הצעת המטבע הראשונית של גולם הופכת את האינטרנט המבוזר לנגיש מאוד

רשת גולם היא השוק העולמי המבוזר הראשון לטכנולוגיית מחשוב. זה היה בעבר הפלטפורמה השלישית בגודלה בהצעת מטבע ראשונית (ICO). ההכנסות מוקצות לשיפור מטרות רחבות היקף של הטכנולוגיה הפיננסית.

גולם הוא אחד הסטארט-אפים הבודדים בטכנולוגיית Blockchain שבונים פלטפורמות אינטרנט מבוזרות. פרויקט גולם העלה ICO לסבסוד פיתוחו. התגובה לקמפיין מימון ההמונים הייתה פשוט פנומנלית. הנפקת המטבעות הראשונית הגיעה לתקרה תוך 20 דקות מיד לאחר עלייתו לאוויר.

רשת גולם

רשת Golem שבסיסה בפולין היא מערכת Peer to Peer (P2P) שאינה משתמשת בשרת מרכזי כלשהו. זה מאפשר למשתמשים ובעלי אפליקציות לנצל את משאבי הספקים כגון ציוד ולקבל תשלומים במטבעות קריפטו. Golem ישתמש בכל משאבי המחשוב כדי ליישם משימות על בסיס פתרונות מרכזיים. זה יתברר כביון מבוזר וישתמש ביכולת משותפת של החומרה והתוכנה של המשתמשים כדי לספק את כל המשאבים הדרושים לפונקציות מחשוב..

ספקי שירותי ענן מרכזיים מספקים משאבי מחשב אלה, אף על פי שרשתות עמוסות, שיטות תשלום ומוקד פעולות רשת קבועה נפגעים. גולם משמשת כבסיס השוק המבוזר למחשוב. זה יכול להיות תשתית כשירות או IaaS ופלטפורמה כשירות או PaaS.

על פי הדיווחים, פלטפורמת ICO זו מגיעה אחרי את’ריום (18 מיליון דולר תוך 42 יום) וגלי (16 מיליון דולר בחודש אחד). הראשון הוא פלטפורמת מחשוב Blockchain המבוססת על הציבור. השנייה היא טכנולוגיית אסימונים המופעלת באמצעות Blockchain. לגולם יכולת להפחית באופן משמעותי את חישובי המחירים כדי להפוך אפליקציות לידידותיות למשתמש.

גולם זכתה להצלחה אדירה לאחרונה, אשר זינקה את גולם להיות ה- ICO השני המהיר ביותר בהיסטוריה של מטבעות הקריפטו. זה התרחש לאחר שגולם הצליח לגייס כ- 820,000 (אתר) ששווה ערך לכ- 8.6 מיליון דולר בתוך 20 דקות ב- 11 בנובמבר האחרון (2016)..

התקפות DDoS

מניעת שירות מבוזרת (DDoS) מוגדרת כניסיון להתגבר על שירות מקוון עם תנועה המגיעה ממקורות שונים. ההתעניינות בפלטפורמות מבוזרות חודשה בעקבות התקפות DDoS עצומות אשר קוטעות את הרשת העולמית ומשאירות אתרים מרכזיים בלתי נגישים.

ההתעניינות של המשקיעים עוררה את שביתת DDoS. עם משאבים כספיים מספיקים, פלטפורמת Golem יכולה לבנות את “מחשב העל” החזק ביותר בענן מבוזר. זה יכול להפחית את עלויות כוח המחשוב ולהגדיל את המהירות במקביל. מערכת זו מועילה גם לבינה מלאכותית (AI), מחקר מדעי, ניתוח נתונים וחינוך למכונות. גולם עבד במיזם זה בשנתיים האחרונות ומכר מיליארד אסימונים ברשת גולם. GNTs רשומים כיום בשווי שוק המטבעות. האסימון הדיגיטלי נסחר גם בבורסת המטבעות הקריפטו LIQUI וחרג מנפח המסחר 24 שעות ביממה של 7, 900 $.

נכון לעכשיו, MaidSafe היא פלטפורמת קריפטו נוספת שעובדת ברשת מבוזרת. האסימון של הפלטפורמה (MaidSafeCoin) מדורג במקום ה -10 בין מטבע הצפנה העשירי בגודלו בכל הנוגע לשווי שוק שהוא כמעט 32 מיליון דולר כיום..

