בחירה בין ביטקוין לחוזי כריית את’ריום

אף פעם לא קל לבחור בחוזי כריית מטבעות קריפטו. אתה צריך לדעת כמה דברים. האם החוזה לגיטימי? גם אם זה אמיתי, תמיד יהיו חסרונות. האם מדובר בעסקה הוגנת? גלה אם המחיר מתאים בדיוק. המפתח הוא שיהיו הנחיות בבחירת חוזי כריית ביטקוין או את’ריום.

איך להשיג את זה?

הצעד הראשון שלך הוא לסווג או לדרג את החוזים. השתמש בנתונים חיים המספקים מדדים מלאים כבסיס להחלטתך. הימנע מספקי חוזים חשודים או שדמויות אינן הגיוניות. מה שבטוח, חוזה הכרייה אינו משתלם. דרג וסיווג לפי חברות. מספר לא מבוטל של בחירת חוזי כריית Bitcoin ו- Ethereum אינו רווחי בשל שיעורי השוק הקיימים.

חישוב הרווחיות על ידי קביעת מספר הימים שלוקח חוזה מסוים להחזרת כספים שהושקעו. עבדו על החזרות יומיות בהתבסס על קצב החשיש הנוכחי של החוזה ועל הרשת. מנכה את האגרה מנתון זה. תוכלו גם לגלות תשואות שנתיות צפויות. חוזים מסוימים קיימים רק לתקופה מסוימת, כגון שלוש שנים. עם זאת, יש תקופת פירעון לשנה. במילים אחרות, אין שום סיכוי לגבות את המזומנים מכיוון שהעמלה היא יותר מהרווחים שהחוזה מרוויח מדי יום. לחלופין, תקופת ההסדר ארוכה יותר מתקופת החוזה.

מדד נוסף הוא יחס הרווח ליום אחד. זה מצביע על סכום ההכנסות העולה על העמלות היומיות. בחוזי הכרייה של כריית ג’נסיס יש 100 אחוזים מכיוון שלא גובים עמלות. עבור חוזה כריית ביטקוין בשווי 15,000 $, אחוז הרווח הוא 81 אחוז או שההכנסות הן יותר מהעמלה לפי יחס זה.

חוזי הונאה

ישנם חוזים רבים במרמה. הם אפילו מבטיחים תקופת תשלום כדי להראות מראית עין של חוקיות. פתאום, הרמאים כביכול מפסיקים לבצע תשלומים ואתר מפוקפק מציע הצעות דומות. עליכם לחפש ספקים אותנטיים שיכולים להציג מספיק הוכחות לפעולות הכרייה שלהם באת’ריום או בביטקוין. דפדף באינטרנט לטיפים לגילוי הפסקות חוזה בכרייה.

חלק מהחוזים מסתיימים כאשר אלה אינם מרוויחים יותר כסף. בדוק את כל החוזים בזהירות כדי שתדע אם אלה תקפים או לא. מספר ספקים מחזיקים בחוזי הכורים עד שכל מה שחייב בתשלום עבור שמירתם בגלל רווחיות. זו הפעם היחידה שתוכל לקבל תשלומים פעם נוספת. מומלץ למומחים בענף לקרוא את האותיות הקטנות מספר פעמים כאמצעי זהירות. הכורים מצידם חייבים לבדוק את הלגיטימיות של החברות האמורות.

חוזי ביטקוין & רֶשֶׁת

בעלי עניין רבים במטבע הדיגיטלי טוענים כי הביטקוין נותר כחוזה הכרייה הטוב ביותר בהשוואה לאת’ריום. חוזי BTC נמכרים לעיתים קרובות עבור מטבעות על בסיס פר / חשיש למשך זמן מסוים. ישנם גורמים שונים המשפיעים על הרווחיות של חוזי כריית ביטקוין. המבצעים נבדלים משעה לשעה למספר שנים. בראש ובראשונה, מורכבות רשת הביטקוין אינה שייכת לגורמים הנוגעים בדבר. הרשת קובעת את הרווחיות של חוזי hashing. זהו מד עד כמה קשה למצוא את החשיש פחות מהיעד שנקבע.

