סקירת כריית בראשית 2020 – האם זה רווחי?

כריית ג’נסיס היא חברת הכרייה הגדולה ביותר לכריית ביטקוינים ואלטקוינים. בנוסף לביטקוינים, זה גם מאפשר כריית Ethereum ו- X11. זהו ספק כוח חשיש שקוף ומוביל בעולם. ספק חוזי כרייה זה מציע חוזים לכל החיים בכריית ביטקוין. זהו אתר בלעדי עבור אותם משתמשים, אשר אינם חדשים במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. באמצעות שירות כריית ענן זה, המשתמשים יכולים להתחיל להרוויח ביטקוין על ידי הרשמה בקישור הבא: https://www.genesis-mining.com/

לפני שתבחר פלטפורמה לכריית ענן עליך לוודא החזר ROI וכן ציון אמון של פלטפורמת הכרייה. פרסמתי גם מאמר באתרי כריית הענן המהימנים ביותר והאמינים ביותר. מלבד ג’נסיס אתה יכול גם לבחור בשירות כריית הענן של Hashflare מכיוון שהוא שחקן נחשב ומבוסס בשוק. כריית ג’נסיס היא שירות כרייה בעל שם הנתמך על ידי חומרת כרייה ייחודית. זהו אחד האתרים הוותיקים ביותר בין פלטפורמות כריית הענן. כריית בראשית היא כרייה מבוססת ביצועים בה נפח הרווח שלך תלוי בגורמים שונים.

נתחיל עם ה- סקירת כריית בראשית:

סקירת כריית בראשית 2019

אודות Genesis-Mining.com (Genesis Mining Review)

Genesismining.com, המכונה גם Genesis Mining Limited היה פעיל מאז 2013 בתעשיית כריית העננים של ביטקוין ואנשי המקצוע המשתייכים לאתר זה עוסקים בתחומי מדע שונים כמו הנדסה, מתמטיקה והנדסת מחשבים. קהילת הכרייה בראשית השיקה בתחילה את פעילות כריית הענן בניו זילנד, פריז, ניו יורק, לוס אנג’לס והונג קונג. בהמשך הם הרחיבו את פעילותם המוצלחת בהודו.

חברת כריית ענן ייחודית זו הוכיחה גם את המודל הרווחי שלה להשקעה בכך שהיא מספקת את התוצאות הטובות ביותר. כנסי הבלוקצ’יין והביטקוין האחרונים של כריית ג’נסיס נערכו בדרום אסיה. שירותי כריית הענן של ג’נסיס מציעים למשתמש לכרות מטבעות מרובים על ידי חלוקת כוחות חשיש להתאמה אישית של פעולות הכרייה שלהם לפי רווחיות השוק..

כיצד להתחיל בכריית בראשית?

במאמר שפורסם קודם שוחחנו על פרסה צעד אחר צעד כדי להתחיל כריית ענן DASH עם פלטפורמת Genesis. אם אתה חדש בכריית הענן של Genesis, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר.

סקירה של כריית בראשית: סוגי כריית ענן

ברגע שמשתמש מקבל גישה לכריית בראשית על ידי רישום לאתר הרשמי, עליו לממן את חשבונו בכל סוג של מטבעות קריפטו (ביטקוין / את’רום וכו ‘) שאותם הוא רוצה לכרות. לאחר מימון החשבון, המשתמשים צריכים לבחור תוכנית כרייה להמשך תהליך הכרייה.

כריית ביטקוין

כריית ביטקוין היא תהליך של אימות והקלטה של ​​עסקאות בלוקצ’יין של ביטקוין. ביטקוין, המכונה גם ‘מטבע מבוזר’ אינו אלא סוג של מטבע קריפטו אשר זמין בצורה של מטבע דיגיטלי או אלקטרוני. רשת בלוק היא ספר ספרים מבוזר שמקבל ביטקוין כיחידת החשבון שלו.

כריית אתריום

כריית את’ריום היא תהליך של כריית מטבע בשם את’ריום, החושף תוכנית המכונה ‘גת’. גת ממלא תפקיד מרכזי בכריית אתרים בכך שהוא משמש כממסר בין רשת האת’רום, החומרה והמערכת. בפלטפורמת הכרייה של ג’נסיס, ניתן לכרות את את’ריום בעזרת אלגוריתם בשם ‘Eth-hash’. את’ריום אינו אלא סוג של מטבע וירטואלי כמו ביטקוין.

אתה יכול גם לבחור מטבעות אחרים מהרשימה שלהלן לכרייה.

