שירות גילוי המסעדות באסימון “SynchroLife” מרוויח 2.6 מיליון דולר בסבב מימון מסדרה א ‘

הצהרת אחריות: זו הודעה לעיתונות ויש לקחת אותה בערך נקוב. www.crypto-news.net הוא רק מתווך שמשתף מידע המסופק על ידי החברה או החברות המוזכרות בהודעה לעיתונות. השתמש במידע זה על אחריותך בלבד.

2 ביוני, 2020 – (טוקיו, יפן) GINKAN Inc., המנהלת את SynchroLife, פלטפורמת המדיה החברתית של גילוי המסעדה בה סועדים יכולים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים (1) על פרסום ביקורות על מסעדות וככסף בעת אכילה במסעדות המשתתפות, הודיעה כי סגרה סבב מימון בסדרת A בסך 2.6 מיליון דולר בהובלת MTG Ventures, Inc. (משרד ראשי: נגויה, אייצ’י; מנהל נשיא ונשיא: גו פוג’יטה). זה מביא את סך הגיוסים של GINKAN ל -3.7 מיליון דולר.

הקבוצה

משתתפים עגולים (הזמנה שאינה קשורה) MTG Ventures, Inc., gifteeinc., Corporation Orient, Ceres, Inc., Sansei Capital Investment Co., Ltd., Aucfan Co., Ltd., DD Holdings Capital Venture, Mitsubishi UFJ Capital Co ., Ltd., SLD Entertainment, Inc..

תגובה מאת מר TomochikaKamiya, מייסד ומנכ”ל GINKAN, Inc..

CTO Hiroshi Mita (משמאל) והמנכ”ל TomochikaKamiya (מימין)

אנו מתכננים להשתמש במימון שגויס בסבב זה להמשך פיתוח SynchroLife כדי לסייע למשתמשים לחשוף מסעדות טובות באמת, לפתח את שירות המסעדות המשתתף שלנו ולממן שיווק כדי להגביר את המודעות למותג ולהשיג משתמשים חדשים..

SynchroLife היא פלטפורמת מדיה חברתית בגילוי מסעדות בה משתמשים חושפים מסעדות נסתרות המציעות חוויות אוכל מדהימות. באמצעות פתיחת פלטפורמת מדיה חברתית זו למסעדות, התחלנו לשבש את מודל הפרסומת המסורתי של ענף המסעדנות עם כלכלה סמלית. השקנו תכונות למסעדות כדי למשוך לקוחות גם עכשיו וגם לאחר קוביד 19 לאחר שראינו עד כמה ענף המסעדנות הושפע באופן דרמטי מהמגפה. בהמשך, אנו נמשיך לתרום לשיפור העתידי של ענף המסעדנות.

בפברואר 2020 הכרזנו על שותפות עם giftee המאפשרת למשתמשים לרכוש מתנות אלקטרוניות עם תגמולי המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם (1), ואנו נקדם בעתיד את השותפות שלנו עם giftee ושאר החברות הרשומות כאן. המטרות שלנו הן ליצור פלטפורמה שיכולה להתקיים יחד ולועיל הן לצרכנים והן למסעדות, ולהפוך כלכלה סמלית מבוססת אוכל למציאות..

תגובת מר גו פוג’יטה, מנכ”ל נשיא ונשיא MTG Ventures, Inc.

מר Tomochika Kamiya הוא יזם סדרתי שלוקח את השוק העולמי, ואני שמח לתמוך בו. הופעתו הפתאומית של קוביד 19 השפיעה באופן משמעותי על ענף המסעדנות. כתוצאה מכך, אין זה מוגזם לומר כי SynchroLife הוא השירות המושלם לפתרון בעיות ענף המסעדנות סביב עלויות השיווק ועיבוד התשלומים. בהמשך, הקבוצה שלנו תעבוד יחד עם GINKAN כדי לחבר בין מסעדות לאוהבי אוכל, כאשר שנינו מתרחבים ברחבי העולם.

תגובה מאת מר טאצויה סוזוקי, מנכ”ל giftee, inc.

אני סמוך ובטוח שעבודה עם GINKAN, שבנתה שירות חדשני חדש שעובד בשיתוף פעולה הדוק עם מסעדות, נוכל להעניק עוד יותר את המשימה של “להתחבר” בין אנשים. & אנשים “,” אנשים & אנשי עסקים & קהילה “על ידי מתנה.”

כבר השקנו תכונה המאפשרת החלפה של SynchroPoints בכרטיסי eGift שלנו, ונמשיך לחזק את השותפות שלנו עם GINKAN בהמשך ונעבוד יחד בבניית כלכלה סמלית הקשורה למזון..

תגובה מאת מר קאורו איתמי, מנהל בכיר הממונה על משרד החדשנות הדיגיטלית ומנהל כללי של משרד החדשנות הדיגיטלית של חברת אוריינט.

