אם לכל הקרבות – בנקים: ביטקוין מול גוגל, פייסבוק ואמזון

כיום, מוסדות פיננסיים מנסים לשים את הראש מעל המים כאשר כל כך הרבה מתחרים טוענים שיש להם את העסקאות הטובות ביותר. מכיוון שאשפי הבנקאות מחפשים במקלות הקסם שלהם פתרונות, הם שיקפו את האפשרות להשתמש באינטרנט כספקי תחליף לשירותים פיננסיים. הם התמקדו בשלושה משירותי האינטרנט הטובים ביותר: גוגל, פייסבוק ואמזון.

התעשייה הפיננסית כל כך פחות לחוצה שאפילו בנקים גדולים פוטרים חלק מעובדיהם. רויטרס דיווחה על הבשורה העצובה שרק השבוע HSBC החלה בתהליך פרישה של 100 עובדים בכירים בחטיבת בנקאות ההשקעות שלה ברחבי העולם..

האם מדיה חברתית יכולה לספק שירותים פיננסיים טובים יותר מאשר בנקים?

 • Google Inc..

גוגל הינה חברת טכנולוגיה רב לאומית הממוקמת בארצות הברית המתמחה במתן סיוע כספי לשירותים ומוצרים הקשורים לאינטרנט, כולל: מחשוב ענן, חומרה, חיפוש, תוכנה ופרסום מקוון. כמנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם, גוגל מקדימה קילומטרים רבים ממתחרותיה.

גוגל, באמצעות גוגל ונצ’ר, זרוע ההון שלה, מציעה סטארט-אפים לתחומי עשייה שונים החל מחקלאות, בינה מלאכותית, אבטחת סייבר, חומרה, בריאות וכלה באינטרנט, מדעי החיים, תוכנה ותחבורה..

 • פייסבוק, בע”מ.

פייסבוק הוא תאגיד אמריקאי, שירות מדיה חברתית מקוונת ורשתות חברתיות. כגדולה ברשתות החברתיות, FB לא יודעת גבולות בכל הנוגע לדור: מסבא לילדים. מחקר שנערך לאחרונה על ידי פורסטר, אחת מחברות המחקר והייעוץ המשפיעות ביותר בעולם, מצא כי בקרב המבוגרים בארה”ב המשתמשים באתרי רשתות חברתיות, 96% מהם נמצאים בפייסבוק..

באוקטובר האחרון העניק הבנק המרכזי של אירלנד לפייסבוק רישיון והסמכות לבצע איתם ‘שירותי תשלום’ ו’הנפקת כסף אלקטרוני ‘. מכיוון שאירלנד היא חברה באיחוד האירופי, כך שפייסבוק המחזיקה ברישיון באירלנד פירושה ש- FB תוכל להציע את שירותי התשלום שלה בכל המדינות החברות באיחוד..

 • Com, Inc..

אמזון היא חברת סחר אלקטרוני ומחשוב ענן אמריקאית, והיא הקמעונאית הגדולה ביותר בעולם האינטרנט לפי נפח המכירות וההון הכולל בשוק. ב- Amazon.com אתה יכול לקנות כמעט כל דבר תחת השמש באופן מקוון.

אמזון מספקת הלוואות לעסקים קטנים. רק בשנה שעברה הצליחו המוכרים באמזון ברחבי העולם לנצל הון להלוואות מהלוואות אמזון שצמיחת המכירות שלה נאמדה בכ -4 מיליארד דולר. תוכנית מדהימה זו מציעה הלוואות עסקיות למוכרים המוזמנים של אמזון שיסייעו להם בפריחת עסקיהם. אמזון מספקת זה מכבר שירותי כרטיסי אשראי ולאחרונה היא פועלת במרץ להגדיל את מספר משתמשי כרטיסי האשראי של אמזון.

שירותים של חברות אינטרנט איכותיים בהרבה משירותים מהבנקים. חברות אינטרנט יכולות ליישם טכנולוגיה ונתונים טובים יותר בתנאי שהמטבע העיקרי בו משתמשים הוא ביטקוין.

ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי ומערכת תשלומים. המערכת נעשית בין עמיתים והעסקאות ישירות בין משתמשים ללא מתווכים. אימות העסקה מתבצע על ידי צמתים ברשת ונרשם בשרשרת בלוקים, ספר ספר מופץ ציבורי המשתמש בביטקוין כמטבע. אוצר ארצות הברית מסווג את הביטקוין כמטבע שהוא למעשה מבוזר. הביטקוין הוא הסוג העצום ביותר בהתבסס על הערך הכולל שלו בשוק.

נוצר כפרס בתחרות כוח מחשוב, ביטקוין שימש לאימות והקלטת עסקאות בבלוקצ’יין של ביטקוין. ביטקוין מתקבל על ידי כרייה וניתן להמירם במטבעות, מוצרים ושירותים אחרים. כאשר מבצעים עסקאות עם ביטקוין, ישולמו לכורים תשלום אופציונלי. זוהי דרך אחת לזרז את אישור העסקה שלך.

