דוח אירוע: Bitcoin יום רביעי אמסטרדם

יום רביעי הראשון בכל חודש באמסטרדם מציע הזדמנות ייחודית לכל חובב ביטקוין ובלוקצ’יין.

החודש ניצלתי את ההזדמנות להשתתף באירוע זה ולשתף אתכם במידע על מה שקרה ומה נדון. קרא מאמר זה כדי לקרוא עוד על מה שהוצג, מי דיבר וכדי לראות כמה תמונות מהאירוע.

המארחים

לפני שנתחיל ברצוני להציג בפניכם את מארח האירוע הזה, BitcoinWednesday. זוהי הוועידה הגדולה ביותר שתומכת בהפצת מהפכת המטבע הדיגיטלי בהולנד.

הכניסה לבניין הרוקסטארט

האירוע עצמו ממוקם במקום שנקרא רוקסטארט, המהווה חממת סטארט-אפ המסייעת לעסקי טכנולוגיה צעירים לצמוח ולהצליח בשוק. הם בילו את חמש השנים האחרונות בבניית קהילת היזמים הבינלאומית שלהם ועזרו לחברות רבות ושונות להשיג את יעדיהם.

הדוברים

ריק אסלינק

החודש הוביל את הכנס ריק אסלנק, שהיה בעבר מנכ”ל פיליפס, טייזר, וכיום הוא עובד עם חברה מקליפורניה בשם Ring. הוא פעיל בקהילת הביטקוין באמסטרדם כבר שנים רבות.

אגברט-ג’אן סול

אוצר מ- BitcoinWednesday.comאגברט-ג’אן סול – CTO של תעשיית TNO

אחד הדוברים המרכזיים בכנס היה אגברט-ג’אן סול, העובד עבור TNO Industry, חוקר ופיתוח פתרונות חדשניים לבעיות החברה. הוא עבד עם ממשלת הולנד על פתרונות בלוקצ’יין שיגדילו את איכות החיים של האזרחים בהולנד.

הוא העביר מצגת מרשימה על האופן שבו טכנולוגיית הבלוקצ’יין מפתיעה את העולם, ללא קשר לעובדה שהטכנולוגיות הקשורות לבלוק-קיימים קיימות מאז תחילת שנות ה -90. עד 2009, כאשר סאטושי נקאמוטו המסתורי פרסם את מאמרו, המפרט את מטבע המזומנים האלקטרוני של עמית לעמית שאנו מכירים כיום ביטקוין..

עוד הוא השווה טכנולוגיה זו לתקופה בה TCP / IP הייתה טכנולוגיה חדשה ולא מוכרת, שהתפוצצה ככל שהאינטרנט צבר בשימוש ובמתיחה. באופן דומה, כיום אנו מוצאים את עצמנו בחזית הקבלה הרחבה של הטכנולוגיה חסרת האמון הזו, המחזיקה בהבטחה לשנות את החברה באופן עמוק.

הוא הסביר שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הופכת במהירות למורכבת מאוד, בשל העובדה שכל כך הרבה גורמים שונים מתקשרים עם מאגרי המידע הללו. זה רק חיזק את הטיעון הבא שלו, ליצור מפת דרכים להפיכת פתרונות ענן כבר פעילים לפתרונות מבוססי בלוקצ’יין שיתמכו בתפקודם של עסקים הגיוניים..

הוא סיים את המצגת עם תובנה על קואליציית בלוקצ’יין ההולנדית כדי לעבוד על פיתרון ליצירת זהויות דיגיטליות אמינות בפלטפורמה הניתנת להרחבה ומרכזית פרטיות..

 רון דייקסטרה & קיריל איבנוב

תמונה מ- BitcoinWednesdayרון ג’יקסטרה וקיריל איבנוב

רון דייקסטרה הוא מנכ”ל LoyalGarden, חברה מבוססת בלוקצ’יין החותרת להביא חדשנות לשוק תכניות הנאמנות.

רון, יחד עם עמיתו, קיריל איבנוב, שהוא ה- CTO של LoyalGarden, העבירו מצגת מרשימה שחשפה את מורכבות השוק, וכמה בעיות מדהימות שקורות כבר על בסיס יומי..

המוצר שלהם יאפשר לצרכנים להעביר את נקודות הנאמנות שלהם ולתרגם אותם לנקודות עבור תוכניות אחרות.

