ביטקוין יהפוך להיות “בדיוק כמו כסף” באוסטרליה ב -1 ביולי

הרגולטורים האוסטרלים יראו את הביטקוין (BTC) כמטבע רגיל החל מ -1 ביולי 2017. מטבע הקריפטו כבר לא יחול מיסוי כפול. תכנית מיסוי כפול זו היא הטלת מיסים על שתי תחומי שיפוט או יותר על אותה הכנסה מוצהרת בגין מיסי הכנסה; נכסים למיסי הון; וכן, עסקאות פיננסיות עבור מיסי מכר.

סקירת התקציב של הממשלה לשנים 2017-2018 קבעה כי חלק מתכנית הממשלה היא להקל על פעילותם של ארגוני מטבעות וירטואליים באוסטרליה. החדשות הטובות עבור בעלי העניין הן מיסי מכירה כלליים בשרשרת האספקה ​​כבר לא ישולמו פעמיים. מטבעות דיגיטליים ייחשבו כספים למטרות מיסי מכירה כלליים. נכון לעכשיו, משתמשים במטבעות הצפנה צריכים לשלם את המס פעמיים. הראשון הוא כאשר הם קונים את המטבע. השנייה היא ברגע שהם משתמשים בה למסחר עבור סחורות ושירותים המכוסים על ידי GST.

ויסות מטבע דיגיטלי

לאוסטרליה היסטוריה של קשר בעייתי עם ויסות מטבע וירטואלי עד לאחרונה. החלטת הביורוקרטיה ליישם מיסוי כפול אילצה מפעילים בולטים רבים לעזוב את אוסטרליה בשנת 2014 ולפעול במקומות אחרים. בינתיים, החדשנות צנחה לאחור אחרי השווקים שבהם בעלי עסקים נהנו מאוטונומיה רבה יותר.

השנה עלו עסקאות טכנולוגיות פיננסיות פורצות דרך הכוללות BTC. חידוש כזה צפוי לרתום את התפוקה והצמיחה במדינה זו. כעת נראה כי ממשלת אוסטרליה בוחנת להפוך את המדינה למוקד טכנולוגי פיננסי עיקרי ברחבי העולם. הכרזה על תוכנית חדשה נועדה למצב את תעשיית הפינ-טק המקומית כמובילה עולמית. עם התרחשות הדבר גברה האופטימיות של המפעלים המקומיים.

מטבע ביטקוין

ה- BTC כבר בדרך לעבר רמות $ 2, 000 $. העצרת המדהימה שלה מצביעה על כך שהפלטפורמה עשויה להגיע לנקודת ציון פסיכולוגית בקרוב מאוד. חדשות מאוסטרליה ויפן הגבירו את הזינוק של הביטקוין עוד יותר. יפן נמצאת כעת בהובלה עם ראשונה נוספת עבור מטבע הקריפטו.

בנקים במדינה אסייתית זו לא משלמים כמעט כלום למפקידים קבועים. הסקירה של Nikkei אסיה דיווחה כי צ’ק צ’ק, בורסת BTC יפנית, כבר הקימה פיקדון קבוע של BTC המשלם ריבית. ההפקדות האמורות עשויות להתבצע בארבעה לוחות זמנים. הפיקדון ל 14 יום מקבל 1% ריבית שנתית ואילו האופציה ל 30 יום מייצרת 2% ריבית. זה עולה ל -3% למשך שלושה חודשים. ריבית של 5% ניתנת לתקופה הארוכה ביותר של שנה. המפתח למשקיעים הוא צ’ק מטבע או שהפיקדון הקבוע אינו תחת כללי הבנקאות ביפן מכיוון שביטקוין אינו מטבע חוקי נכון לעכשיו..

מגזין הביטקוין דיווח כי מטבע צ’ק פרסם את האזהרה כי המפקידים מסתכנים בכך שלא ישיגו את המטבעות הדיגיטליים שהופקדו אם הוא הופך לחדלות פירעון.

