המשקיע הגלובוטריטי הזה מסביר מדוע בחר להשקיע בכמה מתיקי העתקים של eToro

קלאס (@oroumann) הוא משקיע מנוסה שעבד בתחומים שונים והיה בעלים של עסקים בכמה מדינות. לאחר שבילה זמן מה ב- eToro, הוא גילה את CopyPortfolios והחל להשקיע באמצעותם, כאופציה השקעה ארוכת טווח ומשלימה לתיק המסחר היומיומי שלו. בדוק את הראיון שלנו איתו למטה:

בדוק את הנתונים הסטטיסטיים של אוראומן

זו לא ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות. ההון שלך נמצא בסיכון.

  1. ספר לנו קצת על עצמך?

הביו שלי הוא הכל חוץ מליניארי. לאחר שסיימתי את הלימודים בגרמניה עברתי למקסיקו, שם למדתי חניכות אצל עמיל המכס TRANSUNISA SA. בגיל הרך של 21 הפכתי למנהל של אחת מחברות הבנות שלהם ורק אחר כך החלטתי ללמוד כלכלה. בגיל 30 הפכתי למנהלת חברת הבת הדנית של מפיץ ציוד גרפי גרפי ובהמשך הקמתי את פעילותם בשבדיה ובבריטניה. לבני משפחתי יש לאומים מרובים – אז אני מניח שאנחנו “חושבים שאנחנו מכל מקום” וכך אני משקיע.

  1. איך בסופו של דבר הובלת את FotoInsight?

בזמן שלמדתי תואר שני במנהל עסקים בשנת 2003 ועם שני ילדים בבתי ספר עצמאיים בקיימברידג ‘, פניתי להתמוטטות כלכלית. מעבדת תמונות גדולה שהכרתי היטב הולכת להיות דיגיטלית. הקמנו את “FotoInside” כדי למכור את ספרי הצילום, ההדפסים והלוחות שלהם. אבל מרבית חיבורי האינטרנט לא סיפקו רוחב פס מספיק, כך שזה לא היה הולך לשום מקום. גרוע מכך: אינטל איימה עלינו בטענתם על המילה “בפנים”, שהפחידה את השותפים. סיימתי עם כל העסק ומיתגתי אותו מחדש כ- “FotoInsight”. למעשה, האיום של אינטל סיפק כיסוי עיתונאי שפיר – אפשר לומר שההרחבה האירופית של פוטו-אינס הפעלה על ידי אינטל.

  1. כמו גם להיות יזם השקעת בשווקים הפיננסיים. איך הגעת לשטח?

בשנות העשרים לחיי נהגתי להשקיע פיקדונות של לקוחות עבור תשלומי חובה בשוק המניות, ובעצם השקעתי כסף של אנשים אחרים למספר שבועות בכל פעם. במקסיקו הייתה אינפלציה שנתית של 150%, מה שאומר שתוכלו להקפיץ רווחים פנומנליים, אם כי מניעת סיכונים וגיוון עדיין היו עליונים עלי..

כיום, מלבד העיסוק במניות, לעיתים קרובות של חברות קטנות יותר מתחת לשווי השוק הנדרש ל- eToro, אני גם דואג לעיזבון ולמניות של משפחתי, אם כי אף אחת ממערכות המסחר המקוונות של הבנקים אינן מרתקות כמו זו של eToro. מדי פעם אני גם בבלוג על המקצועות שלי.

  1. מדוע החלטת אז להשקיע ב- eToro?

לאחר רצף צמיחה של עשר שנים ועם טוויטר תזזיתי בבית הלבן שהשקיעו מדי פעם משקיעים מזעזעים, שוקי המניות הפכו עצבניים. כדי להתמודד עם זה, אני רוצה לסחור בפוזיציות מכר של חוזה להבדל (CFD). מספר פלטפורמות מציעות עסקאות CFD ובכך אפשרות למכור (או לקצר) מניה. הגעתי ל- eToro כי המסחר בפלטפורמה שלה מהיר וקל במיוחד והמגוון הבינלאומי של מניות ושווקים גדול יותר מרובם. eToro מכסה גם את המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים, וכן מציעה אסטרטגיות השקעה מנוהלות, CopyPortfolios. נשארתי עם eToro, כי המסחר בפלטפורמה חברתית מרתק יותר ולומדים הרבה.

  1. אתה מזכיר את CopyPortfolios, באילו מהם אתה משקיע?

אני נוטה להחזיק מגוון מגוון של מניות בעיקר באירופה, לרוב בחברות שאני מכיר מבפנים. כרגע אני משלים את תיק ההשקעות שלי בשתי קופיפורטפוליות ממוקדות בארה”ב שתוכננו על ידי eToro: ‘BigTech‘והמעניין מאוד’OutSmartNSDQ ‘ תיק עבודות. שניהם דורשים השקעה העולה על 5,000 דולר כל אחד.

