דו”ח אירוע יום השנה הרביעי של יום רביעי בביטקוין

יום רביעי הראשון בכל חודש באמסטרדם מציע הזדמנות ייחודית לכל חובב ביטקוין ובלוקצ’יין.

החודש, זו השנה הרביעית מאז כנס זה התחיל! בטוח לומר שזו הייתה חגיגה ענקית והרבה אנשים השתתפו באירוע. המשך לקרוא ולגלות עוד על הערב.

המארחים

לפני שנתחיל ברצוני להציג בפניכם את מארח האירוע הזה, BitcoinWednesday. זוהי הוועידה הגדולה ביותר שתומכת בהפצת מהפכת המטבע הדיגיטלי בהולנד.

האירוע עצמו ממוקם במקום שנקרא רוקסטארט, המהווה חממת סטארט-אפ המסייעת לעסקי טכנולוגיה צעירים לצמוח ולהצליח בשוק. הם בילו את חמש השנים האחרונות בבניית קהילת היזמים הבינלאומית שלהם ועזרו לחברות רבות ושונות להשיג את יעדיהם.

התייחסותי לאירוע

הכנס עצמו היה יפה, היו הרבה אנשים שחגגו מטבעות קריפטוגרפיים, וחלק מהטכנולוגיות המרתקות למדי חולקו. חלק מהתכנים שהרמקולים העבירו היו די בסיסיים, אך הם עשו עבודה טובה בהצגתם בצורה ברורה ותמציתית. זה הגיוני כיוון שחלקים מהקהל רק מתעניינים בביטקוין והם משתמשים בכנס זה כדרך להתחבר ולדון בטכנולוגיה זו עם אנשים שכבר נמצאים במערכת האקולוגית..

ג’יימסון מלמד אותנו על ביטקוין, ולמה אנחנו לא באמת יודעים

ג’יימסון לופ היה מאוד מעורב בדיון שלו ש”אנחנו לא באמת יודעים ומבינים מהו באמת ביטקוין “, ללא קשר לכמה זמן היינו במרחב זה. יתר על כן, הוא קבע כי אנשים שקיימים זמן רב יותר מסכימים כי ביטקוין הוא טכנולוגיה קשה מאוד להבנה מלאה, אולם כאשר אנשים מתחילים, קל להרגיש שהם יודעים לחלוטין מהו ביטקוין וכיצד יש להשתמש בו..

הטענות העיקריות שלו היו שביטקוין הוא פיתרון שונה עבור אנשים שונים, וההבדל הסובייקטיבי הזה בתפיסה חשוב באמת ביצירת הקושי בהבנת הביטקוין..

הנרי מסביר כיצד הפתרון שלו עובד

דובר נוסף שבאמת הדהד איתי היה הנרי פיקהאלה, עם הצגתו את גרסת הבטא הסגורה של Streamr, שהיא פיתרון שנועד להקל על תהליך יצירת חוזים חכמים. הוא הראה לנו כלי רב-תכליתי, המסוגל ליצור מודלים אלה בקלות, ובעקבות כך להפוך את תהליך הקידוד הדרוש בכדי לגרום להם לעבוד. בטוח לומר, אני מאמין שהוא בוחן בעיה אמיתית ורלוונטית, והוא עובד קשה כדי למצוא פיתרון עבורה..

האם אתה רוצה לדעת יותר על Streamr?

לקן שישידו היה גם מצגת אדירה על מצב הביטקוין בטוקיו, כאשר קן גרם לכולם לחייך, כשהוא הראה בדיוק מה קורה בסצנת הקריפטו של טוקיו. הוא סיפר לנו על אירועים, התכנסות ואפילו מעצבי אופנה שיוצרים בגדי קריפטו מיוחדים עבור לקוחותיהם. נראה לי שהשוק מתעצם במהירות ביפן, ואני מקווה לקבל את ההזדמנות לבקר יום אחד בטוקיו ולדווח על אחד האירועים הללו..

זה אני שואל המון שאלות

פיטר ריזין, הסביר את עמוד השדרה של הבלוקצ’יין ודן, לעומק, בפרטים של יצירת מטבע קריפטוגרפי אמיתי שיכול להתמודד עם כמות עצומה של עסקאות הדרושות להפעלת השווקים של ימינו.

אירוע זה הסתיים בפגישת רשת בה כולם הזדמנו לדבר עם כל מי שנראה להם מעניין באירוע. בסך הכל, אפשר לומר שהמערכת האקולוגית של הצפנה מושכת קהל פרוע ואנחנו מאוד יוזמים בגישה שלנו..

