9 מחשבון המס הקריפטוגרפי הטוב ביותר למילוי מס הקריפטו 2021

תמהים בחישוב המס של מטבע הקריפטו? להלן רשימה של מיטב אפליקציות מחשבון מס ההצפנה המחושבות מיסים על המסחר בביטקוין שלך יחד עם ניהול תיקים. בואו נדון כיצד לחשב מס על הרווחת הביטקוין שלך?

6 היישומים הטובים ביותר למחשבון מס קריפטוגרפי וניהול תיקי תיק

לא משנה כמה נכסי קריפטו אתה מחזיק; בסופו של יום, אתה צריך לשלם את המסים שלך. משקיעי הקריפטו צריכים לדווח על כל אגורה שהם מחזיקים בחשבון הקריפטו שלהם לרשות המסים במדינה.

חישוב מיסים עבור נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים שלך עלול להיות זמן רב ולחץ בו זמנית. גובה מיסוי הצפנה תלוי במספר נכסי הצפנה שאתה מחזיק, במספר עסקאות ובמספר פלטפורמות הבורסה בהן סחרת. צריך לחשב כל עסקה ופירוט לרשום אותם בנפרד וזה יכול להיות מסורבל למדי. כאן באה החשיבות של תוכנת מיסוי קריפטוגרפי.

ישנן מספר רב של תוכנות מיסוי מטבעות קריפטוגרפיות אשר יעשו את עבודתך, יחשבו את המסים שלך ביעילות ויגישו את המסים עבורך. לתוכנה זו יש קשרים עם כל פלטפורמות חילופי הצפנה הגדולות והיא תייבא את נתוני העסקאות שלך משווקי הבורסה ותעזור לך למלא את הטפסים לחובות המס שלך..

מחשבון המס הקריפטוגרפי הטוב ביותר

בואו, נסתכל על כמה מהאפליקציות והתוכנות הטובות ביותר למחשבון מס קריפטוגרפי שקיימים בשוק. נכון להיום, הוא תומך בלמעלה מ- 2500 מטבעות קריפטוגרפיים ומסנכרן אוטומטית את פרטי העסקאות שלך כדי לנהל את פרטי המס שלך.

CoinTracker

שותף

Cointracker היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר המציגות את תיק הקריפטוגרפים שלך ומייצרת באופן אוטומטי את חישובי המס שלך על בסיס תיק ההשקעות שלך. זה מאפשר למנויים להשתמש בכל אחת מחמש שיטות זמינות שונות לייצור טופס מס, כולל HIFO (Highest In, First Out), FIFO (First In, First Out), LIFO (Last In, First Out), ACB (בסיס עלויות מותאם) ולשתף בריכה. המשתמשים נדרשים לחבר את הארנקים שלהם לצורך חישוב מס וחשבון Cointracker תומך ביותר מ -300 חילופי קריפטו כדי שמשתמשים יוכלו לסנכרן את תיק העבודות שלהם. Cointracker משולב בתוכנת רואה החשבון של TurboTax ומשתמשים והם מציעים תמיכה מלאה בארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה ותמיכה חלקית במדינות אחרות. אפליקציית Cointracker לנייד זמינה גם לפלטפורמות iOS ו- Android. לחץ והצטרף דרך הקישור למטה כדי לקבל 10% הנחה על תוכנית המס הראשונה שלך.

בקר באתר Cointracker

מלכי

בקושי

מלכי הוא חופשי לשימוש ויעזור לך לחשב את מיסי הקריפטו שלך בתוך זמן קצר. זה נגבה רק כשאתה צריך להגיש דוח. זה תומך ביותר מ 100 מדינות. לאחר ההרשמה, קיימת אפשרות. אתה יכול לבחור לייצר רווחים בכל פעם שאתה סוחר ואם תבחר שלא, אז Koinly פשוט יעקוב אחר התיק שלך. עליך לקשר את כל פלטפורמות ההחלפה והארנק שלך לקוינלי. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני או באמצעות תוכנית API.

Koinly תומך כיום ב- 33 מרכזיות ו -6 חסימות כגון BCH, LTC, BTC וכו ‘. Koinly סוקר את כל העסקאות שלך, טיפות אוויר, מזלגות, מטבעות שאבדו או צברת. ל- Koinly יש כלים העוקבים אחר הרגלי המסחר, העלויות והוצאות הכרייה שלך.

ישנן שלוש תוכניות זמינות בקוינלי:

  • תוכנית ההודלר גובה 79 דולר לשנה. הוא מכסה כ -300 עסקאות בשנה.
  • תוכנית הסוחרים עולה כ- 179 $ לשנה ומכסה 3000 עסקאות.
  • תוכנית אורקל תעלה 399 דולר ותכסה 10000 עסקאות עם תכונות נוספות וסיוע ביבוא.

בלוקס

בלוקס

בלוקס משרת סוחרי קריפטו בודדים וכן עסקים עם סחר בהצפנה. Blox משתמש בכלי CPA ויוצר רשומות מיסוי קריפטו הניתנות לבדיקה שתוכלו להעלות באמצעות CSV או לייבא ישירות באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות. Blox מציג את פרטי החשבון שלך, העסקאות וסקירה יומית של תיק העבודות שלך בלוח המחוונים שלך.

Blox תומך ברוב מטבעות הקריפטו ומנחה אותך בתהליך המיסוי שלך. ישנם כלים לאירוח ענן שתוכננו במיוחד עבור כורי קריפטו.

