חמישה פרויקטים מדהימים שקריפטו מתלהבים צריכים לדעת

Blockchain, crypto, חדשות crypto, חדשות blockchain, crypto-news.net, cryptocurrency, חדשות cryptocurrency, מאמר, מאמר crypto, מאמר blockchain, מאמר cryptocurrency

במאמר זה נסקור חמישה פרויקטים שונים של בלוקצ’יין אשר יצרו הוכחות רבות לאיכות הגבוהה של מנהיגותם. ניסינו לשמור על רשימה זו מלאה בפרויקטים פונקציונליים ויוצרים ערך שתמצאו ראויים לתשומת ליבכם.

הקריטריונים לבחירתם מבוססים על רשימת הגורמים הבאה:

  • קהילה
  • מַנהִיגוּת
  • מודל עסקי
  • בסיס משתמש
  • לא בשלב ICO
  • מַעֲשִׂי
  • שָׁמִישׁ
  • יישומי בלוקצ’יין ייחודיים

אתה יכול לצפות בהקדמה קצרה לפרויקטים, יחד עם קישורים לאתרי האינטרנט שלהם, שם תוכל ללמוד עוד עליהם אם הגילוי גרם לך להיות סקרן. עם כל זה שנאמר, בואו נסתכל על הראשון.

1. דיי

עם נפילת ה- Tether מחסד, משקיעים, חובבים ומומחים מנוסים ב- cryptocurrency מחפשים את המטבע הבא שייצליח USDT בתפקידו. והם לא צריכים לחפש רחוק יותר מהמאמר הזה כדי למצוא אותו. DAI, מוצר שמקורו ב- MakerDAO המבוסס על Ethereum (ארגון אוטונומי מבוזר).

זוהי מטבע קריפטוגרפי ללא נדיפים, אשר מעורב בפיגור של 0% במבנהו, ומשתמש רק בארצות הברית כנקודת התייחסות. כל ההנפקה של DAI מגובה 100% בבטחונות ETH, שהופקדו פעם אחת נוצרו באמצעות חוזה חכם והונפקו לאדם באופן מיידי. זה יוצר לך שיטה ישירה להתחמק מהתנודתיות של מטבעות קריפטו שאינם מוסדרים בעצמם, בניגוד ל- DAI שיש לו מנגנוני ניהול פנימיים. סקרנו בעבר את המטבע הקריפטוגרפי במאמר, שהוא גם קריאה נהדרת.

2. כֶּתֶר

עם צוות מייסדים שמקורו בעיקר בצ’כיה, השם הגיוני באופן מיידי לכל מי שביקר במדינה זו באיחוד האירופי. המטבע המקומי שלהם, הכתר.

אך CROWN אינו מוגבל לצ’כיה. למעשה, מדובר בקהילה גלובלית השואפת להפוך את העולם למקום טוב יותר ולעזור לאנשים לשפר את חייהם באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. פרויקט מבוזר לחלוטין זה נובע מביטקוין. נוצר באמצעות מזלג עליו הושקעה כמות משמעותית של אנרגיה לפיתוח נוסף של הבלוקצ’יין.

היא משתמשת בצמתים תמריצים כדי לאבטח את הפלטפורמה, כאשר כל משתמש אומר את האופן שבו ההתפתחות מתקדמת, ואפילו אילו החלטות מתקבלות ברחבי העולם. קהילה עולמית זו יצרה פלטפורמת בלוקצ’יין בת קיימא עצמית המשתמשת באחוזים מהמטבע שלה כדי לתדלק את הצמיחה וההתפתחות שלה.

3.  צד נגדי

בעבר סקרנו את הפרויקט הזה בו אנו מתארים בבירור את מנגנון הקונצנזוס העומד מאחוריו. היא משתמשת בבלוקצ’יין ביטקוין כדי לאמת עסקאות משלה. יותר מסתם מטבע קריפטוגרפי, זו גם פלטפורמה עבור אחרים לבנות עליהם אסימונים משלהם. לא ממש פופולרי כמו אתריום מסיבות אלה, אך עדיין מדובר ביישום מעניין מאוד של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

זה למעשה מקדים את אתריום, שהוא מעניין וגורם לנו לחשוב. מאיפה שאב מייסד ETH, ויטליק בוטרין, את השראתו? זה אולי מהפרויקט הזה, אבל בסופו של דבר זה ממש לא משנה. צד נגדי עדיין כאן וחי, הוא פשוט לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו.