הדוברים

פרנס קמפן

פרנס קמפן שימש כיו”ר מושב לביטקוין ביום רביעי ב -5 ביולי 2017. כיום הוא מוביל את תרגול הבלוקצ’יין של יבמ לתעשיית הבנקאות והביטוח בהולנד ובבלגיה. הוא עבד בחברת IBM במשך יותר מעשור, ולפני כן הצליח לשלב את הרקע הטכני והמסחרי שלו בתפקידים עם יוניליוור, KPN וטלקום בריטית. פרנס רואה בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת גורם מרכזי בתוכניות לשינוי דיגיטלי במגזר הפיננסי.

מטג ‘מיכלקו

מטג ‘מיכלקו הוא מנכ”ל פלטפורמת הפצת התוכן המבוססת על בלוקצ’יין המכונה Decent שגייסה יותר מ -4.2 מיליון דולר במהלך מכירת ההמונים שלה בסוף 2016. הוא חלוץ בלוקצ’יין שהקים את אחת מסוכנויות השיווק הראשונות של הביטקוין בתחום, וכן אחת מסוכנותיה המייעצות המוקדמות ביותר בנושא משחקים אלקטרוניים בקריפטו.

אנרי פיקהאלה

אנרי פיקהאלה הוא מנכ”ל חברת Streamr, ערימה מבוזרת, ניתנת להרחבה ומבוזרת לנתונים בזמן אמת. הוא מהנדס תוכנה, יזם סדרתי, וסוחר לשעבר אלגוריתמי. הוא מתמחה בארכיטקטורות מורכבות, מדרגיות, נתונים וטכנולוגיית בלוקצ’יין.

ז’אן פיליפה ורגנה

ז’אן פיליפ ורגנה הוא פרופסור חבר לאסטרטגיה בבית הספר לעסקים אייבי, אוניברסיטת ווסטרן בקנדה. הוא גם מנהל שותף של מעבדת הבנקאות הדיגיטלית של סקוטיאבנק, ומתאם מייסד של מרכז הקפיטליזם בקריפטו. לאחרונה הוא כתב היסטוריה של פיראטיות וקפיטליזם שכותרתה “ארגון הפיראטים: לקחים משולי הקפיטליזם” (הרווארד העיתונות העיתונאית). הוא מיקד את מחקריו בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאז 2014.

ג’יימסון לופ

ג’יימסון לופ מוביל צוות הנדסת תוכנה ב- BitGo, שירות אבטחת נכסים דיגיטליים ארגוניים הממוקם בפאלו אלטו. הוא יצר את Statoshi, מזלג של Bitcoin Core שמנתח את הסטטיסטיקה של צמתים של Bitcoin ומטרתו לתת פרספקטיבה של DevOps על רשת הביטקוין. הוא מונה את תחומי העניין של פיינטבול, אופנועים וייצור יין. ומשעווה פילוסופי על אופיו של הביטקוין בזמנו הפנוי.

ולריאן בנט

ולריאן בנט הוא מנכ”ל PopChest, פלטפורמה לווידיאו הנתמך על ידי הקהילה המשלב חוזים חכמים של RSK והפצת אסימוני פופ בקרוב. ולריאן הוא מפיק ועורך טלוויזיה ותיק ויוצר תיעודי מלוס אנג’לס. הוא בעל תואר קולנוע מאוניברסיטת דרום קליפורניה ואחראי לסרט התיעודי של Bitcoin: בואנוס איירס 2014 על המערכת האקולוגית של המטבע הדיגיטלי בארגנטינה..

ד”ר פיטר ריזין

ד”ר פיטר ריזון הוא המדען הראשי של Bitcoin Unlimited ודמות מובילה בדיון על גודל הבלוקים השולט כיום בביטקוין. הארגון שלו מפתח תוכנות המשמשות כ- 40% מכוח הכרייה של רשת הביטקוין, ומטרתו לפתור את מחלוקת גודל הבלוקים על ידי מתן אפשרות לכורים לאותת על תמיכתם בגודל חסימות גדול יותר, גישה שנדחתה שוב ושוב על ידי Bitcoin Core..

קן שישידו

קן שישידו הוא מארגן את קבוצת Meetup Bitcoin Bitcoin Meetup, שהוקמה בשנת 2011, מהוותיקות בעולם. הוא גם משקיע בשלב מוקדם ב- Breadwallet, Yours, Stashcrypto ופרויקטים אחרים הקשורים לקריפטוגרפים. בעבר טיפל במכירות ופיתוח עסקי של שירותי טלקומוניקציה ארגוניים עבור מפעילת טלקום גדולה ביפן. הוא היה מועמד בבחירות לבית התחתון של הפרלמנט בשנת 2012 שייצג את טוקיו (מחוז 5) ואת הירושימה (מחוז 3).

עקוב אחר www.crypto-news.net לקבלת תוכן שימושי, מעניין ומעורר השראה הקשורים לטכנולוגיות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים.