8 הבורסות הטובות ביותר לרכישת ליטקוין בהודו [מהדורת 2020]

Litecoin הוא סוג של מטבע קריפטו מבוזר, שהוצג בשנת 2011. הוא מאפשר למשתמשים ברחבי העולם לבצע תשלומים באופן מיידי וגם מיידי. עם זאת, המסחר (קנייה או מכירה) של ליטואינס אינו כל כך קל בהשוואה למטבעות הקריפטו האחרים כמו את’ריום (ETH) וביטקוין (BTC) במיוחד בהודו. ובכל זאת, ישנן מעט שיטות בהן ניתן לקנות ליטקוין בהודו.

הבורסות הטובות ביותר לרכישת ליטקוין בהודו

היתרונות של ליטואינים:

  • הוא מוצא יישומים יעילים באתרים שונים וכמובן שהוא תורם את עתיד המטבע הדיגיטלי בתחום הקריפטו.
  • מאפיין עתידי של Litecoin הוא שהוא מקובל כאופציית התשלום היעילה ביותר בחנויות שונות לקניית סחורות שונות.
  • זה מאפשר תשלומים מהירים ומיידיים בכל רחבי העולם.
  • תשלומי Litecoin אינם כוללים חיובי עסקה.
  • Litecoin הפעילה לאחרונה את Segwit לצורך ביצועים טובים יותר.

 

כיצד לקנות ליטקוין בהודו

לאחר חוזר RBI, רכישת Litecoin (LTC) או כל קריפטו אחר עבור INR אפשרית רק דרך חילופי מטבעות P2P. להלן רשימת הבורסות הטובות ביותר לרכישת ליטקוין בהודו.

NamePlatformP2P AvailableLink
WazirX

wairirx

אינטרנט, אנדרואיד

כן

החלפת גטו
ג’וטוס

ג'יוטוס

אינטרנט

כן

החלפת גטו
קוינקס

קואינקס

אינטרנט, אנדואיד

כן

החלפת גטו
CoinDCX

coindcx

אינטרנט, אנדרואיד

כן

החלפת גטו
LocalBitcoin

localbitcoin

אינטרנט

כן

החלפת גטו
BuyUCoin

Buyucoin

אינטרנט, אנדרואיד לא החלפת גטו
מטבע

8 הבורסות הטובות ביותר לרכישת ליטקוין בהודו [מהדורת 2020] 1

אינטרנט לא החלפת גטו
Unocoin

unocoin

אינטרנט לא החלפת גטו

מתוך אתרי האינטרנט המקוונים השונים הזמינים למסחר של ליטקו-מטבעות, קיימות בעצם שלוש אפשרויות אחרות לרכישת ליטקו-מטבעות כדלקמן:

שיטה 1: החלף ביטקוין או את’ר מ- Litecoin בבורסות בינלאומיות:

החלף ביטקוין זו שיטה מהימנה ומהירה יותר לרכישת ליטואינס. אתה צריך לקנות ביטקוין או אתר מהבורסות המקומיות שלך ואז לשלוח אותו לבורסות בינלאומיות. ישנן מרכזיות רבות בהן תוכלו להמיר את הביטקוין או האת’ר שלכם לליטקוין או לכל מטבע אחר. חלק מהבורסות המפורסמות הן Binance, Bitfinex, Poloniex, Kraken, Bittrix, OKcoin וכן הלאה. תן לי להסביר על כמה מהם:

ביטפינקס:

Bitfinex היא הפלטפורמה המקוונת הגדולה והגדולה ביותר בעולם למסחר במטבעות קריפטו. זה פשוט מוגדר כשוק מסחר מתקדם למטבעות קריפטו, שאינם אלא סוג של מטבעות דיגיטליים או אלקטרוניים. בנוסף ל- Litecoins, הוא מציע גם לסחר בכמה מטבעות קריפטו אחרים כמו את’ריום, מונרו, זקש, אתריום קלאסי, דאש וביטקוין. הזוגות הנפוצים ביותר הם Bitcoin / USD, Litecoin / Bitcoin, Litecoin / USD, dash / Bitcoin ו- dash / USD. העמלות להמרת מטבעות הן 0.1%. פרסמנו פוסט מפורט על הליך שלב אחר שלב לרכישת מטבעות קריפטו דרך BitFinex.

פרסמנו פוסט מפורט על הליך שלב אחר שלב לרכישת מטבעות קריפטו דרך BitFinex.

HitBTC:

בבורסת HitBTC תוכלו לגשת למספר גדול של מטבעות קריפטו, אסימונים, ICO ופיאט במקום אחד שהופך אותו לטוב יותר ממרכזיות אחרות. מלבד היתרונות הטכניים והיתרונות, הדף של HitBTC הוא חלונות קופצים המושכים את העין, קלים לשימוש, ופרסום נמוך.