פלאשבק 2015

בשנת 2015, מפעלים אוסטרליים רבים הפנו עורף למטבע הביטקוין, כאשר ה- BTC איבד את משיכתו באותה עת. היו בעיות לגבי השימוש בבינקוין על ידי סינדיקטות פליליות, ולכן המלווה חדל לקבל את המטבע. לאחר מכן פעלו פעולותיהם של בנקים מקומיים לסגירת חשבונות של 12 מתוך 17 בורסות BTC. תומכי ביטקוין ראו בכך מפלה גדולה בהתחשב בכך שהמטבע הדיגיטלי יכול היה למלא תפקיד חשוב בעסקאות מסחריות יומיות בכלכלות מפותחות. אוסטרליה היא אחד השווקים המקווים ביותר עבור מטבע הקריפטו. נאמר כי היא מחזיקה ב -7% משווי ה- BTC בסך 3.5 מיליארד דולר ברחבי העולם.

הביטקוין ממהר קדימה

דברים השתנו. המטבע הפגין צמיחה יוצאת דופן ויציבה בשנת 2016. במאי אשתקד שווה מטבע יחיד בסביבות 455 דולר בלבד. נכון לעכשיו, השווי הגיע ל- $ 1, 800 עבור כל תשואה שנתית סמלית ובלתי אמינה של 286%. הנתונים סופקו על ידי שווי שוק המטבעות.

ההסבר לעלייה זו דומה לנכסים אחרים. זה יותר אמנות שהמדע. המחיר נקשר לצרכנים רבים המשתמשים בביטקוין כדי לשלוח כסף. עם זאת, נראה כי ספקולציות הן המניע העיקרי שכן סוחרים סוחרים מתוך אמונה שה- BTC יהפוך למקובל יותר בשבועות, חודשים ושנים הקרובים. החדשות היו חיוביות בשלושת החודשים האחרונים.

בכל רחבי העולם המטבע הווירטואלי זוכה ליותר כבוד מצד הרגולטורים. הערות חיוביות ביחס לבלוקצ’יין נשמעו על ידי נשיא הפדרל ריזרב ניל קשקרי על עליית המחירים האחרונה של הביטקוין. באפריל, יפן אישרה את הביטקוין כמצב תשלום לגיטימי. מצד שני, הרגולטורים בסין עשו התקדמות משמעותית באיזון השימוש במטבע עם בקרת הון קפדנית.

אינדיקטורים פנימיים אופטימיים רבים צצו גם הם. קיימת מחלוקת מתמשכת לגבי קנה המידה של המערכת הנתפסת בעיני משקיפים רבים ושחקני התעשייה כסכסוך פנימי אכזרי. עם זאת, זה נתפס כהתפתחות מעודדת של רבעים מסוימים בפריסה היעילה של פתרון SegregatedWitness במערכת ה- Lite Coin. זה בגדול כפיל ביטקוין.

אחד המרכיבים הבולטים ביחס ליתרונות הביטקוין כמו גם למטבעות וירטואליים אחרים הוא שהוא כמעט ולא נגיש למשקיעים מוסדיים. בעלי הון סיכון השקיעו יותר מ -1.5 מיליארד דולר כספים לעסקי חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין. החיסרון הוא שה- BTC עדיין לא עומד בקריטריונים הרגולטוריים למימון מסורתי נוסף. אם תעודת הסל של ביטקוין תאושר סופית, קבוצת המשקיעים הפוטנציאליים למטבע קריפטו זה תפוצץ מייד.

נקודות לדאגה

יש בעצם שני דברים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעניין זה. האחד הוא שהמטבע נשאר נכס רעוע או לא יציב בתקופת הביניים. בשנת 2013 המחיר עלה ל -1,100 דולר אך ירד לאט בתוך שנתיים עד שהגיע לשפל של 200 דולר. סיכון לטווח ארוך יותר הוא פשוט אחד מכמה יישומים של טכנולוגיית Blockchain. הביטקוין הוא המקור המועדף יותר, אך חידושים אחרים הגיעו כמו Dash ו- Ripple. מטבעות אלטרנטיביים אחרים אלה כבר הרחיבו את תכונותיהם. לאחר מכן, יש את’ריום שהוא מטבע הקריפטו השני בגודלו שראה את מחירו עולה בחודשים האחרונים. ארגונים רבים משתמשים כעת ב- ETH לבניית אפליקציות Blockchain.

ההתפתחות האחרונה באוסטרליה היא צעד נוסף קדימה עבור הביטקוין, אך ככל הנראה מטבעות ופלטפורמות אחרות יופיעו בעתיד הקרוב.