רם אבישר

תמונה בלעדית מביטקוין רביעירם אבישר – מנהל שיווק CoinDash

בעודו מנהל מנהל השיווק של CoinDash, רם פעיל במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים מאז 2013. בעיקר כמשקיע, אך גם כמשווק, ועוזר לחברות להשיג את יעדי ה- ICO שלהם. לפני CoinDash, ראם עבד עם Matchpool שם סייע בתיאום ה- ICO שלהם.

החברות

LoyalGarden

מוצר זה יאפשר לצרכנים בכל רחבי העולם להרוויח, לאחסן ולהעביר נקודות נאמנות באמצעות ארנק דיגיטלי. זה יחסוך להם זמן וכסף, וכן יבטל לחלוטין את האפשרות שנקודות הנאמנות שלך לא יימכרו, במיוחד במקרים שאתה מאבד את כרטיס הנאמנות שלך..

מעבר לאוסף הרגיל של נקודות נאמנות אלה, LoyalGarden רוצה ליצור מערכת אקולוגית בה כל התוכניות פועלות במקביל זו לזו, בעלות ערך אמיתי בעולם והן ניתנות להחלפה. המשמעות היא שכל חברה שתירשם עם LoyalGarden על תוכנית הנאמנות שלה תיצור אסימון משלהן, שיאשר על ידי בלוקצ’יין..

כפי שאנו למדים מהמצגת שלהם יש להם שאיפות גבוהות לשבש ולהגביר את שוק תכניות הנאמנות. עלינו כצרכנים לקבל הרגל חדש זה בחיינו לחיסכון ולעזור להם להשיג את חזונם. 

חברות שייכנסו לשוק זה מוקדם בהכרח יקדימו את התחרות שלהן בעתיד. הטמעת טכנולוגיות בלוקצ’יין במודל העסקי שלהם תאפשר להם ללמוד, לגדול את החברה שלהם ולצפות תנועות שוק עתידיות שישפיעו על שולי הרווח שלהם..

CoinDash

נוצר עם סוחרים ומשקיעים בראש, CoinDash הוא כלי המסייע לך לנהל את תיק המטבעות שלך. זה יעניק לך את ההזדמנות לא רק לראות מה ההשקעות שלך, אלא גם להשוות את הביצועים שלך בין אפשרויות שונות.

האם לא תרצה לדעת אם הרווחת יותר כסף על ידי החזקת ה- BTC שלך במקום להשקיע ב- ICO אחר? הדוגמה המוצגת להלן היא דרך בה כלי זה יכול לעזור לך להעריך. אדם זה הרוויח על ידי השקעה במטבעות שונים, אך לא ככל שהיה מרוויח על ידי שמירת השקעותיו באת’ריום. קל למדי לראות כיצד כל מי שעוסק בקריפטוגרפים יכול להפיק תועלת מהכלי הזה.

ה- ICO שלהם ייפתח בזמן הקרוב, כפי שניתן לראות בתרשים למטה. נושאי האסימונים על ידי הרשת ישמשו לתיאום חלק מהתכונות הייחודיות שהפלטפורמה מציעה, כגון copy-trade (המאפשר לך לעקוב אחר סוחר בולט ולקבל מידע על תנועותיו).

סיכום

זה היה הדיווח של ועידת יום רביעי הביטקוין 48 ברציפות באמסטרדם!

המערכת האקולוגית של ביטקוין ממשיכה קדימה ודוחפת חדשנות בכל רחבי העולם. אנחנו נמצאים בשלב דומה לאיך שהאינטרנט היה בשנות ה -90. בלוקצ’יין ימשיך למלא תפקיד חשוב יותר ויותר בהתפתחות החברה האנושית ובמערכות המידע בהן אנו משתמשים מדי יום.

אירוע זה מסייע גם לחובבי ביטקוין וליזמים ברשת בקהילה כאן בהולנד. רוב הנציגים בכנס נשארו במשך כמה שעות פשוט והחליפו רעיונות ויצרו קשר עם אנשים. אם הפרויקט שלך קשור לבלוקצ’יין, זו החלטה נבונה מאוד להשתתף באחד מהכנסים הללו ולהציג את עצמך באור הטוב ביותר.

תודות מיוחדות

  • יום רביעי של ביטקוין – ליצירת כנס זה ולתיאום קבוע של האירועים, וכן למתן תמונות בלעדיות של האירוע.
  • רוקסטארט – לאספקת המרחב בו מתקיים הכנס.
  • LoyalGarden – על ניסיונם לשבש את שוק הנאמנות.
  • CoinDash – ליצירת כלים המסייעים לאנשים להשקיע טוב יותר.
  • Crypto-News.net – לפרסום דוח אירוע זה.