חדשות בלוקצ’יין ואוצר מטבעות קריפטוגרפיים – שבוע 45

ברוך שובך לשבוע נוסף של אוסף הסיפורים החדשים והמעניינים ביותר בנושא קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין. גוגל נפרצת בטוויטר, מסעות פרסום טובים חברתיים, מנהל בית ספר מתבאס על גניבת חשמל למכרות ETH, אפליקציות הצבעה של בלוקצ’יין, מדינת אי המעוניינת ליצור מטבע קריפטוגרפי לאומי משלהם ועוד בעדכון החדשות של מטבע החוץ והבלוקצ’יין השבוע..

8 בנובמבר

GoodDollar, יוזמת מחקר טובה חברתית שהוקמה על ידי eToro

כפי ש דיווח מאת TheNextWeb, פלטפורמת המסחר החברתית הידועה eToro התחייבה למיליון דולר לתמוך במחקר לטובת החברה. יחד עם הדו”ח, הצהרה ממנכ”ל הפלטפורמה יוני אסיה מציגה את הסיבות מאחורי ההחלטה. לדבריו, יש למדוד את הצלחת הטכנולוגיה באופן שהיא מקדמת שינוי חיובי בעולם, יחד עם שיבוש ויצירת תעשיות חדשות. להחזיר לקהילה זה דבר המושרש במערכת האקולוגית של הצפנה. לא תמיד ערכים אלה נראים לעין בגלל הכמות המשמעותית של הונאות ותאוות בצע.

eToro עושה משהו למען טובת החברה והיא מזמינה את כל מי שמעוניין לתמוך במטרה זו לפנות אליהם. מטרת תוכנית המחקר היא לבוא עם דרכים לשלב מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין כדי ליצור דרכים לפיננסים ללכת לאנשים שבאמת זקוקים להם..

9 בנובמבר

המנהל הסיני פוטר בגלל כרייה על רכוש בית הספר

BBC דיווח על סיפור על מנהל סיני, ליי הואה, שניצל לרעה את עמדת הסמכות שלו והשתמש בחשמל של בית הספר להפעלת תשעת אסדות הכרייה שלו עם GPU. המנהל התחיל לכרות את את’ריום במכונה אחת מתישהו במהלך קיץ 2017, אך לאחר שהתבונן בעלויות בחשבונות החשמל הביתיים שלו, הוא החליט שזה רעיון טוב יותר להשתמש בבית הספר לכרייה..

לרוע המזל מבחינתו, כריית מטבעות קריפטוגרפיים אינה רק יקרה (דבר שהוא יכול לנהל מתוך עמדת הכוח שלו, אלא שהם גם רועשים ומייצרים כמויות אדירות של חום. שתי העובדות האחרונות הובילו לגילויו ולהחרמתו של מטבע קריפטוגרפי שנוצר כתוצאה מכך. לא ברור מה עלה בגורל המכונות, אך המנהל איבד את תפקידו, ואילו הכפוף הישיר שלו קיבל אזהרה רשמית.

10 בנובמבר

אזרחים אמריקאים החלו לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין להצבעה

באופן ספציפי, מערב וירג’יניאנים, שבעקבות מעורבות מדינתם בחברת Voatz, שיצרה אפליקציית הצבעה מבוססת בלוקצ’יין, החלו להשתמש יותר ויותר באפליקציה האמורה כדי להעביר את קולותיהם. לאפליקציה יותר ממקרה שימוש מוצלח אחד והיא יושמה בעבר, אם כי עם מספר משתמשים נמוך, כמו דיווח מאת The Verge.

בחירות אמצע כהונה כלליות אלה היו שונות, והציגה גידול של משתמשים בהיקף כולל של 150 אנשים. זה יותר מ -110%, בהשוואה לבחירות הקודמות בהן נעשה שימוש באפליקציה. רוב המשתמשים היו חיילים פרוסים או מתנדבים אחרים ברחבי העולם.