הצעת כריית ענן של genesis

עבור חוזים X11 ניתן לכרות מטבעות הבאים: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Startcoin, Namecoin, Dash ו- Peercoin,.

עבור חוזי SHA-256 ניתן לכרות את המטבעות הבאים: ביטקוין, דאש, Zetacoin, Litecoin ו- Darkcoin.

כריית בראשית היא רווחית? נקודות לזכור

 • הם מנכים דמי אחזקה יומיים (0.14 דולר לכל THS ליום) מהמטבעות שנוצרו המכסים את כל העלויות השוטפות כמו עלויות חשמל, קירור, עבודות תחזוקה ושירותי אירוח.
 • ההשתכרות תלויה בגורמים כמו קושי בכרייה, ערך ביטקוין, מזל (כמה חסימות שלי אנו מוצאים ביום) וכו ‘שכולם גורמים המוכתבים על ידי השוק ולכן איננו יכולים לומר כמה תרוויח. הם משתנים הרבה מכיוון שמדובר בשוק תנודתי. להערכות גסות לגבי הרווחים, אנא היכנס לאתרים חיצוניים כגון coinwarz.com מכיוון שהם מספקים מחשבונים למטבעות שונים שבהם תוכל לבדוק כל כמות של hashrate..
 • רק קחו בחשבון שהחישוב שלהם לא לוקח את דמי האחזקה החדשים שלנו (0.14 דולר ליום THS) למשוואה, אז הקפידו לנכות את העמלה מהתוצאות היומיות כדי לקבל מושג לגבי התשלום.
 • זכור גם כי תשואות אינן מובטחות ותלויות בחלקן הגדול בערך הביטקוין ובקושי הכרייה, שלא ניתן לחזות את שניהם לעתיד. ככל שערך הביטקוין נמוך יותר, ככל שההשפעה של עמלה זו על תשואות הכרייה תהיה גבוהה יותר וככל שקושי הכרייה יהיה גבוה יותר, כך יחזרו פחות מטבעות באותו שיעור חשיש, ולהיפך..

תוכל לעקוב אחר ערך הביטקוין כאן ב bitcoinwisdom. תוכל לעקוב אחר קושי כרייה עתידי, עכשווי ומשוער בעתיד גם כאן.

אתה יכול לעשות חישוב על החזרות אפשריות (ביטקוין) בשעה מחשבונים של מטבעות.

אם אתה משתמש ב- coinwarz, זכור להגדיר את ה- Watts ו- $ / Kwh לאפס (מכיוון שהם כלולים בדמי האחזקה). כמו כן, זכרו להפחית את דמי האחזקה מהרווחים בגין חוזי SHA256.

טיפ מקצוען: אין שום ערובה לכך ש- Genesis Mining רווחי מכיוון שהוא תלוי בגורמים רבים, אך Genesis Mining הוא לגיטימי, אמין ומספק בכנות את השירותים שהוא מציע..

סרטון: Genesis Mining Cloud Mining חוות כרייה

תכונות של פלטפורמת הכרייה בראשית:

 • זה rרשום עם SEC עבור קרן כריית ביטקוין.
 • זהו אתר ללא תוכנות זדוניות כך שהוא לא יפגע במכשיר או במערכת שלנו.
 • הוא מציע אסטרטגיות השקעה נמוכות מאוד.
 • הוא מציע כריית מטבעות מרובה בפלטפורמה אחת.
 • זה מאפשר לך לחלק את הכוח שנרכש בכריית מטבעות שונה.
 • זה מגיב במהירות לבעיות וגם פותר אותן בצורה מהירה יותר.
 • זה מאפשר למשתמשים להתחיל בכריית מטבעות קריפטו מיד לאחר ההרשמה.
 • הוא מציע עלות זולה יותר עבור החומרה המשמשת.
 • הוא מציע גם חיובי תחזוקה נמוכים מאוד.
 • זה מספק רווח גדול לכרייה עם תשלומים יומיים.
 • זה מספק אבטחה על ידי החזקת אפשרות הנקראת ‘אימות דו-גורמי’.
 • שירותיה מוכווני לקוח ואמינים.
 • האתר מתוכנן בפורמט קל להבנה.
 • התפעול, כמו גם הפונקציונליות של האתר, כל כך פשוט

מקווה שסקירה זו על כריית ג’נסיס תועיל לך לגלות את כריית הענן הרווחית המתאימה ביותר. אם ניסית בעבר כריית ענן של Genesis, אנא שתף ​​אותנו בחוויה שלך בקטע ההערות שלהלן.