ביטקוין עשוי להגיע לשוק מרווח המט”ח היפני

הביטקוין נחשב כמטבע העתיד. בשל אופיו של מטבע קריפטוגרפי זה, הוא הפך פופולרי בקרב תעשיות רבות ושונות. מהמחקרים האחרונים זוהה כי מספר רב של חברות שקיימות ביפן מצפות להירשם בסוכנות השירותים הפיננסיים במדינה, כדי שיוכלו להציע שירותים או מוצרים הקשורים לביטקוין..

הפופולריות הגוברת של הביטקוין בקרב אנשים ביפן תרמה רבות לעובדה זו. אחת המטרות העיקריות של חברות אלה היא לפתות את המשקיעים הקמעונאיים ביפן, הנחשבים גם כגברת ווטאנבה. המשקיעים הקמעונאיים ביפן צוברים שוק מסחר גדול בשולי מטבע חוץ, המצטבר למעל 40 טריליון דולר. זו אחת ההזדמנויות הטובות ביותר שיש לחברות היפניות להתייחס אליהן והן בהחלט יקבלו את ההזדמנות לחוות את כל היתרונות שכרוכים בכך..

הבהלה להירשם לעסקים מבוססי ביטקוין

כרגע ישנה פאניקה בקרב אנשים להירשם לעסקים מבוססי ביטקוין. הדחף להיכנס לשוק המסחר בשולי המט”ח היפני, ששווה 40 דולר, הוא הסיבה העיקרית מכל. החל מה -1 באפריל, הביטקוין קיבל את תשומת לב הממשלה גם כן. למעשה, הממשלה קיבלה את זה כשיטה מוכרת לביצוע תשלומים. זה יצר את הצורך שכל חברות הקרנות, החליפין המקוון והעברות כספים יירשמו ב- FSA בהקדם האפשרי. התהליך המשויך לקריפטוגרפיה זו הוא מעט יקר. בנוסף, הוא שרוך ותובעני עם כל החוטים הבלתי נראים. עם זאת, קיים סיכוי גבוה לכולם להצליח. עובדה זו אומתה על פי הדיווחים של Financial Times. לפי Financial Times, התוצאות שנמסרו בסוף היום יהיו מרהיבות.

כרגע יושם כלל ביפן, שמבקש להירשם בכל עסקי העברת הכסף, כולל בורסות הביטקוין ב- FSA. כלל זה מדגיש בבירור כי ממשלת יפן מצפה לשקול לגבי ביטקוין כמטבע שאנשים יכולים להשתמש בו כדי לקנות או למכור מוצרים ושירותים..

בגלל ההשפעה שביטקוין יכול לעשות, זה הפך להיות חשוב ליישם עליו כללים ותקנות מחמירים. אחרת, יש אפשרות לאנשים לתפעל את המטבע ולהשתמש בו למטרות בלתי חוקיות. לדוגמא, ביטקוין מציע אפשרות תשלום אנונימית. זה יכול לשמש למגוון פעילויות לא אתיות כמו גם בלתי חוקיות. ממשלת יפן הבינה את הסיכון הכרוך בביטקוין. עם זאת, הממשלה אינה מעוניינת להגביל גם את השימוש בקריפטו.

הם מצפים להציג את המטבע הקריפטוגרפי לאנשים ביפן ולתת להם את כל היתרונות הקשורים אליו. בינתיים הממשלה רוצה ליישם כללים ותקנות מתאימים כדי שתוכל לחסל את כל הפעילויות הבלתי חוקיות. ממשלת יפן הבינה כי קבלת המרת המטבעות לרישום ב- FSA תוכל למזער את מרבית הפעילויות הבלתי חוקיות. אז יש אפשרות לערוך ביקורת שנתית על כל השותפים הרשומים. בכל פעם שממשלת יפן תצטרך ליישם כללים חדשים, ניתן ליישם אותם בעסקים הרשומים, מבלי לעבור טרחה רבה. זה יהיה דומה יותר לתהליך מקיף של Know Your Customer. זה יפריד את כספי הלקוחות משלהם.

שוק טריליון 40 הדולר עדיין לא מנוצל

כאמור, קיים פוטנציאל לשוק המסחר בשולי רווח למט”ח של 40 טריליון דולר ביפן. השיטה הטובה ביותר הזמינה להיכנס לשוק הלא מנוצל היא להירשם ל- FSA במדינה. כל החברות הרשומות ב- FSA יכולות לספק מוצרים או שירותים הקשורים לביטקוין עבור המשקיעים הקמעונאיים ביפן. אחוז ניכר מהמשקיעים הקמעונאיים מורכב מגברת ווטנאבה, כך שיש הזדמנות מצוינת לבחון.

הביטוי גברת ווטנאבה משמש להתייחס למשקיעים הקמעונאיים ביפן. זהו מונח פופולרי הנמצא בשימוש על ידי אנשים במדינה. המשקיעים הקמעונאיים ביפן היו במקור עקרות בית, שעסקו בפעילות סחר בבית. עם זאת, הם נכנסו לאחרונה לעסקים בקנה מידה גדול יחד עם מסחור. עם זאת, המונח גברת ווטנאבה עדיין משמש להתייחס אליהם. המשקיעים הקמעונאיים במדינה חסידי סיכונים מבחינה היסטורית. עם זאת, כעת הם תומכים לטובת המסחר בשולי המט”ח. במהלך העשור האחרון הם הצליחו למלא תפקיד מרכזי בענף סחר המטבעות במטרה להילחם נגד הריבית הנמוכה הקיימת במדינה..

על פי מחקר שנערך בחודש אפריל 2016 על ידי בנק יפן, זוהה כי המחזור הממוצע בשוק מטבע החוץ עמד על כ -399 מיליון דולר ליום. זה ישקף לכ -145 טריליון דולר בשנה. מצד שני, המסחר בשולי המט”ח הוא כ -10 טריליון דולר לרבעון לפי הדיווחים של Financial Times.

סיכום

כפי שאתה יכול לראות, יש אפשרות לביטקוין להיכנס לשוק זה, ששווה 40 טריליון דולר. הכרה בביטקוין היא הצעד הראשון שצריך לנקוט על מנת לתמוך ביוזמה. אז תיווצר סביבה אידיאלית להבנה טובה יותר. עם זאת, נראה כי ממשלת יפן דמסטה את המטבע הקריפטוגרפי על ידי הצעדים שננקטו על מנת להכיר בו. זה יכול להפוך את הביטקוין לאטרקטיבי יותר עבור המשקיעים הקמעונאיים. במילים אחרות, המשקיעים הקמעונאיים ירגישו כי מטבע מבוזר הוא דבר פשוט מכדי שההימור יעבור.