מפת הדרכים של את’ריום לשנת 2017

נכסים דיגיטליים הם החשובים בתחום הפיננסי של ימינו. עם זאת, מכונים רבים מופיעים על מנת לטפל בנכסים הדיגיטליים. את’ריום, ביניהם, בהחלט תבקיע יותר בגלל הביצועים המצוינים שלו.

הביצועים של את’ריום עד כה שימשו כחלוץ ברשת של מאגר עצום של פונקציות וארגונים מסחריים.

מה זה אתריום? זו פלטפורמת תוכנה פתוחה שתלויה בטכנולוגיית blockchain. היזמים יכולים לבנות ולארגן יישומים מבוזרים. זו פלטפורמה דיגיטלית שנוצרה כדי לתפקד יישומים המופעלים כמתוכנתים כמעט ולא סוללים את הדרך לצנזורה או השבתה כלשהי. עם Ethereum, אינך צריך לדאוג למעורבות של צד שלישי. זה מהווה הוכחת עבודה (PoW).

בדומה לביטקוין, Ethereum פועל ברשת בלוקצ’יין ציבורית. אבל יש הבדל בין ביטקוין לאת’ריום. הביטקוין מתמקד בבעלות על מטבע דיגיטלי, בעוד שבלוקצ’יין את’ריום עוסק לחלוטין בהפעלת קוד התכנות של יישומים מבוזרים.

יש כמה אפליקציות של Ethereum המיוצרות על גבי פלטפורמת תשתית חזקה. עם זאת, תוכלו ליצור חובות או הבטחות וכן להעביר כספים. למשל, אתה יכול לטפל גם בכספים של הסכם עבר כמו צוואה או חוזה עתידי. לאתרום יכולות פיננסיות דיגיטליות רבות, שחלקן טרם הוצגו. הדבר הטוב ביותר ב- Ethereum הוא שתוכלו להתמודד עם כל הכספים ללא חשש להפרעות צד שלישי או זיוף מסוג אחר..

אם אתה עדיין משתמש בשרת מסורתי, ללא Ethereum, עליך להיות תלוי בשרתים שלהם. הם לא מתפשטים על פני פלטפורמה עולמית. אם אפליקציה או שרת אחד אינם מקוונים, הם נוטים להשפיע על המערכת כולה. זה עושה את זה קצת קשה מדי לשתף נתונים. להיפך, Ethereum יצר בלוקצ’יין, בו תוכלו להקים צומת ולהגיע לפלטפורמה משותפת עם כל שאר המשתמשים.

זה המוטו המרכזי של Ethereum PoW: לבנות יישומים שלא מפסיקים. במסגרת תוכנית ה- PoW שלה, Ethereum הציגה מספר רכיבים. ארנק את’ריום הוא אחד. הוא מספק מתקנים לגישה ליישומים מבוזרים המופעלים באמצעות בלוקצ’יין. אתה יכול להחזיק את הנכסים הדיגיטליים שלך ב- Ethereum בערבות אבטחה. אתה יכול להתמודד עם מספר חוזים גם כן.

זה גם מאפשר לך לעצב מטבע קריפטוגרפי משלך. לאחר שתיצור אסימון דיגיטלי, הניתן לסחירה, תוכל להשתמש בו כמטבע. זה מייצג את הנכסים הווירטואליים שלך. בתחום Ethereum, אתה יכול להשתמש בהם כ- API מטבע רגיל.

Ethereum הוא עדות דיגיטלית שמראה כיצד רשתות חסימות יכולות להגיע מעבר למטבע למרות מגבלות הפרויקטים הקודמים שלה. משתמשי Ethereum יכולים לעשות שימוש בבלוקצ’יין ובשפת התכנות שלו, כדי לבנות יישומים נוספים.

