מסתכל על Realio – סקירת פרויקטים

בעולם מלא בהון עצמי והרבה הזדמנויות, השקעה הפכה למשימה די מרתיעה עבור רוב האנשים. הדבר נובע בחלקו מחוסר התאמה בין רצונות בעלי המניות לבין סוג ההזדמנויות להשקעה השוררות בשוק. מבנה שוק מסובך, נזילות, סביבה רגולטורית קפדנית ואי אמון הקשו על אנשים רגילים לבצע השקעות יקרות ערך.

מוסדות פיננסיים, רגולטורים וסוכנויות צרכנות ניסו גישות שונות כדי לגשר על הפער על ידי הפיכת הזדמנויות השקעה למתאימות יותר להון פרטי. עם זאת, יוזמות אלה נפלו מהציפיות, כאשר המשקיעים עדיין ניגשים לשוק במידת זהירות ניכרת. למרבה הצער, זה עבר נורמליזציה, מה שהוביל משקיעים רבים להחמיץ כמה הזדמנויות לגדל את עושרם.

ריאלו תפתח ערך בנוף השקעות פרטיות.

ריאליו היא פלטפורמת השקעות מהדור הבא המתמקדת בהעצמת משקיעים באמצעות טכנולוגיה משבשת. הפלטפורמה משתמשת בגישה חדשנית להשקעה החושפת משקיעים רגילים לשוק השקעות פרטי בעבר שלא היה נגיש. זה מושג על ידי יצירת הנפקה דיגיטלית, אפיקי השקעה חדשים ואריזת מוצרים ושירותים פיננסיים מחדש.

ריאלו ממנפת טכנולוגיה פיננסית כדי לתפוס ערך בשוק ההשקעות הפרטיות וטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי ליצור את המסילות הדיגיטליות שמנגישות מכשירים כאלה לציבור. זה יסלול את הדרך לשוק ללא חיכוך, שקוף ונזיל מאוד, בו המשקיעים יכולים לתקשר ולהחליף ערך בצורה חלקה. ההתמקדות הראשונית של ריאלו היא פתיחת ערך בסקטור הנדל”ן הפרטי העולמי, המוערך ביותר מ -7 טריליון דולר. בנוסף, הפלטפורמה תציע למשתמשיה הזדמנויות השקעה באשראי, גישה לנזילות ומוצרי מימון מבוזרים (DeFi) ברחבי העולם..

אסימון נכסים לטיפול בסוגיות בתחום הנדל”ן

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת לריאליו לסמל נכסי נדל”ן על ידי יצירת ייצוג וירטואלי שלהם על ספר ספר מבוזר. דיגיטציה ‘פשוטה’ זו של תמיכה תסייע לריאליו להתגבר על אתגרים שונים המיטיבים את תחום הנדל”ן.

ראשית, היא תאפשר בעלות חלקית שכן משקיעים שונים יכולים לרכוש חלק מכל נכס על ידי האסימונים הרוכשים שלו. זה יעזור להתמודד עם בעיית הנזילות ולהפחית את חסמי הכניסה למשקיעים פוטנציאליים שאחרת לא היו נרתעים מהשקעות ארוכות טווח. יתר על כן, זה מקל על הפדיון רק על ידי סחר באסימונים בבורסה.

שנית, טוקניזציה מגבירה את השקיפות מאחר וכל האסימונים נוצרים באמצעות חוזים חכמים וכל היסטוריית העסקאות הרשומה בבלוקצ’יין הנגיש לציבור. ככזה, האסימונים הם השקעה בטוחה יותר ומסוכנת פחות מנאמני השקעות נדל”ן (REIT) שהם שם נרדף לפעילות הונאה.

שלישית, טוקניזציה מסייעת למשקיעים לתמרן סביב חקיקה מורכבת מכיוון ש- Realio מבטיחה שהאסימונים תואמים לתקנות הפיננסיות. ככאלה, משתמשים יכולים לסחור בנכסיהם ואף לערוך חילופי חוצות גבולות ללא כל סיבוכים משפטיים. 

תכונות ופונקציות של פלטפורמת Realio

ריאליו בנתה תשתית חזקה עם כמה תכונות התומכות בפונקציות המרובות שלה. פלטפורמת Realio משמשת כחנות עצירה המציעה את הפתרונות הבאים:

רשת ריאלו

רשת הנפקת שרשרת-אגנוסטית שנבנתה כדי להקל על עמידה ברגולציה במערכות מבוזרות. זה מאפשר לצד המעוניין ליצור ולהנפיק אסימונים בסביבה ידידותית להשקעה. הם מקלים על אסימון נכסים, עמידה ב- KYC / AML ומסחר בשוק משני p2p, בין היתר.

