הסבלנות משלמת: הכירו את המשקיע העממי ריינהרדט קוטזי

שאל כל סוחר והם יגידו לך: גיוון בתיק שלך הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת הסיכון. אם אתה סקרן לגבי הסתעפות לנכסים אחרים, בהחלט לבדוק את ריינהרדט קוטזי – המשקיע הפופולרי הדרום אפריקאי הזה הוא ההוכחה שהשקעה בסיכון נמוך לטווח ארוך יכולה באמת להשתלם.!

מאז שהצטרף ל- eToro ביולי 2016, ריינהארדט שמר על ציון הסיכון שלו נמוך על ידי התמקדות במניות של חברות ידועות אך חדשניות שעל פי מחקריו שלו יש פוטנציאל צמיחה איתן, והחזקת נכסים במשך 6 חודשים בממוצע..

קרא עוד על ההשקעה s1trategy של ריינהרדט וראה את פעילות המסחר שלו כאן:

צפה בפרופיל של ריינהרדט

זו לא ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות. ההון שלך נמצא בסיכון.

היי, ריינהרדט! תודה ששוחחת איתנו היום. אתה יכול לספר לנו קצת על עצמך?

אני בן 35 ומתגורר ביוהנסבורג, דרום אפריקה. אני עובד בענף אוטומציה תעשייתית ומתמחה בתחומי הנדסת תוכנה, מודיעין עסקי & ניתוח נתונים. השקעה היא תשוקה תעופתית שלי. אני חובב טכנולוגיה – או בקיצור חנון – ואני אוהב לשחק עם המגמות הטכנולוגיות העדכניות ביותר ומשנות את אופן חיינו.

האם היה לך ניסיון קודם בהשקעות פיננסיות לפני שהצטרפת ל- eToro?

אני משקיע בקרנות הון כמו נאמנויות יחסים ותעודות סל מאז שהתחלתי את העבודה ‘האמיתית’ הראשונה שלי ויכולתי להרשות לעצמי להוציא קצת כסף. בהיותי קצת אובססיבי בכל מה שקשור להשקעה בכספי, הייתי חוקר את הביצועים של קרן מסוימת לאורך זמן ובודק דברים כמו הקצאת נכסי הבסיס והסטטיסטיקה המפורטת. הזכרתי שאני עוסק בניתוחים? במהרה התחלתי לסחור במניות באופן מקוון, להשקיע ישירות במניות ולבנות תיק משלי והייתי מעורב עוד יותר בעולם ההשקעות מאז. הצטרפתי ל- eToro באמצע שנת 2016 וטיפסתי במהירות בדרגות כדי להגיע למעמד של עלית משקיעים פופולרית.

מדוע בחרת להצטרף ל- eToro?

חיפשתי באינטרנט דרך זולה ונגישה להשיג חשיפה ישירה יותר למניות בארה”ב. סחר בשווקים בינלאומיים באמצעות מתווכי השקעות מסורתיים יכול להיות מסובך, לא שקוף ויקר. eToro פשוט עשה את זה קל ונגיש. מיד אהבתי להשתמש בפלטפורמה, מכיוון שהיא קלה מאוד לשימוש. עיצוב הממשק וחווית המשתמש נהדרים ואז יש את כל ההיבט החברתי בזה – היכולת לתקשר איתו ולראות במה משקיעים סוחרים אחרים בכל העולם, זה די מדהים..

מהם שלושת היתרונות העיקריים בשימוש ב- eToro?

יש הרבה, ולדעתי זה יהיה שונה מאדם לאדם בהתאם לאסטרטגיית המסחר שלהם. מבחינתי, שלושת היתרונות העיקריים היו:

  1. פלטפורמה קלה ופשוטה לשימוש עם שקיפות מלאה וסטטיסטיקה. אני אוהב סטטיסטיקה.
  2. אינטראקציה חברתית עם קהילה דומה של סוחרים ומשקיעים – כוח הקהל.
  3. תקשורת ידידותית ומקצועית. בכל הנוגע לנושאי תמיכה ואופן העברתם של אלה, או דיבור עם מנהל חשבונות, ראיתי וחוויתי רק חוויות טובות.

זה האחרון יכול להיות יותר עניין של תרבות חברה ולא תכונה של הפלטפורמה, אבל מבחינתי, האמון בחברה בה אתה משתמש כדי להשקיע את הכסף שלך חשוב לא פחות..