אה, אגב, אם אתה מפתח שמחפש עבודה, לעתים קרובות מוצגות מודעות דרושים באתר פורומי צדדים. זו יכולה להיות דרך נהדרת ללמוד מיומנויות חדשות או להשתמש בכאלה שכבר יש לך.

4. גולם

המחשב המבוזר הראשון בעולם. היא ממנפת את המשתמשים בכוח המחשוב הפנוי כדי לעבד סצינות תלת ממדיות עבור מבקשים. תואם לתוכנת גרפיקה מובילה בלנדר, וזה רק מקרה השימוש הראשון. הצוות פועל חזק כדי להמשיך ולהתפתח לתחומים אחרים שדורשים כמויות מחשוב משמעותיות, כגון למידת מכונה.

הנקודה העיקרית של פרויקט זה היא לספק תרחיש אמיתי בו חברות או אנשים פרטיים יכולים למנף את כוח המחשוב הזמין ברחבי העולם בצורה מעשית וקלה. פרויקט זה יכול לשמש חברות קולנוע / אנימציה, מפתחי משחקים ואפילו מקרני נדל”ן או אדריכלים. אנשי מקצוע אלה יכולים למנף את כוח העיבוד וליישם אותו בפרויקטים שלהם במחיר הנמוך ביותר האפשרי, בצורה שקופה לחלוטין, כבר עכשיו.

5. ארק

בעיקרו של דבר ה- EOS של העבר, ARK כבר יישמה גרסה של מנגנון הקונצנזוס dPoS המשתמשת בצירים שנבחרו בקהילה כדי לאמת עסקאות. משתמשים מניחים מטבעות כדי לספק לרשת ביטחון והם זוכים לתגמול על ביטחונם.

ARK נמצא ברשימה זו בגלל הצוות שלהם ואיכותם ומסירותם של הנציגים. המערכת שלהם פתוחה ואין חברה ישירה שמובילה את הפרויקט או את פיתוחו. מדובר בטובת 100% מקהילה, שהיא המצאה נהדרת של המאה ה -21.

נכון לעכשיו צוות הפיתוח יוצר גרסת 2.0 של ARK אשר אמורה להגדיל עוד יותר את יכולות הפלטפורמה. יש לו את היכולת לארח אסימונים שונים כלומר אנשים כמוך וכמוני יכולים ליצור מטבעות משלהם על גבי ה- Blockchain של ARK.

סיכום

הסיבה העיקרית שיצרנו רשימה זו היא להודיע ​​לקהל הרחב וללמד חובבים ומתחילים על פרויקטים יחסית לא ידועים. כפי שגילית זה עתה, ישנם הרבה פרויקטים אחרים שראויים לתשומת ליבך. ICOs הם באמת מעניינים, וכולנו אוהבים לנחש כמה רחוק פרויקט יעבור על בסיס האתר או הקהילה שלהם.

יחד עם זאת, כיף משעשע לראות כיצד התפתחו פרויקטים במהלך השנים. קשה לומר אם יש דפוסים להצלחה עבור ICO או לא, אך דבר אחד בטוח. הם זקוקים למודל עסקי עובד הפותר נושאים אמיתיים ומוחשיים עבור אנשים.

ללא יישום מעשי, בסיס המשתמשים מוגבל ולא מונע להמשיך להשתמש ב- cryptocurrency או באסימון. לעומת זאת, בעיה אמיתית שנפתרה היא ברכה לפרויקטים המשגשגים על פתרונם. אנשים נוספים מצטרפים, וזה מעלה את ערך האסימון עצמו.

זה כשלעצמו מניע נהדר להשקיע בפרויקטים שאתה תומך בהם. לערב את עצמך בקהילות שלהם ולספק להם תשומות, משוב או שירותים בעלי ערך. כמובן שזמנכם מוגבל, אך תמיד יש מקום לתמוך בעולם טוב יותר. לא משנה מה באמת אכפת לך, זה יבוא לידי ביטוי בפרויקט שתבחר לתמוך בו, אם אתה תומך בכלל.

מה דעתך על הפרויקטים המוצגים ברשימה זו? האם ידעת עליהם? האם אתה מוצא אותם מעניינים ורלוונטיים? האם היו פרויקטים שקיווית לראות ברשימה זו, אך הם לא נכללו?

תמונה מוצגת באמצעות פקסלים.