אסימונים של ריאלו

לפלטפורמה שלושה אסימונים מקוריים: RIO, RUSD ו- RST. RIO הוא מטבע הקריפטו המקורי של בלוקצ’יין של ריאלו שמזין את פעילותו, כגון תשלום עמלות. rUSD (RealioUSD) הוא המטבע המונפק של הרשת המשמש לשירותי שמירה או למסחר בבורסה שלהם, RealioX. RST הוא אבטחה דיגיטלית היברידית עם פונקציות מרובות כמו היערכות צומת, זכויות הצבעה ושיתוף רווחים.

RealioX

זוהי הבורסה המבוזרת המובנית של הפלטפורמה התומכת הן בעסקאות P2P והן ב- OTC ובהחלפות אטומיות.

ארנק ריאליו

ארנק אמיתי רב-מטבעי שתומך גם במטבעות קריפטוגרפיים וגם במטבעות פיאט. משתמשים מאומתים שעמדו בדרישות KYC / AML יכולים להפקיד USD ישירות מהבנקים וכרטיסי האשראי שלהם.

מדדי ההתפתחויות האחרונים לעתידה הבהיר של ריאלו

ריאלו מיועדת לעתיד מזהיר כשהפיתוחים החדשים שלה עוזרים לפרויקט לצעדים משמעותיים להשגת חזונו.

ב -3 בספטמבר, הפרויקט הוכרז גרסת בטא של גשר השרשראות שלהם המאפשרת למחזיקי RIO לנוע ולהשתמש באסימונים שלהם ברשתות החסימה של אלגורנד ואת’ריום. יכולת זו היא מחליף משחק במרחב הבלוקצ’יין שכן היא מאפשרת אירוח של אסימון יחיד על פני מספר פלטפורמות. 

מפתחים בחלל נאבקו ביצירת מערכות הדדיות התומכות בתומך בתקשורת חוצה שרשרת. לכן, הישג זה של פרויקט Realio הוא הישג משמעותי הפותח אפשרויות חדשות לטכנולוגיות מבוזרות. והכי חשוב, היא מציבה את פלטפורמת Realio בעמדה ראשונה של מובילות פיתוחים עתידיים סביב יכולת פעולה הדדית. 

היכולות הרשתות פתחו הזדמנויות מרובות לבעלי אסימונים של ריאלו. בהיותו נכס רב-שרתי, RIO מאפשר להם להשתתף בשוק DeFi הרווחי ביותר. מחזיקים יכולים לערוך החלפות צולבות כדי להעביר את האסימונים לחלל Ethereum DeFi הטעון באופן חיובי עם תשואות גבוהות. בעזרת בריכות RIO-ETH UNI-V2, rUSD-ETH UNI-V2 ו- rUSD-RIO UNI-V2 שנוצרו, מחזיקי RIO יכולים להרוויח רווחים כספקי נזילות (LP) ב- Uniswap..

התמיכה של Realio ברשתות אחרות הולכת וגדלה בהתמדה עם החלפות רשתות ברשתות Stellar, Fusion ו- Ravencoin. החלפות הרשתות מציגות גם מימד נוסף של גמישות כאשר משתמשים יכולים לבחור אילו פונקציות לבצע באיזו רשת. צדדיות כזו חסרה במרחב הבלוקצ’יין, וריאליו אמורה לבשר דרך חדשה לתקשר עם טכנולוגיות מבוזרות..

ב -19 בספטמבר זה היה הוכרז כי ל- OKEx היו יותר מ -150 מיליון OKB מאז ההשקה המוצלחת של פרויקט כריית הנזילות שלהם עם Realio. היוזמה מאפשרת לבעלי OKB להמר את האסימונים שלהם כדי לכרות אסימוני RIO בחינם ללא הגבלות על יתרת מינימום או זמן. יוזמה זו התקבלה היטב עם מחיר ה- RIO שעלה 13.75x בעקבות ההודעה. התמיכה המדהימה מסמנת תחזית חיובית לפרויקט Realio.

צוות ריאלו איתן וממשיך לעבוד מאחורי הקלעים בכדי לספק פיתוחים משמעותיים עוד יותר שיניעו את הרשת לגבהים גדולים עוד יותר. 

הצהרת אחריות: זהו מאמר ממומן ומכיל הצהרות חיוביות על העתיד. הקפידו לערוך מחקר משלכם! Crypto-News.Net אינה אחראית לכל הפסד שייגרם כתוצאה מאינטראקציה שלך עם תוכן זה.