שוק דובי מטבעות קריפטוגרפי: ארבע אפשרויות – בחר בחוכמה

בעשור שחלף מאז הצגתו של הביטקוין, הוא היה רכבת הרים של נסיעה למשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים – במיוחד לאחר תחילת הפעלת השוורים בסוף שנת 2017. היו ריגושים ונשפכים, ויותר עליות מאשר ירידות לאורך 10 השנים. אין ספק שאלה שהיו מספיק חכמים – או ברי מזל – להשקיע בימים הראשונים יהיו מרוצים מאוד מהתשואה שלהם.

בדומה לרכבת הרים, בעקבות עלייה תלולה מגיעה ירידה מלהיבה – לפעמים מפחידה – וזה היה המקרה של הביטקוין ושאר הקריפטוסים הגדולים בשנת 2018.

יש דיבורים על שור אחר שרץ באופק, אם כי אם זה יקרה זה ניחוש של מישהו. אז אילו אסטרטגיות משקיעי קריפטו נוקטים בשוק דובים? בעיקרון, יש לך ארבע אפשרויות – כמפורט להלן. תבחר בחכמה.

  1. מכירה קצרה

“שורט” הוא כאשר סוחר מגבה שוק מסוים לירידה. אם התחושה שלהם נכונה, אז הם ירוויחו. ניתן לטעון שהדוגמה המפורסמת ביותר למכירה קצרה התרחשה בספטמבר 1992, כאשר המשקיע ההונגרי-אמריקני ג’ורג ‘סורוס העביר כמיליארד דולר לאחר שניבא נכון כי הלירה הבריטית תרד כאשר היא תיאלץ לצאת ממנגנון שער החליפין האירופי..

קיצור מתאפשר באמצעות חוזים להפרש (CFD), או נגזרים, מכיוון שהם מאפשרים לסוחר למכור נכסים שאינם בבעלותו. במילים פשוטות, סחר קצר מתבצע כאשר נכס או מכשיר שאול נמכר במחיר השוק הנוכחי. אם השוק עובר את דרכו של הסוחר לאחר מכן, ומחיר הנכס יורד, ערך עמדתם עולה. משם יכול הסוחר לבחור לקנות בחזרה את הנכס הזול כעת ולהרוויח מסודר.

1,200 המכשירים המוצעים על ידי פלטפורמת סחר והשקעות עולמית מובילה eToro לעשרה מיליון חבריה + יש אפשרות לקצר, כולל בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים והמניות. מעולם לא נאמרה האמרה “הפסד של אדם אחד הוא רווח של אדם אחר”.

  1. HODL

בפעם הראשונה שאתה רואה את “HODL” כשמישהו דן במטבעות קריפטוגרפיים המילה גורמת לך להפסיק לקרוא. אתה חושב: “האם זה איות שגוי?” ובכן, כן זה – לפחות זה הוקלל במקור בצורה שגויה. עכשיו, באופן משעשע למדי, HODL הולידה חיים משלה. זה התפתח לייצג אסטרטגיית מסחר ופילוסופיה ארוכת טווח עבור משקיעי קריפטו.

HODL הפך לראשי תיבות (או אפילו ראשי תיבות) עבור “להחזיק מעמד לכל החיים היקרים”, כלומר, גם כאשר המשקיעים נמצאים באדום העמוק עם הקריפטו שלהם, הם לא צריכים לחגור תחת לחץ ולמכור, מונעים על ידי האמונה שהם, בסופו של דבר. , קוצר פרידים גדולים, ברגע שאימוץ המוני הושג.

קוורץ בישר את HODL כאחד המונחים החשובים ביותר בתרבות הקריפטו בשנת 2017, ותיאר אותה כנחישות “להישאר מושקעת בביטקוין ולא להיכנע לנוכח המחירים הצוללים”.

קישור לסרטון

בהחלט יש פוטנציאל גדול של HODLing כאסטרטגיית השקעה, ולא למכור בזמן לחץ, כפי שההיסטוריה מראה לנו – ולא רק בעולם הקריפטו..

אחת הדוגמאות הידועות לשמצה לכישלון ב- HODL אירעה באמצע שנות השבעים כאשר רונלד וויין, המייסד השלישי של אפל – לצד סטיב ג’ובס וסטיב ווזניאק – מכר את חלקו של 10 אחוזים מההקמה דאז בחזרה לשני האחרים. מייסדים משותפים תמורת 800 דולר.

