מדריך כרייה לקריפטואים שונים

ישנן הנחיות דומות לכל מטבעות הקריפטו, בין אם זה Altcoin, Bitcoin או Ethereum. הכללים הקרדינליים כמעט זהים. הכרייה יכולה להתבצע ביד אחת או דרך בריכת כרייה. בריכה מורכבת מכורים שמרכיבים את המשאבים שלהם וחולקים תגמולים.

מהירות חשובה

כרייה מתוחכמת דורשת חומרה מיוחדת מיוחדת. אחרת, אתה יכול לכרות את כל מטבעות הקריפטו באמצעות יחידת העיבוד המרכזית (CPU) או יחידת העיבוד הגרפי (GPU). האחרון מבטיח ביצועים טובים יותר לחישובי הצפנה. מומלצים מחשבים ניידים עם גרפיקה משולבת. עם זאת, עדיין ניתן לכרות את Altcoins עם המחשב הנייד פחות מתקדם במהירות איטית בהרבה.

נדרשים מעבדים גרפיים ייעודיים לכריית GPU. כורי אלטקוין רבים בונים ציוד ייעודי בעזרת לוחות אם המסוגלים להכיל כרטיסים גרפיים רבים באמצעות כבלים לריזר. כריית מטבעות קריפטו היא מערכת קפדנית מאוד. זה יכול להפחית את החיים הטבעיים של חלקים אלקטרוניים. לפיכך, אחסן את הציוד באזורים קרירים ופקח על אחריות.

תוכנת CPUMiner

עליך להתקין תוכנת CPUMiner במחשב לפני שתתחיל לכרות מטבעות קריפטו. התהליך קל אך מצריך שימוש בשורת הפקודה על שולחן העבודה שלך. הורד את התוכנית מ- Source Forge הזמינה עבור Windows (64 ו- 32 סיביות), לינוקס ומערכת הפעלה (OS) X. הורד את הקובץ המתאים ממערכת ההפעלה שלך וחלץ את קובץ ה- zip לכונן הקשיח. מומלץ ליצור תיקיה עבור CPUMiner בשולחן העבודה במחשב הנייד.

כריית ביטקוין

בכריית ביטקוין כיום, אתם זקוקים לשבבי ASIC (Circuit Integrated Circuit Integrated Circuit Integrated Application) המספקים ביצועים מרביים של עד פי 100 מהקיבולת של מערכות ישנות יותר. כרייה עם כרטיסי המעבד הווידיאו המהירים מביאה לצריכת חשמל גבוהה שאינה חלופה מעשית. ישנן חברות המציעות פלטפורמות מעולות במיוחד עבור כריית ביטקוין.

אלטרנטיבה נוספת היא רכישת חוזים לכריית ענן ביטקוין. זה מקצר את התהליך אך מגדיל את הסיכונים מכיוון שאין לכורים שליטה על חומרה פיזית. שתי תוכניות שורת הפקודה הנפוצות ביותר הן BFG Miner ו- CG Miner. את אלה ניתן להוריד בחינם. לחלופין, בחר ב- EasyMiner שמגיע יחד עם ממשק משתמש גרפי (GUI). סוג זה של יישום הוא Click and Go Linux / Android / Program מ- Windows. הירשם לבריכת כריית ביטקוין. אם אתה עובד באופן אינדיבידואלי, ניתן לכרות ביטקוין לנצח נצחים ולעולם לא תרוויח מטבעות כלשהם. בריכה מבוזרת לחלוטין היא P2Pool שמומלצת בתעשייה.

הקפד להתקין ארנק ביטקוין כדי לקבל את המטבעות שאתה מכרה בהצלחה. התכונות דומות מאוד לארנק הפיזי. זו יכולה להיות אפליקציית תוכנה, מבוססת אינטרנט או נייד. המטבעות מועברים לארנק באמצעות כתובת בלעדית השייכת למשתמש. אמצעי אבטחה זה משמש כהגנה מפני איומים אפשריים. זה מאפשר אימות דו-גורמי או שומר את הכתובת במחשב לא מקוון. ארנקים נרכשים על ידי הורדת תוכנה למחשב האישי שלך.