OkCoin:

Okcoin הינה חברה שבסיסה בסין, המאפשרת למשתמשים בכל רחבי העולם לרכוש ליטואינס באופן מיידי. בנוסף ל- Litecoins, זה גם מאפשר סחר בביטקוינים. היא מטילה חיובי מינימום בלבד למסחר, שהם כ 0.2% בערך.

שיטה 2: שימוש באתרי המרה מיידית של מטבעות

זוהי שיטה אחרת להמרת מטבעות אך שונה בהרבה מקודמתה. לפני השימוש בשיטה זו עליכם ליצור ארנק ליטקוין אחד מכיוון שכדי ליישם את טכניקת ההמרה הזו עליכם לספק את כתובת הארנק של ליטקוין לאן הם ישלחו לכם מטבעות שהומרו. פרסמנו פוסט על מיטב ארנקי Litecoin, קראו אותו אם ברצונכם ליצור ארנק Litecoin חדש.

זהו האתר המהימן והטוב ביותר לרכישת Litecoin מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לסחור ב- Litecoins עם כל סוגי מטבעות הקריפטו האחרים. זה מאפשר אחסון של כל סוגי מטבעות הקריפטו במקום אחד. בשוק קיימים יותר מ -500 מטבעות קריפטו. שיטה זו מאפשרת להמיר את הביטקוין או האת’ר שלכם למגוון רחב של מטבעות.

כדי להשתמש בשיטה זו עליך לשלוח את המטבעות שלך לאתרים אלה ובתמורה, הם ישלחו את המטבע שבחרת לכתובת הארנק שסיפקת. להלן שני אתרים מפורסמים להמרת מטבעות:

שינוי צורה: זהו האתר המהימן ביותר המסייע למשתמשים להחליף או להעביר ליטואינס עם כל סוג אחר של מטבעות קריפטו. זה בדיוק דומה לצ’אנג’לי למעט העובדה שהוא מטיל מטענים עצומים. זה לא דורש שום סוג של אימות, על מנת לקנות ליטו-מטבעות. קרא סקירה של Shapeshift.

בצ’אנגלי: זהו גם אחד מאתרי הרכישה הטובים ביותר של Litecoin מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לבצע העברות או החלפות מהירות יותר, בהשוואה לאתרים האחרים. זה לא זקוק לאישור כלשהו למסחר בליטקוין. Miner Gate השיקה פלטפורמה זו בשנת 2013 והיא מספקת את כל צרכי המשתמשים. הוא מכיל ממשק ידידותי למשתמש ומטיל דמי מסחר מינימליים בלבד בסביבות 0.5%. הוא תומך ביורו (יורו) ובדולר (דולר). המשתמשים יכולים להיות מסוגלים להציג את כל העסקאות הקודמות שנעשו בפלטפורמה זו והם אינם זקוקים לחשבון לצורך מסחר או החלפה של ליטואינס. קרא את צ’נג’לי סקירה

שיטה 3: קניית ליטאונים במטבעות פיאט (באמצעות כרטיס אשראי)

בהודו לא ניתן להקל על רכישת ליטקוין על ידי חברות כמו Coinbase. אך להלן כמה מהחברות שמאפשרות רכישת ליטקוין ישירות באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב ויזה / מאסטר:

  • BitPanda (קרא ביקורת Bitpanda)
  • CoinMama (קרא את סקירת Coinmama)
  • Indacoin (קרא את סקירת IndaCoin)

לפני הקנייה באמצעות כרטיס אשראי וודא שיש לך דמי קריאה וחיובי המרה.

כריית ענן ליטקוין:

כרייה היא תהליך של יצירת מטבעות משלך. Genesis Mining היא הפלטפורמה היחידה האמינה והידועה המציעה חוזי כרייה עבור Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Dash, Monero ו- Zcash. Genesis Mining מציעה חוזים מוגבלים לכריית Litecoin. אתה יכול לבדוק את זמינות החוזה ב- אתר כריית ג’נסיס.

הודעה מומלצת: כריית הענן המהימנה ביותר לביטקוין ו- AltCoins [קופון הנחה בפנים]

מילים אחרונות:

דנו בשלוש שיטות שונות לגבי אופן הרכישה של ליטו-מטבעות בהודו. אך שיטות אלה אינן מוגבלות לליטקוין בלבד; אתה יכול להחיל את אותה הליך גם על מטבעות אחרים. מקווה שנהניתם מהפוסט הזה והוא יעזור לכם. אנא שתף ​​את המשוב והניסיון שלך בקטע התגובות למטה.