מקסם את הרווחים שלך בזמן שמחיר הביטקוין עולה

מטבעות דיגיטליים חווים שנה יוצאת דופן. למשל, מחיר הביטקוין עלה משפל של 700 דולר לכ -1 דולר. 184. זהו אמת המידה של כל המטבעות הווירטואליים. במהלך שלושת החודשים האחרונים עלה מחיר הביטקוין מ- 706.53 $ למחירו הנוכחי. זה מהווה עלייה של כ- 35 אחוזים.

מה האחרון בביטקוין?

המחירים עלו משמעותית ככל שהתחזיות השתפרו למרות ההשלכות של התנודתיות בשוק. הביטקוין עלה למקסימום $ 1, 024.14 במהלך השבוע הראשון של פברואר. זה גבוה בכ -11.5 אחוז ממחיר הפתיחה של 918 דולר. 56 ב- 28 בינואר. הסטטיסטיקה סופקה על ידי מדד המחירים של Bitcoin של Coin Desk. נצפו עליות פתאומיות לעומת העלייה המתונה של שלושה אחוזים עד סוף ינואר. חיזוי המחירים התייצב בעקבות שונות קיצונית במחיר בתחילת 2017.

על פי אנליסטים בתעשייה, הסוחרים הושפעו לאחר חוסר היציבות החריף במחיר מטבע הקריפטו שהניע את הבנק המרכזי של סין (PBOC) להתערב. פקידי ה- PBOC נפגשו עם נציגים של שלוש מרכזיות מרכזיות בסין. אלה היו BTCC, OK Coin ו- Huobi אשר ביטלו את המסחר בשוליים והחלו לגבות דמי מסחר.

היקף המסחר של BTC רווי המרת מטבע ללא עמלה שהעלתה את הבעיה האם נתונים סטטיסטיים על נפח המסחר היו אמינים. מספר משקיפים בשוק טוענים כי סוחרים רבים מציפים כיום כתוצאה מהתוקפנות של סוחרים ומשקיעים סיניים בשוק העולמי של הביטקוין. חלק משחקני השוק התייצבו במהלך השבועות האחרונים אך התעניינו שוב במטבע. זה פשוט מוכיח את הלגיטימיות של המטבע הווירטואלי.

סוחרי ביטקוין סיניים

נציגי חברת הסחר ללא מרשם בסין (קבוצת פינטק בלוקצ’יין) משוכנעים כי פעולותיו של בנק העם הסיני קרובה. האמונה הרווחת היא שהמחירים יצנחו מהר יותר במוביל שלילי בהיעדר מסחר אוטומטי ושולי מרווח. נראה כי בורסות ביטקוין להוטות להיפטר מעמלות כאשר Ok Coin משך את הודעתו על הורדת מחירים. מנגד, הואובי הצהיר כי אין לו שום קשר להפחתת העמלות בעוד ש- BTCC נמנעה מלהוציא הודעה כלשהי.

רווחי רשת כרייה

נכון לעכשיו, רשת כריית הביטקוין מרוויחה לפחות 1.5 מיליון דולר מדי יום. סכום זה כולל מטבעות קריפטו שנמוקשו ועמלות עסקה שנגבו על ידי כל הכורים. זה מוכפל במחיר השוק הרווח בדולר ארה”ב. סך הרווחים של הכורים תלוי בעיקר במחיר הביטקוין. כמובן, השורה התחתונה של הכורים ויצרני החומרה היא הרווח. אגב, הכנסות הכרייה צנחו בהדרגה ככל שיותר פתח’ש נכנס לרשת במהירות גבוהה יותר מבעבר.