השקענו ב- GINKAN, Inc., עם ציפיות גבוהות לצמיחה העסקית שלהם ולסינרגיה הפוטנציאלית בין החברות שלנו. GINKAN יצרה מודל עסקי חדש וייחודי “פלטפורמת מדיה חברתית לגילוי כלכלי סמלי”, ומציע שירות CRM מסוג חדש גם למסעדות. בהמשך, נשקול פרויקטים עסקיים פוטנציאליים המשלבים את שירותי התשלום שלנו עם שירותי SynchroLife והמסעדות השותפות.

תגובה מאת מר תקומה איוואסה, ממשרד התכנון התאגידי של קרס, בע”מ.

החלטנו להשקיע ב- GINKAN שוב, בעקבות ההשקעה הקודמת שלנו בשנת 2018. Ceres השקיעה במספר חברות סטארט-אפ בתחום הבלוקצ’יין והמטבעות הקריפטוגרפיים, ורואה את הצמיחה המתמדת של משתמשים ב- SynchroLife מאז 2018, אני מאמין שהמודל העסקי שלהם מראה גישה מוצלחת אחת לעסקים השדה הזה. אנו מצפים להמשך הצמיחה של הפלטפורמה ומקווים לראות אותה בעתיד להיות דוגמה מצליחה לעסקים בתעשיית הבלוקצ’יין והקריפטו..

תגובה מאת מר TeruyasuKawatsura, נשיא Sansei Capital Investment Co., Ltd..

מהפעם הראשונה שנפגשנו התרשמתי מההבנה העמוקה והאהבה שיש למנכ”ל GINKAN מר קמיה לתעשיית המסעדות.

למר קמיה ניסיון רב שנים בענף המסעדנות והוא מבין את נקודות הכאב בענף כאילו היו שלו.

תחושה זו הובילה אותו ליצור את העסק הנוכחי שלו והזין את צמיחתו עד כה.

כצרכנים, נראה כי אמצעי הגילוי של המסעדות שאנו צורכים נמצאים כבר בשלב סופי של פיתוח, אך כמשתמש בעצמי הרגשתי לעיתים קרובות שחסר משהו והיבטים רבים בתקשורת שעדיין ניתן לעדן..

ברצוננו לעזור ל- GINKAN ליצור ערך חדש לתעשיית המסעדות עם מוצר המועיל הן למסעדות והן למשתמשים.

אודות SynchroLife

SynchroLife היא פלטפורמת מדיה חברתית בגילוי מסעדות בה חובבי אוכל ברחבי העולם יכולים לחשוף את המסעדות הטובות ביותר שמסתירות בדרך כלל על ידי תוצאות חיפוש ופרסום באינטרנט. SynchroLife פותר את הבעיות של ביקורות לא מהימנות ותוצאות חיפוש לא שקופות על ידי שימוש ב- AI לניתוח האהבות והסימוניות של כל משתמש לתת המלצות אישיות. ל- SynchroLife יש כיום מעל 210,000 ביקורות על מסעדות עבור למעלה מ- 100,000 מסעדות.

SynchroLife שואפת לדמוקרטיזציה של ביקורות מסעדות וכוללת את המערכת הראשונה בעולם להרוויח תגמולי מטבעות קריפטוגרפיים (1) עבור פרסום ביקורות על מסעדות ותמיכה במסעדות. משתמשים יכולים גם להרוויח תגמולי מטבעות קריפטוגרפיים (1) כהחזר כספי עבור ארוחות במסעדות המשתתפות. SynchroLife פועלת לפתור בעיות שיווק לענף המסעדנות על ידי הצעת פלטפורמת שיווק עלויות מראש ללא סיכון ואפס..

* 1: ביפן משתמשים מקבלים נקודות נאמנות המכונות “SynchroPoints” אשר ניתן יהיה להחליף עבור “SynchroCoin (SYC)” בשיעור 1 ל -1 בעתיד.

על GINKAN

שם החברה: GINKAN, Inc..

כתובת: PORTAL POINT YURAKUCHO, Shin-Yurakucho Building 11F, 1-12-1, Yurakucho, Chiyoda-ku, טוקיו, 100-0006

נציג: מנכ”ל TomochikaKamiya

מְבוּסָס: דצמבר 2015

עיר בירה: 396,310,000 ין יפני (כולל עתודת הון)

אתר אינטרנט: http://ginkan.jp/index_en.html

אפליקציית SynchroLife Mobile

iPhone (ל- iPhone 5s ומעלה, iOS 11.2 ומעלה)

https://itunes.apple.com/app/id557532449

Android (עבור Android 6.0 ואילך)

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.synchrolife

למד עוד

אתר SynchroLife: https://synchrolife.io/

SynchroLife לעסקים: https://business.synchrolife.jp/

אתר פרויקט SynchroCoin: https://synchrolife.org/

בלוג פרויקט SynchroCoin: https://medium.com/synchrocoin