גולם דיל

עסקת גולם מעידה על הצורך לחזור לשוק הצעת המטבע הראשונית. אסימון רשת גולם פותח באמצעות ICO האמור. זה משמש אמצעי חילופי בין סוחרים במתקן זה. מי שעוסק בפלטפורמה זו הם מפתחי תוכנה, משתמשים המזמינים משאבי מחשוב וספקי תשתית. צדדים אלה סוחרים תביעות מול GNT.

שוק ההנפקה הראשונית (IPO) נשלט בעבר או הושפע על ידי בנקים להשקעה, אולם כיום הוא נעקר על ידי שחקנים בטכנולוגיה פיננסית כמו Angel List (אתר ארה”ב לסטארט-אפים, משקיעים ומחפשי עבודה); חדר סינדיקט (פלטפורמת מימון המונים מקוונת בבריטניה); הקהל שלנו (פלטפורמת מימון המונים אקוויטי למשקיעים מוכרים); וכן מפעילי FINTECH רבים אחרים.

מימון המונים, שקיפות תהליכי סינדיקציה והקלת עסקאות חוצה גבולות הם מרכיבים בהפרעה זו המאפשרים גישה להון. היא מושגת ללא רישום בבורסה כלשהי כגון שווקים ציבוריים ומשפרת את הנזילות במניות פרטיות.

איך ההפרעה ב- ICO תואמת את המערכת?

ICO היא שיטה למימון המונים. זהו תהליך זול ושקוף של בעלות על מניות. למעשה, ניתן לתאר ICO כנגזרת ביטקוין או כל מטבע דיגיטלי אחר. לפי שיטה זו, החברה המנפיקה מניות יוצרת אלטקוין עם שם משלו אך לא באופן אוטומטי מרכיב צבעוני וקטן יותר של הביטקוין. עדות קטנות מובילות לנזילות.

הצעות מטבע ראשוניות מבטיחות גישה להון גלובלי במקביל. מצד שני, גיוס הון מסורתי מתחיל בתחום שיפוט רגולטורי אחד. היא עשויה גם לבחור לרשום בבורסה אחרת. ICO דומה לשוק FOREX העוסק במסחר בינלאומי במקום בשווקי מניות. ניתן להתחיל אותו משלבים ראשוניים של פיתוח עסקי וטכניקה חסכונית בשלב המוקדם של המיזמים. בסופו של דבר, ICO נהנים ממתיחת נזילות של מטבע הצפנה המקורי ממנו הוא נוצר.

לגיטימיות של ICO

גופי הפעלה של Blockchain לוקחים על עצמם מבצע הצעה ראשוני של מטבעות באמצעות שברים או קטעי קודים או תיאורים מלאכותיים אודות שירותיהם. הרעיון הפשוט של מימון המונים של מערכת תוכנה דמיונית (לא אמיתית) הפך למגמה בתעשיית המטבעות הדיגיטליים. תאגידים פרטיים גייסו הון כדי לסבסד את פעילותם שלאחר מכן.

זו הדילמה של ה- ICO:

מומחים רבים מטילים ספק בלגיטימיות של הצעות מטבע ראשוניות. אחד הטיעונים הבסיסיים שלהם הוא שאי אפשר כמעט לחזות את תוצאות ה- ICO. זה קורה מכיוון שמשתמשים לא ממש מודעים למה לצפות. ה- ICO אינו מבוסס על ערך סחר בעולם האמיתי, מה שהופך אותו לרגיש להפחתת ערך משמעותי או הערכת יתר של נכסים. לאחר הערכת יתר של אסימונים, המשקיעים יכולים להפסיד סכום כסף נכבד. חוסר ביטחון לסיום פרויקטים כמו גם אי עמידה בערכי שוק מקשה על רציונליזציה של הלגיטימיות של הנפקת מטבע ראשונית..

הרבה מומחים בביטקוין מטילים ספק בהצעת המטבע הראשונית בעיקר מכיוון שרוב הפרויקטים העוסקים ב- ICO כמעט ולא סיימו את ההיבטים הטכניים של המערכות. רבים מהמומחים הללו מגיבים בחוכמה כשמדובר בשאלות או בדיונים על תצורת ה- ICO. לא קל להסביר את תקפות ICO גם אם פרויקטים כמו פלטפורמות את’ריום והגינות הצליחו יחסית..

נכון לעכשיו, המערכת האקולוגית הטכנולוגית הפיננסית ממשיכה לפקח ולהעריך את שוק ה- ICO ואיך זה קשור לדרישות התעשייה.