תוכניות בלוקס:

  • תוכנית Pro חינם של Blox עולה 50,000 דולר ארה”ב ומכסה 100 עסקאות.
  • התוכנית העסקית עומדת על 99 דולר לחודש ומכסה מיסים של 10 אלף ונכסים של 20 מיליון דולר.
  • התוכנית הארגונית תעלה לך 249 $ ותכסה 60 מיליון דולר לאום.

מסלול משותף

cointracking - מחשבון המס הקריפטוגרפי הטוב ביותר - מחשבון מס ביטקוין

מסלול משותף הוא מעקב אחר פורטפוליו ועוזר במיוחד לסוחרים פעילים לעקוב אחר העסקאות היומיומיות שלהם. כלי ציר הזמן נותנים תובנות לגבי יתרת המסחר שלך ליום, מספר עסקאות לחודש, ולכל חליפין וגם מחיר רכישה של מטבעות קריפטוגרפיים..

אם אתה מחזיק מטבע יותר משנה, Cointracking יעזור לך להתחמק מהמיסים שלך על ידי מכירתו ללא מיסים בשוק. אזרחי ארה”ב יכולים ליצור דוח FBAR עבור נכסים בשווי 10,000 דולר בחשבונות הפיננסיים הזרים שלהם. Cointracking תומך ברוב הארנקים ובורסות הסחר.

Cointracking תומך בשיטות FIFO, LIFO, HIFO ו- LOFO שבהן FIFO נפוץ ביותר. אתה יכול לשלם את המנויים שלך באמצעות מטבעות BTC ויש גם אפשרות לרישיון לכל החיים בתוכנה. יש תוכנית חינמית המכסה 200 טקסים והמקצוען מכסה 3,500 טקסים.

CryptoTaxCalculator.io

מחשבון קריפטוטקס

CryptoTaxCalcultor היא פלטפורמה אוטומטית נוספת לקבלת כל המידע בהתאם לרווחי ההון שלך בכל השקעתך בקריפטו. זה מסווג באופן אוטומטי את היסטוריית העסקאות של המשתמש ותומך בבריכות, Airdrops, תגמולי כרייה, ICO, OTC, תשלומי קריפטו שאבדו או נגנבו. למרות שזה מקושר עם מרכזיות, אך משתמשים יכולים להעלות את הנתונים שלהם בקלות באופן ידני דרך API או CSV, לבדוק את העסקאות שלהם ולהפיק בקלות את מיסי הצפנה שלהם. תוכניות מנוי מתחילות עם $ 99 לשנה עבור Starter עד $ 1899 לשנה עבור תוכנית רואה החשבון. הם מאפשרים למשתמשים לבטל מנוי בכל עת עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. נכון לעכשיו, הוא תומך בחילופי 60+.

מס. CryptoTrader

מחשבון מס cryptotrader

מס. CryptoTrader היא תוכנת חישוב מס הקריפטו הקלה והאינטואיטיבית ביותר. הוא משמש כ”חנות נקודת עצירה “לטיפול בדיווח מס מטבעות קריפטוגרפיים לכל סוגי מקרי השימוש בקריפטו, בין אם אתה כורה, מתחזק, מלווה, או פשוט קונה או סוחר, CryptoTrader.Tax ימכן את דיווח המס שלך. ההרשמה ובדיקת הפלטפורמה היא לגמרי בחינם. אתה יכול לייבא את כל הנתונים שלך ולוודא שהכל נראה טוב לפני שתצטרך לשלם.

זה שונה בהרבה מכל פלטפורמות המס האחרות שם שגורמות לך לשלם מראש. לאחר שכל הנתונים שלך נמצאים והכל נראה טוב, אתה יכול לשלם עבור ולהוריד את דוח המס שלך. CryptoTrader.Tax שיתפה פעולה גם עם חברות כמו Intuit TurboTax כדי שתוכלו לחבר את הדוחות לתוכנת תיוק זו..

Blockpit

שסתום

Blockpit מנהל את כל פרטי הסחר, הארנקים ועסקאות ההחלפה שלך בפלטפורמה אחת. זה גם מנהל את ההכנסות שלך שנוצרו באמצעות כרייה, ICO ודרופיות. אתה יכול להציג את כל העסקאות שלך בזמן אמת ולהוריד את דוח המס המלא שלך באפליקציה שלך לנייד. Blockpit תומך ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים בשוק.

ביטקס

bittax- מחשבון המס הקריפטוגרפי הטוב ביותר - מחשבון מס ביטקוין

ביטקס יעקוב אחר עסקאות הקריפטו שלך, ייבוא ​​נתוני חליפין, כתובת הארנק ויחשב את המסים שלך תוך שמירה על כל המידע הפרטי שלך ללא פגע. ביטקס משתמש במנגנון אלגוריתם של תכנון מס ועוזר לך לארגן ולנהל את כל התחייבויות המס והרווחים שלך תוך התחשבות בפרוטוקולים הסטנדרטיים של מס הכנסה..

BearTax

beartax - מחשבון המס הקריפטוגרפי הטוב ביותר - מחשבון מס ביטקוין

BearTax משולב בלמעלה מ -25 חילופי הצפנה וכמו כל תוכנת מס אחרת מחשבת את כל הנכסים, הרווחים, ההפסדים, נתוני הייבוא ​​והקבצים שמסמך המס שלך. האלגוריתם ‘התאמה חכמה’ תואם את כל ההוצאות וההכנסות שלך ועוזר לך להימנע מיתרות שליליות.

הפלטפורמה משולבת בבורסות ריכוזיות וגם מבוזרות ומעניקה לך מושג ברור לגבי הנכסים וההפסדים שלך. חבילות התוכנית BearTax זמינות בין $ 99 ל- $ 199.99 לשנה ונתמכות על ידי תמיכת לקוחות במשרה מלאה.