  1. כמה זמן אתה מתכנן להשקיע בתיקים אלה?

אני עוסק ב’חברות OutSmartNSDQ ‘וב’חברות BigTech’ לטווח הארוך. למרות ש- CopyPortfolios אלה הביאו עד כה לביצועים טובים יותר מהשוק, הם נוטים לעלות או לרדת כאשר שוק המניות עושה זאת. אני אסגור את עמדות ההשקעה הללו אם אני צופה ירידה חדה בוול סטריט. הייתי שוקל לחלק מחדש את ההשקעה שלי אם אגיע למסקנה ש- eToro תכננה אסטרטגיית השקעה חדשה ואטרקטיבית יותר..

  1. בכל הקשור ל- CopyPortfolios חדשים, האם יש ספציפיים שתרצה לראות בפלטפורמה?

בעוד שרוב התרופות סובלות מעלויות פיתוח גדלות במהירות וצינור מתכווץ של תרופות חדשות, ישנם תחומים כמו CRISPR ו מריחואנה רפואית ברצוני להשקיע יותר, אולי באמצעות CopyPortfolio.

אני מרגיש שעברנו תיקון בהערכת השווי של אנרגיה מתחדשת ובינה מלאכותית (AI) ותקבל בברכה קרנות בינלאומיות המכסות אלה. מניות אופנה כמו לוקסוטיקה, קרינג, אינדיטקס, הרמס ואדידס צומחות ויציגו אפשרות תיק בינלאומית מעניינת בתחום מוצרי הצריכה..

סוחרות הן במיעוט. זה שלכמה משקיעות פופולריות יש ציון סיכון נמוך יותר עולה כי הם משקיעים אחרת. אז ברצוני להוסיף ‘eToro משקיעות פופולריות פופולריות CopyPortfolio’ לרשימת המשאלות שלי.

מכיוון שהערכת השווי של שוק המניות בארה”ב אינה מתאימה, מרבית הקרנות כוללות בעיקר מניות בוול סטריט. אבל אשמח לראות קרן של EuroStocks, ולמרות שהיא קשה, תיק “Maschinenbauer” גרמני.

בקצה השני של רשימת המשאלות שלי תהיה מעין קרן מניות אגורה, שתכסה חברות פיחות בהן נותר עדיין חומר, למשל. קבוצת ההנדסה הספרדית אבנגואה, ‘באנקה מונטה דיי פאסי די סיינה’ האיטלקית או קבוצת הרהיטים הבינלאומית שטיינהוף אינטרנשיונל הולדינגס NV..

  1. מה לדעתך מבדיל את CopyPortfolios מהשקעה במקום אחר?

אני עוקב אחר האסטרטגיות של המשקיעים הפופולריים ביותר ו- CopyPortfolios של eToro ומעדכן באופן קבוע פוסט הבלוג שלי על הביצועים שלהם. לאחר שניתחתי אפשרויות מעניינות, שמירה על חלק מההשקעה שלי בתיק מוצלח ומנוהל חוסכת זמן ומאפשרת לי להתמקד בתפקידי המסחר האחרים שלי..

מכיוון שהתיקים עוקבים אחר קריטריונים שונים משלי, הם כוללים מניות שעוזרות לגוון. חלק מתיקי שוק מאפשרים למשקיעים להתמקד בענפים ספציפיים, שם הם עשויים שלא להרגיש בנוח אחרת: CRISPR, CryptoPortfolio או PanicMode (כשיגיע זמנה) עולים בראשנו.

  1. מה התחביבים / תחומי העניין שלך?

אני מתעניין בפוליטיקה ובלוג ומצפצף על זה. אני גם קמפיין לתחבורה בר קיימא ורכיבה על אופניים וטיולי אופניים אוהבים. נהגתי להסתובב כמה אלפי מיילים בשנה ברכיבה על אופני התיור שלי, אם כי מכיוון שיש לי גן גדול יותר עכשיו, היה לי פחות זמן לרכיבה על אופניים. חסר לי זמן, אני מנסה לבנות פעילות גופנית בלוח הזמנים שלי, ולפעמים אני אפילו קופץ על האופניים שלי אחרי ירידים או פגישות כדי לחזור הביתה לאורך מאות קילומטרים..

  1. אנא שתף ​​קישורים לחלק מהפעילות המקוונת שלך:

בלוג ההשקעות שלי: http://exactresults.com/wp/profit/

הבלוג הפוליטי שלי: http://counter-offensive.blogspot.com/

FotoInsight בריטניה: http://fotoinsight.co.uk/

לינקדאין: https://www.linkedin.com/in/klaasbrumann/

פרופיל טוויטר: https://twitter.com/iitm

CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 65% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

זו לא ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

זהו פוסט ממומן.