83 אחוז ממצביעי הסקרים תומכים ב- SegWit

ViaBTC יכול להיחשב כאחת מבריכות הכרייה הפופולריות ביותר המציעות שירותים לאנשים נזקקים. היא הציעה סיוע מצוין כלפי Bitcoin Unlimited לאורך כל העבר. לאחרונה ביצעה ViaBTC משאל במטרה לקבל את ההחלטה האם עליהם להמשיך ולהפעיל את SegWit או לא. סגוויט, הידוע גם כ- Segregated Witness הוא פיתרון המדרג ותיקון יכולת הניתוח של עסקאות של צוות פיתוח הליבה של ביטקוין. סקר זה נערך בטוויטר והוא זכה לתשומת לב גדולה יותר שציפה ViaBTC.

סקר זה פורסם בטוויטר במהלך ה- 6 במאי. היא הצליחה למשוך יותר מ -5700 קולות בפרק זמן קצר של כ -20 שעות. תוצאות הסקר חושבו לאחר מכן והיה ברור שרוב האנשים הצביעו כן. במילים אחרות, 83% מהאנשים שהצביעו לסקר זה שארגן ViaBTC הצהירו כי הם מעדיפים אם ViaBTC יוכל להפעיל את Segwit..

ViaBTC לא ציפתה לערוך סקר ולאסוף דעת קהל לגבי החשש. זו הייתה החלטה פתאומית שלקחה הצוות, אבל זה המשיך ממש טוב לכל הצוות. החלטה פתאומית זו הפתיעה את כל האנשים העוסקים בקהילת המטבעות. ההיסטוריה של בריכת הכרייה, המזוהה עם סגוויט, תרמה רבות לעובדה שהוזכרה לעיל.

המאמר שפרסם ViaBTC

ב -19 באפריל, המפעילים העובדים בחברת ViaBTC נקטו בצעדים הנדרשים על מנת לפרסם מאמר רשמי מדוע הם אינם תומכים בסגוויט. מאמר זה היה מאמר מפורט והוא הסביר בבירור את הדיון הקיים בין סגוויט לביטקוין ללא הגבלה.

על פי המאמר, בהגדרה, ניתן להגדיר את סגוויט פשוט כפתרון מזלג רך, אשר זמין לצורך יכולת גמישות. כתוצאה מכך, אין ביכולתו לספק פיתרון כלשהו לבעיות הקיבולת. כאשר לוקחים בחשבון את ההצהרות הפומביות שפרסמו חברי הליבה, נראה בבירור שהם לא רצו לייחס שום חשיבות לנושא זה. לאחר הפעלת Segwit, יכול להיות קנה מידה קל יותר של גודל הבלוק. פורמטי העסקה שהוצגו לאחרונה יתרמו לגודל החסימה המשופר. עם זאת, זה עדיין הרבה מאחורי הדרישה שיש לפעילות הפיתוח של כל רשת הביטקוין.

האם התביעות שהובאו על ידי ViaBTC הוגנות?

שפע של דיונים מתמשכים עדיין מתקיים במטרה לקבוע אם התביעות שהועלו על ידי ViaBTC הוגנות או לא. יש אנשים שאומרים כי ניתן להצדיק את הטענות ואילו אחרים אומרים כי אין אפשרות להצדיק את הטענות הללו. מתוכם, רוב אומר כי הטענות מוצדקות. זה בעיקר בגלל שפיתוח הליבה של הביטקוין מתואר ולהפעלה של סגוויט יש את היכולת להגדיל את גודל החסימה המשויך לביטקוין. גודל הבלוק לא רק יגדל בכמות קטנה. למעשה, זוהה כי גודל הגוש יגדל בכ- 75%. זה לא סכום קטן להזנחה ואנשים שקשורים לקריפטוגרפיה הקדישו תשומת לב מיוחדת לעובדה כתוצאה מכך..

כאשר אנו מבצעים חישובים בהנחה שהפעלתו של סגוויט תתרום להגדלת גודל הבלוק של ביטקוין בכ- 75%, יכולת השרשרת תוגדל בכ- 0.75MB. כתוצאה מכך, גם הייצור יושפע. על פי החישוב, הפעלה זו תתן חיים לייצור של 1.75 מגה בלמים.

ניתן להשתמש ב- Segwit כאחת משיטות המידה הטובות ביותר שיש לאנשים שמתמודדים עם מטבעות קריפטוגרפיים על בסיס יומי. זה יכול להועיל להם בטווח הקצר, כמו גם באמצע הטווח. הודעה רשמית הועלה על ידי ריאן שיי מבלוקסטאק על השפעה זו שנוצרה על העם. לפי ריאן שיי, סגוויט נחשב בעבר כפתרון סכינים שוויצרי. מדרגיות הייתה תוצר לוואי של זה. יש לו את היכולת לספק את התשתית הנדרשת, שיכולה לתת חיים לפיתרון דו שכבתי. ברק יהיה דוגמה מושלמת לפתרון דו שכבתי שכזה. לפיתרון כזה בהחלט יכולת לשפר את קנה המידה של הביטקוין בצורה יעילה.

האם ההשפעה שנוצרה אינה מספקת?

כאמור, להפעלת Segwit יכולת להגדיל את גודל החסימה בכ- 75%. האם מדובר בנתון מספיק או לא? מרבית המומחים העובדים עבור תעשיית הקריפטוגרפים האמינו כי הגדלת יכולת הרשת בכ- 75% בלבד אינה מסוגלת לתרום לצמיחה מעריכית שחווה ביטקוין. כאשר גדל גודל החסימה ל -1.75 מגה-בייט לאחר ההפעלה של סגוויט, ניתן למקסם אותו לתקופה של מספר חודשים. או אחרת, יש סיכוי או שהוא להתקיים לתקופה של כשנה או שנתיים. עם זאת, אין ביכולתנו לחזות כי העלייה בגודל הבלוק תבוא בעקבות דפוס ליניארי בעתיד. לכן, הרבה דיונים החלו לקבוע אם הגדלת יכולת השרשרת מספיקה או לא.

סוף סוף ViaBTC קיבלה את ההחלטה להעלות משאל ציבורי ולקבל את דעת הקהל הרחב על התמיכה שמוצגת כלפי סגוויט. השיטה הטובה ביותר הזמינה עבור ViaBTC כרגע היא הפעלת Segwit. ניתן לראות בבירור עובדה זו מהתוצאות שקיבלו ViaBTC גם מהסקר. מצד שני, ViaBTC תצטרך לחשוב על פתרונות או שיטות קנה מידה אחרות, שניתן להשתמש בהן כדי להגדיל עוד יותר את יכולת השרשרת. אחרת, אנשים לא יוכלו להשתמש בהם בעתיד.