עם התפתחות האת’ריום, הבלוקצ’יין הפך בהדרגה לגורם מכריע. זה הופך להיות משהו שאתה יכול לשים בו אמון בביטחון. ביתר תושייה, ניתן לגשת לבלוקצ’יין מכל מקום בעולם ללא חששות שרת. זה מאפשר לך לעסוק במספר פעילויות פיננסיות כגון ביקורת, עסקאות עסקיות, מעקב עסקי. ה- Blockchain של Ethereum מוביל אותך לבית מלא בפרוטוקולים שפותחו באופן פנימי וחיצוני. ניהול חשבונות לא היה קל בהרבה.

Ethereum’s הוא מהפכה אמיתית, מכיוון שיצירת יישומי בלוקצ’יין הייתה כרוכה בתהליך גדול בעבר. זה דרש הרבה הצפנה, קידוד ושליטה טובה במתמטיקה. הודות ל- Ethereum, אתה יכול לעסוק באופן פעיל בסחר דיגיטלי ב- Ethereum blockchain.

אם נעשה שימוש נרחב באתריום, כסף פיזי ייכנס בהדרגה לשכחה. זה לא רק ישפר את המערכת האקולוגית אלא גם יפחית את הסיכון לשוד פיזי וסוגים אחרים של זיופים.

העולם עובר כעת לעבר חוזים חכמים. בחוזים חכמים תוכלו לנהל בצורה חלקה את הנכס שלכם ומניות אחרות שבבעלותכם. הדבר הטוב ביותר ב- Ethereum הוא שבלוקצ’יין המשופר שלה מאפשר תכנות ללא זמן השבתה או כל זיוף צד שלישי אחר. למרות שלרוב רשתות חסימות אחרות יכולת עבודה מוגבלת, את’ריום מציע לך את החופש ליצור את הפעולה על פי בחירתך. היזם יכול לכתוב מספר יישומים גם מעבר לתחום שלנו.

Ethereum מסתכל על 2017 עם היסטוריה כל כך מתוחכמת. אולם זה לא אומר שיש לו דרך חלקה קדימה. לפניו אתגרים רבים. הצוות שלה רואה את הצורך לטפל בבעיות מורכבות יותר מבעבר. כעת עליהם לעבוד בצורה חדה על ניתוח רשתות כמו גם על ארכיטקטורת תגובת חירום, שהם שני היבטים חיוניים בעסקאות פיננסיות דיגיטליות.

הרבה לפני שהוצג Ethereum, למפתחים הייתה בעיה. היכולת שלהם להרחיב את היישומים הייתה מוגבלת וזה לקח הרבה זמן. פיתוח יישום בלוקצ’יין חדש לחלוטין היה משימה קשה. זה הוביל למוחו החדשני של וויטיק בוטרין ולחדשנותו: את’ריום.

בוטרין ידע שהביטקוין אינו ממלא באופן מלא את הדרישה הכספית הדיגיטלית, מכיוון שהם התמקדו יותר ביישומי סולו. בוטרין רצה לחדש פלטפורמה דיגיטלית בה ניתן להשתמש ביישומים מרובים ללא כל טרחה וחוסר ביטחון. אינך צריך לבנות פלטפורמות נפרדות לבלוקצ’יין, מכיוון שזו פלטפורמה שלמה אחת בה תוכל ליצור מספר יישומים ללא כל בעיה.

המוקד שלה הוא לאפשר למשתמשים לבנות ולהשתמש ביישומים מבוזרים. אפליקציה מבוזרת מועילה מאוד בביצוע פעולות פיננסיות דיגיטליות בצורה חלקה. מבוזרת במובן זה, אף אחד לא אחראי על היישום. הוא משותף לקהילה.

לשירותיה מגוון רחב של הלוואות בנקאיות ועד רישום כותרות נכסים. עם ביזור, תהיו זכאים למספר יתרונות כמו אבטחה, אי-משתנות וללא השבתה כלל. מכיוון שהיישומים מבוזרים, ואף אחד לא אחראי על היישומים, אינך צריך לדאוג לשינויים שבוצעו בנתונים שלך. יתרון זה מוביל לאחר. כמעט ולא תהיה שחיתות, ולכן ביטחון. והיתרון הטוב ביותר הוא שהאפליקציות שלך לעולם לא יוכלו לחוות השבתה.