סיכום ICO מוצלח – השבוע השלישי של אוקטובר

ברוך שובך לסדרה השבועית הקבועה שלנו בה אנו מכסים את הזוכים בתחרות המתמשכת לגיוס כסף, למשוך קונים או משקיעים לפרויקט מטבעות חיזוק או בלוקצ’יין..

מדי שבוע אנו מסתכלים על הגששים ונותנים סיקור עיתונאי לפרויקטים שהשלימו את מכירותיהם לחלוטין. אם אתם מחפשים פרויקטים להשקיע בהם, זה לא המאמר בשבילכם.

אם אתם מבקשים ללמוד עוד על מצב העניינים הנוכחי ואילו פרויקטים חוו הצלחה, זה המקום בשבילכם.

כחובב בלוקצ’יין / קריפטו, אתה יכול להשתמש במאמר זה כדי ליידע את עצמך במהירות מה חדש בשוק. כמנהיג ICO, אתה יכול להשתמש במאמר זה כדי לראות אילו פרויקטים חווים הצלחה, ללמוד עוד על המסרים שלהם ועל גישה לקונים סמלים ואולי להרים כמה רעיונות..

רשימה זו מכסה את כל הפרויקטים שהסתיימו בהצלחה בין התאריכים 15-22 באוקטובר. 36 פרויקטים נקבעו להשגת מטרותיהם בפרק זמן זה, אך רק 5 מהם השיגו הצלחה.

הסכום הכולל שגויס השבוע עמד על 30,078,268 דולר.

ללא התייחסות נוספת, בוא נתחיל עם גילוי הזוכים. הרשימה של היום היא מלמעלה למטה, כלומר תחילה תראו את הזוכים המובילים, ואנחנו מתקדמים לתחתית.

כספיאן

פלטפורמת מסחר קריפטו בכיתה מוסדית

כספיאן רוצה להיות פלטפורמה מלאה לניהול נכסים העוסקת במחזור הסחר השלם. היא שואפת לשלב את כל חילופי הצפנה, לספק גישה לאלגוריתמי מסחר, נתונים היסטוריים ועוד. הם פיתחו מערכות קנייניות כדי לאפשר לסוחרים את ההזדמנות הטובה ביותר לרווח.

אחד החששות העיקריים כאן הוא בכך שהיא גורמת לסוחרים המקבלים את הפלטפורמה באופן מלא לנקודת כישלון מרכזית, אשר פעם נפרצה מבטיחה כמעט אובדן נכסים מוחלט. נקווה שזה לא יקרה!

הסכום שגויס: 19,500,000 $

ICO סיכם בתאריך: 19 באוקטובר 2018

ארץ מוצא: איי קיימן

סידרה

לובש את העתיד

לבישים הולכים וגדלים בפופולריות, ולכן זוהי התקדמות טבעית עבור המערכת האקולוגית הקריפטו להתחיל לפתח ארנקים לבישים.

סידרה רוצה ליצור את שני המכשירים הלבישים המבוזרים הראשונים, BitBand ו- BitWatch. מכשירים אלה יאפשרו למשתמשים לאחסן ולשלוט בנכסיהם, ממש על פרק כף היד.

ישנם הרבה תכונות המתוכננות למכשירים אלה כגון:

  • יצירת זרעי אנטרופיה
  • תשלומי קופה של NFC
  • גודש בקריפטו לפיאט
  • עסקאות לא מקוונות של פרק כף היד
  • מצב בלתי נראה

השעון יסתגל למקצב הגוף הטבעי של המשתמש וכביכול יוכל לזהות מישהו אחר לובש את השעון שלך. איננו בטוחים אם הדבר אכן אפשרי, שכן צריכים להיות הבדלים קלים בין גוף לגוף. היוצרים עדיין טוענים כי השעון יוכל למדוד את הדופק והטמפרטורה שלך ולהפיק מפתח פרטי מהתשומות החושיות האלה.