באוגוסט 2018 אפל השיגה את אבן הדרך ההיסטורית להגיע לשווי שוק של טריליון דולר. אילו וויין היה מאמץ מנטליות של HODL, שווי חלקו של אפל כיום יהיה בסביבות 100 מיליארד דולר.

אי אפשר לחזות את העתיד, אבל ג’יי סמית ‘, אחד מ eToroהמשקיעים הפופולאריים המוכרים ביותר (שאחרים יכולים להעתיק את עסקיהם – וכך גם כל אחד על הפלטפורמה), מאמין כי הישארות חזקה תפיק את הפירות הגדולים ביותר. סוחר מן המניין סמית – א.ק.א.. jaynemesis ב- eToro – מתאר את סגנון המסחר שלו כ”יסודות, עתיד ו- HODLing “.

“אני מאמין בתוקף כי קריפטו ישנה את העולם, ויחליף את שוקי המניות, את רוב המטבעות ויניע כל דבר, החל מתשלומי מכונה למכונה ואינטרנט הדברים דרך מדיה זורמת, שווקי חיזוי, מערכות ממשל, מערכות הצבעה, ואפילו פוטנציאל לאינטרנט. ,” הוא ממשיך. “עם זאת, יש דרך ארוכה לעבור, אנו נמצאים בשלב מוקדם מאוד עבור רוב האזורים הללו.”

  1. המשך להשקיע

כאשר ערך הקריפטו יורד, משקיעים רבים מכפילים את עצמם – ובכך מחזקים את מחויבותם לדרך פעולה שעלולה להיות מסוכנת – מכיוון שהמחירים נמוכים כל כך. כמו אצל HODLers, מי שממשיך להשקיע רואה את היתרונות ארוכי הטווח של קריפטו.

למרות שוק הדובים של 2018, משתמשי eToro רבים השקיעו יותר בביטקוין, XRP ובמגוון קריפטוסים אחרים הזמינים בפלטפורמה – רק ראו את סנטימנט השוק (תמונה צולמה ב -30 בנובמבר 2018).

זה לא ייעוץ השקעות או המלצה על השקעה.

  1. לְנַמֵר

אם עברת הכל על קריפטוסים ומחכה שהחצים יהפכו לירוקים ולא לאדומים, זה יכול להיות רעיון טוב, במהלך שוק דובים, לשקול השקעה בסוגי נכסים אחרים. על ידי פיזור הפורטפוליו שלך גישה זו תפיץ את הסיכון הכללי שלך.

ב- eToro מוצעים למעלה מ -1,200 מכשירים פיננסיים, על פני שישה סוגי נכסים: מטבעות קריפטוגרפיים; קרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל); מניות; מדדים; סחורות; ו מטבעות. ישנן דרכים אחרות למשתמשים להשקיע ב- eToro, בנוסף למסחר ידני. החדשני CopyTrader כלי מאפשר ללקוחות להעתיק את עסקאות המשקיעים המובילים באופן אוטומטי. משתמשים יכולים להציג ולהעתיק כל אחד עם פרופיל בצורה פשוטה, ולהרחיב את תיק העבודות שלהם באמצעות CopyTrader תוך שימוש באסטרטגיה אישית..

אפשרות נוספת היא CopyPortfolios™: eToro מציעים תיקים שונים, כולל קריפטו, טכנולוגיה וסוחרים עם הביצועים הטובים ביותר. אלה מאפשרים למשתמשים להשקיע במספר שווקים או סוחרים על בסיס אסטרטגיות השקעה קבועות מראש.

הפלטפורמה עטורת הפרסים היא באמת חנות עצירה לכל צרכי המסחר שלך בשוק דובי הקריפטו.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה השקעה במניות ובמטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מסחר בנכסי CFD.

CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 65% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

אמצעי הצפנה אינם מוסדרים ויכולים להשתנות במחירם ולכן אינם מתאימים לכל המשקיעים. מסחר בקריפטו-מכירות אינו מפוקח על ידי שום מסגרת רגולטורית של האיחוד האירופי. ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות. ההון שלך נמצא בסיכון.

תוכן זה מיועד למטרות מידע וחינוך בלבד ואין לראות בו ייעוץ השקעות או המלצת השקעה.

זהו פוסט ממומן.