פתרונות לבנקים

תאריך טכנולוגיה ומידע מעולה בחברות אינטרנט מציעות שירותים איכותיים בהרבה בהשוואה לבנקים אם חברות האינטרנט השתמשו בביטקוין כמטבע העיקרי. בנקים זקוקים לחידושים כדי להפוך למהירים באופן קיצוני, לא מורכבים יותר ובמחיר סביר יותר אם הם רוצים לשרוד בתוך זרם המתחרים ברשתות החברתיות..

כאשר מבקשים הלוואת הון חוזר מבנק מסורתי, התהליך מורכב וגוזל זמן. עובדה ידועה היא שבבנקים מסורתיים שיעורי הריבית על הלוואות לעסקים קטנים גבוהים למדי, והמימון הבנקאי שעסק זכאי לו אינו מספיק כדי לענות לחלוטין על צרכיו..

והמנצח הוא

 1. בקרב גוגל, פייסבוק ואמזון נגד הבנקים: ביטקוין; הביטקוין הוא המנצח. תעשיית הבנקאות כל כך מעורבת בפתרון בעיות רבות כמו הלוואות גרועות, רווחים ירודים, ברקזיט ורבים אחרים.
 2. בנקים: הביטקוין הוא המנצח מכיוון שיזמים וקמעונאים קטנים מחפשים תומכים חדשים, לא מבנקים קונבנציונליים אלא ממקורות לא מסורתיים וחדשניים לאורך שליטת האינטרנט.
 3. הביטקוין הוא המטבע של האינטרנט שכן יש לו אפשרויות טובות יותר במערכת הפיננסית להיות מבוזרות, ניטרליות, מאובטחות ושקופות לכלול את מידת האנונימיות, ללא חיובי גב ועלויות עסקה נמוכות..

יתרונות ביטקוין:

 • חופש תשלום

הביטקוין מאפשר לשלוח ולקבל כסף לכל מקום בעולם בכל זמן נתון.

 • אין מעבר גבולות

בעת העברת כסף, אינך צריך לדאוג לחצות גבולות, לתזמן מחדש בחופשות הבנק או למגבלות אחרות.

 • שליטה מלאה

ביטקוין נותן לך שליטה של ​​100% בכספיך מאחר ואין איש סמכות מרכזי בגבך.

 • בקרת עסקאות

למשתמשים יש שליטה בעסקאות שלהם מכיוון שהרשת שלך נשמרת על ידי ביטקוין. לפני הוספת חיובים, על הסוחרים לשוחח עם הצרכן.

 • מידע אישי חסוי

התשלומים מתבצעים ומסתיימים מבלי לחשוף מידע אישי הקשור לעסקאות. לביטקוין מערכת הגנה נהדרת מפני גניבת זהות; יש גיבוי מעולה ומוצפן כדי להבטיח את בטיחות הכסף שלך.

 • עסקה שקופה

כל העסקאות הסופיות שקופות ומוצגות לכולם, בעוד שהמידע האישי נשמר מאובטח ברשת הבלוקים של ביטקוין.

 • אין מניפולטורים מכל מקום

אין אדם, ארגון או ממשלה שיכולים לתפעל את פרוטוקול הביטקוין משום שהוא מאובטח באופן קריפטוגרפי.

 • עמלות ללא או נמוכות

נכון לעכשיו, לא גובים עמלות או משלמים עמלות נמוכות במסגרת עסקאות ביטקוין, אך כדי להקל על התהליך המהיר יותר, אתה עשוי לשלם סכום מינימלי.

 • סיוע לסוחר

חילופי מטבעות דיגיטליים מסייעים לסוחרים בתהליך העסקה על ידי הפיכת ביטקוין למטבע פיאט. חיובים עבור שירות זה בדרך כלל נמוכים בהרבה מכרטיסי אשראי ופייפאל.

 • סיכונים קטנים יותר

סוחרים כפופים לסיכונים פחותים מכיוון שלא ניתן להחזיר עסקאות ביטקוין, ללא מידע על נתונים אישיים ובטוחים; סוחרים לא יכלו להיות כפופים להפסדים אפשריים עקב הונאה.

 • אין שיעורי פשע והונאה

סוחרים המשתמשים בביטקוין מסוגלים לעשות עסקים שבהם שיעורי הפשיעה ושיעורי ההונאה עשויים להיות גבוהים. בביטקוין כמעט ולא אפשרי לרמות או לכבול בגלל שרשרת החסימה, ספר ספר ציבורי המשמש כהגנה.

הביטקוין יכול להיות הפיתרון

חברות מדיה חברתית ואינטרנט מרחיבות את שירותיהן הפיננסיים המאיימים ללא הרף על הבנקאות המסורתית. עם זאת, כשמסתכלים על הביטקוין, רואים שהוא מספק שירותים בזמן אותנטי, ללא גבולות וללא חיכוך. לביטקוין יש את טכנולוגיית הנעילה כפי שהיא משמשת גם בחברות מדיה חברתית ואינטרנט. זה נותן לביטקוין את הדומיננטיות על הבנקים.

הביטקוין אינו מושלם שכן הוא עדיין מטבע צעיר יחסית וחדש. אנשים רק מתחילים להיות מודעים יותר לזה. יותר אנשים צריכים להבין שלביטקוין יש יותר מה להציע בתפקוד הכספי שלו. זו אפשרות טובה בהרבה מהצעות של חברות אינטרנט. גוגל, פייסבוק ואמזון כמערכת לתשלומי כסף!