הסכום שגויס: 3,300,000 $

ICO סיכם בתאריך: 15 באוקטובר 2018

ארץ מוצא: ליטא

RedCab

פתרון תחבורה מבוזר

UBER הקריפטו כאן. RedCab הוא פיתרון מוניות עמיתים מבוקר. משתמשים יכולים להצטרף ולהשתמש ביישום להזמנה ותשלום עבור הובלה. משתמשים יכולים גם להיות נהגים ולהרוויח את אסימון REDC הקנייני שנוצר כמימוש מוצלח של ICO זה.

החברה מבטיחה שלא לקצץ במחירי הנהג, ולא לגרום לעלויות מיותרות לנוסעים, אלא משתדלת לייצר רווחים מהפלטפורמה שלהם באמצעות מודעות גיאוגרפיות..

פתרונות הבלוקצ’יין שלהם משתמשים באלגוריתם Proof of Driving (POD) קנייני העוקב אחר נהגים בזמן שהם משתמשים באפליקציה. כמובן שיש להוכיח מודל עסקי זה במקרה שימוש בפועל כדי לקבוע אם השוק מוכן לפיתרון כזה או יותר, או ליתר דיוק אם הפיתרון עצמו בר-קיימא.

הסכום שגויס: 2,877,240 דולר

ICO סיכם בתאריך: 15 באוקטובר 2018

ארץ מוצא: מצרים

Menlo One

המסגרת לקנה מידה של כלכלת האסימונים

מטרתו העיקרית של הפתרון האגנוסטי של הבלוקצ’יין היא ליצור פלטפורמה שתאפשר ל- dApps לשגשג ולהתמקד. יש הרבה פרויקטים דומים שמתחרים בפתרון בעיית המדרגיות. זה מרוץ אפליקציות, ואנחנו נרגשים לעקוב אחר ההתפתחויות.

למנלו וואן יש סיכוי אם הם מסוגלים למשוך את תשומת ליבם של מפתחים, לספק להם תמיכה ליישום הפתרון שלהם, ולטפח בסיס משתמשים, שבעיותיו יפתרו והצרכים ייענו..

היא מציעה מסגרת בת ארבע שכבות והיא מכוונת בעיקר למפתחים, ומבטיחה להם פיתרון זול יותר, מהיר ויעיל יותר מאשר לעשות זאת בעצמם..

הזמן יראה כיצד יתקדם מנלו וואן, אך אמצעי התקשורת המרכזיים גילו כביכול עניין רב, כאשר פורבס שם את החברה לאחת מעשר חברות הבלוקצ’יין המובילות שצפו בה בשנת 2018, על פי המסר השיווקי של הפרויקט..

בדקנו והמאמר באמת קיים, כאשר מחברו של פורבס, אנדרו רוסוב, אמר כי ל- Menlo One יש אישורים מוצקים עם dApp חדשני המשתמשים באלגוריתם ההוכחה המוניטין שלהם כדי לאבטח את הרשת..

הסכום שגויס: 2,661,500 דולר

ICO סיכם בתאריך: 15 באוקטובר 2018

ארץ מוצא: איי קיימן

EXTRADECOIN

טרייד ומשחק

Extradecoin היא פלטפורמת מסחר מטבעות קריפטוגרפית. אין שום דבר חדשני ביסודו, למעט אולי תכונת ה- TokenPlay שלהם, שבה משקיעים יכולים לשחק משחקים. אנחנו לא בטוחים איזה סוג משחקים יהיו, והאם הם משחקי הימורים או לא.

הם מבטיחים ביטחון, בטיחות, מסחר בשוליים ומאפשרים למשקיעים לסחור בקריפטו שלהם במטבעות אחרים.

אלה סוג הפרויקטים שלמרות שהם מצליחים, לא ברור כיצד האסימון שלהם יעבוד ומדוע הם באמת הצליחו ב- ICO שלהם. ההימור שלנו יהיה שהם עצמם השקיעו את רוב הכספים ב- ICO משלהם. סינגפור צומחת במהירות, והפרויקט הזה נראה כמו חיית המחמד של מישהו עשיר מספיק כדי להשקיע 1.7 מיליון דולר, רק כדי למנוע “כישלון”.

הסכום שגויס: 1,739,528 דולר

ICO סיכם בתאריך: 15 באוקטובר 2018

ארץ מוצא: סינגפור

אנו מתנצלים על האיחור הזה, נתראה בשבוע הבא!