כרייה הייתה משתלמת מאוד במשך תקופה ארוכה. רק כורים חסרי ניסיון נתקלו בבעיות ולא הצליחו להשיג רווחים. חלקם לא קיבלו את אסדות הכרייה שלהם בגלל ספקים לא יעילים או מזויפים. אחרים כמעט ולא הגיעו להחזר השקעות חיובי על יוזמות הכרייה שלהם. כורים בעלי יחידות עיבוד גרפיות אופטימליות (GPU) או רכשו מערכי שער לתכנות בשטח (FPGA) בשנת 2012 ובשנת 2013 הרוויחו רווחים משמעותיים. אפילו אלו שקיבלו מעגלים משולבים יישומים ספציפיים ליישומים (ASIC) ומזלם מספיק כדי להעביר כסף לספק החומרה הנכונה של הכרייה היו בעלי רווחים טובים מאוד..

המיזם של כריית מטבעות וירטואלית עבר שינוי בסיסי כאשר GPUs ו- FGPA היו הסטנדרטים וחומרת ASIC הפכה פופולארית יותר. ה- ASIC חולל מהפכה בתחום המשחק והגדיל את יעילות הכרייה עם הזמנות נפח. התפתחות זו שמה קץ לרווחיות הכרייה באמצעות מחשבים אישיים.

תנופה לתפוקה

כריית ביטקוין דורשת כמות אדירה של זמן מחשוב וזמן בימינו. חוץ מזה, חומרה חדשה משתמשת בטכנולוגיה שיכולה להגדיל את תפוקת הכרייה בשיעור של 30 אחוז לכל היותר. הפופולריות של המטבע הווירטואלי הזה עלתה בשנים האחרונות. בעבר אפשר לרכוש ביטקוין תמורת מציאה אבל זה כבר לא התרחיש. BTC אחד עולה יותר מ -400 דולר ואף הגיע ל -1,000 דולר לפני כמה שנים.

לפני כן, לא היה קשה להשתמש במחשב השולחני שלך בכריית ביטקוין באמצעות אלגוריתמים או על ידי הרשמה לבריכות כרייה. זה מועיל למי שרוצה הוצאות כרייה משותפות בתמורה לחלוקת רווחים. הדברים שונים כיום מכיוון שעבור משתמשי מחשב, החלפה בין שימוש במערכות מחשב לכריית המטבע הווירטואלי אינה שווה יותר את הרווחים.

חומרת כרייה משוערת

חומרה מודרנית כוללת קבוצות של רכיבי כרייה המייצרים חשיש. אם מתרחשת תקלה, היא משפיעה על יחידה אחת בלבד ומונעת את התפשטות התקלה ליחידות אחרות. עם זאת, הקלטה וסיווג של שגיאות אלה יכולות להגביר את הזמן ואת הכוח הנדרש לפעולות הכרייה.

זה כאשר “החומרה המשוערת” הופך להיות שימושי. חומרה חדשה זו מנצלת את פגמי החומרה הקיימת בכך שהיא מגלה את תוצאות החיוב הכוזבות והפחתה של שגיאות. כמו כן, ציוד זה יכול לייצר פעמיים יותר מחשיפות לכל שנייה בהשוואה למחשבים סטנדרטיים. במקביל, כורים מוציאים פחות על כוח חישוב. זה מעלה רווחים עד 30 אחוזים.

מערכות משוערות מאפשרות לכורים לארוז יחידות כרייה נוספות לאזורי שבבים קטנים יותר מכיוון שהן קטנות ומהירות יותר. המהירות עולה עם יותר hashes / שנייה ומכפילה גם את מספר ה- BTC שניתן לכרות ליחידת זמן. לציוד הלא משוער אין יכולת להשיג זאת. הופעתה של טכנולוגיה משוערת היא אינדיקציה לדברים רבים וטובים יותר. מפתחים תמיד יחפשו אחר טכניקות וכלים אוונגרדיים לכריית ביטקוין בעתיד.

מה התוצאה הסופית כשמדובר ברווח של ביטקוין? הרווח עדיין יכול לעלות גם כאשר מחיר השוק של המטבע הדיגיטלי ממשיך לנסוק. עדיין ישנם גורמים רבים אשר יתרמו לעליות כאשר המטבע יצבר פופולריות והתקבלות בהתמדה ברחבי העולם.