סוגי הזמנות

פשוט מאוד להיכנס ולצאת ממצב, ללחוץ על כפתור הקנייה כדי להיכנס ועל כפתור המכירה כדי לצאת ממצב מסוים, אך המסחר בדרך זו אינו יעיל ומהווה די סיכון. אם אתה מתמסר למסחר באופן מסוים זה, אתה תימסר מהמחירים הצפויים שלך, פשוט בגלל החלקה והמסחר ללא צו הפסד הפסד, המשמש להגן עליך בקצר שוק פתאומי..

החלקה מתייחסת להבדל בין מחירים צפויים למלאים. החלקה היא נושא רציני שיש לטפל בו במיוחד בשווקים תנודתיים ונפחים נמוכים. ישנן דרכים למזער סיכון זה, על ידי ציון מדויק של מחירים לעסקאות.

לעומת זאת, צווי הפסד הפסד הם פקודות ליציאה מהעסקאות, והם משמשים להגבלת סכום ההפסד. הם פועלים כמחסום למיניהם, כלומר נתח השוק של הסוחר יימכר במחיר שנבחר מראש. ניתן לבצע הזמנה זו ברגע שהתבסס המסחר. חשוב במיוחד בשווקים הפכפכים, בהם ניתן לחרוג ממגבלת הסוחר תוך מספר שניות של כניסה לשוק.

מסחר הוא פעילות הדורשת רמות דיוק גבוהות, כך שלסוגי ההזמנות שתשתמשו תהיה השפעה חזקה על ביצועי אסטרטגיית הסחר שלכם. בואו נסתכל על סוגי ההזמנות השונים שתוכלו להנפיק לבורסות.

סחרים ארוכים

אלה עסקאות שאתה מבצע כאשר צפוי להרוויח בעתיד, בגלל עליית מחירים. אלה נחשבים כהשקעות מוגבלות, מכיוון שהסכום שאתה יכול להפסיד שווה לסכום שהושקע. זהו סוג ההזמנה הנפוץ ביותר.

סחרים קצרים

סוג זה של סחר הוא סחר אקזיט ומבוסס עם ציפייה לרווח ממחיר שוק יורד. ניתן להיכנס למיקום קצר על ידי הלוואה כנגד מינוף מהבורסה, 1: 3 או 1:10, יותר מינוף, פירושו פחות סיכון. ההפסד מקצר יכול להיות בלתי מוגבל, שכן עלייה בשווי המטבע יכולה להימשך לנצח.

ברגע שהגעת למחיר היעד, אתה קונה בחזרה את המניה ומחזיר את חובך למתווך, בשווקים מסורתיים, מוגן על ידי רשות מרכזית..

זה בדרך כלל לא אפשרי עם Bitcoin בגלל אופיו הבלתי הפיך. אך אתרים מסוימים כמו שוק החיזוי החיזוי מאפשרים להמר כנגד מחיר הביטקוין לאחר תקופה מסוימת. דרכים אחרות לקצר הן באמצעות אופציות בינאריות או מסחר בשוליים ב- Bitfinex.

הזמנות שוק

אחד מסוגי ההזמנות הבסיסיים ביותר הוא סדר השוק. זה פשוט נותן את ההוראות לקנות או למכור במחיר הטוב ביותר שיש. לעיתים בבורסות יש קטעי קנייה ומכירה באתרי האינטרנט שלהם המאפשרים לבחור את מחיר ההזמנה ב- BID או ASK, אלא רכישה ראשונה או הזמנת מכירה. סוגים אלה של הזמנות מבטיחים הגשמת סחר, אך עליך להשתמש בכך רק כאשר ברצונך להיכנס לשוק מסוים או לצאת ממנו במהירות. הזמנה זו אינה מתחייבת למחיר, והן משפיעות על החלקה. הגבלת השימוש בהזמנות שוק רק לשווקים נזילים תתמוך ותגביל את ההפסד מההחלקה.

הגבל הזמנות

הזמנה המורה לקנות או למכור במחיר מוגדר או יותר טוב. הזמנות מגבלת קנייה יכולות להתרחש רק במחיר שנבחר מראש או נמוך יותר, בעוד שהזמנות מגבלת מכירה הן הפוכות. בניגוד להזמנות שוק, הזמנות מגבלה מאפשרות לך לציין את המחיר שבו ברצונך לקנות או למכור. צווי הגבלה מונע את ההשפעות השליליות של החלקה, אך הם אינם מבטיחים סחר. הם ימולאו רק במחיר מסוים, ועלולים להגביל את הרווחים שלך על ידי החמצת הזדמנויות מסחר כשירות אם המחיר כמעט מגיע לסף שלך, לפני שינוי כיוון. לידיעתך, יתכן וההזמנה שלך לא תתמלא גם אם השוק מתחיל לפעול במגבלות שציינת, בגלל היקף המסחר הנמוך ובשל כך חלק מההחלפות מאפשרות למלא את ההזמנה שלך מעת לעת, תוך מתן עדיפות להזמנות הראשונות ש נקבעו. המשמעות היא שאם אתה הראשון שמבצע הזמנת מכירה במחיר של 3100 סאטושי, כאשר השוק יגיע למחיר זה, ההזמנה שלך תהיה הראשונה שתמלא.

