקציית מאמת כגון Google Authenticator.

אתה יכול להפעיל את 2FA לאחר יצירת חשבונך וכניסה ראשונה.

תחרויות וגידה

בינאנס גדול בתגמול למשתמשים שלהם, ועד כה הם מסרו 9 מכוניות. הצוות חושב כל הזמן על דרכים חדשות לייצר תנועה ולקדם פעילויות סחר, כמו גם לחגוג אירועים שונים.

סיכום

בינאנס הופכת במהירות לאחת מהבורסות הגדולות והתחרותיות בשוק. תוך 6 חודשים יש להם:

 • רשום 117 מטבעות קריפטוגרפיים,
 • ביצע 2 ICOs,
 • פיתח 8 מוצרים שונים,
 • הגיע ליותר ממיליארד דולר בהיקף יומי

אפשר לומר שהם עובדים ממש קשה כדי להרשים את הציבור, ולשכנע את כולם שהם מתחרים גדולים בשוק.