כיצד שינה eToro את דרך המסחר שלך?

היכולת לסחור במניות CFD, ולאחרונה, ישירות בנכס הבסיס, תוך היכולת לסחור במניות בעלות חלקית פירושה שאוכל לבנות תיק ממוקד ומגוון. מודל יוצר שוק זה ש- eToro משתמש בו, מאפשר לי להשקיע כל הזמן מחדש בתיק, להוסיף לפוזיציות הקיימות ולנצל הזדמנויות קנייה טובות כמו במהלך טיפות בשוק..

מה סוג אסטרטגיית המסחר שלך ובמה היא מתמקדת?

התיק שלי מתמקד בצמיחה מקסימאלית לטווח הארוך. אני לא סוחר יום. אני עושה הרבה מחקר וקריאה על כל אחת מהחברות בהן אני משקיע, ניתוח יסודי, לימוד דוחות רווחים וכו ‘. אני גם מקפיד על השקעות נושאיות – חקר נושאי הטכנולוגיה, כמו AI, עיצוב העתיד שלנו ומה זה עשוי להיראות כמו בחמש, 10 או 20 השנים הבאות ולהשקיע בחברות שעומדות לרווחיות הרבה ביותר. אתה צריך גם להיות מדד. אני משקיע בעיקר במניות טק ולכן אני משתמש במדד Nasdaq100 (NSDQ100) שהיה מבחינה היסטורית אחד המדדים הביצועים הטובים ביותר לאורך כל תקופה ארוכת טווח, מה שמעניק לי ולעותקים שלי אמת מידה טובה כנגד השוואה בין הביצועים שלי..

מה היתרונות של להיות משקיע פופולרי ומה המטרה שלך לטווח הארוך?

ברור שיש את התגמול הכספי על היותי משקיע פופולרי, שקיבל אחוז מהנכסים שלי בניהול, וזה תמריץ גדול מצד eToro להיות חלק מהתוכנית. להיות משקיע פופולרי, יש לי אחריות כלפי האנשים שהשקיעו את כספם איתי ואני מאמין שזה הועיל לי באופן אישי בכך שהוא הניע אותי לעשות מחקר נוסף ובדיקות נאותות בכל הנוגע לניהול התיק. כמו כן, אני אוהב את האינטראקציה החברתית, ולמלא חלק גדול יותר בקהילה המדהימה הזו היה נהדר. המיקוד העיקרי שלי והמטרה ארוכת הטווח שלי ב- eToro הם עדיין לגדל את התיק, להמשיך ולקבל את התשואה הטובה ביותר האפשרית ולהיות רווחי על בסיס עקבי עבורי ועבור המכונות העתקות שלי. אני מקווה שעל ידי כך אוכל להמשיך למשוך אנשים להשקיע איתי ולהישאר משקיע פופולרי מוביל ב- eToro..

האם יש לך עצות עבור מכונות ההעתקה / משתמשים שלך ששוקלות להעתיק אותך?

זכור מטרה לטווח הארוך. מניות, ומניות טכנולוגיה בפרט, הן אחת מקטגוריות ההשקעה הרווחיות ביותר, אך הן יכולות להיות תנודתיות גם בטווח הקצר. הדבר החשוב הוא להישאר רגוע ולהיות סבלני. אם השוק יירד פתאום, זה יכול להיות קשה להישאר רגוע, אלא פשוט לפתוח תרשים ולהתקרב מעט – לרוב זה יגרום לירידה להיראות כמו סיבוב קטן בביצועים הכוללים. ההיסטוריה מראה שגם אם תתחיל להשקיע בזמן ממש גרוע, אם אתה עומד עם אפשרויות ההשקעה שלך, יהיה לך הרבה יותר טוב מאשר למכור ולהשקיע במשהו אחר בכל פעם. זה כמה אנשים מפסידים כסף בשוק המניות, שנותר אחד המקומות הטובים ביותר לשים את הכסף שלך.

מה התחביבים שלך?

ואז: בראיינג (ברביקיו) עם חברים, נסיעה, משחקים וסנובורד כשאנחנו מקבלים מדי פעם שלג בלסוטו.

עכשיו: בילוי עם אשתי ובתי המקסימה &# x1f642; כשאני מקבל את הזמן, לאט לאט להמיר את ביתי לבית IOT ‘חכם’.

CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 65% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף כאשר הם סוחרים CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. זו לא ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

זהו פוסט ממומן.