הפסקת הזמנות

צו זה הוא מצב מותנה אשר הופך לשוק או צו הגבלה לאחר שהגיע למחיר מסוים, הנקרא רמת עצירה. ביצוע הזמנות אלה שונה מפשוט ביצוע הזמנת מגבלה. הזמנות קנייה ממוקמות מעל מצבו הנוכחי של השוק, ואילו הזמנת מכירה ממוקמת מתחת לשוק. לאחר שמגיעים לרמת העצירה, צו ההפסקה מומרים לשוק או צו הגבלה באופן אוטומטי ובאופן מסוים הזמנת עצירה היא פשוט טריגר להזמנות שוק או הגבלה. בעקבות זאת, יש הזמנות עצירה בשוק והפסקת הגבלה, וזה די מובן מאליו.

אחת התכונות של פקודות עצירה היא עצירה נגררת, שהיא סדר דינמי המאפשר לסוחר לעקוב אחר המחיר על מנת לנעול רווחים. לא כל הבורסות של מטבעות קריפטו מציגות זאת, אך בשוקי המניות הרגילים יידרש הסוחר לקבוע טווח מחירים שימלא אוטומטית על ידי המערכת, ויעלה בעת מכירתו ויורד בעת הקנייה. משמעות הדבר היא כי הזמנות ייווצרו ברמות שוות בין טווח המחירים שנקבע והסוחר נהנה מנוכחות רחבה יותר בשוק.

הפסק הזמנות הפסד

אחת הדרכים הישומיות ביותר לשימוש בפקודות עצירה היא ליצור מכשול סיכון למסחר. במילים אחרות זה אומר שיצרת צו הפסד הפסד, שנקבע בגבולות שבהם אתה כסוחר תרגיש מוגן מפני כשל שוק..

הזמנות מותנות

הזמנות מתקדמות המהוות בסיס לאוטומציה של מסחר, ומאפשרות לך להגיש או לבטל אותן באופן תלוי בהתאם למצב השוק. הם ממוקמים לפני שמתרחש מסחר בפועל.

משך ההזמנה

בעוד שהם שונים לגמרי משווקים רגילים, פלטפורמות המסחר של מטבעות קריפטוגרפיות מציעות הסמכת משך זמן כלשהו להזמנות הסחר שלך:

  • ברירת המחדל עבור רוב הפלטפורמות היא טוב עד לביטול (GTC) שהיא אפשרות שגורמת להזמנה להישאר פעילה, עד שתבטל אותה באופן ידני או שתמלא אותה לפי הזמנת סחר הפוכה בשוק.
  • בדרך כלל האפשרות האחרת היא מיידי-או-ביטול (IOC) בעצם אומר שאם לא ניתן למלא את ההזמנה באופן מיידי היא תבוטל. ייתכן שמילוי חלקי אפשרי, כך שתוכל לקנות מחיר ספציפי ולבטל באמצעות אפשרות זו.

כפי שאתה יכול לראות עד כה, מסחר הוא נושא עצום לחקור וללמד את עצמך. לקחת את הזמן לעשות זאת יועיל מאוד למאמציך כסוחר, ויהפוך אותך למודע יותר לגבי ידע מסחרי ספציפי, אשר אנו מקווים שיעניק לך את הביטחון הדרוש לסחור פעיל ולהשיג הצלחה רווחית..

במאמר הבא נבחן פיתוח ובדיקות עתידיות של תוכניות מסחר, שהן מסמכים הכרחיים שעליכם בתור סוחר ליצור עבור העסק שלכם. הם מאפשרים ביטול חלק מהסיכון בסחר ויצירת רווחים עקביים לטווח הארוך. במילים אחרות, באמצעות תוכנית מסחר (מה שאתה בהחלט צריך), אתה מאפשר לעצמך להתמיד זמן רב יותר בשווקים רווחיים ולעשות זאת במידע מבוסס, עובדתי שהצלחת לחלץ עם התוכנית שלך ופעילות הבדיקה לאחר זה.

אל תהסס לשאול את כל השאלות שלך בנוגע לקריפטוגרפיה בכתובת [מוגן בדוא”ל], ונשמח לספק לך מידע איכותי.