ארנקי הביטקוין הבולטים הם:

  • קראקן שהיא הבורסה הגדולה ביותר באירופה עם אותו יום תשלום תשלומי יורו יחיד (SEPA).
  • רכישת מדריך ביטקוין לקבלת סיוע בחיפוש אחר בורסת ביטקוין מקומית בארצכם או באזורכם.
  • הביטקוין המקומי מאפשר למשתמשים למצוא אנשים בקהילה ספציפית שמוכנים למכור להם מטבעות ישירות. רק תיזהר עם הרמאים.

כריית אתריום

כריית אתריום מסובכת. זה לא מעשי להשתמש במחשב הרגיל בכריית את’ריום. למי שלא מכוון טכנולוגיה, הדרך הטובה ביותר היא להעסיק כורים מקצועיים עם ציוד כרייה מתאים.

זהו הרעיון של כריית ענן המשמש בכריית ביטקוין. ישנם ספקים אמינים שלא ינסו לברוח עם המטבעות הדיגיטליים שלך. בכריית את’רום, חיוני להבין את הרעיון של חוזים חכמים.

החוזה החכם מתייחס לאובייקטים עם חשבונות ב- Ethereum Blockchain. אלה כוללים פונקציות קוד עם יכולת לתקשר עם חוזים דומים. חוזים חכמים אלה שומרים נתונים, מקבלים החלטות משלהם ושולחים אתר לצדדים אחרים. החוזה מוגדר על ידי יוצרים. עם זאת, הביצוע והשירותים שלהם מוצעים על ידי רשת את’ריום. חוזים קיימים וניתנים להפעלה (המסוגלים לפעול כתוכניות) בתנאי שהרשת כולה עדיין קיימת. אלה ייעלמו לאחר שהחוזים החכמים יושמדו להשמדה עצמית.

כריית Cryptocoin

ניתן לתאר כריית Cryptocoin כתחרות על עליונות. זה מתגמל ציפורים מוקדמות. ניתן לדמות את הכרייה למהר הזהב, בו המשקיעים מרוויחים קצת בכך שהם מכניסים כסף לציוד ולחודשים של כרייה. עבור ניאופיטים, המטבעות המוצעים הם ליטו-מטבעות, נוצות-מטבעות ודודג-מטבעות. לדוגמא, כורה יכול להרוויח 50 סנט עד 10 $ מדי יום באמצעות חומרת הכרייה הרגילה ברמת הצרכן. שני המטבעות האחרים מייצרים פחות רווח באמצעות אותה חומרה.

הכרייה מתמקדת בהשגת הדברים הבאים:

  • ספק הנהלת חשבונות עבור רשת המטבעות. כריית Cryptocoin היא ביסודו חשבונאות מחשבים מסביב לשעון המכונה “אימות עסקאות”.
  • הכורה מקבל תגמול מינימלי עבור שירותי הנהלת החשבונות על ידי קבלת אחוזי מטבעות קטנים כל יומיים.
  • הוא מצליח להוזיל את עלויות החשמל והחומרה.

כריית מטבעות קריפטו היא סוג של הכנסה פסיבית שהיא השקעה מפתה. עם זאת, לא לכל האנשים יש את היכולת הטכנית לעשות זאת או מקום לרכישת ציוד כרייה. האפשרות היא לשכור כוח חשיש דרך האינטרנט העולמי.

כרייה תעלה לכם כסף. התוכניות משתלבות במשאבי החומרה של המחשב האישי המאפשרים כרייה של ביטקוין, אלטקוין, ליטקוין ואת’ריום. הנחיות, הוראות ומאמרים רבים הנוגעים לכריית מטבעות קריפטו מתפרסמים באופן קבוע. על הכורה המבחין לקרוא ולהבין את העקרונות העומדים מאחורי המיזם הייחודי הזה.