חדשות אחרות:
Binance משיקה חטיבת מחקר

11 בנובמבר

חברה סינגפורית מייצרת מקרה שימוש מוצלח להסדר בלוקצ’יין

שיתוף פעולה בין Singapore Exchange Limited (SGX) לבין הרשות המוניטרית בסינגפור הביא לשימוש מוצלח בטכנולוגיית הבלוקצ’יין במאמציהם לבצע עסקת ניירות ערך בו זמנית. באופן מסורתי הקונה משלם עבור ניירות הערך שהוא מעוניין בהם ולוקח על עצמו את האחריות למסירתם בזמן. באמצעות מערכת חדשה זו משקיעים מסוגלים למתן סיכונים אלה באמצעות תשלום במועד המסירה. החברה הודיעה לציבור באמצעות א ידיעה לתקשורת, שנאסף מיד על ידי CoinTelegraph.

12 בנובמבר

ראש המדינה הפרו-בלוקצ’יין של מרשל איילנד נשאר בתפקידו

הילדה היינה, נשיאת הרפובליקה של איי מרשל, הייתה באור הזרקורים אך הצליחה להימלט מהצבעת “אי האמון” במהלך כינוס הפרלמנט. הרפובליקה של איי מרשל מתקרבת ליצירת מטבע קריפטוגרפי מגובה מדינה משלהם שנקרא “שָׁלִיט“, וזו הסיבה שהילדה הונחה על הדום הלחוץ. קרן המטבע הבינלאומית הזהירה את הילדה כי המשך השקת הריבון עלול לגרום לאובדן היכולת להשתמש בדולר האמריקני לחלוטין. אם היא תחליט להמשיך בתוכניותיה, נותר לראות.

13 בנובמבר

חשבון ה- G Suite של גוגל נפרץ

מה שזו כיום תרמית מוכרת, נעשה שימוש בחשבון Google רשמי. לא ברור אם ההונאה הצליחה, אך בהתחשב בכך שההאקרים הצליחו גם להפעיל את חשבון המודעות ולקדם את הציוץ שלהם כ”מסירת הקריפטו הגדולה בעולם! “, כ דיווח על ידי BusinessInsider ונראה בציוץ שלמעלה.

גוגל אמרה כי הם ישתפו פעולה עם טוויטר בכדי לרדת לעומק הפריצה, ובתקווה, הם יוכלו לאתר את העבריינים. חינוך אנשים בנושא קריפטוגרפי יהפוך אותם לבטוחים מפני הונאות כמו אלה, שכן כל מי שמבין כיצד מערכות אלה פועלות, היה מבין בקלות את ההונאה..

חדשות אחרות:
קרן המטבע הבינלאומית ממשיכה לשים לב לפיתוח הבלוקצ’יין

14 בנובמבר

ארבעה יזמי בלוקצ’יין כללו ברשימת “30 עד 30” של פורבס

על פי הרשת הבאה, אולאולובה אוסונטוקון של מעבדות הברק, האנטר הורסלי מניהול הנכסים של Bitwise, בסיס נאדר אלנאג’י וג’ב רובינוביץ מגוש הערבות קיבלו כולם את הפרס היוקרתי הזה על ידי פורבס..

ישנן קטגוריות רבות באירוע, 20 ליתר דיוק, כלומר רק ארבעה מתוך 500 זוכים “30 עד 30” עוסקים בקריפטוגרפיה ובבלוקצ’יין. זה אולי נראה כמו מספר קטן לאנשים המעורבים במערכת האקולוגית במשך זמן רב, אך זה עדיין משמעותי מאוד. לטכנולוגיה הזו, ולכל האנשים בה יש הרבה מה להוכיח לעולם, לפני שגל אימוץ הבלוקצ’יין הבלתי נמנע יכול לקרות.

חדשות אחרות:
הכריז על כריית GPU ביתית חדשה. מגובה על ידי Coinbase

זהו זה לשבוע זה. כמו תמיד, שתף את דעתך לגבי המעניינים ביותר או קשר את הסיפורים שייתכן שהחמצנו באוספים שלנו, שמצאתם מעניינים וראויים לציון במהלך השבוע. אתה יכול גם לשלוח לנו הצעות לסיפורים שייכללו ברשימה הבאה אם ​​תמצא משהו מעניין בימים הקרובים.