לרשת מטבע הקריפטו יש בעיית חסימה ברחבי העולם. פריצות לגיטימיות צריכות להיות חשיש תחת מטרה זו. כמו כן, לבריכות כריית BTC יש קושי מניות ספציפי לבריכה שמגדיר גבולות נמוכים יותר למכירות. קושי ברשת כזה משתנה כל 14 יום או כ -2,016 חסימות.

חוזי כריית את’ריום

בכריית את’ריום, אפשרויות החוזה מוגבלות למדי. אם אף אחד מחוזי האתרים שלהלן לא נראה לך מועיל, האלטרנטיבה שלך היא להמיר ביטקוין לאיתר:

  • Genesis Mining Review – Genesis Mining הוא הספק הגדול ביותר של Ethereum Cloud Mining אם כי אלה אינם יקרים.
  • סקירה של HashFlare – בדיוק כמו בראשית, HashFlare הוא ספק ידוע וגובה עמלות סבירות.
  • סקירת Eobot – Eobot מציעה חוזי Ether יחד עם 0.0060 תשלומים ב- ETH מדי חודש.
  • Minex Review – Minex הוא אספן חלוצי של מופעי פרויקטים של Blockchain במתכונת ייחודית הדומה למשחק סימולציה כלכלי. כורים רוכשים חבילות ענן המשמשות ליצירת אינדקס מגושים שנבחרו מראש של בתי קזינו, הגרלות וחוות כריית ענן.

מאמר במדריך הכרייה בענן של Ethereum שפורסם לאחרונה גילה כי ניתן לכרות את Ethereum באמצעות שרתי הענן של אמזון.

מתחרה או משלים

האם מטבעות ביטקוין ואת’ריום מתחרים או מחמיאים? הקביעה התכופה היא ששני המטבעות אינם מתחרים ישירות. נהפוך הוא, ביטקוין ואת’רום תומכים זה בזה בכלכלה המכוונת לבלוקצ’יין. ניתן לתאר זאת כמנוי לתיאוריה של קיום משותף שלווה, השומר על האינטרנט בלתי מוגבל או בלתי ניתן למדידה. זה יכול להיות מקום גם לאת’ריום וגם לביטקוין.

ה- BTC מתמקד בתפקיד הזהב הדיגיטלי. היא מציעה מערכת פיננסית אמינה שאינה משועבדת בעליית מחירים בלתי מבוקרת וכן בהתערבות ממשלתית. מצד שני, את’ריום התפתח להיות מחשב גלובלי; שפת תכנות המבוססת על ה- Blockchain; וכן, אפליקציות מבוזרות.

מה ההשלכות?

למעשה העניינים הפכו מסובכים יותר. המטבע הווירטואלי הוא נרחב גם כאשר בשני המטבעות אין תחום פעולה מדויק. קיימת חפיפה משמעותית בין השווקים והתפקודים שלהם. שום דבר לא מונע העברת משתמשים.

דוגמה מושלמת היא שכבות נוספות שנבנו ב- BTC כמו Roostock.io שהיא פלטפורמת חוזה חכמה. הוא מאיים לפגוע באזור את’ריום. היא מבקשת לעשות את כל הדברים שהאת’ריום מסוגל לעשות. יתר על כן, קיים אבטחה נוספת בצורת סימן “דו כיווני” לרשת המאובטחת של ביטקוין.

בינתיים, Ethereum הפך לכלי מסחר והשקעות נרחב. הוא פורץ לתחום הביטקוין כ”כסף דיגיטלי קסום “. נפח המכירה והקנייה היומי של המטבע הוא רק חמישית מהביטקוין.